ליגת העל- המחזור השישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏31/10/03.

1. burning soil Member

אני דווקא קראתי שהאוהדים הלא אינטיליגנטים של בית"ר קראו
    קריאות גזעניות,ואילו אוהדי נצרת הגיבו במחיאות כפיים.

והיה ברור שתוצאה טובה לא תהיה לבית"ר במשחק הזה,כל מי שקשור
    למועדון הסתנוור יותר מידי מהנצחון בשבוע שעבר.

2. AFC Member

ה-"לא אינטיליגנטי" היחיד כאן זה אתה שמכליל מאות אלפי אנשים בגלל מעשים של כאלפיים מהם.

3. שגיא Guest

תגידו מה שתגידו, הליגה הופכת מעניינת ממחזור למחזור.
    בית"ר שוב מפסידה, נצרת מצמקת פערים, הפער בפיסגה נמחק, מכבי ת"א ממשיכה לשחק רע. תענוג.

וברצינות, אני אתייחס למשחק החלש משהו של מכבי חיפה, היה ברור שלא יהיה קל בשכונה, במחצית הראשונה הקבוצות היו שוות, אבל בשניה בני יהודה עלו בטירוף, וגם כבשו שער שללא ספק הגיע להם. רוני לוי הגיב בשני חילופים, שהתבררו כטובים, הוסיפו התלהבות בחלק הקדמי, וקטן עם שער פנטסטי השווה, ואפילו דנטה לופז בישל שער עצמי, רק חבל שלקראת הסוף הוא נגח בצורה מכוערת בפניו של שחקן בני יהודה, מגעיל. העיקר ניצחון, 3 נקודות, ומקום בפיסגה.

ובית"ר, ממשיכים להראות רע, ממש רע. ואותו דבר גם מכבי ת"א, שיצאה ממש בנס, בגלל נחמדות של בני סכנין...

היום אגב, הפועל ת"א תנסה להצטרף לפיסגה, במשחק חוץ בפ"ת, מול הפועל המקומית.

4. burning soil Member

אני אינטיליגנט מספיק כדי לנסות להוקיא את התופעה הזאת מהחברה
    הדפוקה שלנו,ולא מחפש מי כן ומי לא.

5. burning soil Member

הפועל פ"ת עולה ליתרון מול הפועל ת"א
    1-0 שם בדקה ה-17 משער של מילנקו קובצ'יץ'.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב משווה משער שלישי רצוף של כפיר אדרי..
    המשחק מתסיים אחרי שיותר מ-30 דקות פתח תקווה די יושבת על השער של הפועל..
    פבריציו קראבליו מורחק באדום אחרי שהוא מוחא כפיים לשופט..

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלי ז'ינו אשם בשתי ההפסדים האחרונים. הוא מתנהג כמו אוהד סתום ולא כמו יושב ראש. בתקופה הטובה שלנו הוא ממהר לצאת בהצהרות מפגרות כמו מקום 1-2 ואין מה לעשות זה משפיע על השחקנים, הם מתחילים ללכת עם החזה מנופח והנה התוצאה 2 הפסדים שעזבו שהפסדנו... בשתי המשחקים האלה באר שבע שיחקה כמו קבוצה ליגה ח' על הפנים ממש.
    בעידן לופא קדוש אני לא זוכר רצף של 2 משחקים שבהם הקבוצה הייתה חלשה בצורה כזאת. הביאו את גוטמן כדי שיעלה את באר שבע מדרגה ושלא יסיים כמו 2 העונות האחרונות, אם לא יהיה שינוי דראסטי בקבוצה אפילו זה לא יהיה.

אלי גוטמן צריך לעורר ולהתעורר לאוהדים פה יש פיוז קצר ואם הקבוצה לא תניב תוצאות בהקדם אני לא מקנא בו.

ביום שישי הבנתי שהגיעו בקושי 100 אוהדים מבאר שבע.... שידור ישיר זה לא תירוץ. האוהדים של באר שבע אלו לא אוהדי טלויזיה זה שיא שלילי שאני לא זוכר מתי הבאנו כזאת כמות אומללה. פשוט תעודת עניות וכמו שצריך להגיד דברים טובים צריך גם להגיד את הדברים הלא טובים מתי שצריך. אני בטוח שמבחינת הקהל זאת הייתה נפילה חד פעמית רק שהקבוצה תתעורר.

8. AFC Member

אלי ז'ינו לא אשם, זהו אלי גוטמן ואתה יודע את זה. כל האוהדים של ב"ש שהאמינו שגוטמן יחזיר אותם לימים הגדולים של הגביע (או אפילו יזכו באליפות, כפי שאמר לי באיי סי קיו משה), אבל מה לעשות - צדקתי ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx), ובינתיים זו רק ההתחלה. זו הולכת להיות עונה קטסטרופית. ב"ש לא תתקרב לחמישיה הראשונה אבל גם לא תילחם בתחתית. מה שבטוח, בעונה הבאה ב"ש תילחם על הירידה אחרי מה שגוטמן ישאיר.

כפיר אדרי כובש שער שלישי ברציפות - בן זונה, איפה היית כשהיינו צריכים אותך? נרקומן!

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלי ז'ינו כן אשם. ואלי גוטמן לא נקי... שלא תבין אותי לא נכון.

10. Reyes Member

אשדוד מובילה 3-2 על מכבי פ"ת.
    לאשדוד כבשו חיים רביבו (2) ודוד.
    לפ"ת מגמדוב ואלברמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/11/03
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב לירן,6 משחקים שיחקה העונה הפועל באר-שבע באף משחק לא נהנתי אולי חוץ מאחד,במחצית הראשונה מול בית"ר,זהו !
    כל המשחקים לא הולך,לא מתחבר,מובילים ואז יורדים לסגור,מה זה זה? מה קשה להמשיך לתקוף ולתת את השני והשלישי,לופא לא היה פוחד לעשות את זה !
    ובגלל זה לא ננצח את הגכדולות השנה,אם נוביל 1-0 על מכבי ת"T נגיד,במקום לחפש לשחק פתוח ולתת עוד אחד אולי , נסתגר,נקבל שיוויון ואז את השני ואז לא יודע מה יהיה.
    את האמת,אני מתגעגע ללופא.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשדוד ניצחה,ואיזה משחק היה שם.
    אחרי 2-0 של אשדוד,חזרה פ"ת ל2-2. ן2 דק' לסיום כבש רפואה 3-2 אבל הקוון הניף דגל לנבדל(שהיה) חולפות 4 דקות(דקה 92) כדור גדול של אילן בכר,לרביבו שבגליץ' עושה 3-2,שחקן גדול מעניק לקבוצתו 3 נקודות חשובות , ואותו מספר נק' (13)כמו למוליכה מכבי חיפה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסכים איתך בקשר ללופא.

לופא לא ידע מה זה הגנה. רק התקפה בראש שלו, אבל זה היה ברור לכולם מההתחלה שגוטמן שונה. קיווינו שזה יעזור לטובה, בינתיים זה לא.