ליגת העל-מחזור 8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏14/11/03.

1. AFC Member

אני יודע שקשה להסביר לאדם שאוהד את רומא, אייאקס ומעריץ את אלי גוטמן, אבל יש פרמטרים אחרים בכדורגל חוץ מתוצאות. יכולת, למשל. בגלל זה התיקו מול בני יהודה ריצה אותי, שיחקנו טוב מאד והיינו ראויים לניצחון. אז לא ניצחנו, איזו היסטריה.

דיברתי על אליפות בעוד 3-5 שנים. תקרא מה שכותבים לך לפני שאתה מגיב. מול הפועל פ"ת "תפסנו יום"? יופי, אז תפסנו יום. מה שחשוב לי זה שהצגנו יכולת מצוינת וניצחנו. אני לא יכול לבקש יותר מזה.

נ.ב הלוואי שדריקס יפוצץ את המו"מ ונמני יגיע למכבי חיפה.

2. שגיא Guest

שיילך להפועל חיפה מצידי, למה דווקא למכבי חיפה?

לא רוצים אותו.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר בשם עצמך..
    4 ניצחונות 2 הפסדים ותיקו..זה מאזן של מכבי חיפה????ועוד ביום ראשון הטור של הניצחונות לא ישתנה לצערי..

4. שגיא Guest

אז מה קשור נימני?

עדיף בלם זר ברמה גבוהה.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שלא צריך..אבל חיפה יכולים להביא גם וגם..תהיה בטוח..
    נימני חסר..ואם אחרי המשחק מול ביית"ר כולכם התלהבתם..ההתלהבות עכשיו ירדה..זנדברג בשפל
    לופז נראה כמו חתול דרוס וברדה נראה כמו כמו לופז רוסו לא יציב בריטס נחלש וטל יציב בזה שהוא לא יציב..
    אם רוני לוי בונה על בוקסנבוים,בירוק זה לא טוב..

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1-0 לבאר שבע... אופיר חיים דקה 19

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 39-יזרסקי יוצא מהמקפיא כדי לשים 2-0.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דקה 85 אסי טובי מצמצם כעבור 3 דקות אורן ניסים משווה.

אני לא יודע כבר מה להגיד... רק לא להפסיד אלוהים...

9. AFC Member

חברה, אני יודע שהסבירות גבוהה שלא תאמינו לי - אבל אני נשבע לכם שלא היה לי ספק שהם ישוו. ברצינות. עמדתי לכתוב זאת בפורום אבל לא רציתי לנחס.

הפועל ב"ש בחוץ מול אחי נצרת מוציאה תוצאת תיקו. עכשיו התירוץ של משה יהיה בוודאי "חוסר מזל והחטאות רבות" או "שיפוט גרוע". בכל מקרה, עוד 2 נקודות פחות, אבל זה לא משנה את העובדה שאלי גוטמן מאמן ענק, הפועל ב"ש מועמדת לאליפות ובמחזור ה-25 נראה את בירת הנגב בראשות הטבלה. מחזור שמיני, 17 מחזורים נותרו. אנחנו עדיין מחכים לרגע שבו ב"ש תכבוש את הפסגה.

10. Reyes Member

ארבייטמן (ענק) העלה את בית"ר ל-0-1, תמיר כהן ודגו באו ועשו מהפך וכרגע 1-2 למכבי בדקה ה-79. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

עידכונים ממקומות אחרים:

לטביה מובילה בריגה, 0-1, על טורקיה!
    אורוגואי ביתרון 1-2 על צ'ילה במוק' מונדיאל 2006 בדרא"מ.

11. DadoN ReD Member

מה קורה לב"ש מה?
    מובילים 2-0 עד דקה 85 .. ועושים תיקו .. יאללה!! אין לכם מושג כמה אני עצבני! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    ..

12. AFC AJAX Member

עוד הפסד צפוי לבית"ר 2-1 בבלומפילד האמבציונריות של הילדים כנראה החזיקה מעמעד מדקה 30 עד 35 עם היתרון הזה של בית"ר, אבל שוב אני חוזר ואומר זה לא מספיק השנה לבית"ר הילדים האלה עם כל הכבוד אליהם לא יכולים לסחוב קבוצה בליגת העל במיוחד עם קבוצות שמתמודדות איתם כמו: מכבי ת"א הפועל ת"א מכבי חיפה וכל השאר....

שוב אני חזור ואומר בית"ר צריכה חיזוק של שחקנים עם ניסיון.

נערך לאחרונה ב: ‏15/11/03
  13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות המחזור:
    מכבי אחי נצרת-הפועל באר שבע:2-2
    אסי טובי ואורן ניסים מול אופיר חיים ורמיק יזרסקי

בני יהודה-הפועל תל אביב:1-1
    מרוסלבץ מול קראבליו

מכבי פתח תקווה-בני סכנין:1-2
    קובי רפואה ודוברובין מול אסולין

מכבי תל אביב-ביית"ר ירושלים:1-2
    תמיר כהן וברוך דגו מול שלומי ארביטמן

נק הפרש יחס הפ תיקו נצ מש קבוצה
    15 +4 6-10 1 3 4 8 מכבי ת"א 1
    15 +4 6-10 1 3 4 8 בני-יהודה 2
    13 +6 8-14 2 1 4 7 מכבי חיפה 3
    13 +6 7-13 2 1 4 7 מ.ס. אשדוד 4
    12 +4 6-10 0 6 2 8 הפועל ת"א 5
    10 -2 12-10 4 1 3 8 הפועל ב"ש 6
    9 +2 11-13 3 3 2 8 בני-סכנין 7
    9 0 10-10 3 3 2 8 מכבי פ"ת 8
    9 -1 8-7 2 3 2 7 הפועל פ"ת 9
    8 -5 9-4 3 2 2 7 מכבי נתניה 10
    5 -7 12-5 5 2 1 8 בית"ר ירושלים 11
    2 -11 18-7 5 2 1 8 מכ. אחי-נצרת 12

14. AFC Member

אז מה, רומא, לאחר שבפאניקה מוחלטת הצהרת שבית"ר הולכת לקבל תבוסה איומה (לפחות חמש חתיכות ברשת של קורנפיין), אחרי שהזהרת אותנו על מטר הגולים של מכבי, אחרי שזעקת בהיסטריה על מחיצה טוטאלית של חבורת הצעירים של בית"ר ירושלים - מסתבר שהצגנו משחק טוב והפסדנו 2:1. לא משחק שאפשר להתאבל עליו יותר מדי.

אז מה יש לך לומר בעקבות כישלון הנבואה שלך? שבית"ר שוב "תפסה יום" ושבמחזור הבא כולנו נהיה עדים לתבוסה הכי גדולה בהיסטוריה הבית"רית? או סתם הטיעון הרגיל שאסור לנו להיכנע לאשליה ואנחנו מוכרחים לקנות שחקנים (עם הכסף שאין) עם ניסיון (שכמובן יעיפו את הצעירים הכשרוניים החוצה ויחסלו את הקבוצה לטווח ארוך)?

15. ג'רי בית הלוי Member

בני, בית"ר לא הציגה משחק טוב ולא נעליים, ואתה לא יכול להגיד שהיא שיחקה טוב כי לא ראית את המשחק(או שיש משהו שאני לא יודע?).
    עד הגול הראשון שתי הקבוצות שיחקו משחק אנמי למדי כשבית"ר משחקת קצת יותר טוב, אבל אחרי הגול של בית"ר מכבי התעוררה ושיחקה הרבה הרבה יותר טוב מאחד עשר המופלאים עפ"י בני. במחצית השניה מכבי הייתה שווה עוד שלושה שערים לפחות(ההחמצה של קוביקה מול שער כמעט ריק, הפנדל של בן חיים ועוד מצב של אלי ביטון), ובית"ר כמעט ולא הורגשה. המשחק של מכבי באגף שמאל היה פשוט מצוין, וכל כדור שהגיע מאגף ימין של בית"ר נבלם בפשטות(מעניין אם אבו סיאם היה זה ששיחק).
    לעומת אבו סיאם, על אלירן דנין הגאון שלך יש לי רק מילה אחת להגיד. חה. בעצם שתיים: חה חה. הילד שיחק בצורה פשוט עלובה, וגם גרם לפנדל שהוחמץ. שלומי ארבייטמן הבקיע את הגול במקריות יתר ומטעות של שטראובר, וחוץ מזה לא עשה הרבה. ברוך דגו, שטענת שארבייטמן הרבה יותר טוב ממנו, הציג משחק מצוין ונראה שהוא חוזר לכושר והיכולת של העונה שעברה. תמיר כהן הבקיע גול נהדר, ואלי ששון או איך שלא קוראים לו לא נדמה לי שיחק.