ליגת העל- מחזור 1:: מכבי ניצחה, הפועל וסכנין סיימו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏12/9/03.

1. Reyes Member

אני דווקא די מוטרד מהיכולת של קורנפיין. במשחק נגד פ"ת הוא עשה כמה טעויות איומות, אני מקווה שמחר הוא יהיה טוב.

2. ליהי Member

לא פיימן
    אתה טועה
    אתה רואה רק את הצד שאתה רוצה לראות שיתן לך את התקווה שביתר תנצח
    אבל האמת היא שאתם לא יכולים לבוא ולהגיד שאתם באים בכוחות עם חיפה
    חלאס
    מה שטות לעזאזל? זה שהראתי לך שחיפה יותר טובה מכם? הרי כל העולם יודע את זה, אז למה אתה ובני הולכים עם הראש בקיר?

טוב,אתה יודע מה, בני אני מבינה, ילד בן 4, כשהייתי קטנה ספרו לי שיש פיות וקוסמים, אבל אתה צריך להיות קצת מציאותי. אתה באמת חושב שמצפה לנו משחק מותח ושווה בין שתי הקבוצות? סבבה. בוא נשב ונחכה למחר, אוקיי? אחלה.

אתה לא תבוא ותקרא להודעה שלי, שאומרת שחיפה קבוצה יותר חזקה מבית"ר "שטות", כי אתה יודע טוב מאוד מה זה אומר. ואם לא-כדאי שתחשוב קצת.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מתוך ספורט ליין:
    דאבליסטית הנוער הביסה היום במגרשה הביתי בקצף את מכבי ת"א 0:8 במשחק חלומי מבחינתה. ליאור רפאלוב, שחקן נבחרת הנערים, נתן תצוגת כדורגל יפה מאוד והיה הגורם המרכזי לתוצאה האסטרונומית.
    ערן לוי כבש את השער הראשון אחרי מבצע אישי גדול של רפאלוב. יוחאי אהרוני הבקיע את השני ונפצע תוך כדי כיבוש את השני אבל הצליח להתאושש אחרי מספר דקות. הבלם שי מימון כבש את השלישי לאחר הגבהת כדור קרן של ערן לוי, ואהרוני הפצוע כבש את הרביעי, ממש לפני שצלע החוצה והוחלף.
    עדיין מחצית ראשונה. רפאלוב כובש את החמישי ואילן טפרה נעזר ברגל של מגן צהוב וקובע את תוצאת המחצית - 0:6.
    במחצית השנייה מכבי ת"א הצליחה לצאת מההלם, אבל עדיין האלופה שיחקה בכמה דרגות יותר טוב וכבשה פעמים. מושיקו חלפון, שנכנס במקום ערן לוי, כבש את השביעי כבר בנגיעה הראשונה שלו בכדור ואילן טפרה השלים צמד אישי כשבעט כדור חזק לחיבורים וקבע את תוצאת הסיום - 0:8 למכבי חיפה.

אחחח אם זה היה במציאות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מציאות...אל תדאג זה לא דמיון..רק חבל שזה לא בבוגרים.. :wink:

ליהי..אני מצדיע לך!!!!

אמנם אני לא בטוח שכל מה שרשמת הכל נכון..אבל הכוונה הובנה..כל הכבוד..

קורנפיין כן מעבר לשיא..זה שהוא עדיין שוער תותח..בין הטובים בליגה זה לזכותו..אבל הוא עדיין לא קורנפיין-ההוא עם התלתלים ההוא עם העצירות הפנטריותףההוא שנועל את השער..

עם כל הכבוד לזה שטל לא שיחק טוב בנבחרת וגם באדיר בטח כבר לא ההוא שכבש מול היונייטד[בוימבלדון] עדיין להגיד שהם בינוניים ולהלל שנים את הילדים של ביית"ר מולם זה מצחיק..

תאמת כרגע לביית"ר יש יתרון אחד וגם הוא לא גדול..היתרון בהתקפה..
    תורג'מן זה שחקן טוב והוא בכושר לא רע בכלל מול דנטה לופז שאמור להיות שחקן טוב..אבל מהמשחק שראיתי אותו הוא ממש לא הרשים אותי והבנתי מחברים שלי שראו אותו כבר כמה פעמים שהוא ממש חלש[לא פיזית כמובן..] בטח שלא יעקובו או יובנטוס..

ברדה אחרי פציעה וברק יצחקי עושה רושם של חלוץ לא רע בכלל..

אבל עדיין הסגל הזבל של חיפה שיש לו את זנדברג שלא יודע לכבוש כי הוא רק מחטיא[עזבו את השערים שהוא הביא שנה שעברה..זה רק בגלל שהזיזו את השער שהוא בעט..] הסגל הזה לא יכול לעמוד בחוזקתה של האימפריה העטורת הישגים מהשלוש שנים האחרונות של תינוקות אוחנה..

5. Don p1 Member

כמה דברים..

קודם כל, ההודעה שלך מבחינתי היא שטות אחת גמורה כי נקבעו שם דברו ללא שום בסיס.
    מאיפה בידיוק את קובעת שקורנפיין מעבר לשיא, מאז הפעם האחרונה שראית אותו עבר המון זמן. בסדר את לא רוצה לסמוך על דברים שאני ראיתי ואומר, את מוזמנת לעבור על הציונים שקורנפיין קיבל במשחקים של בית"ר, אף אחד לא יורד מ-6.
    טל ובאדיר, את יכולה להגיד לי ששני המשחקים האחרונים שלהם היו טובים? כל אחד מהם נתן תצוגת נפל. אי אפשר להתעלם מהעבודה שהגנת הנבחרת היא בעצם הגנת חיפה ואני בתור אוהד חיפה לא הייתי מעודד מכזה דבר.

מעצבן אותי שנאמרים פה דברים ללא שום בסיס או עובדה מאחורי זה.

בקשר למה שנראה ביום ראשון, תאמיני לי בתור אחד שמלווה את הקבוצה הזאת יותר מכמה שנים. אני לא חושב שנראה משחק שבית"ר שולטת מהדקה הראשונה, ומפעילה לחץ אדיר על השער שלה.
    יש לזכור שלבית"ר יש המון שחקנים צעירים....ששון, היידמן, יצחקי ומליקסון לא רגילים למעמד כזה, מתח כזה גדול ולציפיה האדירה שיש מהם.
    המשחק יתחיל בלחץ של חיפה וימשך בשליטה שלהם, אבל אני כן מלא תקווה כי זה היפה שבכדורגל שלבוא כנגד כל הסיכוים. עשינו זאת בעבר ואני מקווה(דגש מקווה ולא חושב) שנעשה זאת גם ביום ראשון.

6. ליהי Member

אני לא צריכה להתחיל לבסס את הטענות שלי משום שהן ברורות לכולם פה.
    ובראש ובראשונה נקח לדוגמא את קורנפיין, פעם הוא היה השוער מספר 1 בארץ ללא עוררין
    היום כבר לא
    זה אומר הכל
    לא ראיתי את קורנפיין מאז המשחק האחרון ששדרו של ביתר
    מהסיבה הפשוטה, שאני לא הולכת למשחקים שלהם
    ולמען האמת, הם מעניינים לי את ה******* (אין לי מושג מה זה, אבל זה כנראה גס)
    אתה יכול להגיד שיש לכם הרכב צעיר וזה נכון
    שיש לכם קבוצה מרעננת וזה נכון
    אתה ל-א יכול להגיד שלמכבי חיפה יש סגל שנופל מזה של בית"ר, או אפילו שלבית"ר יש סגל שמשתווה לשל מכבי חיפה. מצטערת מאוד.

באדיר וטל?- שכחת איפה גרנט גאון הדור הרכיב את טל בכלל? לא בעמדה הטבעית שלו

באדיר?- הוא עדיין יותר טוב מכל צעיר של ביתר נכון להיום,מצטערת להגיד לך (או שלא מצטערת), ולא משנה כמה כשרוניים כרגע הכשרונות שלכם.

7. newspaperman Member

עונת הכדורגל יצאה לדרך, בהצלחה וירוק עולה

8. Don p1 Member

קורנפיין מעולם לא היה השוער הכי טוב בארץ, והעובדה לזה שמעולם לא זכה להיזדמנות בנבחרת חוץ מכמה משחקי אימון. מה שכן קןרנפיין תמיד הפגין יכולת נפלאה בשער של בית"ר וימשיך לעשות זאת השנה.

ולא לבסס משהו שאת אומרת זה כאילו להגיע דעה אישית, אני מדבר איתך על עובדות ואת מדברת על דעות..זה ההבלד.

נאי לא יודע אם את מתבלבלת ביני ובין בני ואם כן תרשמי, כי מעולם לא טענתי שהסגל של בית"ר יותר טוב מהסיבה הפשוטה שאני לא חושב ככה.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים יש לנו משחקים אחרים.
    התוצאות:
    מכבי תל אביב-אחי נצרת 0-1 משער של ברונו הייס בדקה ה45,אחי נצרת טובה יותר למרות השער.

1-0 לסכנין על הפועל תל אביב משער של רפי ה"עכבר" כהן.

1-0 לאשדוד על הפועל פתח תקווה משער של אלון חזן בפנדל..

בקשר למשחק של אשדוד..שתי הקבוצות משחקות לא רע,אשדוד יותר טובה.
    מאוד מרשים באשדוד הזר ההונגרי לאיוש טריק..פשוט רואים שהוא כישרוני וטכני..

הפועל פתח תקווה הגיע לכמה מצבים וגם אשדוד...רביבו לא רע וחזן ממש מצויין..

10. ליהי Member

פיימן- בני ואתה זה היינו אך ברגע שאתה מגן על הדעה שלו בחרף נפש ולא מציין שאתה, לא כמוהו, לא חושב שלביתר סגל יותר טוב משל מכבי חיפה.

וחזרה לשאר המשחקים: הפועל ת"א- בני סכנין 0-1!!!!!!! הצילו!!!
    מילא, אם כבר להפסיד לערבים אז שלפחות יהיה לאחי נצרת, אבל בני סכנין?! אני חושבת שזה מצביע כאן על הכל, קשטן מעלה את החניכים שלו בצורה פשוט לא מוכנה לליגת העל, וחבל מאוד. היה לו מספיק זמן, הליגה עוכבה, היה לו את אופ"א, אין כל הצדקה להפסד הטיפשי הזה.

11. ליהי Member

הפועל ת"א- בני סכנין 1-1 מהרגליים הקדושות של יגאל אנטבי, אחד המגינים הגרועים בליגה!!!!!!
    תודה תודה תודההההההההההההההה

אני כ"כ לא מאמינה שאני שמחה מתיקו מול סכנין...לאן הגעתי...

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קודם כל 1-1 אז את יכולה להירגע
    דבר שני סכנין קבוצה יותר טובה מנצרת.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נגמר 1-1
    כל הכבוד לסכנין...נקודה ראשונה היסטורית.

14. שגיא Guest

אשדוד מנצחת במשחק הראשון שלה, 2-0, די קליל יש לומר, על הפועל פ"ת.

אשדוד נראתה טובה יותר, וככל השעונה תתקדם הסגל שלה יתחבר יותר, ויהיה יותר מסתם אוסף של שחקנים טובים. הזר שלה מאוד הרשים אותי, טריאק, נתן מחצית ראשונה נהדרת בצד שמאל, וגם היה זה שהוכשל בפנדל. גם חזן נתן משחק ענק, הוא כבר 36 והוא רץ באגף הימני כאילו הוא נמצא בשיא הקריירה שלו, גם רביבו הראה יכולת טובה, אבל דווקא אחיו, דוד, כבש את השני. אשדוד הולכים להיות קבוצה טובה מאוד...

לגבי סכנין, כבר יש לנו הפתעה במחזור הראשון של העונה, רפי כהן כבש בבכורה שלו בסכנין, והפועל ת"א הצליחה רק להשוות, פתיחה רעה לאדומים, מאוד לא נעים לפתוח עם תיקו מול העולה החדשה....

15. ליהי Member

אני לא חושבת שצריך להתלהב מסכניך כמו שצריך להתאכזב מהפועל ת"א.
    עם כל הכבוד, סכנין שחקה יפה לפי מה שהבנתי מ"שירים ושערים",אבל הפועל ת"א ממש הזיעה בשביל תיקו, ממש "סחטה" אותו, ולא בדיוק כי סכנין עשתה לה חיים קשים, יותר מכיוון שכרגע היא פשוט לא קבוצה טובה. לא משנה מאיזה היבט מסתכלים על זה. קשטן ממשיך לתת תירוצים, אתם יודעים מה? - אני ממש מאוכזבת.