ליגת העל:: המחזור השני - משחק עונה בטדי - באר-שבע נגד מכבי ת"א!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/8/15.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגל זה שפה אוניברסלית, לא צריך לדעת שפה בשביל לשחק כדורגל. אפשר לחשוב כאילו כל השחקנים הזרים פה נכנסים ישר לאולפן ולומדים עברית. דברים כאלה קורים בכל העולם ששחקן מגיע ותוך יום או יומיים פותחים בהרכב. סניידר עשה ככה בדרבי נגד מילאן ובישל שני שערים ונגמר 0:4, למרות שהגיע יום לפני הדרבי. לא רואה בעיה עם זה, בשום עמדה במגרש. למכבי זה חשוב שהוא ישחק משחק עם הקבוצה לפני הפגרה מה גם שאחריה הוא גם ישחק מול ק"ש.

אגב שני שוערי נבחרת סרביה ישחקו אצלנו בליגה, כשבנבחרת הסרבית כבר הודיעו שראיקוביץ' יהיה השוער הראשון במוקדמות מונדיאל 2018 וסטויקוביץ' יהיה השוער השני. סרביה שובצה לבית יחד עם ווילס, אוסטריה, אירלנד, מולדובה וגיאורגיה.

2. Turgi Guest

מקור?

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איך אפשר להכריז על השוער הפותח כשהקמפיין נפתח בעוד שנה? הזוי...

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהם רואים בו פרוספקט ברמה עולמית אין סיבה לא להכריז דבר כזה. בדיוק כמו שכולם ידעו פה אחרי צמד המשחקים מול רוסיה ואזרבייג'אן שאוואט לא יהיה השוער בקמפיין שאחרי זה. עם כל הכבוד, זה לא מדינות שזר להם ששחקנים צעירים פותחים בנבחרת, זה חלק מפס הייצור שלהם.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה שם לב שמה שכתבת כדוגמה זה משהו לא קשור בכלל? היה ברור שאוואט לא יהיה שוער כי הקריירה של אוואט הייתה על ערש דווי. יש עוד שנה לקמפיין, וממה שראיתי מסטויקוביץ' העונה, הוא רחוק מלהיות על ערש דווי. כמו שאמרתי, הזוי.

6. Turgi Guest

בן בסט פלופ והכל, אבל הוא לא משחק כי יש את זהבי כחלוץ.
    גוזלן פותח על חשבון שכטר, יש יותר פלופ מזה?

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, זה הכרזה שלהם. לא שלי. מסתבר שהם רואים בו עד כדי כך פרוספקט. לא יודע עד כמה אפשר להיאחז באליפות העולם עד גיל 20 בזה, אבל הם אלה שראו אותו כל הזמן הזה, גם בנוער וגם בבוגרים של הכוכב האדום בלגרד, לא אני. גם בישראל אם היה לך שוער כזה שמשחק מגיל 16 בבוגרים, והפך להיות הקפטן של הקבוצה (זה אם כבר הכי הזוי), ובגיל 19 באה לפה איזה קבוצה בכירה מאירופה או קבוצה קטנה מליגה בכירה באירופה וקונה אותו, אין לי ספק שהוא היה עומד בשער גם אם אוואט היה בגיל 30 ומשהו.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יענקלה אכל חתיכת עקיצות עם שכטר ועטר. נמני גאון איך הוא השחיל לו את שניהם. וזה עוד לפני שדיברתי על יוסי בניון. אשכרה למעלה ממיליון דולר לעונה על שלושת אלו. וזה כבר העונה השניה. הבן אדם באמת איבד את הקסם שלו מזמן כבר אבל מסתבר שהוא מתעקש לשבור את השיאים של עצמו (אם להביא את שלושתם זה לא להתחרות בגולדהר אז מה כן? אגב לפי מה שהוא מציין. 84 מיליון שקל תקציב, הכי גבוה בתולדות מכבי חיפה, אבל כמו שמכבי היתה לפני השינוי של גולדהר את ג'ורדי - כסף שנזרק בלי מחשבה, לריק)

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא ממש לא מציין שיש עכשיו תקציב של 84 מיליון ואם תרשום זאת שוב זה לא יהפוך את זה לנכון.
    ואתה רוצה לקבל את ה SMSים עם מסע השכנועים של קרויף לשכטר שיחתום אצלכם ולא אצלנו?
    זה שהוא נפילה לא אומר כלום. שחר החליט להשקיע באותו ינואר בישראלים ההכי טובים שהיה יכול, שזה שינוי חיובי בסך הכל, רק חבל שהוא עשה את זה רק בקטע רגעי של פחד מירידת ליגה. הקיץ הזה הוא המשיך בדיוק מאותו המקום של היהירות, שחצנות ו"אני לא צריך אף אחד כי יש לי מאמן תותח".

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקציב מכבי ת"א העונה: 125 מיליון ש'; מכבי חיפה: 84 - גלובס
    קרוייף מסמס לכל ישראלי שמשחק בחו"ל באשר הוא. כל אחד. למה? בגלל מגבלת הזרים. אם לא היתה מגבלה, הייתי סופר את הישראלים במכבי על כף יד אחת. אני שמח שיש את המגבלה. תמיד כיף יותר לראות קבוצה ישראלית.
    שחר משקיע בישראלים הכי טובים שלא משחקים דקה בחו"ל וכבר עשו את העונות הגדולות שלהם בישראל, בזמן שיש לו את שחקני הנוער הכי טובים בארץ עם הפרוספקט להיות הכי טובים בבוגרים ולעשות עליהם קופה והוא זורק אותם לקבוצות אחרות. אם היתה למכבי ת"א בנוער את כמות הכישרונות שיוצאת ממכבי חיפה, עם כל הכבוד לנוער של מכבי שזוכה בתארים, חצי מהם היו משחקים בבוגרים. רבאק שובל גוזלן חורר רשתות בנוער כמו מים, לא הייתי משאיל אותו בחיים זה השחקן הראשון שצריך לעלות לבוגרים ולקבל מקום בהרכב להשתפשף.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נו אז מה פשר ההודעה שלך ש"איך שחר אכל את העקיצה של נמני עם שכטר ועטר?"
    אם הם היו רוצים הם היו מגיעים גם לקבוצה שלך. אכל עקיצה זה להביא אולי את בניון עם החוזה הזה, זה לחדש את החוזה למשומר, להחתים את תורג'מן ל 4 שנים. זאת עקיצה. לא החזרה של אחד הישראלים הבכירים.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ורדי יכל להחזיר את עטר כבר בתחילת העונה, בשניה שהוא לא עשה את זה היה ברור שהוא לא יחזיר אותו גם בינואר. אני יגיד לך יותר מזה, גולדהר עצמו העמיד חסם: לא יהיה עטר ויצחקי במכבי. או א. או ב.
    זה נחשב עקיצה כי כשאתה מביא את הישראלים האלה אתה בונה עליהם שיתנו לך את התפוקה.
    לגבי תורג'מן אני באמת לא יודע מה אתם רוצים ממנו, החלוץ היחידי, היחידי שמתפקד במכבי חיפה מאז שדבאלשווילי עזב. תן לי אותו עכשיו במקום בן בסט.

13. oranfu Member

עטר זה עקיצה? השחקן הכי טוב במועדון? נו באמת.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שהוא נראה מםתיחת העונה כן זה נחשב עקיצה. בשנה שעברה הוא הגיע לקבוצה בלי לחץ. הוא לא מזכיר את החלוץ המעולה שהיה במכבי ובבני יהודה. אולי זה הקבוצה שפשוט גורמת לכל שחקן אצלה להיות רע, כמו שמכבי גרמה במשך שנים

15. oranfu Member

מפתיחת העונה אנחנו מדברים על מחצית אחת? כשכל הקבוצה נראית פח...

עונה שעברה ועוד איך היה לחץ והוא היה מצוין.

כמו שאמרת, כל המערכת רקובה אז זה משפיע כבר גם עליו.