ליגת העל- מחזור 1:: מכבי ניצחה, הפועל וסכנין סיימו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏12/9/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה כיף איזה יופי איזה יופי איזה כיף.

איזה הרגשה מצויינת זאת להתחיל עונה עם ניצחון במשחק שהוא מאוד קשה. מכבי פ"ת היא קבוצה חזקה במיוחד בבית ולשמחתי תפסנו אותם בלי רפואה (אבי תקווה לא מפחיד אותי) וניצלנו את זה וחזרנו עם 3 נקודות חשובות ביותר משערים של רמי אליהו וסגרון שחקני הבית הניצחיים.

זה עוד הוכחה שלא משנה איזה זרים יש לנו ברזילאים, פולנים, ניגרים, מקדונים וכו' את הפועל באר שבע תמיד אבל תמיד יאפיין השלד של שחקני הבית והשחקנים הישראלים. אז במחזור הראשון לא משנה לי אם הם שיחקו טוב או לא טוב העיקר שחזרנו הביתה עם 3 נקודות.

שבוע הבא סכנין מגיעה. אני כבר מחכה לזה.
    חיים משבת לשבת, אוי כמה שהמשפט הזה נכון.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

3. ג'רי בית הלוי Member

זיו ידידי, נצרת לא הייתה יותר טובה ולא בטיח. מכבי פשוט קרעה את נצרת במחצית הראשונה, ואילולא התפיסה המוטעית של ראובן עובד שהוא משחק בהארלם גלובטרוטרס, והתפיסה העוד יותר מוטעית של קוביקה שהוא אה... יודע לשחק כדורגל, מכבי הייתה מובילה לפחות 3-0 במחצית.

אגב, ממה שהבנתי לא הראו את זה בראשון בשער, אבל מכבי הרוויחה את אחד השחקנים הכי טובים שדרכו על אדמת הקודש. אדורנו הוא השחקן הכי טוב שיצא לי לראות פה, ואני אומר את זה בלי טיפת הגזמה. אילולא הגובה הבעייתי שלו(אני בספק אם הוא 1.75), הוא היה יכול בקלות לשחק באירופה. השחקן הזה פשוט עושה הכל, יש לו מהירות מדהימה, הטכניקה שלו כ"כ גבוהה, הכישרון שלו מדהים, והוא יכל בקלות לסיים עם שלושה בישולים במשחק הזה, אילולא היה לנו על המגרש את צמד הליצנים קוביקה ועובד. אפילו הגול השני נראה לנו כמו בעיטה מדהימה שלו, רק אח"כ הבנו שזה בכלל היה עצמי. גם ג'ון פנסטיל ואורן זיתוני ראוים לשבח, פנסטיל היה גורם מרכזי בשער הראשון, היה לו משחק אגף פשוט מצוין, הוא פשוט סוס הבחור הזה, ואורן זיתוני פשוט התאבד על המגרש, כ"כ תענוג לראות אותו תופס פיקוד במכבי אחרי השנתיים שהוא היה בהן פצוע. חוץ מזה היה משחק סביר למדי של שאר השחקנים, עשו את העבודה שלהם, לא פחות ולא יותר, ניצחון חשוב מאוד שאני בטוח ששיחרר קצת לחץ אחרי הקיץ הסוער שעבר עלינו.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות..אני רק הולך לפי מה ששמעתי בשירים ושערים..משם הבנתי שהשער ממש לא היה מגיע למכבי..אחרי זה שהסתכלתי בשער ראשון ראיתי שמכבי היו הרבה יותר בטובים..
    והאדורנו הזה נראה שחקן ממש ממש מהיר והוא באמת נראה זר מצויין..אבל זאת לא הפתעה..כל הזמן בעיתון היה רשון שהוא מרשים ושכולם מתלהבים ממנו..בדרך כלל רושמים את זה על שחקנים כמו יעקובו או אוסטרובסקי בעונה הראשונה שלו או האמר וכאלה..בקיצור..כנראה שהוא שחקן מצויין..

בקשר לאשדוד..כמו שכבר אמרתי הזר ההונגרי שלהם נראה מצויין,אבל סך הכל אני חושב שהיה מגיע לפתח תקווה שער במשחק הזה..אם חסן היה קצת יותר עירני ופתח תקווה יותר מדיוקת קצת
    אולי היה תיקו...אשדוד אמנם היו יותר טובים אבל לדעתי לא בהרבה..

5. AFC Member

אני לא הולך להסביר לליהי (סחתיין על התוצאה המרשימה מול סכנין) מדוע היא טועה (אגב, כל הכבוד שהצלחת לעוות בצורה מרשימה את ההודעה שלי). אין לך מושג על מה את מדברת - המשחק יהיה היום.

ואני מבקש ממך לא להתחיל לשנות צדדים אחרי שהוא יגמר.

6. Julian Joachim Member

קלייברט דווקא פה בני צודק. ההרכב של חיפה אולי מורכב משחקני נבחרת (לא שזה משהו שאנחנו אמורים להתרשם ממנו), אבל הוא בסה"כ הרכב בלי אף כוכב אמיתי (אולי חוץ מזנדברג, אבל לא בטוח שהוא ברמה מספיק גבוהה כבר עכשיו) שיכול לשנות את המשחק ברגע. אולי הזרים הפרגוואים יהוו את ההבדל.

ובתגובה למה שכתבת... בניון, ז'אוטאוטס, יעקובו, רוסו (של העונות הקודמות), הם כולם כ-ו-כ-ב-י-ם. ההרכב של חיפה היום נטול כוכבים (עוד פעם, אלא אם הזרים ירשימו מאוד...), ולכן בני דווקא קלע בול.

יהיה מעניין, אולי אני אפילו אטריח את עצמי לראות את המשחק (למרות שאחרי שבוע שעבר אין לי רצון לראות כדורגל ישראלי לעולם).

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מינלר הצחקת אותי , אני מסכים שההרכב הוא לא אותו הרכב אבל בטח שההרכב של חיפה יותר טוב משל כמה קבוצות בליגה , יותר טוב מביתר ( על הנייר שוב).
    חוץ מזה ששחר האידיוט מנסה בכל כוחו להביא את נמני האפס וכאן אני פונה פנייה נרגשת לפניג'ל וחבריו...קחו אותו מאיתנו בבקשה!!!

8. Julian Joachim Member

אולי הוא מעל לרמה של שאר הקבוצות (לדעתי לא) אבל אם קבוצה תציג נגד חיפה הגנה טובה, אין לחיפה את מי שישנה את המשחק.

כמו נמני (כמה שזה מגעיל), רביבו, בניון, יעקובו, רוסו (צל של פעם) ואפילו ראובן עטר או ברוך דגו. זנדברג היחידי שעוד יש לו פוטנציאל לזה, אבל מלבד הברקות פעם בהרבה יותר מדי זמן הוא בינוני מינוס.

9. ליהי Member

אני מסכימה עם פולדש שלזנדברג יש פוטנציאל. אבל אני אפתח את זה מפה ויגיד שיש לו פוטנציאל אדיר,ואי לכך, אני ,במקום אוהד חיפה ממוצע הייתי מתקוממת על כך שהוא מתחיל לאבד מקום הרכב, וסומכת עליו (עם כי לא בעיניים עצומות) שיוכל ברגע לא טוב של חיפה להפוך את היוצרות לטובתם.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נו מה? לא שמתם לב...רוב אוהדי חיפה לא רוצים את נמני בכלל בטח שלא עבור זנדברג המצויין בשום פנים ואופן אני ממשיך להתפלל שיום הדין לא יגיע ושזה ייגמר אחרת.

זה יהיה טמטום לעשות את ההעברה הזאת מילא טל אבל זנדברג זה טימטום! ונראה לכם שהוא יעזוב את חיפה בשביל ת"א?

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו את נימני...יש עליו דיון.

פולדש..אתה צודק שאין לנו כוכבים..אבל גם לביית"ר אין..ולנו יש שחקנים יותר טובים.
    אם ביית"ר תנצח..זה יהיה כמו שבני אמר..רק בעזרת מלחמה נשמה ואני מוסיף..גם מזל..
    השנה אין את קוביקה או אוואט..מצד שני גם אין את רפי כהן..אבל בכל זאת..חיפה צריכה לנצח,אם היא לא תעשה את זה זאת תהיה הפתעה.

אני מנסה כבר לאט לאט לעשות את נבחרת המחזור..
    כרגע מועמדים:פנסטיל,אדורנו,חזן,ח.רביבו,לאיוש טריאק,באטורינה.

שער המחזור..אני משער שברונו רייס,זאת באמת הייתה פצצה.

12. ליהי Member

-אגב. אופיר עזו לשעבר הפועל ירושלים חתם לפני כמה שעות במכבי ת"א. פניג'ל, שרצה להחתים אותו בבית"ר והיה איתו כבר במו"מ מתקדם בא בהרבה טענות למנכ"ל העל של מכבי ת"א (מנכ"ל העל..שיהיו בריאים).

רכש מאוד חכם של מכבי ת"א לדעתי.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב..נבחרת המחזור שלי.

שוער:יניב ווהבה
    מגן ימני:פנסטיל
    מגן שמאל:דדי בן דיין
    בלמים:ארצי בנאדו ופפואה של אשדוד
    קישור:אדורנו,באדיר,רוסו,טל וחזן
    חלוץ:בטורינה.

שער המחזור:אולי אני משוחד ואולי לא..אבל השער של באדיר מתעלה לדעתי על זה רייס רק בגלל הטאץ הקטן והיפה של ואליד..

14. Julian Joachim Member

אין ספק שההחתמה של עזו היא פשוט מצויינת למכבי. מנסים לבנות שם קישור צעיר ותוסס, ואין ספק שעזו בהחלט מתאים למסגרת הזאת...