ליגת ווינר סל 2012/13 - נקבע לוח המשחקים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏16/10/11.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

להתפנות למה? לשיעורי יוגה? קבוצה הישגית צריכה לחשוב על דבר אחד בלבד לאחר שהיא זוכה במשהו - על הזכייה הבאה שלה ואיך היא תקרה בפרק הזמן הקצר ביותר.
    הייתי רוצה מאוד שמכבי נתניה תיקח אליפות, אבל ברור לי שאין לה את המשאבים לכך. זה לא גורם לי לשנוא את מכבי תל אביב בעקבות כך.

אני מניח שלא כעסת על רוג'ר פדרר בשנים שהוא שלט בצורה בלעדית בעולם הטניס רק כי לא היו לו מתחרים, או שמא אני טועה וסברת כי הוא מוכרח לשחק עם משקולות על הרגליים בשביל שתהיה תחרות?

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/11
  2. Ice Cream חסה

אתה משווה שנה אחת שבה פדרר לקח 4 גראנד סלאמים ל-40 שנה שמכבי זוכה ביותר מ-95% מהתארים?
    אני בעד שספורטאים וקבוצות יעשו רצף של זכיות, אבל כשהרצף הזה יוצר פער בלתי מחיק של אוהדים, כסף, רזומה ומעמד בתקשורת- זו בעיה.
    בטניס כבר מצטרף לתחרות גם ג'וקוביץ', גם מארי נושף עושה קולות עכשיו וסודרלינג יכול לנצח את נדאל גם על חימר, כך שמה שיצר פדרר ממש לא רלוונטי (לספורטאי יחיד גם אגב, יש תוקף של 15 שנים מקסימום של פעילות, לקבוצה זה אינסופי).

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בטח שזה לא רלוונטי, אתה לא מבקש ממנו לחבוט רק ביד שמאל כדי ליצור שיוויון מול שאר המתחרים. עזוב נו, כל אחד פה מעמיד אותך על המשפט ההזוי שכתבת, שלמכבי יש מספיק תארים ועכשיו היא צריכה לחשוב איך לאזן את הליגה. בוא נמצה את הדיון הזה כאן, כי אני לא רואה שום טעם בלהמשיך אותו עם מישהו שלא מבין מה זה הישגיות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/11
  4. Ice Cream חסה

גם להישגיות צריך להיות גבול, כי כבר אין להישגים משמעות אם יש לך הרבה מהם. אלא אם אתה תאוותן והמילה היחידה שאתה מכיר זה עוד.

5. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/2/28/Ligat_Hahal.Xxx/150px-Ligat_Hahal.Xxx

מחר יצא לדרך המחזור השני בליגת-לוטו.
    במשחק המרכזי של המחזור תארח גלבוע/גליל את הפועל י-ם.
    גלבוע/גליל תנסה להתאושש מהתבוסה למכבי ת"א, כשמולה יעמוד האקס עודד קטש והפועל י-ם שתנסה להמשיך את המומנטום מניצחון הדרמטי על בני השרון/הרצליה.
    הפועל חולון תנסה להמשיך את המומנטום מהניצחון על ראשל"צ, כשתתארח אצל העולה החדשה מ.כ. הבקעה.
    ברק נתניה תפתח את העונה כשתארח את מכבי אשדוד, ובני השרון/הרצליה, עדיין ללא הרכש החדש ג'יי.ג'יי היקסון, תנסה לרשום ניצחון ליגה ראשון מול מכבי חיפה.
    המחזור ינעל ביום שני במשחק בו תנסה מכבי ת"א להתאושש מהשבוע האירופי במילאנו ובשירוקי, כשתתארח באשקלון.
    להלן רשימת המשחקים והשידורים המלאה - תבלו !

http://img847.imageshack.us/img847/4531/83861122.Xxx

ירושלים עולה לגלבוע.

הסגולים מגיעים לבקעה, נתניה פותחת את העונה, בני השרון/הרצליה מארחת את מכבי חיפה.

סיקור המחזור השני (מתוך YNET).

6. Milanista Member

בגלל השאיפה התמידית להישגיות מכבי היא אימפריה אירופאית, ומגדל בכיינים שעדיין מחפשים את הצלחת הראשונה.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם אני הייתי בהלם מהמשפט המטופש שחסה נתן כאן, אבל בגלל זה גם אמרתי שהויכוח הזה מיותר מראש. רק אנשים שלא מבינים את ערך התחרותיות והרתון להיות הכי טובים, זורקים כזה משפט מטומטם. תגיד את זה לכל קבוצה מקצוענית בעולם והם יצחקו עליך בפנים. ממתי יש שובע לרצון לזכות בתארים? תסגור את הספורט וזהו, אז בשביל מה אתה משחק? כמו בשכונה? בשביל להנות? נו באמת.........

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  8. Milanista Member

קשה ללמד אוהד מגדל מה זה הישגיות. הם כל כך רגילים ללוזריות...

9. LIVERPOOL87 Member

דלהאזה אתה שובר שיאים של עצמך כל פעם מחדש.
    אם אנחנו רגילים לניצחונות ולאליפויות אנחנו תאוותניים?
    מה אתה בדיוק מציע מצד מכבי, אני באמת מנסה להבין, אולי נפרוש לכמה שנים מהליגה כדי שמגדל אולי תגיע בטעות לגמר ותנצח את גליל? גם אז זה לא יקרה.

תשלים עם זה כבר, מכבי תל אביב תמיד תהיה שם ותהיה עם כל הכוח לפרק את הליגה.
    ובמיוחד את ירושלים, זה עושה לנו טוב על הנשמה.

10. yakov_y YNWA

עוד מעט מכבי נתניה פותחת עונה שלישית בליגת העל. מרגש...

אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה בפער גדול מכל קבוצה בליגה אבל יש סיכוי שעם הקו האחורי האדיר שיש לנו נוכל להפתיע לסיים אפילו במקום השלישי.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל גלבוע מנצחת את הפועל ירושלים במשחק גדול של דגן יבזורי וקורטני פלס, שהשתלטו על המשחק כבר מהמחצית הראשונה ודאגו לאורך כל המשחק שהירושלמים לא יחזרו למשחק.
    בינתיים רומאו טרוויס נראה טוב מאוד במשחקים שראיתי אותו. יכול להיות שבעונה החולפת הוא סבל מהשיתוף פעולה עם אלטון בראון הנכה. רק שימשיך ככה.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה מצחיק לשמוע את בלאט מתראיין אחרי עוד משחק ליגה ואומר שהעייפות זה לא תירוץ אבל עומס הטיסות האלה גורמת להכנה לקויה. חשבתי שהתלונות על כך שהקבוצה משחקת בשלוש מסגרות יגיעו מאוחר יותר, לא בשלב כל כך מוקדם. אני כבר אמרתי עוד לפני שהתחילה העונה שזאת טעות, והפסד הרבה יותר גדול מאשר רווח.

13. shlomydavid מנהלים

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...=109159&Lang=he

על זה אני אומר: "וואו"!
    החתמה אדירה בשביל קבוצה קטנה כמו בני השרון. בעיניי מדהים איך אף קבוצה באירופה לא ניסתה ברצינות לצרף את הבחור הצעיר הזה. כרגע נראה שהשביתה בנ.ב.א תמשיך לכן היקסון יכול בהחלט לעזור לבני השרון ולתת לקבוצה דחיפה אדירה. ברור שאי אפשר להשוות בין גארד לפורוורד, אבל בעיניי היקסון לבטח לא שחקן פחות טוב מאשר פארמר.

15. אלי מתחן Member

כן גם לי זה נראה מטורף. אבל הבחור הזה בלי ההאלי הופים של לברון לא בדיוק הצליח.
    חוץ מזה שהוא נראה כמעט כמו האבטיפוס לשחקן שלא יצליח באירופה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/10/11