ליגת העל נפתחת- פרויקט מיוחד ודיון המחזור הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏19/8/04.

1. AleX-Del-Piero Member

התלהבתי מאוד מבני-סכנין שנתנו משחק באמת יפה מול באר-שבע שנראת מפורקת.השחקנים שקנה אייל לחמן נראים באמת טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/04
  2. AleX-Del-Piero Member

עוד נתון מעניין-זהו המחזור של השחקני הרכש בהרבה קבוצות שחקני הרכש כבשו לראשונה במדי קבוצותיהן הנה הדוגמאות-
    בית"ר ירושלים:אלירן חודידה
    מכבי פ"ת:פרינס דאייה
    בני-סכנין:אנגוי אלומיידה וקלובר רודריגז.
    דרך אגב כל השחקנים הנ"ל בהופעת בכורה בליגת העל שלנו.
    אולי זה מעיד שהמאמנים עשו רכשים טובים בקיץ האחרון?

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתם מעזים לדבר על עלייה ברמה? תגידו אנחנו רואים אותו כדורגל? זה שכמה כושים שמצאו כל אחד בחוף השנהב מקסימום שמו פה גולים וכל משחק הסתיים עם 4 שערים אומר שהרמה פה עלתה??

אני ישבתי וצפיתי בסיכום המשחק בין בני סכנין לב"ש. אם אחרי קומדיית הטעויות הנוראית הזו אנשים באמת חושבים שהליגה משתפרת, מצבם רע. משחק כזה מגעיל, השכונה בהתגלמותה. איזה גולים עלובים... גם בהתקפה כולם כל שנייה בועטים, אף אחד כמעט לא מוסר. אין טכניקה, אין כלום. ולחשוב שזו הליגה הבכירה בארץ, ואנשים חושבים שהרמה בה גבוהה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה דוגמא מצויינת לרמת ההשכלה של חלק מהצופים..

5. Ilan Member

אין ספק, הליגה במגמת ירידה.
    הקטע שכל הליגה במגמת ירידה, ורק מכבי חיפה שומרת על המעמד שלה וכך נוצר פערים גדולים בין חיפה לשאר הליגה. אפילו מכבי ת"א שהולכת לעלות לצ'מפיונס- ליג היא בסה"כ קבוצה בינונית מאוד.

6. נדב מיכאלי Member

מה עם איזה פירגון לבית"ר ?
    ביתרי מסכים איתך בכל מילה,חיפה קבוצה של פחדנים,סתכל עם איזה הרכב היינו ואיזה הרכב וסגל יש להם.
    בית"ר קופחה במשחק שקיבלה רק נקודה.
    וחיפה?
    ביי בי ליגת האלופות.
    זה היה הפרצוף שלי לפני המשחק: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    זה הפרצוף שלי אחרי: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

7. בית"רי מלידה Member

שמישהו יביא סנדוויצ'ים ושתייה לשחקני מכה-בי חיפה:

....."במכבי חיפה לא אהבו אתמול את התוצאה. חדר ההלבשה של חיפה היה סגור זמן רב לאחר הסיום מאמן חיפה.........."

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShAr...SubContrassID=0

אולי בעצם צריך להביא להם בננות ובוטנים: קופים ירוקים חולים על זה........ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

אני מקווה שאוהדי מכה-בי חיפה יעדכנו אותנו האם הלכודים שוחררו!

לפחות הם לא מעכו עוד אוהד שלהם, כמו ההוא שהם שלחו לבית לוינשטיין.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

התלהבת מסכניין, אתה רציני?
    הסיבה היחידה שהם ניצחו כי היה לנו איזה ליצן בשער.
    מעולם, באף משחק שהייתי, אפילו במשחקים שהייתי בנוער ובליגה א', לא ראיתי שוער ברמה כל כך נמוכה כמו השוער אתמול של באר שבע.
    סכניין היו גרועים, גם באר שבע, הסיבה שהיו גולים הייתה הרמה הנמוכה(כפי שדייר ציין), רמה של גביע הטוטו במקסימום של המקסימום.
    העובדה שהיינו מנצחים בלי השוער הליצן הזה לא מנחמת אותי, עם כזאת יכולת אי אפשר להגיע לשום מקום.

ומילה טובה לבית"ר שהצליחה להוציא נקודה מקריית אליעזר, כאשר בדקות רבות היא הייתה ב10 שחקנים ובלי השוער הראשון שלה.
    מילה טובה גם למכבי פתח תקווה (שמי שהתרשם אתמול מפרנס דיאה החלוץ שלה, צריך להודות לאלי גוטמן, שכאשר דיאה היה סגור בקבוצה, גוטמן העדיף לוותר עליו ולהשלים את מכסת הזרים עם שוער, כן כן, אותו שוער שראיתם אתמול).
    מכבי פתח תקווה מראה שאם השנה(בניגוד לשנים עברו) היא תפתח את הליגה טוב ולא תתן לליגה פור כמו בדרך כלל, מדובר על קבוצה שיכולה להאיבק עם מכבי חיפה עד הסוף.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול להסביר לי מאיפה באר שבע הביאו את השוער הזה בכלל? הרי עד לפני יומיים לא היה להם שוערים בכל הסגל.. מורדי שוורץ חזר, אבל מאיפה המוכר אבטיחים הזה הגיע?

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה הסיפור(בקצרה) של סוגיית השוערים:
    אסי רחמים הנפלא עמד לנו בשער בשנים האחרונות(העונה הוא היה אמור לסגור עונה שמינית ברציפות).
    בקיץ זינו בא אליו ואמר לו או שתקצץ מהחוזה או שתעזוב את הקבוצה.
    אסי הרוויח 60 אלף דולר בעונה שעברה, זינו רצה שהוא יוריד את השכר ל50 אלף דולר(כמעט 20% קיצוץ).
    באותו זמן אשדוד הציעה לאסי חוזה של 75 אלף דולר.
    אסי הלך לזינו, ידע אותו על ההצעה מאשדוד, ואפילו לא ביקש שבאר שבע תשווה את ההצעה, אלא רק שתשאיר לו את השכר של שנה שעברה(60 אלף דולר, 15 אלף דולר פחות ממה שהוא אמור להרוויח מאשדוד).
    זינו סירב, לקח אותו כמובן מעליו וסירב להתפשר.
    אסי חתם באשדוד(לפני כמעט חודשיים) והפסדנו את השוער, המנהיג והסמל שלנו.
    במהלך בזק הוחתם שגיא שטראוס(שכעת הוא שוערה של הפועל חיפה), אולם, זינו(בשכונתיות שרק הוא יוכל), החתים את שטראוס בלי להתייעץ עם המאמן(גוטמן), וגוטמן כמובן, אדם של כבוד שכמותו, סירב לקבל את שטראוס, מנע ממנו להתאמן ולבסוף שיחרר אותו.
    ואז עלתה הסוגייה של מורדי שוורץ.
    אולם גוטמן לא סמך עליו כשוער ראשון, כל שבוע הנחית שוער אחר למבחנים(השוער שראיתם בשבת הוא ה10! שנוחת בבאר שבע בתקופה של חודש), ובכך הוריד למורדי שוורץ את הביטחון.
    יומיים לפני המשחק(וזאת מכיוון שגוטמן לא בוטח בשוורץ), הוא הנחית לכאן שוער קרואטי, שהיה בעונה החולפת שוערה ה3! של היידוק ספליט.
    בלי מבחנים, בלי התרשמות, בלי לראות אותו אפילו פעם אחת, הוא פתח איתו בשבת.
    ואז התחולל אותו ביזיון שכולכם ראיתם.

ותאמינו לי, יצאתי ב12 בבוקר מהבית(נסיעה של כמעט 3 וחצי שעות לעילוט) וחזרתי ב10 וחצי בלילה.
    אין דבר יותר מתסכל מלראות את ההצגה העלובה הזאת מול העינים שלכם, ושוב(גם שנה שעברה זה קרה בעילוט, רק שם איבדנו לאחי נצרת יתרון של 2-0 ל2-2) לסוע את ה3וחצי שעות בהרגשה של חרא.

ולאלה שאומרים כל הכבוד לאלי גוטמן שלקח אתמול אחריות על ההפסד.
    לקיחת אחריות אמיתית היא להודות שההתנהגות הקיץ הייתה ביזיון, שבגלל אותה התנהלות שלך אדון גוטמן אנחנו כרגע בלי שוער, ולכן, לקיחת אחריות אמיתית, היא להתפטר מתפקידך, וכמה שיותר מהר יותר טוב.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אילן אתה רואה את מכבי חיפה משחקת בזמן האחרון???
    תשווה את מכבי חיפה של לפני שנתיים עם חלוץ שעושה גול מכל מצב ועונה שהסתיימה עם יותר מ- 80 גולים, (אבל חרא הגנה שבגלל זה הפסדנו אליפות) ושלפחות שיחקנו אטרקטיבי, לבין העונה האחרונה וגם המשחק אתמול שבהם אנחנו נראים רע, אין חלוץ כבר שנה וחצי ורק קשרים מבקיעים, וגם זה בכמויות נמוכות ממה שהתרגלנו אצל שום. ירדנו גם אנחנו, ועוד איך ירדנו!

ניסיון פרובוקציה עלוב ומטומטם. אני מקווה שלאנשים יהיה את השכל לא להתרגז מזה.

12. Ilan Member

מישהו מוכן להסביר לי מי לימד אוהד בית"ר לקרוא ולכתוב?

וכן, אולי מכבי חיפה לא אותה מכבי חיפה של לפני שנתיים, אבל עדיין היא קבוצה שגדולה על הליגה הזאת בכמה מידות...

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיויתי שלכולם יהיה שכל לא להתייחס לזה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. נדב מיכאלי Member

על הנייר חיפה קבוצה מעל הליגה בכמה רמות.
    כמו שבית"ר של גוטמן היתה על הנייר בכמה מידות מעל הליגה וסלח לי אריה אדום ,יש אוהדי בית"ר חכמים וג'נטלמנים כמו יוסי אולמרט,אהוד אולמרט,פרופסור ריבקין,ועוד ועוד .
    אל תהפוך את אוהדי בית"ר לטיפשים בגלל סטיגמה.
    יש את הקומץ.
    הוא מתפרע מדי פעם,חוליגניזם .
    אבל לא ממש טיפשים

15. אלי מתחן Member

את המשחק של בית"ר הייתי מחלק ל2
    1. עד ההרחקה של גזל
    2. אחרי ההרחקה של גזל

בחלק הראשון נדמה היה שתוצאת המשחק קבועה מראש, מליקסון נשחט (במלוא מובן המילה) על ידי שחקני חיפה שכנראה לא היו מסוגלים לסבול את ההשפלות שהוא מעביר אותם ולא מקבל שריקה. חשבתי אולי יש חוקים חדשים שאומרים שבעיטות לגוף ולפנים הם לא עבירה או שחוק העבירות בוטל לגמריי אבל התבררתי על טעותי כאשר באדיר רוסו ושאר חבריהם מקבלים עבירה על כל נשיפה קטנה לכיוון שלהם.
    ההרחקה של קורנפיין מעולם לא הייתה נגרמת (למרות שלדעתי איתו היינו מפסידים את המשחק) במקרה שחיפה היו קבוצה ספורטיבית, מילא הלינץ' על מליקסון שליהטט מול כל ההגנה ונעצר רק בכניסה ברוטאלית אבל אחרי זה לא לעצור ולהוציא כדור החוצה ששחקן של היריבה על הדשא? זה משחק לא ספורטיבי.
    בנוגע לסאגת מליקסון, מישהו צריך לשים לזה סוף. השחקן יוצא בכל משחק מדדה וחבול בגלל עבירות עליו שלא נשרקות. אני יודע שזה מרגיז שחקנים כמו וואליד באדיר שילד שמגיע להם עד לחזה משפיל אותם אבל מכאן ועד לנסות לגמור לו את הקריירה יש עוד דרך ארוכה. מחוץ למגרש הכניסות האלה היו מכניסות אותו לכמה חודשים לכלא, אבל כמובן, מכבי חיפה זאת מכבי חיפה ומי זה מליקסון שיעבור שחקנים שלהם בכזאת קלילות, הוא חייב להיענש, ועושה רושם שאלון יפת די הסכים עם השחקנים שלהם. עבירה אחת לא נשרקה לטובתו בכל המשחק(!!!).