ליגת ווינר סל 2012/13 - נקבע לוח המשחקים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏16/10/11.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים אתכם בכלל. מכבי חיפה הייתה העונה החולפת הקבוצה השנייה בליגה ברמת הכשרון. הבעיה שלהם הייתה חוסר חיבור והעדר הנהגה. קחו משם כל שחקן בנפרד, שימו אותו בקבוצה מאורגנת אחרת והוא הופך להיות כוכב. אין לי ספק בכלל שכל הזרים שלבשו ירוק בעונה החולפת יכולים לשחק בכל רמה באירופה.
    סילבן לנדסברג היה השחקן שאיכשהו כן הצליח להתבלט שם ולהציג יכולת טובה, מעל לקבוצה.

2. samoel Member

עידן, אני רוצה להזכיר משהו שאתה אפילו כמדומני אמרת אותו.

מי שזוכר אחרי האליפות של מכבי ראיינו את דיויד פדרמן, והוא אמר שחלק גדול מהתקציב הולך על דברים שהם לא שחקנים ובפועל התקציב שחקנים מתוך ה- 20 מייל' הוא כ- 50-55 אחוז. אבל מיד אחרי זה הוא אמר עוד דבר:
    אנחנו בתחילתה של תקופה בה יהיה חילוף דורות לדוגמא את המו"מ עם שארפ סגר דני פדרמן, הבן של.

אני יכול לספר לכם שבקרב מספר לא מצומצם של אוהדי מכבי שאני מכיר יש המון עצבים על העובדה שהילדים מנהלים בצורה בזבזנית ולא חכמה -- שהם אלה האחראים לאיבוד שני ברגים מרכזיים בדמותם של ריצ'י ויוגב.
    מישהו יודע מה השכר של גור שלף? אל תתפלו אם יש לנו מקרה דני קליין2, אני מזכיר לכם שלף זה לא מוני - מילא מוני היה לוקח סכום(הוא עבד בהתנדבות, עזבו על ההכנסות האחרות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) אבל שחקנים היו מוותרים על הרבה כסף בגלל שזה היה מכבי.
    כן אצל שמעון זה לא היה קורה. אז מילא רוכבים לנו על הגב ומעמידים סגל כזה - אבל לעלות לי את המנוי ב- 15%? זו פשוט חוצפה.
    ההנהלה החדשה עוד תגרום לנו לאסונות כבדים, לאט לאט זה הופך לביזנס, ביזנס של עשירים זה כבר לא המשפחה של פעם, אבא שמעון - תפוס פיקוד!

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הבעיה שלשמעון אין מילה יותר מאשר פדרמן וכרגע כמו שזה נראה, פדרמן הוא זה שמנהל את ההצגה. אני לא אחד שהיה בודק איזו קבוצה תבנה במכבי ואז קונה מנוי אלא הייתי קונה על עיוור, אבל אני כן מסכים שבקבוצה כמו מכבי, אם מחליטים לקצץ, לחסוך או יו ניים איט, המעט שהם יכולים לעשות זה לפחות להשאיר את המחיר מנוי כמו שנה קודמת, בטח לא להעלות.

אני ועוד רבים מאיתנו האוהדים האמיתיים, יכולים גם לחיות עם זה שהקבוצה לא תעפיל כל שנה לפיינל פור או אפילו פיינל 8. מה לעשות, החשקנים הם לא מכונות ואי אפשר להגיע כל שנה כ"כ רחוק. אבל כל ההתנהלות החובבנית שלא מתאימה לךמכבי ת"א, זה מה שחורה לי. כמו שאמרתי, יש שחקנים שלא איתנו ללא קשר להנהלה ויש כאלו שאני לא מבין את משחקי הכוח של ההנהלה. וגם בגזרת הסקאוטינג אני קצת מאוכזב, שלא ייפלו עלינו עוד כמה מאלטים למיניהם וג'ון שיירים. אף אחד לא מבקש לבנות את הקבוצה המופלאה של 2004 אבל להשתדל לשמור על סגל קיים ( כל עוד זה תלוי בנו ובגבול השפיות) ולא כל שנה להתחיל לחפש שחקנים בזול כדי להפוך אותם לכוכבים שיעשו רווח.

אבירם, אתה צודק ולא צודק. אני מסכים שמה שקרה לחיפה היה תמוה, שכן באמת היו להם שחקנים טובים ומהמקום האחרון לא מובן לי, אבל כמו ששי אמר, שחקנים זה לא רק כישרון. אם אין להם את הביצים לקחת אחריות ולהוציא את הקבוצה שלהם מהבוץ, מה גורם לך לחשוב שהם יתאימו לקבוצות אירופאיות בכירות? זה שהם קולעים טוב יותר או קופצים גבוה יותר? שחקנים בכל ענף זה מעבר לרק כישרון נטו. לא כולם יכולים להיות מנהיגים ולהתחבר אחד לשני, אבל שם היה נראה שחוץ מהסטטיסטיקה האישית, שום דבר אחר לא עניין אותם. לא תודה, לא צריך כאלו שחקנים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/12
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

5. Ice Cream חסה

אני צריך להוציא הודעה לעיתונות שאני מבין את ההחלטה של רוט ואת זה שיש דברים יותר חשובים מעתיד הכדורסל הישראלי? או שיש בפורום הזה עוד אוהבי כדורסל ישראלי עם ביצים שמסוגלים לצאת נגד מכבי?
    ועדיין בא לי להתחרפן משאר הקבוצות והאוהדים הלוזרים שלהם שכל מה שאכפת להם זה לסיים מקום שני. צריך להיעשות צעד אמיץ בכדורסל הישראלי, הוא יעלה לכמה (כמה באמת? 20?) מנהלים ועסקנים במשכורות ששימון מייצר להם תמורת העטיפות היפות שהוא עושה לענף שלהם, והאוהדים יצטרכו לדחות את גחמותיהם (כבר אמרתי שאני לא מבין אותם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx) לריגושים הרבה יותר גדולים בעוד 10 שנים, אבל אם הם לא מסוגלים להתנתק ממכבי ולהכריז על ליגה בלעדיה, אז לפחות שיילחמו נגד החזירים הצהובים בדברים הקטנים. זה נראה כאילו מיד אחרי שמכבי אונסת את כל הליגה, קבוצות מבקשות את הטלפון שלה ומתאמות איתה על לבוא אליה כל יום בשעה קבועה לספק לה שירותי מין. אוי הברוך, הפכנו לזונות של הזונה. פאק מיי לייף! הוכחה חותכת לכך שמכבי היא כבר לא הקבוצה של המדינה, אלא ישראל היא המדינה של הקבוצה. פאק מיי לייף אגיין!

לאילן בן דב צריכה להיות מטרה אחת, להרוויח כמה שיותר כסף וממון. ליתר האזרחים במדינה צריכה להיות מטרה אחת, להרוויח כמה שיותר כסף וממון גם כן. זה שלאילן בן דב מתאפשר לעשות כן ולאחרים לא, זה בעיה של אותם אזרחים, לא של אילן בן דב. כל זמן שאילן בן דב לא רוצח, לא מאיים ואפילו לא משיג טובות במרמה, בדיוק כמו שאר האזרחים, הכל חוקי. ועל הזין שלו אם אזרחים לא יקבלו את הפנסיה שלהם.
    ואתה יודע מה ההבדל בין אילן בן דב למכבי תל אביב?
    א. יש עוד מטרות בחיים חוץ מלהרוויח הרבה כסף. כך שגם אם בן דב מרוויח כסף, אנשים אחרים יכולים להגשים את עצמם בדרכים אחרות. בספורט יש ייעוד אחד- להשיג תארים. ומכבי מונעת אותו מהאחרים.
    ב. על אותו משקל, כסף אפשר לייצר יש מאין. מספר התארים הוא מוגבל. ולא משנה כמה ובכמה זמן מישהו ירוויח כסף, אני תיאורטית אוכל באותו זמן להרוויח כמה שאני יכול. על תארים קבוצות מתחרות.
    ג. והגענו לנקודה המשמעותית, וזה שספורט בניגוד לחיים עצמם הוא תחרות. ובניגוד לבן דב או כל אזרח אחר (שאני מקווה) שלא מעניין אותו הגוון של הדשא של השכן- בספורט אם קבוצה אחת צוברת תארים והישגים אז בעקבותיהם באים עוד כסף, עוד אוהדים, עוד מסורת, עוד תמיכה ועוד כלים שעוזרים לה להמשיך לצבור תארים, ואז נוצר מעגל בלתי נגמר שמכבי צוברת בו יתרון עצום על פני כולם שצריך הרבה זמן והרבה תרופות (פתרונות יצירתיים) כדי לתקן אותו כדי שהתחרות (=המהות של הספורט) תחזור.

רציתי לשים מם, אבל לדבר עם אנשים בתמונות זה כמו לומר שהם מפגרים וזה לא מכובד, אז אני פשוט אביא קישור ואכתוב במילים את מה שיש לי להגיד:

מכבי לא יכולה לחשוב רק על עצמה ועל איך היא מביאה עוד ועוד תארים. זה לא מוסרי, זה לא ספורטיבי, לא מתחשב ומאוד חזירי, וגם אם שום חוק לא יכול לאסור על זה (או יותר נכון: אף אחד לא מנסה להעביר חוקים שיאסרו את זה)- אסור שזה יקרה.

די באמת?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    "לאט לאט זה הופך לביזנס של עשירים זה כבר לא המשפחה של פעם"? :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx
    לא, זה ככה כבר בערך 15 שנה. בערך מאז שג'ורדי המושחת נכנס לתמונה ומאז שהסושי הגיע לישראל. מכרו את האוהדים האמיתיים של מכבי והמשפחה תמורת העשירים? פחחחח לא! אתם לא פציתם את פיכם משנות ה-70 כשריסקתם את הכדורסל בישראל- אז עכשיו אתם אמורים להתבייש לבכות לאוהדים מתוסכלים ואמיצים של קבוצות אחרות שאתם לא בפיינל פור, שאתם לא בטופ 16 במפעל המושחתים, שהמנויים יקרים מדי, שהאורז בסושי לא צפוף מדי או ש-20 האוהדים של הקבוצה האורחת נמצאים קרוב מדי לתאי ה-VIP והפרווה של המעיל מסתמרת למשמע השירים נגד הדון, הנוכל או הבוגד.
    אבל זה ב-DNA החזירי שלכם. לבכות ולבכות על כל דבר למרות שהעיקר הוא רק ש"הגועל חניון או הגועל בעל הבית השתגע לא יניפו מעולם צלחת". כבר אמרתי שאני מקיא מכם?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/12
  6. Ricky van Wolfswinkel Member

באמת, במצב רגיל הייתי צוחק עליכם בגלל שהחמור הזה הוא הבעלים שלכם אבל עכשיו אני פשוט מרחם עליכם.
    http://sports.walla.co.il/?w=//2551658

מה הלאה? אייזנברג?

7. Ice Cream חסה

אייזינברג לא יכול לספק למכבי את הפלטפורמה התקשורתית שרקנאטי יכול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

והנה השחקן שמכבי החתימה ל-3 שנים ותשאיל בעונה הבאה לגליל/ גלבוע.

נ.ב.: אני מנסה להבין מה אני עושה פה כשהצבתי לעצמי מטרה להחרים את הכדורסל הישראלי לגמרי (במטרה לפרק אותו) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/12
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לפםני או אחרי שאתה משתלט על העולם?

9. Ice Cream חסה

ברור לי שלבד זה לא יעבוד, ובכלל עם האוהדים בישראל ובכלל עם ישראלים זה לא יעבוד, אבל אני לא יכול לטעון ולהתלונן שהכל פה חרא, בלי לעשות כלום.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מרקוס גורי מועמד להצטרף למכבי חיפה, גם מיקאיל טרנס הוצע
    את טרנס אני לא מכיר ולא ראיתי משחק והאמת לאור מה שקרה גם לא הייתי לוקח סיכון, אבל אני חושב שגורי, למרות גילו, יכול להיות אחלה זר לליגה שלנו. ריבאונדר וחוסם נהדר, וגם בצבע הוא ישיג את הנקודות שלו. אני מניח שעלותו לא גבוהה וכאחד ששיחק בצמרת הכדורסל האירופאי, הוא בטח לא שכח לשחק. אם הוא פיזית בריא, אני לא חושב פעמיים ולוקח אותו לחיפה. כל פגרה זה נראה כאילו חיפה מרכיבה אחלה קבוצה, אבל מאז אותה עונת שיא ב-2009, הם לא ממש מצליחים. מקווה מאוד שיצליחו השנה, לא מתאים שתהיה קבוצה עם אולם יפה ברוממה ותשחק בליגה השניה.

11. RiverPlate#35 Member

שאלה - היה בחירות ליו"ר איגוד הכדורסל - קופל זכה.

השאלה היא כזאת, תביקה שרף בזה שהוא באופוזיציה הוא חלק מאיגוד הכדורסל?... ז"א הוא יכול להפשיע על החלטות?....

באיזה מקרה הוא היה יכול להיות יו"ר איגוד הכדורסל?... אם יותר מחצי מהנציגים בהנהלת האיגוד היו מהרשימה שלו?....

תודה על ההסבר ולעוזר.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לוח המשחקים 2012-13

מכבי ת"א פותחת בבית מול הפועל ירושלים ובמחזור השמיני הדרבי של ת"א. במחזור השני תארח ירושלים את התל אביבית השניה לעוד משחק מסקרן.

13. yakov_y YNWA

שמתם לב לקבוצה שמכבי חיפה בנתה? קבוצה של עמלקים.
    צ'וברביץ' - 2.12.
    קלאת'ס - 2.08.
    שוטבין - 2.06.
    לבנובסקי - 2.05.
    תומאס - 2.05.
    קוז'יקרו - 2.04.
    סמית - 2.01.

14. Ricky van Wolfswinkel Member

רק בישראל! הגדלת מספר הזרים עברה למרות שרוב הקבוצות הצביעו נגד כי מה זה משנה כמה אנשים מצביעים נגד כששמעון מזרחי מצביע בעד.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רק בישראל! קבוצה לוקחת אליפויות למרות שהיא סיימה עם 10 הפסדים יותר מהמקום הראשון.