ליגת העל-מחזור 23- הפער בצמרת כבר 6 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏4/3/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי התקציר חיפה שחטה במחצית השנייה את פתח תקווה,זבדיל מראה ניצוצות של שחקן שחקן[וגבר גבר]
    וזאקיץ' נראה הרבה יותר טוב מפלופז[כמובן שלפי מה שרואים בתקצירים]

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו אותי מתוצאות כאלה ואחרות. דבר אחד טוב מאוד קרה היום, וזה שלא קרה כלום בין בית"ר וסכנין מבחינת הקהל והאלימות. מגיע צל"ש גדול לקהלים של הקבוצות שהתעשתו ולא עשו תגרות, וכמובן למשטרה שהתכוננה היטב בכוחות גדולים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברדה לראשונה מאז הגיע לחיפה מראה את מה שהוא באמת יודע לעשות. ע"פ התקציר ברדה היה השחקן היחיד על המגרש והוא היה יוצא מהכלל, הוא הראה הרבה מאוד ביטחון עצמי וחיפה צריכה ללכת עליו במשחק הבא ולנצל את הביטחון הרב שיש לו. ופ"ת... חרא של קבוצה. לחטוף 3-0 בבלומפילד פעמיים מהפועל וממכבי ומשחק כזה נגד חיפה שהיא לא הגיעה למצב אחד, קבוצת צמרת גבוהה היא ממש לא.

4. AFC Member

צל"ש לקהל, גל? אתה באמת מאמין שאותם האוהדים שנסעו לקרייה עם אלות, רק מחכים לפצח את ראשם של אוהדי היריבה, הם האחראים לשקט שלפני המשחק?

הקרדיט מגיע למשטרה ולהנהלות של שתי הקבוצות.

5. שגיא Guest

מסכים איתך, ברדה באמת נתן סופסוף את המשחק הטוב ביותר מאז הגיע. היו לו עד היום ופה ושם הברקות, אבל אתמול זה היה משחק מעולה, כשהוא שוב ושוב עושה ככל העולה על רוחו באף ימין של חיפה, מול אחד המגנים המהירים בארץ, נג'ואן גרייב. להגנת הפועל לא היו תשובות ליכולת המעולה של ברדה., וראיתם איפה הוא עשה את זה? כשחקן אגף. טענתי בעבר שברדה זה לא חלוץ שפיץ שיש לשחק עליו, הוא הרבה יותר מסוכן כשהוא עם הכדור ברגל, עם הפנים לשער.

מלבד ברדה בלטו בחיפה גם יניב קטן ועידן טל, שעשו הרבה מאוד בחלק ההתקפי של המגרש, בתוספת משחק הקרבה טוב, שלא הותיר להפועל פ"ת הרבה סיכוי. לגבי הזרים של חיפה, זבאדיל ממשיך בהשתפרות שלו, משחק חכם, משחק נכון, בסך הכל עושה רושם של שחקן טוב. אלבס שומר על יציבות, אם כי לעיתים קצת כבד, ולצד פעולות טכניות מאוד, ניתן לראות איבודי כדור סתמיים שלו, הוא עדיין סימן שאלה, אם כי אתמול לא היה צריך לעשות יותר מידי. זאקיץ עדיין נעלם, הוא לא מהיר מספיק, ולא חזק מספיק. התועלת היחידה היא שהוא מהווה מעין מנבט לשחקני ההתקפה, כשהוא עם הגב לשער. עשה הרבה תנועה, משך איתו הגנה, אבל עדיין חסר משהו, והמשהו הזה זה שערים, ובעצם בשלב הזה חסרים גם איומים על השער.

גם איתן עזריה חזר לשחק אתמול אחרי הרבה זמן, בסך הכל גם הוא לא היה צריך לעשות הרבה בהגנה, למרות לא מעט גיחות של גרייב עזריה נתן משחק סולידי, לא בלט אבל גם לא עשה טעויות, שיחק שקט, אבל מיעט לעלות לחלק הקדמי, אז זה הוא שיפר במחצית השניה, שהיא בכלליותה הייתה הטובה יותר של חיפה.

עכשיו לרוני לוי יש בעיות, רוסו צריך לחזור, אבל ברדה נתן משחק ענק באגף ימין. אז מה יעשה רוני לוי? הוא הרי לא יכול להושיב את ברדה על הספסל אחרי משחק כזה, ואת ג'ובאני הוא חייב על המגרש. לקטן יש טאבו בהרכב באגף שמאל, ומידה שזאקיץ יהיה על הספסל, הרי שאו קטן או ברדה יעברו לתפקיד חלוץ השפיץ, תפקיד שלא מתאים לשניהם, בו הם באים פחות לידי ביטוי. רוני לוי גם לא יכול להרשות לעצמו לוותר על טל\אלבס\זבדיל, מכיוון שאז ההרכב שלו יהיה יותר מידי התקפי. נחכה ונראה, צרות טובות יש לרוני לוי.

6. burning soil Member

הייתי בצפון בסוף שבוע,לכן אני מגיב רק עכשיו,
    התייחסות קצרה-
    מכבי חיפה ניצחה בקלות יתרה את הפועל פ"ת שמצידה לא נראת כמו קבוצת צמרת,
    אליניב ברדה משתפר,ומצליח לבוא לידי ביטוי,גם זבאדיל מראה יכולת לא רעה.

טעות מוזרה של טאובר(אולי בעצם זה לא מוזר) גורמת לנתניה להפסיד בדקות האחרונות,
    חבל,ובני יהודה חזרה לצמרת.

היום ב"ש מתארחת בבלומפילד,ואני מקווה שמכבי תנצח את הקבוצה שעשתה לה את זה
    הרבה פעמים בשנים האחרונות..

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ניצחה 1-0 משער של פרוחננקובס 2 גקות להפסקה.

נכון,היה שיפוט גרוע,ההרחקה לא הייתה מוצדקת בכלל הקוון היה צריך להגיד שהיתה דחיפה ולא אגרוף,וגם לא היה פנדל,אבל זה לא ישנה כלום שהפועל באר-שבע שיחקה גרוע,ושהבעיטה הראשונה שלה הגיעה בדקה ה15 !! וגם זה מבעיטה חלשה של אופיר חיים, איפה היו החניכים של גוטמן ברבע שעה הזו ?

הכי מצחיק שבשלהי המחצית הראשונה קצת לפני ההרחקה אמר יורם הרבה "ב"ש משחקת יותר טוב" אני לא יודע מי שילם לו להגיד את זה , אבל כנראה המחיר היה טוב בשביל שהוא יגיד דבר כזה מטומטם.

ב"ש לא הגיעה למשחק,כל שחקן שקיבל כדור קודם כל חשב איך עוברים שחקן ואז מוסרים.

שלא תתפלאו,זה לא מקרה חריג,באר-שבע כל העונה משחקת את הכדורגל המבוקר הזה,רק שסוף סוף באה קבוצה שלא נותנת לב"ש לעבור את החצי ולהראות מה היא מסוגלת,מכבי לחצה בחצי המגרש וב"ש לא ידעה מה לעשות עם זה.

בדרך הבייתה צריך לעשות סוויץ' בראש,לשכוח ממה שהיה היום,יום רביעי יש לנו את אחד מכמה וכמה משחקי העונה,מכבי הרצליה בחוץ במסגרת הגביע,אנחנו צריכים להחזיר את מה שנלקח מאיתנו בשנה שעברה שלא בצדק,הגביע.

8. Kiko Member

זה רק אני או שהגול של פרוחננקובס מזכיר מאוד את השער של שבצ'נקו בחצי גמר ליגת האלופות מול אינטר?

9. דם צהוב Member

הרגע חזרתי מהמשחק!!
    וואי וואי איזה משחק!![בסדר נכון שזה רק 1-0..] אבל הם לא עברו תחצי!! ובקושי נגעו בכדור!!!

והקהל בכלל סוף סוף התעוררו

עכשיו נראה מי ידבר על הקהל שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx תראו שבוע הבא בדרבי מה נעשה להםםם

10. burning soil Member

הניצחון חשוב שיכול לתת ביטחון לדרבי בשבוע הבא,
    גם אני חושב שמשיח טעה,פנדל לא היה,ולגבי ההרחקה,משיח הסתמך על בנישתי,והבין
    שהוא היה קרוב וראה יותר טוב ממנו,לכן זו לא טעות מוחלטת של משיח.

אפשר להבין את הכעס של אלי זינו,אבל יש דרך להתבטא,זה בושה שיושב ראש מתבטא כך
    על שופט,גם אם זה נכון.

כל הכבוד לאוהדים שהם חזרו לעודד,אבל האם הושגה הסכמה כלשהיא עם ההנהלה
    לגבי דרישות הקהל?
    אם לא,המחאה נראת ללא עמוד שידרה,היא נכשלה,ולא הושגו המטרות שהוצבו..

11. שגיא Guest

ברמת העקרון אני שמח מהתוצאה, תוצאה שנתנה לחיפה שוב פער של 6 נקודות.

ושימו לב לשלישיה הבאה בתור אחרי חיפה, במקומות 2-4:
    הפועל ת"א
    הפועל ב"ש
    מכבי ת"א

היתרון במצב הזה הוא לטובת הפועל ת"א לה הפרש שערים (+14) טוב בהרבה מב"ש (8) וממכבי ת"א (6). צפוף צפוף בחלק הזה של הטבלה. כאשר מאחור מחכות בני יהודה והפועל פ"ת אולי למעידה של הגדולות על מנת לסיים מעט יותר גבוה. מי שעוד רוצה מקום בחלק העליון של הטבלה היא מכבי פ"ת, שתשחק הערב מול אשדוד, שמנגד צריכה את הנקודות במאבק נגד הירידה, ובמידה והיא תשיג את שלוש הנקודות המיוחלות, הרי שהיא תעמוד בפער של 6 נקודות מנתניה, פער שיהיה קשר לנתנייתים לסגור.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכן הפער כבר 6 נקודות ואני בהחלט מרוצה. רק שחוזרות אליי מחשבות משנה שעברה.
    השלב של העונה אמנם מעט שונה אבל בעונה שעברה לקראת הדרבי התל אביבי (רודריגו גולדברג 1 - 0)
    רציתי שמכבי ת"א ינצחו כי אז הפועל ת"א היו למכבי חיפה על הזנב, אבל מכבי ת"א נכנסו לרצף מעולה ואני התחרטתי כשהם לקחו לנו את האליפות בהפרש שערים. לכן גם אתמול הייתי מעדיף שתהיה תוצאת תיקו כי אני מאמין שמי שילך איתנו עד הסוף העונה הם מכבי ת"א והפועל ת"א היריבות הותיקות ולא הפועל ב"ש שלא כל כך יציבה וגם חדשה בעסק הזה שנקרא צמרת גבוהה. אני חושב שהם ימשיכו לאבד נקודות ויסיימו מקום 4-5. אני מקווה שבמחזור הסיום של העונה ניצן ידידי ושאר האוהדים של מכבי ת"א שיגיעו לקריית אליעזר במחזור האחרון למפגש ישיר בין האלופה של העונה שעברה (ולדעתי סגנית השנה) והסגנית של שנה שעברה (ולדעתי האלופה השנה), יראו הקפת אליפות של היריבה הנצחית.

בקשר למכבי ת"א- הקהל שלהם באמת החליט שהוא "בא לקראת הקבוצה" ומעודד מחצית שניה. אני בעצמי שמעתי את ניצן מדבר עם האחראים על השינויים במחאה. בכל מקרה יהיה משחק חזק (על הסגנות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) בדרבי השבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/04
  13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת שכחנו- היום המשחק שיסיים את המחזור הראשון של הסיבוב האחרון: מכבי פ"ת - מ.ס. אשדוד
    אם אשדוד תנצח היא תתרחק 6 נקודות מנתניה בקו האדום.
    גם לפ"ת המשחק הוא לא חסר חשיבות- חניכיו של לוזון מרוחקים 10 נקודות מנתניה בקו האדום (שזה די בטוח) אבל אפשר גם להסתכל למעלה: ניצחון היום והמרחק מהמקום השני שמוביל למוקדמות ליגת האלופות הוא רק 5 נקודות! אל תבינו אותי לא נכון, אני לא אומר שבשנה הבאה סולי צמח שומר על ואן ניסטלרוי אלא רק אומר שיש לפ"ת על מה לשחק. ויש לפ"ת עוד סיבות לעידוד- מכת הפציעות באשדוד:
    איציק זוהר נצטווה לנוח מספר משחקים ולא ישחק, ואסי דומב לא ישחק בגלל עונש הרחקה. בלגויה מילבסקי קיים אימון חלקי וערך טיפול במועדון. גם הוא לא ישחק.
    הבעיות של מזרחי, שהשיג עד כה 8 נקודות בתשעה משחקים, לא הסתיימו- גם הקפטן אלון חזן והחלוץ אורן נסים אינם כשירים במאת האחוזים למשחק. חזן חזר לאימונים מלאים רק ביום ראשון. נראה כי למרות הכל, הוא לא יחמיץ את המשחק, ייכנס במהלכו וישחק לפחות מחצית.
    גם אדיר טובול ומשה אבוטבול סובלים מכאבים ברגליהם אבל כנראה שיעלו בהרכב. אבוטבול ישתף פעולה עם עמנואל פאפו, שוקי נגר ואילן בכר בחוליית ההגנה. עפ"י ההרכב שהציב מזרחי במשחקון הפנימי באימון, ייתכן כי משה אוחיון וז'אן טלסניקוב לא יפתחו בהרכב, לעומת דוד רביבו, יוסי אופיר ולאיוש טריאק.

הרכב משוער: יאני ויאנדר, משה אבוטבול, עמנואל פאפו, אילן בכר, שוקי נגר, אדיר טובול, דוד רביבו (משה אוחיון), יוסי אופיר, בלסינג קאקו, לאיוש טריאק, שי הולצמן.

לכל המעוניין: הנהלת אשדוד תעמיד לרשות אוהדיה ארבעה אוטובוסים, שייצאו בשעה 18:30 מרחבת אצטדיון הי"א לפ"ת. מחיר כרטיס נסיעה עומד על עשרה שקלים בלבד, ומי שכבר רכש כרטיס נסיעה לכל משחקי החוץ יוכל לנסוע בחינם עם הצגת הכרטיס, שעלותו היא 20 שקלים בלבד.

במכבי פ"ת יש היעדרויות גם כן אבל לא בכמויות המסחריות של אשדוד: איסמעיל עאמר פצוע וקובי גנון וסולי צמח מוצהבים. את מקומו של גנון בהרכב ימלא אלעד ג'אן הצעיר. במקום עמאר באגף ימין של ההגנה יתופקד שי בנאי, כאשר אסי משיח יחזור מזה זמן רב לתפקידו הטבעי בקישור האחורי.
    מלבד השינויים המאולצים, נראה שלוזון יחזור לשחק בהרכב הכולל שלושה חלוצים, כאשר בחוד ההתקפה יפתחו עומר גולן, סטניסלב דוברובין ועומר גולן. אני מברך את לוזון על המחשבה ההתקפית ואני מקווה שנראה היום הרבה שערים. יכול להיות מאוד מעניין אם מכבי פ"ת פתאום תגיח לעבר המקום השני, תודו שזה יכול להיות מעניין כשגם באר שבע והפתח תקוואיות נמצאות בצמרת לצד המתמודדות הרגילות.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופטים ניצחו את באר שבע, לא מכבי!
    עם אתה כותב מה שכתבת הראל, ברור שלא היית במגרש.
    השופטים פשוט גמרו אותנו, ביזיון ענק.
    בדקה ה20 הם הרחיקו לנו שחקן, אחרי זה נתנו פנדל שלא היה, וכשזה לא קרה, הם אישרו גול לא חוקי.
    בגול של מכבי, פרוחננקובס דחף את וייס(שנפל למי שראה) ואז כבש.
    עד לדקה ה20, ולא יודע מה אתם ראיתם, באר שבע הייתה יותר טובה.
    אבל אז באו השופטים וגמרו אותנו.
    והיתרון המספרי של מכבי(14 מול 10) בא לידי יתרון.
    המשחק הזה רק חיזק אצלי את הדעה שהפועל באר שבע הולכת לסיים העונה מקום שני.
    לא יעזור לשופטים כלום, אנחנו נסיים מקום 2.
    אתמול מכבי הייתה עלובה, חלשה, ועם זה היה ההפך(להם היו מרחיקים שחקן על כלום, ונותנים לנו פנדל על כלום) אנחנו הינו מנצחים, ודורסים.
    אני ראיתי את מכבי ת"א אתמול, והיא קבוצה סופר חלשה.
    עם בעבר חשבתי שמישהו יכול לקחת מאיתנו את המקום השני, עכשיו זה ברור, אין אף אחד כזה.
    תפסו אותי במילה(בני וכל אוהדי מכבי יכולים לצטט אותי) באר שבע השנה מסיימת או במקום הראשון, או במקום השני.

15. שגיא Guest

כשקראתי את התגובה שלך, כבר הופתעתי מזה שאתה בונה "רק" על המקום השני שבו באר שבע תזכה. באתי כבר לשאול אותך מה קרה להצהרות על המקום הראשון. המשכתי לקרוא, ואז כמובן הגיעה השורה הזו, שאתה עדיין משאיר לבאר שבע סיכוי לזכות במקום השני.

אני יודע שאתה מרגיש פגוע, ושהקבוצה שלך נדפקה על ידי שופטים, ואכן יש משהו בדברים שלך, אבל לא ניכנס לזה, כי אתה מקצין. בסך הכל האדום לא היה מוצדק, שאר הדברים בהחלט היו פסיקות שאפשר לפסוק לפה ולכאן. אני בהחלט מאמין שבאר שבע כמובן תאבק על המקום השני, אך אחרי אתמול אני לא בטוח שהיא תצליח לזכות בו, ואני לא אתפלא אם הפועל ת"א תהיה דווקא זו שתפתיע ותשיג בסופו של דבר את המקום השני (בתקווה שחיפה יהיו ראשונים כמובן)