ליגת העל- מחזור #11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אסי אדו, ‏4/12/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם ללירן, אמרתי, אל תתרגש, זינו אמר את הדברים כדי ללחוץ על העיריה.
    הלחץ הצליח, ואתמול העיריה אמרה שהיא הולכת להעלות את ההקצבה לקבוצה ב200 אלף שקל.
    לא הגיוני ששלוש ימים לפני המשחק יוסי אורה יוצא לעיתונות ואומר שנמכרו כבר 1000 כרטיסים, ואחרי המשחק פתאום נמכרו פחות מ1000, זה חלק מהלחץ של זינו, שעבד הפעם, וגרם לעיריה להגדיל את התמיכה בקבוצה.

סימיקו, קודם כל ברוך הבא לפורום, אני מקווה שתהנה לכתוב כאן.
    שנית, בקשר לדנין,בני(AFC) טוען כבר זמן רב שהוא המגן השמאלי הטוב בארץ, סליחה, המגן השמאלי הכי פחות גרוע בארץ.
    ואני לא הסכמתי, גם בגלל הזמן המועט שהוא שיחק וגם בגלל היכולת שלו.
    אכן יש לילד כדורגל, ואני מקווה שהוא יצליח, ומי שרוצה הוכחה מוזמן לדפדף בנושא על בית"ר י"ם לתקופה של המשחק מול הפועל באר שבע, ומה אמרתי אחרי המשחק, כבר אז צינתי אותו כנקודת אור וכאחד שיצליח בעתיד.
    אבל, החגיגות לגביו מוקדמות.
    בקשר לגול, לא יודע מה אתה ראית, אני ראיתי אותו רואה את המהלך, עושה תנועה לרחבה, אבל לא ממקם עצמו טוב, הוא מיקם עצמו במקום שהוא לא יכל לעזור להגנה, מגן מנוסה היה ממקם עצמו יותר טוב.
    בקשר להיותו נקודת אור,מצטער, לא ראיתי זאת, המסירות שלו במשחק היו מאוד לא מדויקות, קוראי " ידיעות אחרונות" בטוח הבחינו בעקיצות לגבי המסירות שלו.
    הוא היה חלש כמו שאר ההגנה.
    נכון שהוא עדיף על אמסלם, שביכולתו הנוכחית לא מתאים לליגה הראשונה, ונכון שהוא יותר טוב מהרבה מגנים שמאלים בארץ, אבל אין זה אומר שהוא המגן הטוב בארץ.
    אני בטוח שככל שהוא יצבור נסיון הוא יהיה יותר טוב, אבל נסיון זה דבר שבא בשלבים ולא תוך חודש.
    יש זמן עד שנוכל לדבר עליו במובן של אחד מהמגנים השמאלים הטובים בארץ.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי פה אתמול והנה התשובות שלי אלייך.

לגבי הגלילי נייר אל תזיין במוח,היה איזה מישהו שהסתובב עם מלא גלילים וראה שזה כל כך יפה ומצחיק שזורקים עליהם,אז עלה לו רעיון נהדר ומחר גלילים בשקל כל גליל,היה מאוד מבדר וכייף.
    אז היום אנחנו בלי גלילים,אלה עם חתיכות נייר,גם זה משהו.

ולגבי המשחק,לא ניצחון בפוקס,אבל מול הרכב טלאים של אשדוד אין פלא,ואוי ואבוי לנו אם זה לא היה נגמר בתוצאה כל כך גבוה,אשדוד שיחקה עם המון שחקנים חסרים,אם רק חלק מהם היו משחקים זה לא היה נגמר ככה.
    רק תשים לב לגול הראשון שלנו,שחקן נוער שלהם במקום להרחיק מסר ליז'רסקי,נראה לך שמילבסקי היה עושה את זה ? פשוט אשדוד שיחקה עם שחקנ י נוער

3. סימיקו Member

למשה אוחיון -
    ראשית,תודה על הקבלת הפנים. ולך,ברוך הנמצא!

צ'מע איש - עם כל הכבוד אליך(ויש לי),את בית"ר אני מלווה כמו בכל עונה,בכל משחק.
    השנה,למעט משחק אחד,לא פספסתי שום משחק של בית"ר,כולל משחקי גביע הטוטו.
    ואתה,שמדבריך אני למד שהנך אוהד הפועל ב"ש(יופי של קבוצה,אגב),בטח שלא צברת שעות בית"ר יותר ממני.
    לכן,במתותא ממך,כשאני מחווה דיעה על שחקן,זה בגלל הסה"כ הכללי שלו ולא בהתייחס למבצע שלו פה ומהלך אחר שלו שם.

ואם נחזור לאלירן דנין,אתה מוזמן להכנס לאתר שנקרא "מחנה האוהדים",ולהוריד את הגול של סכנין שם.
    (בכל אופן,צירפתי קישור ישירות לקובץ,בסוף הודעתי זו)
    אתה תיווכח לראות,שלאלירן דנין,לא היתה שום יכולת למנוע את השער שכבש ליאור אסולין.
    תבין,המשחק בקושי נפתח,השחקנים,כולם בעמדות שלהם,אתה לא מצפה ששחקן באגף השמאלי,יחשוב(או ינבא) שכדור יאבד באגף הימני,וירוץ לעשות מלאכה של קשר אחורי,מגן ימני ושני בלמים במרכז ההגנה..

סגירות אלכסוניות וכיסוי שטח כגיבוי,עושים תוך כדי מהלך משחק ובאופן שוטף,לא בשניה שהמשחק נפתח והכל נופל כרעם ביום בעיר על המעורבים בדבר.
    ואם תחזור לאותו קובץ,תיווכח,שאלירן דנין כשמעכל ומפנים את איבוד העשתונות שחל אצל חבריו בקבוצה,בצד השני של המגרש,רץ לאזור הרחבה,אך זה היה כבר מאוחר מידי.

שלא תבין אותי לא נכון,אני לא חושב שאלירן דנין הוא כבר מגן שמאלי מושלם. כלו'.. עוד לא.
    אני גם לא מצפה ממנו,שבשנה הראשונה שלו בבוגרים,יהיה רוברטו קרלוס.
    מה שאני כן אומר(ובכך,אני למעשה מצטרף לדעתו של בני,הגם שאין לי מושג מיהו) -
    שמסך כל המגינים השמאליים המצויים בארצינו,אם יש מישהו בעל פוטנציאל אמיתי ומיועד לגדולות,ואם נקפוץ שוב לחו"ל - שמסוגל להתקרב בקונסטלציה מסויימת לקרלוס ולהזכיר במשהו את רוברטו ולא רק במראה(אם כי,יש לציין,שאלירן במראהו הפיזי-קומתו,מבנהו,התספורת הקצוצה שלו וגוון עורו השחום,די מזכיר במשהו את הברזילאי המצויין ומכאן,האופטימיות הקוסמית שלי לגביו.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ),הרי שזהו הבחור שהגיע לבירת ישראל מנס טוברוק ועונה לשם:אלירן דנין.
    והעתיד,כמו כל דבר בחיים,יוכיח זאת.

והערה אחרונה,בכל הנוגע לעיתונים ועיתונאים -
    רד מזה,משה.אני כבר שנים נמצא במגרשי הכדורגל. עד לעידן האינטרנט,הייתי נוהג לקרא עיתונים,באופן שוטף.היו פעמים(כלו',כל הזמן..),שהייתי קורא סקירה על משחקים שבהם נכחתי,ומגלה שלכאורה אני והעיתונאים המסקרים,היינו במשחקים שונים לגמרי.
    אל תאמין לעיתונאים,חביבי. לעיתונאים,יש אינטרסים משלהם.הכל שם בבחינת - תן לי סקופ/הדלפות = אתן לך ציונים/ביקות טובה. מי שבאמת רוצה לדעת מה קורה במגרשים,או שיילך למשחקים או שינסה לצפות בהם בשידורים בטלויזיה. דיווח עיתונאי? לא מומלץ!

סאלאמאת.
    השער של בני סכנין