ליגת העל מחזור 20 : ב"ש בצלילה, הפועל ת"א מנצחת בסטייל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏25/1/19.

1. Butragueño מנהלים

הופתעתי מאוד משועה. לא יודע כמה שמו לב לזה פה ובטלוויזיה, אבל יש לו פיזיות לא רעה יחסית לשחקן צנום.
    הרבה מאוד פעמים שקיבל את הכדור (ורובם היו מסירות של לחץ//מסירות חזקות) הוא עצר ומהר מאוד דהר קדימה, כאשר הצליח לעבור את הבלם של נתניה עם במאבק גופני. ואני לא סתם מציין את זה, שאר שחקני ההתקפה שלנו ; רוקביצה, וייסמן וסלוליך אבדו ביחד מעל 15 כדורים כשקבלו מסירה לרגל. בכלל, רוקביצה לא מצליח לעצור כדור בנגיעה כמעט אף פעם. וייסמן משחק באמצע ככה שכל איבוד כדור שלו מביא למתפרצת (שאחת מהן הסתיימה כמעט בשער לחובתנו).

לדעתי שועה חייב להיות השפיץ שלנו. כאחד שהיה ממש סקפטי לגביו, אני חוזר בי וחושב שיש לו פוטנציאל אדיר.

@שי
    המסירה היחידה אתמול שהגיעה מבניית מהלך, היה מפלקושצ'נקו שנתן מסירה נהדרת ברחבה למאבוקה, שכמו שהוא יודע הכי טוב -- העביר את הכדור לאף מקום.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

מכבי נתניה ומכבי חיפה עלו אתמול עם 3 שחקני התקפה בלבד בהרכב.

בצד הצהוב רק שחקן אחד טכני שיכול לייצר (קניקובסקי) וגם הוא היה עסוק ב-100 אחוז עבודות הגנה על מבוקה.
    עלי מוחמד, ניקו אולסק וסתיו פיניש זאת שלישיית שחקנים שלא כובשים בכלל בקריירה שלהם, אין למה לצפות מהם בתחום הזה.

בצד הירוק, סלליך - רוקבאציה - וייסמן זאת שלישיה שלא מסוגל לייצר ולא הייתה כובשת גם אם הייתה משחקת עוד משחק שלם.
    מי שמצפה ממנז׳ק או נטע לביא לעזרה בחלק הקדמי יתאכזב, השלישייה הקדמית של הירוקים צריכה לעלות ביחד רק במקרה שאין ברירה וגם זה עם עזרה מהקישור.

היה רשום על המשחק הזה 0-0, בעיני משחק ביזיוני ולאף אחת הקבוצות לא מגיע פלייאוף עליון, לא בגלל הפחדנות החד פעמי, זה משהו שמלווה את הקבוצות לאורך עונה שלמה, מצד שני לב״ש או ק״ש גם לא מגיע.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רק לבני יהודה ולחדרה מגיע, ואולי הפועל חיפה.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

4. עידן444 Member

שמע יעקב, אתה באמת משהו...
    כשמשחקים כדורגל הרפתקני אתה לא מוצא אפילו רגע לפרגן על ניצחונות גדולים(רביעיות לרשת בית"ר ומכבי ת"א, שלישיה מול בני יהודה וניצחונות מרשימים נוספים) אלא רק את ההזדמנות לקטול את סלובו וברדה אחרי תבוסות(רובן בגארבג' טיים) ולהגיד שאין להם מושג בהגנה.
    משאלת ליבך התגשמה. סלובו וברדה כבר לא מופקרים, הבינו מה יש להם ובעיקר מה אין להם(ערן,דיא, קייטה ואפילו לא ספורי וקוגבנייה ואביב אברהם שעושים שכונה!)- ופועלים לפי זה. זו גדולה.
    ומה אתה בא ואומר אחרי אתמול?
    "לא ראויים לפליאוף עליון"- נו באמת???
    מכבי חיפה ניצחה בטרנר(עם כל הכבוד... עם כל הברדק בב"ש אף אחת עוד לא עשתה את זה העונה...), ניצחה את חדרה(הראויה), ניצחה את בני יהודה(הראויה)- אבל היא עצמה לא ראוייה...

ואם נחזור אלינו- שמח שסלובו וברדה מתחילים להבין את חוקי המשחק ולא מתנפלים כפי שעשו נגד בני יהודה, הפועל חיפה ומכבי פ"ת במשחקים על 6 נקודות ונשארו בלי כלום- כי במשחק על 6 נקודות תיקו הוא משמעותית יותר טוב מהפסד.

בני יהודה ראויה... שבוע שעבר לא בעטה נגדנו בעיטה אחת במשך 90 דקות... למה היא ראויה בדיוק? אולי ל 3 חבילות ב 10 של שקיות הקאה.

קשר ימני ו-abcd אוהבים את זה.
  5. yakov_y YNWA

אתה כל כך מציג את המציאות אחרת, נתקן אותך:
    * לקטול את סלובו וברדה אחרי תבוסות(רובן בגארבג' טיים) ולהגיד שאין להם מושג בהגנה.
    קיבלת בטווח קצר מאוד של משחקים חמישיות, שישייה ואין ספור רביעיות, גארבג׳ טיים ? תירוץ עלוב בעיני.
    יש להם מושג בהגנה לדעתך ? אחרי התבוסות האלה קיבלתי רושם אחר.
    איך אתה מסביר את סיפור טים הוייבך העונה ? איך אתה מסביר את הקרדיט שמקבל ויקי כחלון ? הבנאדם חור בהגנה ? איך אתה מסביר את הכישלונות במשך שנים בעמדת המגן השמאלי ? איך אתה מסביר את כמות השערים שספגנו איתם ?

* בני יהודה לא ראוייה לדעתך ? ההתקפה השלישית בטיבה בליגה, ההגנה השנייה בטיבה בליגה, יציבות וכל זה אחרי מה שעבר עליהם.

* זה לא שחור או לבן, לא צריך לשחק מופקר כמו ששיחקנו ולא צריך לעלות עם 3 שחקני התקפה בהרכב במשחק ביתי נוסף.
    אני אשמח אם תסביר לי את ההיגיון בלפתוח עם 2 חלוצי 9 בהרכב כשיש רק שחקן אחד שמסוגל באמת לייצר להם וגם הוא עסוק בעבודות הגנה.
    אני אשמח אם תסביר לי מי בונה סגל של 3 חלוצי 9 בסגל, מי בונה סגל עם שוערים ובלמים בעלי משחק רגל רע ?
    מה הציפייה בלפתוח עם מרכז שדה אפור שכולל את פיניש, אולסק ומוחמד במשחק נגד מכבי חיפה בבית ?

צמד הסטונדטים שאתה מגדיר כמאמני התקפה עם 21 שערי התקפה ב-20 מחזורים אבל יוסי אבוקסיס לטענתך מאמן הגנתי ואת זה כולם יודעים ללמד.
    מכבי נתניה מציגה יכולה מזעזעת העונה והם ראויים לכל הביקורת.

6. עידן444 Member

לא זוכר ריביעיה. אלא אם חזרת לטדי שהיה שם משחק הזוי.
    זוכר רק חמישיה אחת- לב״ש בבית, שלא היית עם הגנת טלאים.
    סיפור טים הויבך מאוד פשוט- הוא זרק זין ומרגע שסלובו אמר לו שהוא לא מרוצה ממנו הבן אדם התאפס על עצמו, העלה 2 קילו מסת שריר וחזר לעניינים. הכי קל לבוא ולבקר בלי להיות באימונים ולקבוע קביעות. כולם שואלים איפה קוגבנייה ולמה אביב אברהם כבר לא באנקר. ממה שאני יודע שניהם זורקים אמא של הזין על המקצוע!
    והמוקד הוא קוגבנייה ולכן רוצים להעיף אותו.
    על כחלון אל תדבר איתי. הבעיה שלך ושל אחרים זה שאתם חושבים שאפשר להביא מגן יותר טוב מכחלון ולא שמים לב איך נראים מגינים אחרים בליגה הזו.
    ספגו הרבה? שיחקו התקפי. רק 13 פעם עם בלמי ההרכב. בלי בלם שלישי. לפעמים עם בלם רביעי-חמישי, בלם מהנוער ודין מימוני שנזרק מרעננה לא מזמן... העונה מוכיחים שלעשות הגנה זה באמת לא כזה מסובך. אפילו עם מגינים לא הכי טובים ולא תמיד עם קישור שכולל את פיניש, אולסק ומוחמד. מי חסר לך? אביב? אתה גם ככה לא מחזיק ממנו. ומה הבעיה בלשחק זהיר נגד מכבי חיפה? הרי מה שמכבי חיפה מחפשת זה בדיוק שתלחץ עליה והיא תעשה מתפרצות- ולמרות הקישור ההגנתי הם היו מסוכנים רק במתפרצות. סלובו ושי הרי נפלו בדיוק בדבר הזה נגד בני יהודה בסיבוב הראשון.
    לבקר את ההתקפה שנבנתה זה אחד הדברים הכי לא הוגנים כי דיא עזב ביום האחרון של חלון ההעברות.
    הרי בפנטזיות סלובו ראה חוד שכולל את דיא, פיראס ובאציריי- שאגב, האחרון רחוק מלהיות חלוץ 9 אורתודוכסי. גם בנבחרת מונטנגרו במשחק שראיתי הוא הולך המון לצדדים.
    עם מוגרבי לא הסתדר, עם דיא קרה מה שקרה, קוגבנייה עושה שכונה, מלאדה שיחק דווקא ברגעי משבר ולא אהבתי את השילוב שלו- אבל יש שיגידו שהוא איכזב- אז מה נשאר- מלמד וברשצקי. יש לך חלוץ עם 6 כיבושים. חלוץ עם 5 כיבושים. קישור שלא נותן כמעט כלום- אתה לא היית מנסה בכל מחיר לשחק עם שניהם?

אני להבדיל ממך לא קובע מי ראוי ומי לא. ההערות לגבי חדרה ובני יהודה היו ציניות. בליגה בה דברים נקבעים לפי המשחק האחרון אז היום רעננה הכי ראויה לפליאוף עליון. לפני שבוע היא עשתה בונקר מגעיל והיתה אויבת המדינה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכבים למשחק:

הפועל חדרה:
    טבצ'ניק, רבאח , ירין פרץ, מתיאוס, לבאבידי , גרצקין , זלאקה , אליאל פרץ, פוצ'יבה, לוסיו, גבאי

מכבי ת"א:
    ראיקוביץ', קנדיל , ייני, אמאדור, סבוריט , ברסקי, גלזר, מיכה , עטר, אפואדו , שכטר

8. yakov_y YNWA

הרביעייה בטדי לא נחשבת כי זה היה הזוי (עלאק הזוי, יש לי מה לכתוב על הרביעייה הזאת), הרביעייה למכבי ת״א והחמישייה לבני יהודה לא נציין אותה כי זאת מכבי ת״א ונגד בני יהודה היה סוף עונה, החמישייה לב״ש מתקבלת על הדעת ומהשישייה נשכח, החמישייה מהפועל חיפה לא נעלה לדיון.

הוייבך, אברהם, קוגבנייה ומלאדה שמים פאס, זה אחרי ערן לוי ודיא סבע (נסע לחו״ל ללא אישור) ששמו פה פס, לא יודע מה איתך זה אומר לי יותר לגבי המאמן מאשר השחקנים.

אני באמת לא מחזיק מאברהם אבל הוא שחקן הרכב בצדק, אמור להיות לפחות.

יש לך בקבוצה מגן ימיני טוב מכחלון, אני חושב שכל הקהל שלנו יסכים איתי.

מי אחראי על הרכש דין מימוני ?
    זה רכש שהוא כישלון ואמרתי את זה כשהגיע, ככה להעלים מדרפאיץ׳ רכש כושל ? אין לו אחריות ?

להאשים את הקישור שלא כובש די סותר את הטענות שלך, הרי אתה טענת שקניקובסקי לגמרי מסורס במשימות הגנה, ברשצקי לדעתי לא משחק מספיק למרות שמגיע לו.
    יש לצמד המאמנים כלים כמו אברהם, מלאדה וקוגבנייה בסגל השחקנים שיכולים לעזור לקישור ההתקפי.

התירוץ הזה של העזיבה של דיא סבע עלוב בעיני, הרי המחליף שלו זה קניקובסקי אז למה להשתמ בתירוצים, נניח והעזיבה של סבע פגעה בנו בלי הבאת רכש בזמנו, למה עד עכשיו לא הגיע מחליף ?
    תשובה: כי המחליף שלו כבר בקבוצה.

מרקו בלבול בתקופה אדירה מבחינה תוצאות ומקבל ביקורת על סגנון, לא רואה סיבה למה לא לבקר את צמד המאמנים על הסגנון המגעיל שאנחנו משחקים.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאלי גוטמן גנב אותנו וניצח באדיבות פלומה.

מעבר לכך בכל שאר ההפסדים הללו היינו פשוט חושך.

יאללה כוסאומו, שננצח רק את אשדוד שבוע הבא וזה מספיק לי. נראה לי.

10. עידן444 Member

כשמשחקים פתוח אפשר לתת הצגות ולפעמים גם חוטפים. אנחנו עדיין לא ברצלונה או מנצ’סטר סיטי. אני מעריך מאוד דווקא מאמן שמנסה לשחק כדורגל חיובי גם כאשר הוא לא יכול להביא את השחקנים הכי טובים שיש בשוק. כדורגל מופקר מרגיז אותי והעונה סלובו וברדה מוכיחים לי שהם פשוט מאוד האמינו בהתקפה שלהם. העונה הם פחות מאמינים ועשו את ההתאמות. זה מעורר הערכה בעיני. למה שחקנים מסויימים זורקים זין? אני באמת לא יודע… יודע שישמע גזעני אבל אולי כי הם פאקינג אתיופים וקונקולזים חסרי משמעת… הם לא הראשונים ולא האחרונים כנראה… אצל מאמן אחר זה אולי יכול לעבוד. אצל מאמן שחונך בסרביה לא(כן, בטח יצוצו כל מיני חכמולוגים עכשיו ויגידו לי ערן לוי- אז אגיד שני דברים- א ערן לוי לא זרק זין כפי שחושבים ב אם קוגבנייה בדקות שכן שיחק היה נותן מה שערן לוי אז אולי הוא היה עולה למעמד של ערן לוי בקבוצה- בפועל כשהוא על המגרש הוא לא היה דומה למשהו…) ואין סיבה שהוא יקבל עדיפות על קניקובסקי או ברשצקי או אפילו גוזלן המאכזב אם הוא כן מתאמן כמו שצריך. עובדה את את הויבך הוא הרוויח חזרה. ולא הבנתי מה הבעיה שלך עם משחק הרגל של הבלמים שלנו? הויבך שולט בשתי רגליים נהדר. בלם טכני ברמות וגם ראו את זה באופן בו בעט פנדל נגד ב״ש... לעומת תירם לצורך העניין… ועל ורגוץ כבר אמרתי לא פעם בעבר- בגלל הצורה שלו עושים לו עוול. בלם אדיר. משחק רגל בסדר גמור. רק שלא יפצע ועם שני אלה אנחנו מסודרים.

מה שטענתי זה שהתבוסות ברובן היו בגארבג׳ טיים ועם הרכבים שכוללים את אלקסלסי שאני לא מחזיק ממנו, שחקני נוער, חגי גולדנברג בלם, דין מימוני(שבא סך הכל כפלסטר בגרושים כי כל הבלמים היו פצועים ועובדה שלקח דקה וחצי לשחרר אותו כשנגמרה העונה) מלבד ב״ש בבית והמשחק בטדי שקרתה בו תקלה. התפרקתה בכמה דקות. קורה לגדולים ביותר…

אבוקסיס בשבילך אליל כי הוא לא סופג הרבה ולמה הוא לא סופג הרבה? שלושה בלמים. שני מגינים .שני קשרים אחוריים… באמת איך זה שהוא לא סופג הרבה? גם שלומי דורה אצלנו לא ספג הרבה... שיחק עם 4 בהגנה, 3 קשרים אחוריים… אבל מה יעשה המסכן שבהתקפה היה לו סיסאיי וכל מיני אבידורים שמחמיצים ממטר ולאבוקסיס יש שני חלוצים לוהטים שרק אחד מהם הלך ופתאום הכל נראה שונה ואפילו אופס… קיבלו 3 מקבוצה שמתי פעם אחרונה כבשה 3 אפילו היא לא זוכרת… אבל שסלובו מעיז לעלות עם פיניש ולא עם ברשצקי… וואו… שוד ושבר! ביזיון! פחדן! לא ראוי לפלייאוף עליון! (מי שישמע… מי כבר נמצא שם… ממש איאקס ודורטמונד…)

מי שחושב שזבידאת טוב מכחלון זה או שזה משנאה לכחלון, או שאין לו מושג בכדורגל או בגלל שהוא עיוור. זבידאת היה החוליה הכי חלשה אתמול ואותי זה ממש לא מפתיע. מגן סביר מאוד לספסל. השילוב בין עלי מוחמד לכחלון בצד ימין זה הדבר הכי מרשים שיש לנו להציג בהתקפה העונה. מי שלא רואה את זה ומחפש להיתפס לשטויות זו בעיה שלו.
    אביב אברהם נראה כמו שק תפוחי אדמה…
    חבל… מקווה בשבילו שיקח עצמו בידיים כמה שיותר מהר… אני מאוד אוהב אותו… יכל להיות העונה שחקן מפתח… ממה ששמעתי יש לו בעיות אישיות.
    הלאה…
    אני טענתי שקניקובסקי מסורס כשהוא שיחק את הקשר הכי אחורי במגרש. היה אפילו איזה משחק שהוא ממש שיחק את ה-6! מאז שהוא משחק יחד עם עלי ואולסק ולא במקום אחד מהם ובטח כשפיניש במגרש הוא הרבה יותר קדימה. מאיים על השער ומשתפר.
    הבעיה עם עזיבת דיא היא התזמון. ואשרי המאמין שמישהו ציפה מקניקובסקי להיות המחליף של דיא. זה משהו שזרק אייל סגל ולדעתי בראייה עתידית ויותר כיוון גם לאישיות. לכשרון יחד עם צניעות ובחור שמאמינים בו. את סלובו שמעתי אומר שהמחליפים של דיא הם מלמד וברשצקי. שהגיעו ממש באותו יום. אבל לך יש ביקורת על בניית החלק הקדמי מי ישמע הוא יכל להביא משהו יותר טוב מלמד וברשצקי ביום האחרון להעברות כשצריך לזכור שמדיניות המועדון היא לא להביא מושאלים.
    הרי בקיץ סלובו רצה גם את ציבוטה וגם את חוזז… אז רצה…
    בלבול קיבל רק מחמאות כל עוד הוא ניצח. כשהפסיק לנצח פתאום מבקרים(וסלח לי שמדד אייסוקר של מדוכאי מכבי חיפה לא נספר אצלי, רוני לוי לקח גביע וקיבל כאן רק גידופים).

שורה תחתונה- סלובו מוציא כאן מים מהסלע. יש לו סגל אפור. ברגע ששחקנים כמו קוגבנייה ואביב מתנהלים ככה. ברגע שמלמד לא תורם כלום. ברגע שברשצקי לא יציב. קניקובסקי עוד בוסרי. לא הבאת אף שחקן שסלובו באמת רצה בחלק הקדמי חוץ ממלמד(שאם היה מגיע כשחיפשו חלוץ אני בטוח שהחלוץ הזר שהיה מגיע היה עם פרופיל שונה לגמרי מבאציריי) אז מה שנשאר זה קבוצה שעדיף לה להתרכז בלא לספוג כי מה לעשות- אין לה יותר מידי מה להציע מקדימה.

מבקש שתקרא בעיון לפני שאתה מגיב כי עד עכשיו הגבת בלי קשר למה שכתבתי וכתבתי ממש הרבה עכשיו ולא בא לי להסביר שוב כל דבר שאתה מוציא מהקשרו.

11. gilgo Member

לא מספיק מדברים על זה כי מכבי מובילה בטריליון נקודות, אבל ביום ששחקן בקבוצה שמשחקת נגד מכבי יקבל צהוב השמים יפלו.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום? מנש.

13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

18 דקות לקח למכבי להבין שיש שוער צעיר בהופעת בכורה בשער ורק אז התחילו לבעוט לשער והופ זה נכנס.. לא צריך יותר מזה

14. Telkiyski Member

זה איביץ' הגאון עלה על זה ואמר להם איך מכניעים את טבצ'ניק.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

צחוק צחוק לא מבין למה חנין לא הועדף. נתן 2 הופעות מצוינות והתקרית של שבוע שעבר מחקה אותו? לא חכם.

oranfu ו-עידן444 אוהבים את זה.