ליגת העל- המחזור השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏30/9/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש משהו במה שבני רשם..כמובן שהוא רשם עוד כמה שטויות כרגיל...
    אבל בכלליות הוא צודק..לרוסו ממש לא היה מגיע 10..הוא אמנם שיחק מצויין והמשחק עצמו היה בין הטובים שראיתי בשנים האחרונות כי גם באר שבע הייתה ביכולת לא רעה..
    אבל 10..זה אולי רק משחקים באמת באמת גדולים..משהו כמו ה5-0 שברקו קיבל 10..במשחק ליגה פשוט לא צריכים לחלק ציונים כאלה..

כמובן גם שבני היה חייב לתת דוגמא של שחקן ביית"ר ששיחק טוב..אבל התצוגה הכי טובה שהייתה לשוער ישראלי הייתה של לירן שטרואבר לפני כמה עונות מול מכבי חיפה ב-1 -0 ברמת גן כשבזצק כבש..

אבל מה..השער של רוסו באמת היה שער מיוחד..כמו סרגל!!!

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו עוד פרומואים למשחקים..
    בני סכנין-הפועל פתח תקווה:
    מתוך ONE:
    "העולה החדשה לליגת-העל, בני-סכנין, הקבוצה היחידה בליגה ללא מגרש בית, תארח בשבת ב-18:00 את הפועל פ"ת ותנסה להשיג ניצחון ראשון בליגה הבכירה, במחזור השלישי. בצד השני תהיה פ"ת של פרדי דוד, שאף לה אין ניצחון לאחר שני מחזורי הפתיחה.

סכנין פתחה את העונה עם תיקו 1:1 ביתי ומעורר כבוד נגד הפועל ת"א ולאחר מכן הפסידה 2:1 להפועל ב"ש. החניכים של אייל לחמן יארחו הפעם בקרית-אליעזר לאחר שאופציית עילוט ירדה בגלל עימות עם אוהדי מכבי אחי-נצרת באצטדיון.

גם להפועל פ"ת יש רק נקודה אחת מהפסד ותיקו. העונה של פ"ת התחילה עם הפסד 2:0 באשדוד, ולאחר מכן הגיע שער ראשון אבל רק תיקו 1:1 בדרבי נגד מכבי פ"ת. "

בני סכנין:
    "
    הצוות המקצועי של סכנין מרוצה מהיכולת בשני המשחקים האחרונים, ובמהלך השבוע עבדו בקבוצה על הרמת המוראל.

"הניצחון בדרבי המגזר על נצרת באמצע השבוע הוסיף הרבה לשחקנים מבחינה מנטאלית. אנחנו מקווים לרשום ניצחון ראשון העונה, כי מה שחסר לקבוצה זה ניצחון אחד בליגה כדי להוסיף ביטחון עצמי לשחקנים. אם השחקנים יאמינו בעצמם, התוצאות החיוביות יבואו", אמר חבר הנהלת סכנין, עו"ד נאשד אבו-ריא.

מהמשחק ייעדר הקשר חאלד חליאלה, שהצטיין במשחק נגד אחי-נצרת, בשל פציעה רצינית בברך באימון המסכם. המאמן לחמן צפוי לפתוח עם שלושה בלמים, וייתן סיכוי לאבי דנן שהרשים מול נצרת. זאת על חשבון החלוץ רפי כהן שטרם החלים באופן סופי מהפציעה, אבל צפוי להיות משותף במהלך המשחק.

השוער המחליף, קמארה קומוקו, מחכה לשיחת טלפון ממאמן נבחת גינאה כדי לטוס ביום ראשון ולהשתתף במשחק נבחרתו נגד מוזמביק."
    http://images.one.co.il/images/d/gg35003.Xxx
    אבי דנן.

הרכב משוער: שגיא שטראוס, ארנסט אצ'יטי, תומר אליהו, אבי דנן, נידאל שלאעטה, באסם גנאים, סאמר מיעארי, עבאס סואן, דריוס יצ'קביץ', גבריאל לימה, ליאור אסולין

הפועל פתח תקווה:
    "בהפועל פ"ת לא הצליחו להכשיר רפואית את ארבעת השחקנים הפצועים של הקבוצה: גיא שמיר, יוסי שבחון, נג'ואן גרייב וארז אליאב. היחיד שעבר לרשימת הכשירים הוא הבלם גל כהן, שיהיה בסגל נגד סכנין. בפ"ת מאמינים שהפגרה בשבוע הבא תאפשר לארבעה להחלים.

הבשורה המשמחת עבור הקבוצה היא סיום עונש ההרחקה של מריו אוסיבוב, שיפתח בהרכב. עבד רבאח ימשיך לשחק בעמדת המגן השמאלי במקומו של גרייב הפצוע. בקישור ישחק גיא לוזון, אחרי שהחלים ממחלה והוכיח יכולת טובה בגביע הטוטו מול נצרת-עילית (2:2).

איגור טומאשיץ' אמר לקראת המשחק: "הקבוצה משחקת מתחילת העונה בהרכב חסר וללא חצי מההרכב. אנחנו לא מחפשים תירוצים. יש לנו שחקנים טובים ואני מאמין שאפשר לרשום את הניצחון הראשון. למרות שבכדורגל הכל יכול לקרות".

http://images.one.co.il/images/d/gg35535.Xxx

הרכב משוער: רפי כהן, ברק בכר, מריו אוסיבוב, איגור טומאשיץ', אבי יחיאל, עבד רבאח, יניב לוזון, מנור חסן, דודו רצאבי, מילנקו קובאצ'יץ', תומיסלב ארצג."

מכבי פתח תקווה-אחי נצרת:
    "שתי קבוצות שהשיגו נקודה אחת בשני מחזורי הפתיחה בליגת-העל - מכבי פ"ת ואחי-נצרת, תפגשנה בשבת ב-18:45 בפ"ת, כששתי הקבוצות רוצות להשיג ניצחון ראשון.

מכבי פ"ת של הלוזונים הבטיחה רבות לאחר העונה שעברה המוצלחת והרכש בדמותם של אבי תקוה וסלים טועמה, אך עד כה כאמור צברה נקודה בודדת. היא הפסידה במחזור הפתיחה 2:1 להפועל ב"ש ולאחר מכן סיימה בתיקו 1:1 את הדרבי נגד הפועל פ"ת.

נצרת של עזמי נסאר במצב רע עוד יותר. היא אמנם צברה נקודה, אך המאזן שלה עומד על 0 נק' בגלל הורדת הנקודה כעונש שספגה. העולה החדשה החלה את העונה עם הפסד בבלומפילד למכבי ת"א ולאחר מכן סיימה בתיקו 2:2 נגד אשדוד. נצרת הובילה 0:2, אך שמטה את הניצחון, שהיה עשוי להיות הראשון שלה בליגה הבכירה. "

מכבי פתח תקווה:
    "שחקני ההרכב הראשון של פ"ת זכו למנוחה בת שבוע וחצי מאחר שבמשחק גביע הטוטו מול קרית-שמונה באמצע השבוע, בו הובסה הקבוצה 4:0, שותפו בעיקר שחקני ההרכב השני ושחקני נוער.

אבי תקוה, שהתאושש מהפציעה בברכו וחזר להתאמן באופן מלא, צפוי לערוך הופעת בכורה בהרכב על חשבונו של אנגוי אנסומבו. לעומת זאת סטניסלב דוברובין פצוע ולא יוכל לשחק ואת מקומו יתפוס החלוץ הצעיר עומר גולן בהופעת הבכורה שלו בהרכב. בקישור האחורי יועדף כפי הנראה מנשה משיח, ששיחק נגד קרית-שמונה, על חשבונו של סולי צמח. "

http://images.one.co.il/images/d/gg35159.Xxx

מכבי פ"ת (משוער): אוהד כהן, איסמעיל עמר, מוראד מגאמדוב, תומר בן-יוסף, קובי דנון, מנשה משיח (סולי צמח), גל אלברמן, סלים טועמה, אבי תקוה (אנגוי אנסומבו), עומר גולן, קובי רפואה.

מכבי אחי נצרת:
    "מה שהדאיג את אנשי מכבי אחי-נצרת אחרי ההפסד לבני-סכנין בגביע הטוטו, היה בעיקר הרחקתו של הקשר דמיטרי אוליאנוב. במיוחד לנכוח העובדה שגוסטבו בוקולי עדיין לא החלים מפציעתו ואינו כשיר למשחק.

היעדרותם של שני השחקנים האלה תהווה בעיה רצינית לנסאר, שלא הצליח לצרף השבוע את הקשר הצרפתי ריינלד פדרוס שהגיע לארץ, בשל חילוקי דיעות עם סוכנו של השחקן על הנושא הכספי.

אבל נאסר מאמין בשחקנים המקומיים שנתנו פיט לאשדוד ואמר ל-ONE לקראת פ"ת: "כל משחק בליגת-העל הוא משחק קשה ולא צריך כל פעם להגיד שחסרים לנו שחקנים. אנחנו חייבים להתאים את עצמנו למצב הקיים ונעבוד עוד פעם על החדרת האמונה לשחקנים, כי רק הנשמה והלחימה על המגרש יביאו תוצאות. אחרי המשחק הזה תיכנס הליגה לפגרה "

http://images.one.co.il/images/d/gg36366.Xxx

"הרכב משוער: מאיר כהן, וילמוש שבוק, חאלד סולימן, קובי דנינו, אשרף סולימן, אלון קפלן, אדהם הדיה, חמודי עלוש, עבד מועד, אורן ניסים, אסי טובי (אלון מזרחי"

מ.ס אשדוד-בני יהודה:
    אשדוד תארח בשבת ב-19:00 את בני-יהודה בקרב בין שתי קבוצות שהשיגו 4 נק' בשני מחזורי הפתיחה של ליגת-העל.
    אמנם לשתי הקבוצות יש 4 נקודות..אבל באשדוד ציפו כנראה לקצת יותר ודי מאוכזבים מהתיקו מול אחי נצרת למרות שפיגרו..
    בבני יהודה סך הכל פתחו עד עכשיו מצויין ובני יהודה תבוא משוחררת יותר.

מ.ס אשדוד:
    באשדוד אין פציעות או הרחקות ככה שלאלישע לוי יהיה סגל מלא ויהיו לו רק בעיות חיוביות.

הרכב משוער: ראדק מיידן, אילן בכר, בלגויה מילבסקי, עמנואל פפואה, שוקי נגר, ז'אן טלסניקוב, יוסי אבוקסיס, אלון חזן, לאיוש טריאק, חיים רביבו, שי הולצמן

בני יהודה:
    בבני יהודה היו לא מעט פציעות השבוע.
    החלוץ המצויין של הקבוצה וכובש כל השערים שלה עד עכשיו[כל ה-2] בספק
    אבארבנל בטוח לא ישחק ויניב והבה ועמי אזאולי חזרו מפציעה,אסי בלדוט יפתח בהרכב
    כרגע נראה שמור גולם החלוץ הצעיר יועדף בהרכב על פני חזי שירזי הקפטן והאח של המאמן.

בני-יהודה (משוער): יניב והבה, איציק עזוז, עמי אזולאי, אדריאן דן גמאן, רוני גפני, ירון אביחיל (מטה בטורינה), איבן מרוסלבץ', אסי בלדוט, בן לוז, כפיר אודי, מור גולן [חזי שירזי ].

http://images.one.co.il/images/d/gg36348.Xxx VS http://images.one.co.il/images/d/gg36451.Xxx

3. AFC Member

לבית"ר, הפועל פ"ת והפועל חיפה אין אופי... אתה יודע מה, אני לא אתווכח איתך לגבי פ"ת וחיפה (למרות שאני חושב שאתה טועה), אני רק אדבר על בית"ר. לבית"ר אין אופי? אתה מטורף כנראה... בית"ר ירושלים באותה התקופה היתה הקבוצה עם הכי הרבה אופי בליגה, ואני בכלל לא מדבר על עונות האליפות. למי היה יותר אופי ממנה? למכבי חיפה המזויפת? להפועל ת"א שלקחה דאבל עם חצי מקבוצת האליפות של בית"ר ב-98? מכבי ת"א שנמני עזב אותה לאירופה, בהנהגת גרנט, שדדי בן-דיין מלך השערים שלה?

אין לך מושג על מה אתה מדבר, לירן. היום אי אפשר להגיד שלקבוצה יש אופי, נכון (היא עוד צריכה להתגבש ולמצוא את עצמה), אבל באותה עונה הקבוצה עברה כל כך הרבה זעזועים ותהפוכות, זעזועים שקבוצה בלי אופי לא היתה שורדת. בסיבוב הראשון לא היתה ביתיות ולא היה כסף לרכש. בסיבוב השני הגיע עטר, בית"ר דרסה את הליגה בקלות. עטר בסיבוב השלישי עזב, בית"ר היתה בשר התותחים של הליגה, הגיעה לגמר הגביע, קובי בן-גור פתאום רוצה את גוטמן, דדש נלחם בו, הקהל נלחם בבן-גור, זאבי נכנס לתמונה, בינתיים מפסידים את גמר הגביע להפועל ת"א בפנדלים מול 40 אלף אוהדי בית"ר... ושרדנו. שרדנו את הכל. הקהל לא נטש את הקבוצה כמו האלפים שלא באו אחרי ב"ש בליגה השניה, והקבוצה הצליחה לשמור על הרוח הבית"רית.
    ואיפה הקבוצה שלך היתה אז? בתחתית הליגה השניה. רוב האוהדים נטשו, מאמנים התחלפו על ימין ועל שמאל...

הרבה אנשים שאין להם מושג מהחיים שלהם טוענים שהקהל של בית"ר הרס את עונת הסיוטים של גוטמן. כאילו שהקהל הוא זה שעמד על הקווים ואמר לשחקנים להגן מול כל קבוצת תחתית בליגת העל ולהתמסר מאחור ללא תועלת על מנת לעצבן את הקהל, כאילו שהקהל הוא זה שדחה את שני בלמי נבחרת סלובניה המעולים ביורו 2000 והביא את צמד הזונות סאביץ' וסטוינובסקי. כאילו הקהל הוא זה שהביא את רוסו הכושל במליון ורבע דולר, שילם לו משכורת עצומה ופרמיה של אלף דולר לנקודה, נתן לו לעשות שכונה באימונים ואפילו שיקר בתקשורת במצח נחושה לגבי טיב ההופעות שלו במשחקים (לאחר המשחק המזעזע שלו מול מכבי חיפה גוטמן אמר שהוא שיחק מצוין... שקרן מלוכלך), כאילו הקהל הוא זה שרכש את לירון בסיס בסכום גדול ללא שום סיבה נראית לעין, כאילו הקהל הוא זה שמעל באמון השחקנים וסכסך ביניהם, כאילו הקהל הוא זה שהפסיד לצפרירים חולון, כאילו הקהל הוא זה שזייף התקף לב על מנת לברוח עם פיצויים ובלי ביקורת, כאילו הקהל הוא זה שנכשל לחלוטין מכל הבחינות עם קבוצה של 60 מליון ש"ח!!!

לא יודע מה איתך, יכולתי להישבע שבדיון על תקיפת האוהד ע"י כפיר נרקו וחבריו העבריינים אתה אמרת שלקהל אין זכות לקלל וכו'... מעניין מאד...

נ.ב "יש לה קהל שלא ייתן לה להתפרק"? מה אתה אומר, אז מה הקהל יעשה? יפרוץ למגרש ויציל כדורים מהשער או סתם יטיל קללה על שחקני היריב?
    אתם נוטים לחשוב כאילו הקהל באמת אחראי לכיצד הקבוצה מתפקדת. זה נכון לפעמים, אבל בחיאת רבאק תעשה לי טובה לירן, אם גוטמן יאמן כמו שהוא יודע לאמן אז אף קהל לא יכול למנוע מהקבוצה להתפרק.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/03
  4. AFC Member

אני זוכר שבעבר במכבי חיפה במשחק גביע כלשהו יוסי בניון סירב להתחלף וקיבל ציון 1 בעיתון... לדעתי זאת טעות, כי בכל זאת הוא שיחק 90 דקות פלוס הארכה ואנשים רוצים לדעת איך הוא שיחק.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בני תקרא טוב, לא תבדוק. תקרא טוב.
    אז אני דיברתי על לקלל בפנים כי על זה המקרה היה. אל תאשים אותי סתם לפני שאתה לא בודק.

והקהל נטש את באר שבע שהיינו בליגה השנייה..? די די... אתה ממציא דברים שאין לך שום בסיס להוכחה. אתה ממציא דברים כי אתה מניח שככה הם היו. זה לא היה ככה אפילו ברגעי השפל שלנו לא היה משחק אחד שהיה פחות מ-2000 אוהדים. לא היה כזה דבר. אולי אולי אולי פעם אחת 1500. ובשביל ליגה שנייה זה בממוצע. אבל אנחנו היינו הרבה הרבה הרבה מעל הממוצע. בעונה האחרונה היה לנו ממוצע של 5000 למשחק, אבל עזוב מבחינתך אתה מציב עובדות על דברים שאין לך מושג עליהם. כרגיל.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית"ר סוף סוף השיגה נקודה ושער ראשון. הצעירים נראים בסדר, ההגנה זוועה והשוער... כרגיל, ענק.

בית"ר צריכה דמות דומיננטית במרכז הקישור, נימני מתחבר שם כמו כפפה ליד. אני מקווה שאם הוא יעבור לבית"ר בסופו של דבר הוא לא ישחק מחזור הבא כי מחזור הבא הם מגיעים לבאר שבע.

אשדוד, כצפוי לפחות מבחינתי מתגלה שקבוצה שעשתה יותר מדי רעש. היא לא תעשה משהו מיוחד העונה. היא רק הרסה את מה שהיא בנתה בשנים האחרונות שזה הסתמכות על שחקנים צעירים, חבל מאוד.

וראובן עובד... שחקן טוב בן אדם אפס. מכבי צריכה להעיף אותו ושהלוואי אף קבוצה לא תיקח אותו, הוא אסון לכדורגל שלנו הוא עושה אותו יותר מכוער ממה שהוא כבר. שחקן בלי עתיד. אלא אם כן הוא ישתנה 180 מעלות מה שאני לא מאמין שיקרה.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לעובד יש כל כך הרבה פוטנציאל, כמו שרודריגו אמר שהוא יכול להיות שחקן פנטסטי אבל הוא נותן לאופי שלו להשתלט עליו והוא לא ישיג כלום..היו כבר כשרונות מבוזבזים בארץ..
    בנוגע למשחקים..ביתר-הפועל היה משעמם נורא..הדבר הכי מעניין שם היה הקהל..

ומה תגידו על בני יהודה? ממועמדת בטוחה לירידה היא בדרך לביסוס מעמדה בחלק העליון.

8. AFC Member

מה אפשר להגיד? אמסלם הפתיע והציג את המקסימום שהוא יכול (כלומר משחק סביר), טלקר היה אסון, אינדיו שיחק די טוב וצ'מפארה הפגין משחק לא טוב. אין לבית"ר עדיין משחק אגפים וככל הנראה גם לא יהיה עד סוף העונה, היידמן שהיה אתמול הוא לא אותו היידמן מגביע הטוטו ומשחקי ההכנה, מליחי היה ווינר ושיחק מצוין, ברוכיאן וארבטמן הוכיחו שהם עוד יהיו שחקנים גדולים... וכמובן, עוד הצגה של איציק קורנפיין, השוער הטוב בארץ ללא תחרות. לא שחס וחלילה גרנט ישקול לזמן אותו לנבחרת, כמובן. עדיף את שטראובר.

אבי נמני לא מתאים לבית"ר. בקבוצה עם כל כך הרבה צעירים הוא מסוגל בקלות להרוס הכל. נמני לא מסתדר עם צעירים, הוא משליט טרור וצועק עליהם לאחר שלא מסרו לו בכל רגע נתון, מה שגם יכול לגרור ויכוחים עם השחקנים המנוסים. נמני הוא לא אותו שחקן שהיה פעם, אני מעדיף את אופיר עזו (אם יונה יבין שלא מדובר ברוברטו קרלוס ויפחית את דרישתו). אני לא רואה שום דבר שנמני יכול לשפר במשחק של בית"ר. עם שלושה מליון שקל אני יכול להביא חיזוק לשתי עמדות אחרות שחשובות הרבה יותר - קשר שמאלי ומגן ימני. מגן שמאלי עם פוטנציאל כבר יש (דנין) ובמקרה הרע אמסלם יחליף אותו או שניאלץ לחטט בנוער. טלקר ועטיה, שני שחקנים איומים ונוראים, לצערי הן האופציות הראשוניות ורק אלון סגיר הצעיר שלא ממש הרשים בהזדמנויות שקיבל מסוגל להחליף אותם, אני מעדיף חיזוק מבחוץ לעמדה הזאת. קשר שמאלי? יצחקי שחקן מאד מוכשר אבל הוא חלוץ, אי אפשר לפתור ככה את הבעיה בעמדה הזאת.

אני עדיין לא מבין איך אברמוביץ' לא בהרכב! נכון, הוא אחרי פציעה והיכולת שלו לא משהו, אבל אלי, תן לו לשחק עד שיחזור לעצמו ויחזיר לעצמו את הביטחון! פשוט לא יאמן, בית"ר תמיד יורה לעצמה בראש בקטעים האלה. תמיד משום מה שחקנים צעירים עם פוטנציאל לא מקבלים מקום בהרכב לטובת זרים כושלים. עם אלי כהן זה היה במקרה זיו כבדה הנפלא מצפרירים חולון, שב15 דקות היחידות שקיבל באותה עונה כבש מול הפועל ת"א שער מחצי מגרש (והביך לחלוטין את אסי דומב ושביט אלימלך), אבל דמיטרי מיכאילנקו הכבד הועדף עליו. עכשיו זה שוב קורה - אברמוביץ' על הספסל (או בכלל ביציע) ואינדיו מקבל מקום בהרכב. לדעתי אינדיו מציג יכולת יותר טובה מצ'מפארה והוא כללית משחק טוב, אבל אני עדיין חושב שצריך לתת לסרבי זמן להתאקלם.

ורובן עובד סתם אפס. מההתחלה אמרתי שהוא לא יצליח. כל אוהדי מכבי שיכלו להישבע שבעוד שנתיים שלושה הוא יהיה האבי נמני החדש היום אוכלים את הכובע. ואתם יודעים מה הכי מצחיק? שבית"ר מחכים לרגע שמכבי תזרוק אותו. פשוט מעורר רחמים, אין לי מילים.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני...לפני כמה זמן אמרת שנימני לא מתאים לביית"ר
    אחר כך שנימני היה בדרך לביית"ר אמרת שהוא כן מתאים..
    ואז קירק[איפה אתה?????] אמר שאתה אומר את מה שאתה אומר על שחקן לפי הקשר שיש לו לביית"ר..
    ועכשיו עוד פעם נימני יותר קרוב לחיפה אז הוא לא מתאים לביית"ר???

דבר שני..אתה אומר שיונה צריך להבין שעזו הוא לא רוברטו קרלוס..אבל מצד שני אתה אומר שעדיף לך את עזו שהוא שחקן שעדיין לא עשה הרבה בכדורגל הישראלי..מול שחקן כמו נימני שהוא תותח על ושנה שעברה היה חלק מרכזי[אמנם בסוף] באליפות של מכבי..אולי עזו בכל זאת רוברטו קרלוס.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ואם לא..אז לפחות אבי נימני..ונימני שווה די הרבה.

דבר שלישי..אתה כרגיל נשען על הנוער והצעירים של ביית"ר כאילו הם תותחים..אולי בעתיד הם יהיו תותחים ואולי יש אחד או שתיים שהם באמת טובים..אבל עם כל הכבוד לפתוח עם 8 צעירים בעונה הראשונה הרצינית שלהם בליגה זה לא רציני ולא הגיוני..

אם אינדיו יותר טוב מצמפרה...ואתה רוצה את אברומביץ בהרכב..אבל אתה גם רוצה לתת זמן לצמפרה..מה אוחנה צריך לעשות????לשחק עם 3 בלמים אולי...אני חושב שגוטמן יכול להגיד לו שבבית"ר לא משחקים הגנתי..

אתה צודק עובד 0 אבל בגלל שהוא דפוק..
    ביית"ר מחכים לעובד כי הוא שחקן עם פוטנציאל עצום..והם חושבים שאולי אצלהם הוא ישתפר..אולי כן ואולי לא..
    בכל מקרה מישהו צריך להתחיל לחנך את עובד לפני שהוא יאבד..

10. AFC Member

לצערי אתה טועה ריינמן. נמני קרוב לבית"ר יותר מאי פעם ולצערי הרב אין ספק שיחתום בקבוצה. לשנות את דעתי זאת זכותי ואני לא חושב שאתה יכול לבקר אותי על זה. מכבי חיפה? למרבה הצער נמני אפילו לא קרוב לשם ולוני הודה בראיון שחיפה אפילו לא פנתה אליו בקשר לנמני. לעומת זאת מכבי ת"א הודתה שבית"ר פנתה אליה ומאיר לוי הבטיח שנמני יגיע לבית"ר בקרוב (לאאאא!!).

חוץ מהעובדה שהוא בכלל מכבאיכס ומזוהה עם קבוצה אחרת, מדובר בשחקן שיתקע לנו את ההתקפה ויכדרר ללא סוף (וכמובן יאבד את הכדור ללא סוף). הוא ישליט דיקטטורה בקבוצה ויצעק על הצעירים בכל פעם שלא ימסרו לו. תוסיף לזה את העובדה שהוא עולה 3 מליון שקל ואולי יהיה לך מושג קלוש כמה אני לא רוצה אותו בקבוצה. הלוואי שהוא לא יספיק בכלל לחתום בבית"ר ויפצע באימון בני יהודה (או איפה שהוא מתאמן לעזאזל) לאיזו שנה. פחחח שחושבים על זה, יתכן שהנהלת בית"ר עדיין תחתים אותו במצב כזה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נמני - סכסכן, דיקטטור, עצלן, אגואיסט, זקן, תוקע את המשחק ומזוהה עם קבוצה אחרת, עלויות אסטרונומיות.
    עזו - צעיר, מבטיח, כשרוני, בדיוק בעמדה שבה אנו זקוקים לחיזוק (בין היתר), כובש ומבשל הרבה, עלויות קצת פחות אסטרונומיות.
    נמני תותח על? בגלל שהצטיין בשלושה משחקים בעונה שעברה? ומה הוא עשה במשחקים מול ז'ילינה ובפתיחת העונה שעברה? דאג שקלינגר יזרוק אותו לעזאזל. נכון, הוא שחקן ווינר וכשהוא בכושר שיא אין שום הגנה בארץ שמסוגלת לעצור אותו, אבל בחיאת דינק, מה הסיכויים שבגיל כל כך מאוחר הוא שוב יציג כושר כזה?! ועוד בבית"ר, שמאז מנור חסן לא זכינו לראות שחקן דומיננטי בקבוצה שלנו?!
    3 מליון שקל, ריינמן! ב-3 מליון שקל אני מסוגל לחזק לבית"ר שתי עמדות חיוניות, שלושה לא חיוניות, עוד קצת גיבוי על הספסל ועדיין ישאר לי עודף כדי לשלם את המשכורות עד מרץ בערך. בשביל מה צריכים להוציא כל כך הרבה כסף על שחקן מזדקן שרוב הסיכויים שיזיק יותר משיועיל? אתה מכיר את הנהלת בית"ר, בטח יחתימו אותו לאיזה 5 שנים מינימום עם אופציה לעוד שנתיים. זאת תהיה אחת הטעויות הגדולות בהיסטוריה של בית"ר.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx
    ריינמן, אין לי מושג על מה אתה מגיב כאן. לבית"ר יש סגל כשרוני עם הרבה פוטנציאל ובעוד מספר שנים זה יהיה אחד ההרכבים הטובים בארץ אם לא יבואו סוסים מתים כמו נמני ב-3 מליון שקל. כרגע אנחנו קבוצת אמצע טבלה-תחתית או אולי קצת יותר מזה.

התכוונתי שצריך להוציא את אינדיו מההרכב, לא ניסחתי את עצמי טוב. אברמוביץ' ביום טוב שלו נותן פי שניים מאינדיו וצ'מפארה יחד. דאמ איט, ביום טוב שלו הוא נותן יותר מכל הגנת נבחרת ישראל ביחד! כמובן שלמרבה האירוניה איזה הולנדי מטומטם התנפל לו על הרגל במחנה האימונים והשבית אותו לשנה והביא לעולם את גולן חרבון, אבל הוא כשיר עכשיו ואני לא יכול לדמיין את אלון נותן משחק פחות טוב ממה שאינדיו או צ'מפארה נתנו עד עכשיו. וגם אם כן, רק הסיכוי שהוא יחזור להיות אותו בלם העל צריך לתת לו כרטיס אוטומטי להרכב.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אויי..בני..מתי תבין שלא כל מה שאומרים לך תמיד הוא נכון..
    אני זוכר שגם פעם שחר אמר שזוהר לא מועמד לחיפה..אחרי 3 שעות זוהר כבר היה חתום בחיפה..
    ככה זה..
    ובקשר לפני-ג'ל וכל שאר האנשים בבית"ר...הם תמיד אומרים שכולם קרובים אליהם..גם עזו..
    עזו במקרה משרת בבסיס שלי וכל הזמן מדבר עם ידידה שלי..והוא אמר שהוא לא רוצה לשחק בבית"ר בכלל..
    וזה היה בדיוק אחרי שכל ההנהלה של ביית"ר אמרה שהוא קרוב מאוד אליה ובדיוק יום יומיים לפני שאמרו שהוא כמעט סגור במכבי..

מותר לך לשנות את הדעה כמו שאז עשית וקירק העיר לך..זה די מוזר שהדעה שלך משתנה בהתאם למצב של נימני..

ובקשר לאברמוביץ...יותר טוב מכל נבחרת ישראל..למה רק נבחרת ישראל..שמעתי שריו פרדיננד לא ישחק מול טורקיה..כל מה שנשאר לאריקסון זה להשיג אזרחות לאברמוביץ ומצידו ריו יכול להיות מסומם.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. AFC Member

זה לא היה קירק אלא אילן, ושניכם לא שמתם לב שאמרתי שנמני אסון אבל באותה הודעה אמרתי שאני משוכנע שהוא יגיע לבית"ר. שיניתי את דעתי לאחר מכן (דווקא כשהוא התרחק). תקרא את כל ההודעה ותשים לב לכל העובדות לפני שאתה מתחיל לזיין את השכל.

נמני בכלל לא קרוב לחיפה! למרות שאין אדם שרוצה בכך שנמני יגיע למכבי חיפה יותר ממני, מקורביו והנהלת בית"ר משוכנעים שהוא יגיע בימים הקרובים, מה עוד שמכבי אישרה פניה מבית"ר אך הכחישה פניה מחיפה. במקרה עזו השחקן ומקורביו התבטאו בכך שהוא אינו רוצה לשחק בקבוצה. אני משוכנע שהוא יגיע אבל כמובן מקווה שאני טועה.

וכן, אברמוביץ' יותר טוב מכל הגנת הנבחרת ביחד בכושר שיא. ברור שבכושר הנוכחי אין מקום להשוואה, אבל בימיו הטובים אף אדורם קייסי לא שיחק יותר טוב ממנו.

ואני דווקא הייתי מעונין לשמוע מדוע אתה כל כך רוצה את נמני בחיפה. כרגע הטיעון היחיד ששמעתי ממך הוא "נמני שחקן תותח". אפילו זה לא נכון, אני רוצה שתסביר לי למה אתה רוצה לפרק לעצמך את הקבוצה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקרב האוהדים האמיתיים יש ניגוד למה שאתם אומרים פה.

אוהדי חיפה מקללים את נימני ולא רוצים אותו- בניגוד לזיו.
    ואוהדי בית"ר שרים לו ומהללים את שמו ומאוד רוצים אותו- בניגוד לבני.

אני אומר נימני לא טוב לחיפה, נימני טוב לבית"ר.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טוב בואו נחזור לליגה עצמה.

יום שבת(מחר) ייערך המשחק שנדחה עקב הפיגוע בחיפה בשבוע שעבר בין בני סכנין להפועל פ"ת.
    שתי הקבוצות מחפשות ניצחון ראשון העונה. גרייב ייעדר בשורות פ"ת.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק טוב... 2 קבוצות שאני לא מאמין שיהיו במלחמות התחתית כי הם קבוצות טובות. סכנין צריכה להתאקלם ואני מאמין שהם ישארו בליגה. חבל שאין שידור בערוץ 2.