ליגת העל- מחזור #11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אסי אדו, ‏4/12/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ובאר שבע.... המשחק הטוב ביותר העונה. היה יכול והיה צריך להגמר 7:0.

משקוף של אופיר חיים, החמצה של אחד על אחד של סיסטון כנ"ל אופיר חיים.

משחק מצויין, שטפנו את המגרש, הגענו למצבים רבים והיה כיף. אני נהנתי מהמשחק. מזרחי רץ, השקיע, לחץ וירד למטה לקחת לפעמים את הכדור אולי הוא לא היה משהו אבל רואים שהוא משתדל (אני עדיין שונא אותו אישית).

אין הרבה מה להתלהב מראש ציפיתי שננצח את המשחק הזה ובשבילי צריך לסמן וי על המשחק הזה ולהסתכל שבוע הבא על מכבי פ"ת שמגיעה לבאר שבע. אני מאוד מקווה שהתקופה השחורה מאחורינו ושלא נראה יותר תקופה כזאת.

יז'רסקי שחקן ענק.

והקהל... לא היה יותר מדי אולי 5,000 ואני די לארג' אבל היה רעש... הקהל היה באטרף דחף את הקבוצה ושוב, נהנתי.

2. DadoN ReD Member

שמע .. היה גשם שעה וחצי לפני המשחק .. וקור עזים בחוץ .. הרבה ביטלו את הגעתם למגרש ..

אני הייית חולה מת וגם אחי הקטן אז בכלל אם הגשם שהיה אז לא יכלנו להגיע למגרש .. אבל העיקר ניצחנו ..

וכן היה קהל טוב .. רק חבל שהמצטלמות מצלמות לכיוון שער 2 .. ולא לשער 5 ..

3. AFC Member

טוב, לירן, החשד שלי בוסס בקשר לכך שאתה תמיד מנפח את כמות הצופים במשחקי ב"ש. אלי זינו התבטא ש"מכרתי רק 1,000 כרטיסים, אפשר לסגור ככה את העסק", אז איך בדיוק ראית שם 5,000 אוהדים של ב"ש?

עד היום לפי מה ששמעתי בד"כ ב"ש מביאה 3,000-4,000 צופים למשחק בית. עכשיו אני מבין איך לפי הדיווחים שלך זה היה לפחות 7,000.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני,בתור שגם היה במשחק,הייתה כמות של לפחות 5 אלף צופים ,אולי קצת פחות אבל לא להגזים שהיה 3 אלף..
    אתה צודק שהממוצע העונה של ב"ש זה 3-4 אלף,אבל השבת היה קצת יותר.

סוף סוף היה משחק גדול של באר-שבע אבל לא חוכמה מול הטלאים של אשדוד,אבל גם זה משהו,הם לא קונוסים.

הגול השני של יז'רסקי (והשלישי של ב"ש) היה גול גדול,סיבוב במקום ובעיטה נפלאה לפינה הרחוקה (את האמת..מהיציע זה נראה הרבה יותר יפה).

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו פה את לירן ששופט (אבל לא נראה לי שהוא איתנו פה היום,עד יום חמישי).
    האירוע במשחק של מכבי מול פ"ת,כדור עומק של שבחון,הרצג היה בנדדל,אבל הכדור הגיע לחסן שמסר להרצג(שמפסיבי הפך לאקטיבי) וכבש,השופט אישר,אחרי 2 דקות הלך לקוון וביטל.מוזר..

עריכה
    כנראה יש צדק בכדורגלל,שלומי אדרי בדקה ה88 מעלה את פ"ת ל1-0 חוקי למהדרין וכשר לכל דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/03
  6. DadoN ReD Member

יש כמה סיבות ..

הפסד הגביע שבר הרבה אנשים .. הרבה מאוד! ואתה לא אוהד את הפועל באר שבע אז אתה לא יודע מזה .. ואתה לא היית כמה ימים אחריי הגמר ..איך העיר נראתה ..

הקבוצה גם לא ממש מצליחה .. אין כוכבים שהביאו כמו : נמני, טועמה, זוהר, באדיר וכו' ..
    אז גם לא ממש מיהרו לקנות מנויים.

בנוגע לחורף .. למה אנשים לא מגיעים ... היית בוסרמיל אני מניח .. אם היית רואה איך הוא נראה בחורף היית בוכה .. בקושי יש כיסאות במגרש .. הכניסה למגרש היא מלאה מים .. וחבל על הזמן.

זה הסיבות העקריות.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לספר לו איך נראת הכניסה אם אפשר להראות לו...

איצטדיון כדורגל בישראל בשנת 2004 (כמעט)

http://hbs.co.il/haviv/Games/2003-2004/lig11_hbs-ashdod/01.Xxx

8. DadoN ReD Member

או הנה תמונה שממחישה הכל..
    דרך אגב מה הניק שלך ב HBS ?..

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

וואו....איזה אגם נוצר שם...
    אני לא רגיל לזה...בקריית-אליעזר תמיד יבש...

10. ג'רי בית הלוי Member

קריית אליעזר תמיד יבש? אולי יציע א', אבל בכניסה ליציע ב'(איפה ששחר הדביל תוקע את האוהדים של היריבות) במשחק של חיפה מול מכבי הייתי צריך מצופים כדי לא לטבוע בכניסה..

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקי, הנה הסיכום שלי למחזור האחרון:
    קודם נתחיל עם שתי ביזיונות, שאני מקווה שתיתנו את הדעת עליהם:
    הראשון, של אוהדי אשדוד.
    40 דקות נסיעה, זה הזמן המקסימלי שלוקח להגיע בנסיעה מאשדוד לבאר שבע, הזמן הממוצע הוא חצי שעה, אז איפה לעזאזאל אוהדי אשדוד?
    ביזיון ענק של אוהדי אשדוד, בין 20 - 25 אוהדים בלבד הגיעו למשחק בוסרמיל! רק בשביל השוואה, בעונה שעברה הגיעו 2000 אוהדים של באר שבע לאשדוד, חשבון פשוט יתן שהיחס כאן הוא שצריכים להכפיל ב100 את כמות האוהדים שהביאו אשדוד לבאר שבע כדי להגיע למספר אוהדי באר שבע שנסעו לאשדוד בעונה שעברה, ביזיון!
    כל הכבוד לאותם 20 שבאו, אבל ביזיון בשביל שאר אוהדי אשדוד, שהביאו כמות אוהדים שווה לזאת שהביאה מכבי פתח תקווה בשנה שעברה! וזה אומר הכל, עם בעונה כזאת הם מביאים מקסימום 3000 צופים למשחקי הבית, ו20 אוהדים למשחק במרחק חצי נסיעה ממקום המגורים שלהם, זה אומר הכל.
    לביזיון השני, לפני המשחק נערכה דקת דומיה לזכר שוער העבר של הפועל באר שבע שנפטר בשבוע החולף, ולזכר נער של הפועל באר שבע, שנפטר ממחלת הסרטן.
    דקה, זה מה שביקשו,דקה,אבל אצלנו בארץ דקה זה יותר מידי, גם בענינים כאלה.
    אחרי 20 שניות נזרק מאחד היציעים של באר שבע קללה, אחרי זה אוהד אשדודי ניצל את השקט כדי לזרוק קללה לעבורנו, ואז כמובן אחד מהאוהדים שלנו הגיב בבדיחה, ורוב היציע כמובן צחק, אולי 20 שניות היה שקט, זה מה שהתנהל בשאר.
    מה אני אגיד, פעם ראשונה בחיים שלי שהתבישתי להיות אוהד כדורגל, פעם ראשונה שהבנתי מאיפה באים הסטיגמות המפגרות עלינו, התנהגות ברברית ומבישה, שלא השאירה שום כבוד לאף אחד, ביזיון.

ועכשיו למשחק של באר שבע, מה ראינו?
    מהפתיחה ראינו שהשחקנים של באר שבע באו לעבוד, ברגע שראיתי אתם אמרתי שהיום הולכים להביס את אשדוד, אמרתי לכל מי שישב לידי שיגמר 3-0, ינון ברדה הרס לי את ההימור עם ה4, אבל נסלח לו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    30 דקות שוות בפתיחה, אלון חזן הנפלא היה בכל מקום והנהיג את אשדוד באופן מעולה, עד הגול היה משחק שווה ולא התבטא החסרון של אבוקסיס ורביבו, מאז הגול שלטנו, אבל עדיין אשדוד יצא להתקפות מתפרצות והיו במשחק, השיא הגיע למשקוף של אשדוד סמוך לסיום המחצית הראשונה.
    אשדוד ניסו ללחוץ במחצית השנייה, אבל כאן הבעייה של אשדוד בסגל השחקנים הנוכחי הבעייה היא כמובן הגיל, ככל שעברו הדקות אלון חזן שהיה האחראי הכמעט בלעדי לקישור של אשדוד התעייף וככה אשדוד נראתה, הרבה בגלל עבודה נהדרת של שחקני באר שבע שתקפו כל המשחק.
    באר שבע לא הסתכלה ימינה ושמאלה ודרסה את אשדוד, רמיק עם צמד, כאשר השני שלו היה במבצע אישיענק שהסתיים בחיבורים, מיזרחי עם שערו הראשון בקבוצה אחרי בישול גדול של רמי אליהו, וינון ברדה בהופעת בכורה עם וואלה אדיר שקיבל עזרה מבכר ונכנס, 4 - 0 מעולה, היה יכול להסתיים בתוצאה גבוהה יותר, אבל אשדוד יצאה במזל רק עם 4.
    הגול של ינון ברדה היה מתוק במיוחד, נציגי בית"ר י"ם שעוקבים אחרי השחקן כבר הרבה זמן ורצו אותו מתחילת העונה פנו שוב לזינו לאחר הגול שלו בשבת, זינו אמר, הרבה בגלל הגול, שינון לא למכירה.
    בקשר לכמות הצופים שהייתה, היה מעל 5000 צופים, יש 2500 מנוים, זינו אוהב להגזים ולדבר באוויר, אני הפסקתי להתיחס אליו.
    סתם לדוגמא, שנה שעברה הוא אמר במשחק הבית מול בית"ר ירושלים בסיבוב הראשון שנמכרו 1500 כרטיסים, חבר שלי שקנה כרטיס היה הכרטיס ה3000, זינו והאמת הרבה פעמים לא מסתדרים.

הראל אמרת ואני מצטט:
    " אז זה היה חגיגת כדורגל הרבה בזכות לופא,אצל גוטמן לא נראה תוצאות כאלה אסטרונומיות אולי מול אחי נצרת החלשה.

הכי יפה היה שזרקנו על השחקני ספסל שלהם שהתאמנו לפני המשחק בצד,גלילי נייר,עד שהם התרחקו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ".

תשובות להראל:
    1. כנראה טעית, אבל זה בסדר, תמשיך לטעון שגוטמן לא מאמן, אל תגיד לי, הניצחון מול אשדוד היה בפוקס. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    2. בגלל שזרקתם את גלילי הנייר על השחקנים, היום המשטרה לא מרשה לנו להכניס גלילי נייר לוסרמיל.
    האם מעשה ילדותי וטיפש זה שווה את זה שאי אפשר להכניס יותר גלילים?
    שצריך לפלח אותם באזורים לא אזורים, ושבמקום שבפתיחת כל משחק תהיה תצוגת גלילים יש שתי גלילים מאפנים שניזרקים, שווה?

שאר המחזור:
    בני יהודה - נצרת
    נתחיל עם ביקורת לשירזי מאמן בני יהודה.
    אני מאוד מעריך את שירזי כמאמן, אבל, אין מקום להתבטא לפני המשחק בדברים כמו:
    " הניצחון תלוי רק בנו, אחי נצרת לא יהווה בכלל יריב עם נשחק את המשחק שלנו"
    בני יהודה עדיין לא הגיעה למעמד שהיא יכולה להתבטא כך.
    ניצחון יפה היה להם בשבת(בן לוז ממשיך להצטיין).
    ניצחון עם הרבה מזל, במצב של 1-1 אורן ניסים מחמיץ לאחר מבצע אישי מעולה שלו מ4 מטרים, בני יהודה מחדשת את המשחק במהירות, יוצאת להתקפה, ותופסת את ההגנה של אחי נצרת לא מוכנה, 2-1.

חיפה - נתניה
    ניצחון קליל לחיפה, שמראה שוב, כשרוסו טוב היא כמעט בלתי ניתנת לעצירה.

הפועל פתח תקווה - מכבי ת"א
    מכבי ת"א במשבר, וכמה שכיף לי לומר את הדבר הבא:
    הפועל באר שבע הכניסה את מכבי ת"א למשבר.
    אחרי 5 משחקים ללא הפסד חטפה מכבי בראש, בבית, מבאר שבע, והפסידה משחק שני ברציפות, הפעם להפועל פתח תקווה, שלמרות שנפסל לה גול חוקי בהחלט הצליחה לכבוש שוב ולנצח.

הפועל ת"א -מכבי פתח תקווה
    משחק משעמם, ניצחון קשטני מובהק, פשוט בושה לכדורגל המשחק הזה.

ולסיום, בית"ר - סכנין
    עם בית"ר לא ניצחה את סכנין היא בצרות, סכנין קבוצה מעולה אך נאיבית, בית"ר הייתה חיבת לנצח.
    בית"ר הייתה גרועה לאורך כל המשחק, אי אפשר להשתמש בתירוצים כמו שקראתי בעיתונים, בלי שינוי חד בית"ר השנה תאבק חזק נגד הירידה.
    ושאלה לי לבני, ראית את דנין בשבת?
    היה מאוד חלש, הרבה באשמתו הגול הראשון, בכלל, חוץ מקורנפיין ההגנה של בית"ר נראת קטסטרופה.
    שבוע טוב לכולם.

12. ג'רי בית הלוי Member

משה זה לא רציני מה שאתה אומר על מכבי, זה נקרא משבר זה? ההפסד לכם בהחלט היה מאוד לא נעים, אני לא מכיר אחד שאוהב להפסיד לקבוצה שהשם שלה מתחיל בהפועל, במיוחד בבלומפילד, וזה קצת זיעזע את המערכת בעיקר אחרי שלושת הנצחונות הרצופים בכלל והנצחון בדרבי בפרט, אבל אם לא היינו סופגים את השער הזה בדקה ה-89 אז לא היינו מפסידים, ואז לא היינו במשבר, והרי עם לספוג או בלי לספוג נתנו משחק מסריח..
    מכבי לא במשבר וזהו.

13. סימיקו Member

אהלן משה..

תראה,אומנם אני לא בני,אבל,ברשותך(וברשותו..),אתייחס לחוות דעתך,לעניין אלירן דנין.
    אז ככה - אלירן דנין,הוא מגן שמאלי. השער המהיר שכבשה סכנין,בא באדיבותם הרבה של טלקר,דרעי,ששון וחרמון.
    כל הברוך התחיל מאיבוד הכדור(והעשתונות)באגף ימין.
    איך בדיוק אתה מוצא את אלירן דנין אשם בשער?!.. הילד(הוא באמת כזה),היה בכלל בצד השני של המגרש.

ישבתי ביציע המערבי,והיתה לי ראות טובה בהחלט על מה שקרה בשער,מכיוון עמדתו של אלירן דנין.
    להבא,עדיף שתוודא היטב את ידיעותיך/מקורותיך,טרם הגעתך למסקנות כאלו ואחרות.

ובכלל,אלירן דנין,הוא אחת מנקודות האור הבודדות בים החושך שבית"ר מזכה אותנו -האוהדים,השנה.
    דווקא אלירן,לאחר הגועל נפש והמרורים שהאכיל אותנו אמסלם,הוא אחד היציבים בבית"ר,ועובדה זו מרשימה עוד הרבה יותר,אם נזכור שהילד הגיע רק השנה מקבוצת הנוער של בית"ר נס טוברוק. הוא מעולם לא שיחק בבוגרים/ליגת על עד היום,ולמרות זאת,עולה עשרות מונים על אמסלם כמו גם על מחצית(לפחות)מהמגינים השמאליים המצויים בליגת החרטא שלנו.

מה שכן,לשתי ההערות האחרונות בהודעתך,אני בהחלט שותף:

1.בית"ר(באדיבות האין הגנה שלה),בשורה התחתונה,נראית על הפנים.
    2.כמובן,כולי תקווה שיהיה שבוע טוב. לכווווווווווווולם.

סאלאמאת.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/03
  14. ירוק בלב Member

מה המצב כולם??
    חזרתי, אחרי חודשים שלא הייתי פה...
    טוב, אז בקשר לנושא,
    מכבי חיפה הראתה שוב מה היא שווה,
    כי אחרי שהתקשורת צחקו עלינו כבר יותר משבועיים,
    והאוהדים ביקרו את לוי כמו אל מאמן צעיר שלא מבין בכדורגל,
    ושחכו מי זה רוסו, זאנברג, קטן, טל, ברדה, דוידוביץ'.......ואני לא יגיד את כל השאר.....
    כי במיוחד שהם ביחד, מכבי חיפה קבוצה מספר אחד בארץ.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הראל, לא יודע לא ראיתי את המקרה.

ובני... לא לא אני מנפח דברים.

ז'ינו אוהב לנפח דברים, הוא משחק אותה במצב עגום ואומר שהוא מכר 750 כרטיסים. בולשיט. המצב בבאר שבע לא עד כדי כך גרוע הוא סתם משחק אותהמסכן. ואל תתווכח איתי בקשר לצופים כי עם כל הכבוד לך אני הוא שהייתי במשחק ולא אתה ואני יודע להעריך מספר צופים המגרש. 5,000 צופים היו וזה בטוח.

והרגשת הפיספוס שלי גדלה גדלה.... רק 4 נקודות מהמקום הראשון וזה למרות החודש השחור. סעמק אם היינו שומרים על היתרון בנצרת ואם היינו נותנים 50 אחוז נגד פ"ת בבית היינו כבר.... אבל אין אם בכדורגל וזה מה יש. הכל באשמתנו ואי אפשר להאשים אף אחד לא נורא, נקווה שתקופה כזאת רעה לא תחזור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/12/03