ליגת העל יצאה לדרך:: בית"ר והפועל ת"א סיימו בתיקו מאופס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/8/15.

1. oranfu Member

אתם חיים על השפיץ של הנעל של זהבי אז אל תקשקש על טקטיקה.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שער כל כך מדוייק של אלמוג בוזגלו, נפלא.

בנתיים הדרמה מגיעה אלינו מנתניה. ריף מסיקה כבש צמד לזכות כפר סבא שהחזיק עד הדקה ה89, אז דינו שקורץ הכשיל ברחבה שחקן מרעננה, ספג אדום, והתוצאה צומקה ל1-2. בדקה ה93(!) עדי נימני השווה ל2-2.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

יאללה להכניס את קריאף!!!

4. Doritoz FCBJ - RMCF

שיט המשקפיים מלוכלכים

5. Civil Anti Madridista

אם ג׳באר היה ״מבשל״ שער כזה הוא נכנס להסגר שבועיים ולא מקבל דקה.

Bluekipper ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

האירוע המרגש מבחינתי הוא לראות את מאור קנדיל מול סאן מנחם, שניים שהיו משחקים איתי כדורגל בשכונה והגיעו לטופ של הכדורגל.
    עצוב על מכבי חיפה, אין מילה אחרת. בכל העונות האחרונות המנטרה היא 'עברה שנה - וכלום לא השתנה'. לא שאני מצדיק את שריקות הבוז של הדבילים האלה בדקה ה-15, זו לא ברצלונה והם היו צריכים יותר סבלנות - אבל אני מדבר על שאר הקהל. כי רוני לוי היה יכול לעשות דברים אחרת, גם במצב הנוכחי והסגל הקיים, כמו לספסל את בניון למשל שבקושי רץ ומונע מהמערך של חיפה להיות סימטרי, למשל. כמו להעדיף מגן אחר במקום משומר, למשל. אני מקווה שדרינצ'יץ' ייצא מהטראומה ובהמשך יראה שהוא שווה משהו. בינתיים קשה להבין אם הוא הגנה או התקפה. חיפה לא מניעה כדור וגם מתפרצת היא לא מסוגלת לעשות. מאז השער השני השחקנים מורידים את הראש. איסמעיל ריאן לא בטוח שיוכל לעזור ולהציל את המולדת. ואני מניח שאם יהיה חילוף במחצית אז יוסי לא יוחלף.
    תייר דובאי של בני-יהודה זוכה פה ושם בכדורים באמצע ודי מרשים לטובה מעבר לשער שכבש. הוא נראה כמו תייר שפורשים בפניו את כל הטיילת, כמו שהצרפתים שולטים בים בת"א כרגע. הגול של בוזגלו נפלא, צריך הרבה ביצים כדי לבעוט משם. יעקב מבסוט.

לגבי מכבי - הם נראים כל-כך רע אבל ברגע האמת הם מתעלים. זהבי - צמד בנוהל, טב"ח - צריך לכבוש יותר גולים 'מכוערים' כמו היום. בליגה שלנו הוא באמת צריך לכבוש עשרה ולבשל כמות זהה. אם מכבי תעשה שטויות כאלה בהגנה נגד באזל היא לא תהיה בליגת האלופות, ואני לא מגלה לאף-אחד את אמריקה. סכנין הייתה בסדר פחות או יותר.

- רב"ש עם 1:0 קטן על מכבי נתניה, טוב מאוד לליגת החלומות שלי. כמה שהוא אוהב את זה. המשחק לא שודר ולא ראינו כמובן מה קרה, חבל שאמייה טאגה הורחק!

- 4 גולים בדרבי השרון היום, כפר-סבא בועטת בדלי עם 2:2 מול רעננה אחרי שהובילה 2:0. כבר משהו טוב לראות בתקציר. מעניין איזה שטויות יכינו לנו היום בשער השבת, תרשמו ציטוטי מפתח בדיון התקשורת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

דבילים? הם אוכלים חרא כבר 5 שנים!

כל קהל אחר פה בארץ כבר שורף את המועדון.

8. alexshw Member

נראה לי רוני לוי פשוט בא לקבל פיצויי פיטורים. הוא בעצמו יודע שבלתי אפשרי להצליח תחת שחר.
    אחרת קשה להסביר את העובדה שהוא עלה בלי אמצע שדה בכלל.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה של מחזור פתיחה.

בנוגע למכבי:

זהו אני ויתרתי עליהם - לבן הרוש וקרלוס גארסיה אין מקום, לא במכבי ת"א, אלא בליגת העל, באמת, שני שחקני חילוש השנה במכבי. אני הייתי זורק את שניהם עם צ'מפיונס או בלעדיו!
    מיטרוביץ' חתיכת טיפש, חמום מוח סרבי, הלוואי שיזרקו אותו ממכבי בגלל ההתנהגות הזאת. מה זה? חסר אחריות!
    מכבי חייבת 4 זרים חדשים, כן כן 4! מגן שמאלי, שוער (כן גם פבלו), חלוץ ובלם.
    דסה עדיין לא מחובר אבל ממש אני לא בא אליו בטענות להיפך הוא נקודת אור שלי, אחלה הרמות, מהירות, הצלה גדולה מהקו - שפונגין יכול להתחיל להזיע מאוד.
    זהבי נהדר כרגיל. אהבתי את יצחקי, היה בסדר. ורמוט היה מצוין במחצית הראשונה.
    בן בסט עד מתי?
    מכבי בכיף יכולה להחליף 7-8 שחקנים בקלי קלות!

עכשיו עם הפנים ליום שלישי, לצערי הסיכויים לא לטובתינו, בגלל ההגנה הרעה שלנו. בן הרוש, רק עליו זה יכול להיגמר ב-3 או 4:0 לטובת באזל...אני הייתי פותח עם ריקן כמגן שמאלי ונותן לורמוט לשחק באגף.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גם אם יש בעיה בסיומת במכבי ותלויים מאוד בזהבי רואים טקטיקה וסדר ברור, וצריך להיות עיוור כדי לא לזהות את זה. וזה לא רק אצלנו, גם פתח תקווה תחת בן שמעון טקטית מאוד, וקריית שמונה תחת בכר הייתה כזו (וכנראה שגם באר שבע), גם את רעננה היה כיף לראות שנה שעברה מהבחינה הזו למשל.
    במשחק הזה זה פשוט בלתי נסבל הבלאגן. האמת שספציפית בחיפה זה חוזר על עצמו כבר כמה שנים (מאז עונת בנאדו, למעשה. כתבתי את זה גם אז כשהייתם ברצף טוב). אולי השנה זה עוד ישתנה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי זה יהיה הפסד ראשון בסדרה מאד מאד ארוכה. אם אני כאוהד מכבי חיפה צריך לאכול את השטויות של זקן ערירי אז שגם הוא יאכל חרא.

למשחק עצמו, בעיניי 'שחקן הרכש הכי טוב' גרם בעצמו לפיגור הזה. בניון באנקר בהרכב? ריאן על הספסל? בכל ההכנה מי שהיה הכי טוב מסופסל. אז זה עונשו. גם מילה לגבי אלירן עטר, איפה הוא? זה שבניון עגלה זה לא חדש, אבל עטר נראה כצל של עצמו. הבעיות פשוט קשות ביותר, אבל אף אחד מופתע ממה שאנחנו רואים.

מילה טובה לבני יהודה. באמת, הם משחקים יותר טוב מהמארחת ומגיע להם את היתרון.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איך הוא אמר "רוני לוי זה החיזוק ההכי טוב שלנו העונה".
    שימשיך עם המנטרות, שימשיך להתעצבן. כל טיפת עצבים שלו עושה לי טוב. איך אמרנו? שחר הביא את המועדון הזה לשיא, ושחר יירשום גם את השיא השלילי. לא נסעתי למשחק. גם לא מתכוון לנסוע כשמשתינים עלי בקשת. נגמרו התירוצים. פותחים לי עונה עם שני זרים. העיקר שהיה הרבה זמן להכין את הקבוצה כי אין אירופה.
    אני רק מקווה שהקהל מספיק חכם כדי לא לקלל שחקנים את את המאמן אלא להפנות את האצבע המאשימה למי שעדיין מרוצה כי יש לו יציעים מלאים ומלא אנשים שאוכלים במחצית ביציע הכבוד.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

"בעיה בסיומת"...

אתה רגיל שזהבי מבקיע מכל ניסיון מטווח של 50 קילומטר.

אתם פשוט כלום של קבוצה עם שחקן שכל מה שמנסה מצליח לו.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

כמו שכבר כתבתי,אשמה מוחלטת של רוני. אצל בלבול עטר היה ענק,ואף אחד לא יספר לי שבחודשיים פגרה הוא שכח לשחק כדורגל

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

למה שהוא יאכל חרא? 29 אלף אנשים ממשיכים לבוא, הוא מחייך כשהוא מסתכל על המספרים.

היום אני כמובן מבין ומצדיק אותם, כדי לחלוק כבוד לגוסטבו. החל ממשחק הבית הבא הוא צריך לשבת לבד עם החברים שלו ביציע הכבוד.