ליגת העל- המחזור השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏30/9/03.

1. AFC Member

מה אני אגיד, ניצן, אני מקווה מאד שאתה צודק, למרות שאני לא מסכים איתך.

ולירן, אני הייתי שם, אני מדבר עם האוהדים הכי שרופים והשירים לא היו "נמני להיות איתך", השירים היו "נמני, שתקבל שבץ" ו"סרטן בראש של נמני".

מה שבטוח, שכאשר הוא יבוא הקריאות יפסיקו ויתחילו לעודד אותו כמובן, כי כולם הרי רוצים שהוא יצליח בבית"ר ויוביל אותה להישגים.

2. Reyes Member

הסתיים המשחק בין בני סכנין להפועל פ"ת ב-1-1.
    בדקות שבהן ראיתי את המשחק סכנין הייתה הרבה יותר טובה.
    רפי כהן, למרות הגול שכבש לטובת קבוצתו, הרבה להחמיץ מקרוב.
    לפ"ת כבש מנור חסן בפנדל.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בני סכנין- הפועל פ"ת- 1-1

אלוהים איזה משחק גרוע... הכדורגל שלנו נראה כל כך רע שזה כבר נהיה עצוב ומעצבן לראות משחק. הכדורר יותר זמן מחוץ לתחומי המגרש מאשר בתוך המשחק כמה עצירות, כמה הצגות, כמה עבירות זה פשוט זוועה. סכנין הייתה יותר טובה אבל היא יותר מדי הסתמכה על כדורי אורך ועל המהירות של החלוצים שלה וכמו שהיא רואה עד עכשיו זה ממש לא מספיק. השחקן היחיד שצריך לתת לו קומפלימנטים זה החלוץ הברזילאי של סכנין לימה. הוא רץ, נלחם, לוחץ, מוסר עושה הכל, ועושה טוב. אם היה לסכנין שחקן קישור יצירתי ברמה גבוהה אז זה היה פותר לה הרבה בעיות כי אין מי שיכניס לחלוצים את המסירה הקטנה בזמן. כדורי אורך זה לא יעיל כל הזמן.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה לא ראינו את אותו המשחק..
    דווקא היה משחק ממש טוב..
    הרבה הזדמנויות..במיוחד לסכנין ורפי כהן..
    לימה ואסולין היו מצויינים ורפי כהן היה כרגיל רפי כהן..מצויין עד הבעיטה..איך שהוא מגיע למצבים..היום אין אף אחד יותר טוב ממנו בזה ואיך שהוא מחמיץ אותם..היום אין אף אחד יותר טוב מזה..
    שטראוס היה מצויין גם כן וטוב לראות אותו חוזר לעצמו..
    בני סכנין עושה רושם של קבוצה ממש נחמדה שתישאר ליגה..

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההחמצות היו במחצית הראשונה, שאותה אני לא ראיתי.

הדברים שלי היו יותר על המחצית השנייה. הפועל פ"ת צריכה להתעורר לפני שתמצא את עצמה במקום שהיא לא ציפתה שתהיה.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית הראשונה הייתה בערך 5 רמות מעל השנייה..
    אבל השנייה לא הייתה עד כדי קח גרועה..
    במחצית הראשונה סכנין נראתה מצויין ורק טעות קשה ומפגרת של הבלם שלהם בפנדל והחמצות של רפי כהן לא עשו 3-0 לסכנין..
    מחצית שנייה היה משחק בינוני..

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם לזה אתה קורה בינוני....

טוב כנראה הציפיות שלי מכדורגל הם טיפ טיפה יותר גבוהות משלך...

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה...תראה זה לא ליגה אנגלית ואפילו לא ליגה צרפתית..
    אתה בטח לא יכול להגיד שזה גרוע יחסית למשחקים אחרים בליגה..
    אתה בטח רגיל לראות את משחקים כמו מכבי חיפה-באר שבע או דרבי תל אביבי..זה היה משחק לא רע..
    וחוץ מזה באמת פיספת את המחצית הראשונה שהייתה תצוגה מצויינת של כדורגל..

9. שגיא Guest

המשחק היה די גרוע. סכנין פתחה די טוב עם כמה התקפות לא רעות, ובעיקר עם שתי החמצות, די אופייניות יש לומר, יש רפי כהן. כבר מההתחלה סכנין אותתה על כך שהיא באה לתקוף, ואת זה היה ניתן לראות במערך של 3 חלוצים שהציב אייל לחמן. בכל מקרה, מבלד דקות בודדות של התעלות המשחק היה חלש, מאוד לא מדוייק, משחק שבלוני מאוד. אני התרשמתי מלימה של סכנין, שהיה מהמצטיינים שלה בעונה שעברה. גם הבלונדיני הפולני שלה עשה רושם לא רע, לפרקים כמובן. דיברו גם על הבלם הכמרוני שלהם, שמלבד הפנדל הפגין משחק די טוב, הרחיק את הכדורים המסוכנים, אבל בכל מקרה, 1-1 אולי די משקף...
    הפועל פ"ת נראית הרבה יותר חלשה ממה שצפיתי, הזרים שלה איומים, אמנם הם חסרו שחקנים כמו שבחון וגרייב, אבל הם הפגינו משחק רע, פשוט רע. יש להם מזל שנשרק לזכותם פנדל.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ג'ובאני רוסו יעמוד לדין על התנועה שעשה לעבר אוהדי באר שבע, מעניין אם הוא יקבל קנס של עשר או עשרים שקל מה שמאוד יזיז לו.