ליגת ווינר סל 13/14 - מחזור 6

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏5/10/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. LIVERPOOL87 Member

זה תהליך שלא ייגמר עד שפדרמן יעזוב את מכבי(כולל הבן שלו שקורא לעצמו מנכ"ל).

עידן אני מסכים איתך בקשר לבאלט, לא בגלל שאני חושב שהוא המאמן האולטימטיבי עבורנו, אלא בגלל שהמחליף שלו ידוע מראש-גודס. אם גודס יעמוד על הקווים אפשר רשמית להניף דגל לבן.
    לא יודע מי קורא בדיוק לפיטורים של בלאט, הוא כנראה לא מבין את המצב במועדון או שהוא חולה בשפעת פדרמנית קשה. ההנהלה המבריקה ששלחה את דרק וגור הבייתה נהנית מהסתת האש אל השעיר לעזאזל בלאט.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מתגובות רבות של אוהדי מכבי ברשת, אני קורא על המון שמעוניינים שהוא יעזוב. אגב, גם אני חושב ששני הצדדים מיצו את ההתקשרות. בלאט הוא מאמן טוב, אבל חסר עמוד שדרה לחלוטין. מאמן אחר היה נכנס באמ-אמא של הפדרמנים אחרי הראיונות שלהם בתקשורת גם במקרה של פיטורין. הלך להם קלף ב-2011 כאשר קבוצה של אנונימיים + סופו הגיעה לגמר גביע אירופה. מאז הם חושבים שכל שנה הם יבנו קבוצה שמתאימה ליורוקאפ ושתאבק על הפיינל פור של היורוליג. זה לא עובד ככה. אז בלאט הוא מאמן טוב אבל כנראה שהוא לא עצר את הביזיון כשהיה עליו לעצור אותו. מצד שני, אין לך מחליף ראוי במקומו, כי הקמצנים לא יוציאו סכומים שמאמנים כמו מסינה או אובראדוביץ' שווים. האמת? לא הייתי מתנגד אפילו לאיזה פשוטין או צ'אבי פאסקואל או אפילו המאמן שהצליח עם קאנטו וכיום מאמן את יוון (ברח לי שמו). אבל בישראל אין כרגע תחליף לדייויד.

3. Telkiyski Member

מורן רוט פשוט פורח במכבי חיפה. לדעתי הוא טוב בהרבה מאוחיון.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא חושב, אני גם לא חושב שממש אפשר להשוות עם כל הכבוד למורן רוט. יש הבדל בין להיות רכז במכבי ת"א למכבי חיפה. חוץ מזה, אם אתה שם אותם אחד מול אחד, אז ההגנה והריבאונד של אוחיון עולים עשרות מונים על זה של רוט. שניהם לא קלעים גדולים והראיית משחק של רוט טובה יותר. אני חושב שאוחיון טוב ממנו, אבל לא בהפרש גדול.

5. Telkiyski Member

רוט לא באמת קיבל צ'אנס במכבי כי בלאט עשה פרנציפ לדני "ילד ז" פדרמן לדעתי.

אם היה מקבל צ'אנס אמיתי היה מראה מה הוא שווה (לא שיש לי בעיה עם זה כן?).

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אולי אתה צודק ואולי לא, אי אפשר באמת לדעת.

7. shlomydavid מנהלים

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/a/ad/Winner_basketball.Xxx/250px-Winner_basketball.Xxx

הערב יצא לדרך המחזור הרביעי בליגת ווינר סל 2013/14.
    המחזור ההזוי משהו יפוצל ע"פ 5 ימים ויתפרס ע"פ כחודש וחצי, כשהמשחק האחרון בו בין הפועל חולון להפועל ת"א יהיה ב-19.12.
    כאמור, המחזור יצא לדרך הערב במשחק בו הפועל אילת תארח את ברק נתניה.
    שתי הקבוצות ינסו להתאושש מהפסדים כואבים שספגו במחזור הקודם, אילת בי-ם ונתניה בבית לבני הרצליה.
    להלן רשימת המשחקים וחלק מהשידורים - תבלו !

http://img856.imageshack.us/img856/7562/l18q.Xxx

חמישי בליגת העל: נתניה יורדת לאילת.

מכבי ראשון לציון: ואנדר בלו חתם לעונה אחת.

8. Telkiyski Member

אחרי שהפסידה בבית להרצליה, נתניה הפסידה היום גם באילת.

נראה בכללי שמסתמנת תמונה שאשדוד ונתניה הן שתי הקבוצות החלשות בליגה.

האמת הכי טוב ככה, שתיהן קבוצות בלי קהל ובלי אולם ראוי.

9. Echte Liebe Member

החתמה גדולה של ראשל"צ. גארד צעיר שיוביל את החלק הקדמי של הכתומים. לעומת זאת, ראשון צריכה לשחרר את כל הזרים ולבנות את הסגל הזה מחדש. אני זוכר את ראשון שלפני שנתיים עם סולומון כהבטחה ענקית לכדורסל הישראלי, את קיצ'ן, באומן ועוד. מסתכל על היום, והם פשוט קבוצה שלא מסוגלת לרוץ גבוה. הזר היחיד שתורם משהו למשחק ההתקפה זה ריקרדו מארש וגם הופקינס שרשם 36 נק' נגד מכבי והרשים במשחקי ההכנה, פשוט נעלם. למרות זאת בראשון לקחו פרויקט עם שון דאוסן. הילד הזה פשוט שחקן מדהים, כיף לראות אותו משחק. מתרוצץ על המגרש, זריז, שחקן מעולה שיגיע רחוק, רחוק מאוד.

אבל מישהו מוכן להסביר לי מה פשר פיצול המחזור הזה? למה הפועל משחקת נגד חולון רק ב19.12, ממתי יש כדורסל ביום שישי, פשוט הזוי. הפועל מארחת בהדר יוסף את נס ציונה שראינו שהיא קבוצה שלא באה להיות בשר לתותחים. "אפקט מכבי" יכול לפגוע בכתומים. קרלון בראון הוא זר מדהים. ממוצע של 19.5 נקודות למשחק, מחובר לקהל, שחקן שפגע בול בדרישה של הפועל הקיץ. קאונסיל עד עכשיו איום ונורא, עשה טעויות גורליות במשחק נגד אילת, גם נגד ראשון לא היו בשיאו (בלשון המעטה) למרות שחילק 5 אס'. לעומת זאת ג'וש אוונס ממשיך במגמת השיפור כאשר קלע 7 נק', לקח 3 ריב' והוסיף אסיסט נגד ראשל"צ. רביב לימונד סקורר ענק שבונה את המשחק של הפועל, אך טמיר אריאלי חייב לקבל יותר מ5 דק' בלבד במשחק.

10. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/13
  11. Telkiyski Member

גם יותם שירן חייב לשחק יותר. ארז אמר עליו בקיץ שהוא אחד מה-5 הכי מוכשרים שאימן. אז למה הוא לא נותן לו לשחק?
    וקאנסיל ממש מסכן. התלבשו עליו אחרי משחק וחצי והחליטו שהוא אפס מאופס והאמת שנראה שהוא די גמור.

12. Echte Liebe Member

יותם שירן גם אחד מההבטחות של ישראל ששכחתי לציין. להפועל יש את הסגל הישראלי מהטובים בליגה, אבל צריך לנצל אותו ולא לתת לאריאלי שהפגיז באשקלון, 5 דק' בלבד במשחק.

קאונסיל? תשמע, הבחור מקבל בהפועל המון כסף, והוא פשוט לא טוב. אני בטוח שהפועל הביאה אותו בידיעה שהוא זר מעולה לעמדת הרכז, אבל כעת הוא לא מספק את הסחורה. נגד ראשון הוא השתפר במעט, אולי מחר נגד נס ציונה הוא סוף סוף ישחק כמו שמצפים ממנו.

13. Telkiyski Member

נכון שהוא לא טוב כרגע. אבל כבר אחרי שני משחקים כולם החליטו שהוא אפס וזה נהיה ממש באופנה עכשיו בקרב אוהדי הפועל לרדת על קאונסיל ולקרוא לו בשמות. זו סתם תופעה שאני לא אוהב.
    אפשר לחשוב שהוא עושה בכוונה או שהוא נהנה מהמצב הזה.

אני לא כזה מבין בכדורסל אבל נגד אילת היו לו 5 אסיסטים ואיזה 0/3 מהשדה. זה כזה נורא?

14. Echte Liebe Member

ו2 איבודים משמעותיים, קיבל חסימה של טירון ובכלל לא היה בשיאו.

15. Telkiyski Member

ירושלים מחברת שני נצחונות רצופים (ושלישי ב-4 המשחקים האחרונים) ומגיעה למאזן של 2-2 בליגה אחרי ניצחון 91-70 בראשון.

מצב נושא:
הנושא נעול.