ליגת ווינר סל 2012/13 - נקבע לוח המשחקים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏16/10/11.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

רק חבל שגם אני לא בעד הפיינל פור.
    רק אל תגידו שמנסים לדפוק אתכם.

2. yakov_y YNWA

ביזיון שקיבלנו את ההחלטה הזאת, הרי היה נגד אז למה יש את החוק הזה, בגלל שימעון או בגלל מי?
    עוד יותר ביזיון שהחוק נקבע רק עכשיו, כל הקבוצות כבר סיימו לבנות את הסגלים וכולם הביאו רק 4 זרים למעט מכבי ת"א, היו צריכים לקבוע לפני חודשיים.

עכשיו, אני ודני פרנקו בעיקר צריכים להודות לשימעון, דני פרנקו בנה בנתניה סגל קצר ומזעזע, אומנם יש לו תקציב קטן אבל עדיין חמישיה טובה בלי ספסל הוא בנה, שולמן הבינוני מינוס רכז ו-4 זרים בחמישיה, בספסל תמיר אריאלי שלא עשה כלום, ילד מהנוער, אורלנד שחוץ מלזרוק לא יודע כלום, ואלירן גואטה בן ה-37 גבוה מחליף, מזעזע, למזלנו בזכות שימעון נוכל לשתוך את חמשת הזרים שלנו ויהיה לנו את הקו הקדמי הכי טוב בליגה למעט מכבי ת"א על הנייר.

אם לא החוק החדש של שימעון אנחנו יורדים ליגה בוודאת למעט הפועל תל אביב אולי (על הנייר כן), בזכות החוק החדש, הכל משתנה, נקווה שיפתיעו כי הסגל מזעזע.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/12
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבולבל. באיזה חוק מדובר ולמה הוא משנה משמעותית את הנסיבות עבור מכבי נתניה?

4. yakov_y YNWA

אם הבנתי נכון, לכל קבוצה יש אפשרות לבחור בכל משחק אחד משתי האופציות:
    1. 4 זרים בטופס, אין חוק רוסי.
    2. 5/6 זרים בטופס, יש חוק רוסי.

למה זה משנה למכבי נתניה? שים לב:
    אופצייה 1: חמישיה - שולמן, בראדלי, ווינשגטון, מרקו, מורגן. אריאלי, אורלנד וגואטה הם המחליפים.
    אופצייה 2: חמישייה - שולמן, בראדלי, אורלנד, מרקו, מורגן. אריאלי, ווישנגטון ומיצ'ל הם המחליפים.

בזכות החוק הזה במקום שגואטה הוא המחליף הגבוה שזה מסמן אותן בוודאת לירידת ליגה יש לנו את מיצ'ל שזה נותן לנו יתרון שאין לאף קבוצה בליגה כי לאף קבוצה אין 3.5 גבוהים זרים למעט מכבי תל אביב.

אם החוק אנחנו הכי חלשים על הנייר בליגה, בזכות החוק אנחנו על הנייר בסדר גמור אם לא יותר.

5. yakov_y YNWA

שימו לב לרשימת השחקנים הישראלים הפנויה שנשארה:
    יניב גרין, גל מקל, קורי קאר, גור פורת, יוני ניר, שמוליק ברנר, יאן מרטין.
    אני בטוח ששכחתי עוד ישראלי או שתיים, מה שמדהים שכל הקבוצות כבר כמעט סיימנו לבנות את הסגלים ויכול להיות שהישראלים האלה יהיו ללא קבוצה ויירדו ללאומית.

6. yakov_y YNWA

תגובה שלי מהפייסבוק בקבוצת האוהדים של מכבי נתניה לאור הביזיון בשבוע האחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/12