ליגת ווינר סל 13/14 - מחזור 6

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏5/10/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. danielone Member

ירושלים וחיפה זה מצוין. שאר הקבוצות שהזכרתי אני מאמין שיש להם את האפשרות להתמודד ביורוקאפ.

2. shlomydavid מנהלים

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/a/ad/Winner_basketball.Xxx/250px-Winner_basketball.Xxx

מחר בערב יצא לדרך המחזור השלישי בליגת ווינר סל 2013/14.
    במוקד משחקי מחר יעמוד המשחק בו תארח האלופה מכבי חיפה, את מכבי אשדוד.
    חיפה שתגיע מעודדת אחרי הניצחון בסקופיה ביורוקאפ, תנסה להשיג ניצחון ראשון העונה אחרי שהפסידה בשבוע שעבר בנוקיה.
    לעומתה, אשדוד תנסה להתאושש מההפסד הביתי לנתניה, ולשחזר את יכולתה מהניצחון הגדול על י-ם במלחה.
    הפועל גלבוע/גליל, אחרי הניצחון המשכנע על מכבי ראשל"צ, תארח את הפועל חולון נטולת גוני יזרעאלי (ראו ידיעות למטה).
    הפועל ת"א תארח בהדר יוסף לראשונה העונה, כשתפגוש את מכבי ראשל"צ.
    ברק נתניה, שטרם הפסידה העונה, תארח בביתה את בני הרצליה שהרשימה נגד הפועל י-ם במחזור הקודם.
    המשחק המרכזי של המחזור יהיה ביום שני, בו תארח הפועל י-ם עם 2 הפסדים רצופים, את הפועל אילת המושלמת.
    משחק נוסף שיסגור את המחזור ביום שני, יפגיש את העולה החדשה מנס ציונה ומכבי ת"א.
    להלן רשימת המשחקים והשידורים המלאה - תבלו !

http://img42.imageshack.us/img42/9914/lscl.Xxx

ראשון בליגת העל: האלופה מחפשת ניצחון בכורה.

שברים באף ובפנים לגוני יזרעאלי.

גוני יזרעאלי: "היה מפחיד, לא יודע כמה זמן אני אעדר".

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

4. Telkiyski Member

http://sports.walla.co.il/?w=%2F151%2F2689676

וזה מחבר לכתבה הזו. דונטה סמית' אמר לג'ף רוזן שזה הוא או גרינברג, אז ג'ף בחר בדונטה ושלח את גרינברג הביתה.

ירושלים משיגה הערב ניצחון ליגה ראשון 91-75 על אילת של קטש.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/13
  5. zivmay Member

נגד מכבי כל שחקן הופך לג'ורדן שהיה קטן.
    אבל עדיין, לדעתי יש נתק קשה בין השחקנים לבלאט. נראה לי הוא איבד את זה.

6. Telkiyski Member

הערב בליגת העל :

הפועל ירושלים - הפועל אילת 91 -75
    עירוני נס ציונה - מכבי תל אביב 71-72

7. danielone Member

מה יהיה עם מכבי? אחרי שהיא ניצחה את חיפה בשניות האחרונות בשיניים, היא מפסידה לנס ציונה, חייבים לעשות זעזוע במערכת.

8. Telkiyski Member

שבוע הבא מכבי מארחת את אשדוד בנוקיה בקרב תחתית. שתי קבוצות עם מאזן שלילי 2-1.
    יהיה מעניין.

9. zivmay Member

ככה זה שמתפשרים על רכז שהוא גרסה גרועה של אוחיון.
    לא מספיק יש לנו את האפס מאופס הזה, מר יוגב אוחיון, שמה שהוא יודע לעשות בחיים זה רק לכדרר ולכדרר ולא להוציא מסירה תוך שתי שניות.
    ואחרי זה מי שמחליף אותו זה אפס שני, בשם טייריס רייס. זה מה שאנחנו מקבלים.
    אין מי שינווט את המשחק, כמו פארגו, מקדולנד, שאראס, ארויו. איך דיוויד בלאט לא מבין את זה?

והגיע הזמן להפסיק לייבש שחקנים, יותר דקות לפניני, יותר דקות לסופו, יותר דקות לג'ייק כהן.
    עם שאר השחקנים בליגה, זה לא ממש עובד.

10. shlomydavid מנהלים

11. זכאי Member

איזה כיף! איזה ליגה!
    מה הייתי נותן בשביל שהאולם היה מוכן מחר...
    נותר לליגה לקוות שמכבי תמשיך כמו שהיא בשנתיים האחרונות בעונה הבאה,
    כי העונה הבאה היא עונה קריטית לליגה עם שלושה אולמות חדשים בתל אביב, חולון וירושלים

12. Telkiyski Member

חחח, אם שבוע הבא יש דרבי בדרייב אין ו3400 אדומים מחכים למכבי זה נגמר 83-61. באסה (סתם צוחק)

וכן. תארו לכם אולמות חדשים בחולון, ירושלים ות"א. רוממה החדש

יכולה להיות אחלה ליגה.

אגב הימורים, ליאור חותם במכבי עד הסופש?

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/13
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בכדורגל מכבי הלכה המון קדימה עם כיוון יותר "מקצועני". בכדורסל המועדון עשה בדיוק דבר הפוך.
    דייוויד בלאט מאמן ענק מבחינת לימוד כדורסל וטקטיקה. הוא גם מסוגל להפיק את המירב משחקנים שצריכים שיגרמו להם להפיק את המירב, כלומר לא כוכבים מובהקים.
    לדייוויד בלאט יש בעיה - או שמנחיתים עליו שחקנים שלא מתאימים לו, או שהוא בוחר בד"כ שחקנים שלא מספיק מתאימים (הוא מאוד אוהב ללכת על כאלה שנראים כמו יהלומים לא מלוטשים, כאשר במקרים לא מעטים הם בסה"כ זכוכית).

מכבי חייבת מנהל מקצועי רציני וטוב שיידע לבחור את השחקנים המתאימים בשיתוף פעולה עם דייוויד. אפילו לפיל ג'קסון היו כאלה מעליו ב-NBA. כרגע הדבר הכי קרוב לזה זה ילדון פישר שהקבוצה של אבא שלו והוא משחק בנדמה לי.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי לא צריכה שום מנהל מקצועי. ניסו את זה פעמיים בתקופות שונות וזה לא זה. דייויד הוא לא איזה דני פרנקו ולמרות שהוא חסר עמוד שדרה, הוא יכול וכבר הוכיח עצמו לעמוד בקבוצת צמרת אירופאית או נבחרת בכירה על הקווים לבדו. הבעיה במכבי היתה ונשארה בחירת הסגל לפי התקציב הקיים (שאיתו אגב, פחות יש לי בעיה). אז אני לא נכנס לאיזה שחקן בחר בלאט ואיזה בחרו לו, אני מאמין שאת הסגל הנוכחי בחר דייויד בשיתוף עם הדירקטוריון, אבל לא ברור לי איך 5-10 אנשי מקצוע לא רואים את מה שכל העולם עוד ראה לפני פתיחת העונה. למכבי יש קבוצה טובה על הנייר, רק חסר לה את החלק בפאזל שמשלים את הקבוצה לטובה מאוד. שנה שעברה ראינו שאחיון לא יכול להוביל קבוצה באירופה אז אמרו נביא רכז זר לפניו. אבל כשהרכז הזר הוא גרסה אמריקאית של מורן רוט, אז מה עשינו בזה?

אני לא מבין ממה מתרגשים. בליגה השיטה גם ככה לא חשובה, אנחנו יכולים להפסיד עוד 10-13 משחקים ובסוף אנחנו נגיע לגמר, אין מה לדאוג. באירופה הקבוצה הזו נכון לעכשיו שווה טופ 16 ולא יותר ואני מאמין שהיא גם תגיע לשם. אז על מה הרעש? זה כמו נבחרת ישראל בכדורגל ששווה מקומות 3-4 וקוטלים אותה למה היא לא סיימה 1-2. אי אפשר לדרוש מסגל בינוני + לסיים בטופ 8 ומעלה, לא כל שנה תהיה ריצה מדהימה כמו אשתקד.

15. LIVERPOOL87 Member

אני חושב שכל הרעש לפחות סביב מכבי מהסיבה שמכבי לא מסוגלת כרגע להתמודד מול קבוצות ישראליות. אם בעבר מכבי הייתה מפסידה משחקים באמצע עונה בין משחקי יורוליג כאשר לרוב באמת ראו שאת מכבי לא באמת מעניין המשחק, היום אפשר לראות שאנחנו כן רוצים לנצח אבל פשוט לא יכולים. זה די עצוב למצוא את עצמנו בתחילת העונה במאזן כזה ובקלות גם יכולנו להפסיד לחיפה בבית.

בעונה שעברה מכבי הפסידה כמה משחקים בליגה ובתווך ניצחה משחקי יורוליג קשים.
    קשה לי להאמין שזה המצב היום, המשבר רציני יותר.
    אם ביום חמישי יוצאים לקובאן ומנצחים אז באמת הפסדי הליגה לא מעניינים אותי, אבל אני חושב שהמצב בליגה ישקף את מה שנראה גם ביורוליג.

לא ראיתי את המשחק אתמול אבל אני מניח שאותן בעיות חזרו ורייס למרות שקלע אתמול 12 נקודות לא באמת היה בעל הבית על הפרקט.
    חייבים לעשות שינוי בעמדה הזאת לפני שיהיה מאוחר, בטח פדרמן מכין 100K דולר למאלט ויביאו אותו עוד חודש.

מצב נושא:
הנושא נעול.