ליגת העל-מחזור 23- הפער בצמרת כבר 6 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏4/3/04.

1. AFC Member

מחזור 23, עוד 2 מחזורים עד למחזור ה-25 - המועד שבו משה הבטיח שנראה את ב"ש במקום הראשון. הפער מהמקום הראשון הוא 6 נקודות.

טוב, נו, אין לי חשק ללעוג לך. היה ברור שב"ש לא יכולה לעשות את זה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם, יש עדיין 2 מחזורים עד ליום ההבטחה.
    שנית, הפער עדיין רק 6, ואני בהחלט אומר רק.
    כלום לא סגור.
    וכן, לאור היכולות של מכבי ת"א והפועל ת"א אני בטוח שאנחנו נקח מקום שני(עם אוהד מכבי/הפועל ת"א היה אומר את זה אף אחד לא היה קופץ).
    רק תזכור בני, שאי שם בסיבוב הראשון, שבאר שבע ירדה חד פעמית, למקום הנמוך ביותר שלה(8) אתה טענת ששם נשאר, ואני טענתי שלמרות שההפרש הוא 10 מהמקום הראשון, אנחנו נקח מקומות 1-3.
    בקשר להבטחה בקשר למחזור ה24, נכון, רוב הסיכוים שלא נהיה מקום ראשון, מצד שני, גם מה שאתה טענת, שנהיה בתחתית לא קורה(ובין שני ל9 יש הבדל גדול).
    אני עדיין מאמין שנקח אליפות, וכן, אין לי ספק שנקח מקום שני.
    בקשר לכל אלה שמפקפקים בשאלה האם משיח שפט טוב או לא, אני רוצה לציין את הדבר הבא:
    הייתי אתמול בבלומפילד, וגם אני הייתי עד להצגה המבזה של השופטים.
    מה שלי הציק(ואמרתי את זה גם לאריגיא, שגם היה אתמול) שבתחילת המשחק אני רואה את משיח עולה עם שחקני מכבי ומתחבק עם טל בן חיים.
    גם בסיום אגב, הם התחבקו.
    ואני שואל, מה תמונה כזאת משדרת(לי זה שידר שעוד פעם הוא הולך לדפוק אותנו)?
    האם מותר לשפוט לפני משחק ואחריו להתחבק עם הקפטן של אחד הקבוצות.
    אני יודע את התשובה, ואתם?

נ.ב
    חבר של, אוהד מכבי, שגם היה במשחק וגם ראה את זה, התקשר אלי ואמר:
    "ראית את משיח ובן חיים בהתחלה? רק חסר היה שהם יחליפו חולצות בסוף"

3. בית"רי מלידה Member

בני:

אני ממש לא אוהב להיזכר בזה ( וגם אתה לא.....) אבל פעם בית"ר הובילה את הליגה ב 12 נקודות הפרש על מכבי חיפה, וזה נגמר בבכי-עיין ערך משה סיני....

אבל לעצם העניין: אני אישית מעדיף את הזכייה של מכבי חיפה, כי היא משחקת יותר טוב ( באופן יחסי) , בודאי יפה יותר מהבונקר של גוטמן.

4. דם צהוב Member

מה???? אתה צוחק???

אתם בכלל לא עברתם תחצי!!! בקושי נגעתם בכדור!!
    הפנדל היה סופר חוקי ובכלל אדום לא צריך להפסיד משחק!! קבוצה צריכה לשחק גם אחרי אדום!!

אם אתם לא יכולים להמשיך ןלשחק אחרי אדום אז אתם לא קבוצה!
    שלא תבכו שבגלל השופטים הפסדתם מה לעשות השיטה של המאמן שלכם זה הדבר שהפסדתם בגלל
    ויש לכם מזל שאין לנו חלוץ נורמאלי כי אים היה הייתם מקבלים 5 ולא 1 !

עלקק הפסידו בגלל השופטים נו תירוצים!

מתי תלמדו להפסיד בכבוד בליגה הזאת??
    מה לעשות אתם סתם קבוצה עם מאמן זין וזיינו אתכם
    תלמדו להפסיד בכבוד!!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה נכון שהשופט עשה טעויות רבות במשחק אבל עד להגיד שהגול לא היה גול,וייס כמעט כל כדור עומק שנכנס לרחבה הוא נופל,זה קרה בפנדל,זה קרה בגול אי אפשר להגיד שפרוחננקובס דחף אותו.

מה לא יודע איך אתה כל כך בטוח במקום השני,ועוד כשההפרש שערים של הפועל הרבה יותר טוב,ושל מכבי שעד לפני שבועיים היו עם הפרש שערים כל כך שערוריתי של פלוס 2 כבר רחוקים מאיתנו בשלושה שערים.
    אני עוד חושש שלא רק נסיים במקום הרביעי אלה יותר למטה,בני יהודה במרחק מאיתנו רק 3 נקודות,הפועל פ"ת ב4 ותוך שבועיים שתהם יכולים לעבור אותנו כשאנחנו פוגשים אותם בשבועיים האלה.

אני מעדיף לסיים מקום 10 ולא 4,מקום רביעי מוליך לאינטרטוטו המפעל הכי מיותר לקבוצות הישראליות שאין להם שום סיכוי להצליח בו,רק תראו מה קורה לנתניה העונה שסיימה שנה שעברה רביעית,וכל המחנה אימונים שלה נהרס בגלל האינטרטוטו.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נאלץ להסכים. הרחקה של שחקן לא צריכה לגמור משחק, או להצדיק צורת משחק כמו של ב"ש אתמול.
    ולמה אנחנו שומעים התבכיינות על השופטים פתאום? כשאני הדגשתי בפירוש שאני לא מתכוון להתבכיין אחרי ההפסד לנתניה 4 - 3 שכולם יודעים שהיו שם דברים שהיו יכולים להיות ישרים יותר, ואמרתי שזו לא סיבה לחטוף 4 מנתניה ושההגנה שלנו זקוקה לטיפול 10,000 הסכימו איתי פה כולם בנועם שפעם השופטים דופקים אותך ופעם להיפך. מה קרה?

7. burning soil Member

אפשר להבין את הכעס של אוהדי ב"ש,
    אבל אני מצטער,ב"ש לא שיחקה טוב גם באחד עשר שחקנים,ולא בעטה לשער אפילו
    פעם אחת,לגבי השער של פרוחננקובס,הוא שחקן פיזי,בשום אופן וייס לא נדחף על ידיו,
    אחרי שאני רואה את זה שוב.
    אתם שוכחים שבמשחק הקודם בבלומפילד,הרחיקו למכבי שני שחקנים,
    אחת מההרחקות הומצאה ע"י דני קורן,
    על הבעיות בשיפוט אין ויכוח,אני מסכים שמשיח טעה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/04
  8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במפגש הקודם בבלומפילד לא הומצא שום דבר,פנסטייל ורייס החליטו לעבור לאיגרוף.

זה כל כך מרגיז שכבר בפתיחה יש הרחקה שהורסת את כל המשחק,נכון שלא הגענו לשער עד ההרחקה אבל לאט לאט נכנסו למשחק ואז הגיעה ההרחקה הזו שגמרה את המשחק.

מה ציפיתם מגוטמן בעשרה שחקנים לחפש ניצחון ? איפה אתם חיים..

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתחיל עם "שטראובר לא נגע בכדור"
    לפני ההרחקה שלטנו במגרש לחלוטיין.
    אל תדברו שטויות, רק כשהריחקו את אופיר מכבי שלטו, לפני זה אנחנו שלטנו(והם לא בעטו אפילו פעם אחת).
    לאחר הרחקת אופיר ולפני הפנדל היה כדור קרן מעולה (של בן דיין לפי מה שאני זוכר).
    הכדור הלך לשער, ושטראובר הדף בקושי את הכדור, שנראה היה שהולך פנימה, אבל פגע במשקוף ויצא(חוסר מזל).
    אחרי זה היה עוד קרן, נגיחה אחת, ועוד נגיחה שהלכה ליד העמוד.
    הנגיחה הלכה לאיפה שאופיר שהורחק היה צריך להיות.
    הייתה לבאר שבע בעיטה חופשית שאנדונוב בעט סנטימטר מעל הקורה.
    ועוד שתי התקפות מצוינות שבסיומם אנדונוב בעט כדורים מעולים שעברו סנטימטר ליד המשקוף.
    ולא שכחתי את הבעיטה בדקה ה90 של בונפלד, שאני ועוד חצי עולם ראינו אותה נכנסת.

גוטמן לא אשם, הוא לא יכל לעשות כלום.
    הפעם, בניגוד לפעמים האחרות שהינו בפיגור, הינו בחיסרון מספרי(10 מול 14), במגרש חוץ מאוד קשה.
    וחוץ מזה, גם עם הינו מבקיעים, משיח היה פוסל את השער.

נ.ב
    לאוהד מכבי חיפה, יש הבדל גדול בין השיפוט במשחק שלנו אתמול לשיפוט במשחק שלכם.
    הסיבה היחידה שאתם בכלל הייתם במשחק מול נתניה, זה שתי בעיטות חופשיות שנשרקו לכם.
    הראשונה הייתה חוקית, אבל כשלא הצלחתם לכבוש, השופט הביא לכם בעיטה חוזרת.
    והבעיטה השנייה, שממנה כבש רוסו, בכלל לא הייתה.
    חשבון פשוט יתן ששופט נורמלי אולי לא היה נותן לנתניה פנדל בדקה ה90, אבל גם לא היה נותן לכם בעיטה חופשית חוזרת ועוד בעיטה לפני המחצית, ככה שבכל מקרה נתניה(שהייתה יותר טובה ממכם) הייתה מנצחת.
    אתמול השופט והכוונים באו לגמור קבוצה אחת, וכולם ראו את זה.
    מכבי שיחקו ברוטאלי ולא קיבלו צהובים, בניגוד לבאר שבע.
    עם היה שופט נורמלי, לא רק שלא היה פנדל ולא היה אדום, גם הייס היה רואה אדום כבר במחצית הראשונה.
    אבל כפי שאמרתי, אתמול, גם עם הינו מבקיעים גול, משיח היה פוסל אותו.

10. DaMaGe Member

משה, עכשיו אתה מרגיש?
    עכשיו אתה מרגיש את מה שאוהדי בית"ר מרגישים כל שבוע? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx
    כל הזמן רק טעויות שיפוט,
    בין אם זה אדום לוהבה...
    בין אם זה פנדל לא מוצדק...
    בין אם זה םנדל שהיה אמור להישרק לטובת בית"ר...
    בין אם זה גול חוקי...
    בין אם זה גול לא חוקי ליריבה...
    בין אם זה לתת קרן אחרי התוספת...

כל שבוע השופטים מנסים להפיל אותנו!

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, בזמנו(97) טל בנין התראיין בסוף השנה (בעונה שבית"ר לקחו אליפות ובאר שבע גביע), הוא אמר
    כששאלו אותו מה דעתו על הזכיות של בית"ר באליפות ובאר שבע בגביע הוא אמר:
    מוזר מאוד, שני קבוצות נחותות לכאורה לקחו את התארים.
    " קשה להתרגל לעובדה הזאת.
    התרגלנו שת"א וחיפה מתחלקים בתארים".
    זה בשבילי סיכם את מה שאנשים חושבים עלינו.
    הרעיון שבאר שבע תזכה באליפות הוא לא יאמן, שקבוצה מהדרום תקח תואר, מה אתם משוגעים?
    וזה מתבטא גם בנבחרת.
    במשך שנים באר שבע קופחה.
    ולא התחלתי לדבר על קורנפיין, שבזמן ששוערים כמו רפי כהן ואואט פתחו! לא היו בסגל, פתחו במשחקים חשובים של הנבחרת, הוא קיבל צאנס אחד במשחק ידידות זניח מול יוון שהיה בגשם.
    באותו משחק בעטו לו כדור מ20 מטר, הכדור קיבל תנופה ונכנס.
    כמובן שהוציאו אותו במחצית.
    אגב השוער היווני קיבל גול דומה, מבעיטה חופשית של ברומר.
    היה ממש גשם חזק.
    את קורנפיין לא ראיתי מאז.
    אז תדע, כל תואר שקבוצה מחוץ לת"א/חיפה לוקחים זה מוזר, יוצא דופן, קשה להתרגל לזה.
    רוצה הוכחה?
    סיום הסיבוב השני, באר שבע במקום השני, 3 נקודות מחיפה המובילה, מכבי והפועל ת"א מקומות 3ו4 ,6 נקודות מחיפה.
    מי המועמדות לאליפות?
    מכבי ת"א והפועל ת"א, באר שבע בכלל לא מועמדת.
    ואפילו בטופיק זה ראיתי הערה(של רקובה כניראה) שמי שתנצח בדרבי בשבוע הקרוב תקח מקום שני, לא סופרים את באר שבע.
    וחביבי, גם בבית"ר זה היה.
    לא סתם מחפשים את בית"ר ואוהדיה הרבה פעמים, היה לה את החוצפה להילחם שנים על השליטה של ת"א- חיפה על התארים.
    עכשיו באר שבע מחליפה את בית"ר, והיא מקבלת יחס דומה.

12. DaMaGe Member

הבנתי קצת ממה שאמרת, אבל לא הבנתי מה אמרת לגבי קורנפיין...
    נראה לי השמצת אותו קצת פה...

אז מתי שרחמים(השם אומר הכל!) האפס המאופס הזה יגיע לשמינית מהרמה של קורנפיין, נדבר!

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפכתם את זה ל"התבכיינות- הדיון הרשמי"? הייתם צריכים לשאול אותי.
    ומשה, לפני ההרחקה הגעתם למצב אחד בדקה ה- 15, כך שגם אם שלטתם במגרש, החכמה היא לדעת לתרגם את זה למצבים.
    ושוב, הרחקה היא לא תירוץ למשחק כה נרפה. אני חושב שבמקום להיות ראש קטן ולהגיד דופקים אותנו כי אנחנו לא מכבי ת"א/הפועל ת"א, צריך לבוא ולהגיד "למה ההגנה שלנו חוטפת כאלה שערים טפשיים?"
    "למה יש לנו את ההגנה החלשה ביותר בין 4 הראשונות (המובילה והסגניות המשותפות)?"
    "למה כבשנו רק 5 שערים ב-6 המשחקים האחרונים?", "למה אספנו רק 58% מהנקודות האפשריות במשחקי הבית?"
    http://images.one.co.il/images/d/gg33575.Xxx

אנא אל תתלה את האשמה בשופטים, אלא בחבר'ה שאתה אוהד, שאם היו קצת יותר רציניים ויעילים הם בהחלט יכלו להיות הרבה יותר גבוה היום, אפילו בהפרש סביר בממקום הראשון.

*מחצית בפ"ת- אשדוד עלתה ליתרון (מפתיע?) כבר בדקה ה-5 מטעות בהגנה ושל רפי כהן ונגיחה של אילן בכר, אבל אחרי 10 דקות טועמה השווה לאחר ביצוע מדהים סטייל בקהאם את זידאן (מהמשחק נגד ויאדוליד בתחילת העונה) כשאלברמן מכין לו הרמה לפינה של הרחבה וטועמה משגר מהאויר שמאלית לפינה הנגדית.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהד בית"ר, לא ירדתי על קורנפיין, ההפך הגמור.
    התפלאתי איך במשך שנים שוערים כמו אואט ורפי כהן פתחו בנבחרת, וקורנפיין הנפלא לא קיבל צאנס בנבחרת.
    צינתי את המשחק היחיד שקורנפיין עמד בנבחרת, מול יוון, הוציאו אותו במחצית, ומאז לא ראינו אותו.
    ורקובה, אתמול ניצח אותנו השופט, חד וחלק.
    בדקה 23 כל תוכנית המשחק הלכה, וכל מה שהיה במגרש(מי שלא היה במגרש לא יכול להבין) השתנה.
    מההרחקה היה ברור שלא ננצח, הקהל שלנו ידע, השחקנים ידעו, ומכבי ידעו.
    אי אפשר לתאר הרגשה כזאת, כל ההכנות שעושים במהלך השבוע, ובא שופט, אידיוט, מושחט, מכור, ומוכר את המשחק ביחד עם הכוונים.
    אחרי האדום הוא עוד הביא פנדל שלא היה.
    אף אחד לא יכול להבין מה היה בבלומפילד.
    זאת הייתה הרגשה, גם אחרי שאסי לקח את הפנדל, שהמשחק גמור.
    כשאתה משקיע, ונותן משחק צמוד, והשופט פשוט נותן לקבוצה השנייה את המשחק, זה פשוט מסריח.
    ואני מפנה שאלה לאוהדי מכבי ת"א, עם המקרים היו הפוכים, לכם היו מרחיקים שחקן בדקה ה20, לנו היו נותנים פנדל בדקה ה30, עדיין הייתם מנצחים?
    זה בסדר, אתם לא צריכים לענות, אני יודע את התשובה.
    היה ביזיון אתמול, לא מבחינת הכדורגל של באר שבע, אלא מהשיפוט.
    אתמול כשבאר שבע ירדה למחצית כל הקהל קם מהרגליים, מחא כפיים וצעק באר שבע באר שבע.
    כל מי שהיה באיצטדיון יודע שזה לא גוטמן, לא אסי רחמים, ואפילו וייס ולא אופיר חיים, זה בנישתי ששופט 40 שנה ועדיין הוא רק קוון ולא הפך לשופט(כולם מבינים היום למה), וזה מנשה משיח, שופט גרוע, עלוב, שפשוט לא יודע לשפוט, שגמר משחק תוך 30 דקות.
    אגב, היום הטריבונה מזמינים את משיח, בנישתי, אופיר חיים, אלי זינו, וצבי רוזן, יש להם צאנס להגיב לטענות.
    כל זה בצל התגובה של זינו על בנישתי:
    "עכשיו אפשר להבין למה 70 שנה הוא משמש כקוון".
    זה מה שתמיר כהן אמר:
    "אני לא יודע על מה אופיר חיים הורחק, הוא לא נתן לי אגרוף".
    וכמובן, התגובה של בנישתי:
    " זו הייתה ההחלטה הכי ברורה בחיים שלי. ראיתי את האגרוף של אופיר חיים"
    כולם לראות היום טריבונה!

15. אלי מתחן Member

כבר שנים לא מפליא אותי שקורנפיין לא מקבל הזדמנויות אבל שחקנים מחליפים בקבוצות שלהם מגיעים דרך קבע לנבחרת (אבישי ז'אנו, אבי סטרול, זנדברג, באדיר). אני שואל את עצמי, איך זה ששחקן כמו אופיר חיים שהוא לבטח טוב יותר מעומר גולן ונראה לי גם מארבייטמן לא מוזמן ושחקן די מאכזב כמו יניב קטן כן.
    בכל תחומי החיים חלק מאנשי המרכז מתייחסים אלינו כנפרדים מהם, חלק אפילו לא באים לירושלים "בגלל המצב הביטחוני". תשים לב שאין בי-ם רכבת, גם אם ר"ג ובלומפילד יתפוצצו בהפגזה הנבחרת לא תשחק בטדי, בירושלים אין ים (לא יודע מה הקשר), ראית פעם התייחסות באיזה פירסומת לקהל הבית"רי חוץ מבהקשר של קופים, מטומטמים, או כל דבר אחר?

אלמלא בית"ר של שנות ה90 הייתה כ"כ טובה, גם אבוקסיס וטלסניקוב לא היו משחקים אז בנבחרת. מה לעשות מדיניות אנשי המרכז, איך טל בנין אמר : "קבוצות נחותות"? אני אומר "אנשים נחותים".