ליגת העל - המחזור השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י newspaperman, ‏19/9/03.

1. newspaperman Member

זו גם תוצאת הסיום בעילוט

0-0 מחצית בבלומפילד
    1-0 לסכנין בב"ש - מחצית ראשונה

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גועל נפש....פשוט גועל נפש....גם הקוון על השער וגם השופט מטר מהשער ובאופן "מקרי" הם לא רואים שום דבר...מזכירים לי יותר ויותר את מורנו..
    עוד כמה אירועים: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    שאדון קינגסטון "עף" על דוידוביץ' סתם ככה אז כבוד השופט יכול להוציא כרטיס..
    + העבירות של הפועל ב20 דקות הראשונות..
    למשחק עצמו הפועל שיחקה מגעיל כמו שהיא יודעת, צופפה את מרכז המגרש ובעצם גמרה את המשחק שעשתה את זה כמו קבוצת תחתית מושלמת.
    חיפה נראתה ממש לא טוב הקשרים לא מפעילים טוב את לופז שרץ ורץ כל המשחק אבל לא עושה דבר משמעותי, רוסו גם היה מאוד חלש היום נקודות האור היו אזרייה ובריטס..טחח איזה תיקולים הקוף הזה נותן.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. newspaperman Member

מכבי (אסף קיינן) חיפה - 1
    הפועל ת"א - 0

מעבר לזה לא צריך להוסיף במילים

4. שגיא Guest

בואנה...מה יש לכם?
    טעות שיפוט, אמנם חמורה, אבל טעות שיפוט, ולמרות שהיא קבעה את התוצאה הסופית, אין מה לעשות, כמה שלא תתלוננו על זה עכשיו, זה לא ממש יעזור לכם.

יניב, הפועל שיחקה טוב מאוד, אל תמעיט מערכם, והיו אף רגעים לא מעטים שחיפה נראתה כמו קבוצת תחתית, בעיקר בשלבים מסויימים במחצית הראשונה, במחצית השניה חיפה הייתה יותר טובה, החילוף של קטן היה צריך לבוא כבר במחצית, כדי שיוכל לבוא לידי ביטוי, ואני אישית הייתי גם עושה את החילוף של באדיר יותר מקדים, ומכניס במקומו את אחד החלוצים, ערן לוי או אליניב ברדה. הלחץ על שער הפועל ת"א היה צריך לבוא יותר מוקדם מהדקה ה80, ככה היה אפשר להוציא משהו, חיפה הייתה צריכה לנצח את המשחק גם בלי השער שנפסל. בהפועל לעומת זאת ראינו מספר שחקנים חדשים, שני הזרים: קינגסטון הראה ניצוצות של כדורגל, שליטה די טובה, לוקה בבעיטה, לפחות על פי המשחק, הוא מאוד פיזי, נראה די טוב. אותו דבר לגבי אוגבונה, פשוט סוס הבנאדם, ראיתם איזה רגליים יש לו? נראה לעיתים קצת מסורבל, אבל מאוד חזק, וזה עוזר לו במשחק. בחיפה בריטס המשיך להציג יכולת טובה, ועצר לא פעם את הפועל ת"א, שחקן מצויין. עידן טל היה חסר, למרות התעוררויות מסויימות, וגם מהלך אחד מצויין, לא ראינו אותו יותר מידי, ויחד עם זנדברג שהיה חלש, לא מדויק וגם איבד הרבה כדורים, הייתה בעיה די קשה בקישור, למרות שאם השער היה מאושר, הכל היה אחרת. אבל כנראה שזה גורלם של משחקים של מכבי חיפה מול הפועל ת"א....0-0, וזה למרות שהיו לא מעט מצבים, לשתי הקבוצות. דוידוביץ' היום נתן משחק טוב מאוד, ועצר את המצבים שאליהם הגיעו שחקני הפועל ת"א, אבל בסך הכל 0-0 די מאכזב....עצר את הפתיחה הטובה...

אבל, אם מסתכלים על הצד החיובי, ניתן לראות שזה כבר משחק שני ברציפות שמכבי חיפה לא סופגת שער, וזה שינוי מאוד מאוד מרענן לעומת העונה הקודמת, בה ההגנה הייתה החלק החלש...

5. Reyes Member

שמעתי ברדיו ש-ב15 הדקות הראשונות במשחק של ב"ש, הקהל שתק כמחאה על כך שההנהלה רוצה לקצץ לאופיר חיים בשכר. יפה, לא נראה לי שיש עוד קהל בארץ שיכול לארגן מחאה כזאת.

ואם כבר קהלים,
    היה יפה הקטע עם האבוקות של אוהדי הפועל ת"א... אבל אני לא מבין, למה אנחנו לא רואים סכום גדול יותר של אבוקות? נמאס כבר מ-2 - 3 אבוקות. צריך מופע מיוחד. רק בדרבי התל אביבי של העונה שעברה הייתה כמות מכובדת של אבוקות.

אגב,
    בקשר למשחק "העונה" (פחחח),
    ישר שראיתי את המערך ההגנתי שקשטן פותח איתו הבנתי שהמשחק יסתיים ב-0-0.

6. official Member

היה שיפוט מצויין למעט הטעות שאין מה לעשות היא טעות אנוש והיא לא נעשתה בכוונה או בזדון,גם אני בשידור הישיר(כמו השדר והפרשן) לא הייתי בטוח שהכדור עבר במלוא היקפו את קו השער ורק לאחר כמה הילוכים חוזרים ראינו בוודאות.
    שופט זה חלק מהמשחק לפעמים מרווחים מהטעויות שלו ולפעמיים מפסידים או תיקו.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך השב אופישיל..
    בקשר למשחק..השיפוט לא היה משהו,יניב צודק באמת הוא התקצמן על צהובים להפועל..
    הפועל שיחקו טוב אבל מגעיל..משחק הגנתי מגעיל והם הצליחו לגרור את חיפה לשחק מגעיל באותה מידה..
    הפועל קבוצה מגעילה!רוסו היה איטי וחלש ולופז כרגיל היה איטי וממש חלש..
    אני חושב שרק טל ובריטס שווים משהו מעל 5 בעיתון..

8. שגיא Guest

איזה הגזמה...
    לופז לא היה חלש, אם לא שמת לב הוא לא ממש קיבל כלכך הרבה כדורים, הייתה לו הזדמנות אחת כשהוא נגח מעל השער, אבל הוא לא היה חלש, בטח לא כמו שאתה מתאר את זה, עם חיפה הייתה מכניסה כדורים יותר טובים הוא היה יכול גם לכבוש...
    וגם רוסו לא היה חלש, למען האמת הוא היה הטוב יותר, עם כמה פריצות באגף ימין שהיו מסוכנות.

אגב, שתי משחקים נוספים הסתיימו, בדרבי הפתח תקוואי תיקו 1-1, חסן להפועל, אלברמן השווה למכבי. הדרבי הראשון העונה בליגת העל מסתיים בתיקו.
    ובית"ר שוב מפסידה, הפעם למכבי נתניה, שער אחד של גיא צרפתי הספיק, ולמען האמת לולא איציק קורנפיין התוצאה אף יכלה להתקרב לתוצאה שהייתה במשחק של בית"ר חיפה. מוטלה שפיגלר נתן תיאור מדוייק לשילוב בין הותיקים לצעירים בבית"ר: "הותיקים כבר לא טובים, והצעירים עוד לא טובים"
    בית"ר עם 0 נקודות משני משחקים, פתיחה נוראית לעונה הזאת, ולאלי אוחנה יש הרבה מאוד עבודה...

9. official Member

תודה רבה
    מישהו שם לב ליכולת החלשה של אלון חלפון בהגנת ת'א?ולא בפעם הראשונה שאני רואה אותו משחק חלש בתקופה האחרונה ,גם נגד הארמנים במשחק הראשון בהולנד הוא היה חושך.
    מה נסגר איתו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

10. שגיא Guest

אלון חלפון אף פעם לא היה בלם מוביל בכדורגל הישראלי, תמיד נחשב שחקן די אפור....לא משהו יוצא דופן, ולמען האמת גם לא מפתיעה אותי, מאז פציעתו ועזיבתו של אסי דומב ההגנה של הפועל תל אביב כבר לא מה שהייתה פעם...

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הוא מנסה לשבור עדיין לשחקנים את הרגליים..
    רוסו השתפר מהדקה ה-70 ככה אבל עד אז הוא בקושי זז..ושהוא כבר התחיל לזוז הוא עשה כמו שטויות רוסואיות רגילות..
    לופז היה חלש..רק בסביבות הדקה ה-80 הוא הבין שאם לא מביאים לו את הכדור הוא צריך לרדת קצת יותר למטה ולנסות דרך זה להיכנס למשחק..
    בריטס כרגיל ממש הרשים..איזה גליצים מדוייקים[שהוא רוצה] יש לו..מצד שני..אם אין לו 2 אדומים העונה.... ממש נינג'ה הבחור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

12. ג'רי בית הלוי Member

ניב מה אתה בסדר?
    הקהל של מכבי, אם לא קראת עיתונים/היית באינטרנט בשבועיים האחרונים, הכריז על מחאה במשחקי הבית, בכל משחק שמכבי מארחת(בדרבי שיהיה במחזור ה-9 כן נעודד) אנחנו פשוט לא מעודדים, צועקים יש בגולים וזהו. וזה עבד במשחק מול נצרת, אני אומר לך באחריות.

13. Reyes Member

קראתי על זה מתישהו, אבל שכחתי אתכם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הנה תגובה שאני כל כך רוצה להגיד... היא לא רצינית אבל אני חייב.

בני.... שב שב שב שב שב בשקט, שב. ואל תקום. ואל תגיד עוד שטות מפיך שמרבה להוציא כל כך הרבה זיוני שכל...

באר שבע עם אלי גוטמן עם 6 נקודות מ-6 אפשריות לעומת בית"ר ירושלים עם אלי אוחנה שעם 0 נקודות.

מתי תבין.... גוטמן לא הצליח בבית"ר בגלל הקהל המגעיל והקבוצה הלא יוצלחה הזאת. עכשיו יש לו קבצה טובה בידיים+ אוהדים אדירים, גוטמן עוד ישתיק אותך כמו גדול וגם אני, גם אני יטרח להזכיר לך כל שבוע עד כמה אתה בור ועם הארץ.

ההודעה הזאת היא מקצועית בלבד הרי אתה יודע שאני אוהב אותך....

הודעה רצינית תבוא עוד מעט.

15. official Member

גם אני רואה בטריבונה עכשיו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx