ליגת העל-המחזור הרביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏17/10/03.

1. Reyes Member

המצב בקנטים...
    נקודה אחת ושער אחד זה מה שאנחנו מקבלים מבית"ר אחרי 4 משחקים. לעזאזל.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לך גברי שהרסת לנו את השבת...
    כמו שבני אמר..לא היה כדורגל השבת..הקשבתי קצת לתוכנית ספורט שהייתה וקצת לתוכנית שאחרי זה שנותנת עידכונים[זה היה סיוט!!!]
    ו-20 שקל אני לא מתכוון לשלם על 3 משחקים בחינם..אני בספק אם אני מוכן לשלם 2 שקל על המשחקים האלה..
    ככה שבאמת היה מזל שהיה קצת פריימר ליג וליגה ספרדית היום..

3. AFC Member

אגב, כל הכבוד לאנשים שלא משלמים על הערוץ הנבזי הזה. חזק ואמץ!

לכל אלה שמשלמים... אין לי מה להגיד לכם, אתם הורסים בשביל כולם.

אני מאמין שלא היו יותר מעשרת אלפים צופים שהתחברו (הערכה גסה מאד). צריך להחזיק מעמד עוד ארבעה שבועות!!! לא נשלם לגברי וחבריו המושחתים כסף על מוצר שהם הרסו!!!

4. Reyes Member

חיפה הפסידה לראשונה העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx - 1-3 למכבי פ"ת.
    ארצג (פ), ז'אנו (ע) ואוסיבוב כבשו לפ"ת. לחיפה צמצם קטן.
    בריטס הורחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/03
  5. Reyes Member

לצערי, זה רחוק מלהיות נכון, שים לב לזה.
    פראיירים.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טוב נכון שההפסד הזה כואב במיוחד אחרי 11 שנה נטולי הפסדים לפועלים של מכבי פתח תקווה אבל תמיד יש פעם ראשונה ואני מקווה שזה יהיה גם פעם אחרונה.
    לא ראיתי את המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx אבל אני מניח בטח שההגנה בלטה שוב..אני מבקש משחר להפסיק לחלום על נמני ולחלום על בלם ראוי להגנה שנראית רע..

בכל מקרה הפסדים תמיד יכולים להעיר וזה דבר טוב...שבוע טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זאת ללא ספק השבת של בני יהודה שנותרת בדד בצמרת הליגה עם 10 נקודות. באר שבע אחריה עם 9 וחיפה, אשדוד ומכבי ת"א עם 7.

הא ובית"ר... היא במקום הטבעי שלה, מקום 11. (רק בזכות זה שנצרת התחילה את העונה עם 1- בית"ר לא במקום האחרון!!)

8. ג'רי בית הלוי Member

אחרי מחשבה מאוד מרובה בעניין הזה, הגעתי למסקנה.

על מה בעצם כל הרעש? נניח וכל הרעיון הזה לא היה יוצא לפועל בדקה האחרונה, מישהו היה נפגע? לא. בעונה שעברה היו שלושה משחקים בשידור ישיר: משחק אחד בספורט 5+, משחק אחד בערוץ 2 ועוד משחק בערוץ 10. בפעם האחרונה שאני בדקתי, האיזון הזה נשמר, ופשוט הוסיפו עוד שלושה משחקים לשידור הישיר.
    בטח שיש לזה את החסרונות שלו, בעצם חיסרון אחד שאני מסוגל לחשוב עליו, והוא הפיצול. אבל היתרונות של זה? לא חסר יתרונות, זה גם מוסיף שידורים(ושלא יבלבלו לי על מצב כלכלי קשה, כי מי שמחובר ליס/תבל דיגיטל לא חסר לו אוכל בבית), זה נותן כסף לקבוצות, בקיצור, הרעש מוגזם מדי.

9. שגיא Guest

זה בדיוק מה שרציתי להגיד כשקראתי חלק מהתגובות כאן, למזלי היה לי את הסבלנות להגיע עד ההודעה הזאת של ניצן. הוא צודק, פשוט צודק. 3 משחקים יש לכם, שניים בערוצים החופשיים, ועוד אחד בספורט 5 פלוס, אז על מה התלונות שלכם? אף אחד לא מכריח אותם לרכוש את החבילה, זה פשוט תוסף. רוצים? בבקשה, 20 שקל ל3 משחקים זה מחיר זול, והכי זול שמשולם בכל אירופה על פיי פר ויו. זה לא שלוקחים לכם את כל המשחקים ואומרים לכם "תשלמו, אם לא - אין כדורגל", פשוט נותנים לכם עוד אופציות, על מנת לראות את כל משחקי הכדורגל, בנוסף לאלה שאותם אתם מקבלים בחינם, או על מחיר בסיסי של הערוצים.
    גם אני בהתחלה הייתי נגד, אז גם חשבתי שזה 20 שקל למשחק, אבל עכשיו אני חשבתי על זה קצת והבנתי שזה באמת לא נורא, וזה לא יכול להזיק. זה גם לא שמייבים אותכם לשנה שלמה, שבוע אתם רוצים אז אתם קונים, אם לא רוצים שבוע הבא אז לא קונים. פשוט מאוד, לי זה נראה אפילו רעיון לא רע.

בקשר למשחקים, הרבה מיתוסים וסטטיסטיקות נשברו במחזור הזה, שעדיין לא הושלם. אשדוד ניצחה לראשונה את מכבי ת"א בבלומפילד. עושה רושם שכל העימותים והפרשיות שיש במכבי די פוגעות בהם, יחד עם זה אפשר להוסיף את ההעדרויות של פרוחה ועובד, והסגל מצטצם, ואין מי שיביא שינוי מהספסל. ואשדוד ממשיכה להתחבר, ולהציג כדורגל לא רע. 1-0 שהגיע לאשדוד.

במשחק השני שהתקיים לא היה חדש, בית"ר ממשיכה עם יכולת עלובה, טלקר קיבל במעריב ציון 2.5!!! אני לא מאמין שמישהו חשב שבית"ר יכולה לנצח את באר שבע, יש לה שחקנים הרבה יותר טובים, יותר מנוסים, יותר מחוברים, באר שבע קבוצה טובה יותר. וגם במשחק הזה יש סיפור פיקנטי, רמי אליהו כבש גם אתמול, שוב בפנדל, וזה היה הרביעי שלו העונה. בכל משחק מפתיחת העונה נשרק פנדל לזכות קבוצתו, והוא השכיל לכבוש את כולם עד עכשיו (אולי זה פיצוי על ההחמצה בגמר הגביע בעונה שעברה), בכל אופן, אני לא חושב ששחקן פעם כבש 4 פנדלים ברצף של 4 משחקים, כאשר הוא כובש 1 בכל משחק. לא רע, כרגע הוא מלך השערים.

והפועל פ"ת, הפועל פ"ת שברה מנחוס של 11 שנה (!) כאשר הצליחה סופסוף לנצח את מכבי חיפה, במגרשה הביתי. פרדי דוד די הפתיע כשפתח עם מלך השערים שלו (חסן, 2 שערים) על הספסל. אבל מסתבר שזה מה שהביא להצלחת הקבוצה. השער הראשון היה בפנדל, פעולה רעה של חרזי, פנדל ברור ומוצדק. ארצג הקרואטי לא מתקשה, 1-0. בשער השני אני צחקתי, פשוט צחקתי. אמנם המהלך התחיל מנבדל של הפועל פ"ת, אבל כדור פשוט נדחק על ידי החזה של ז'אנו לתוך הרשת וקבע 2-0. בהמשך, נכבש גם השלישי, שער יפה מאוד של אוסיבוב בבעיטה מחוץ לרחבה. חיפה רק הצליחה לצמק משער יפה של קטן, שהתחיל להראות שהוא יודע לבעוט בעיטות חופשיות, וגם פה נשבר מנחוס נוסף, קטן כבש לראשונה בליגה מזה כמעט שנה, מזל טוב.
    אבל חיפה שיחקה איום ונורא. חרזי וז'אנו נתנו תצוגת נפל, זנדברג לא נראה עם המגרש, בריטס לא הפגין את היכולת הטובה שלו, ויחד עם חילופים לא טובים של רוני לוי זה הביא להפסד, שהגיע מאוד לחיפה.
    עכשיו צריך לעשות שינויים, ולעשות אותם בהגנה. ז'אנו צריך לאבד את חולצת ההרכב, על הספסל מחכה עזריה הצעיר, מלא המוטיבציה והכשרון, יש מקום לשלבו, בייחוד אחרי שכבר טעם הרכב בתחילת העונה, ובהחלט היה טוב. גם חרזי הפגין משחק חלש, יש לחיפה לנסות ולקוות שאג'יפור יתעלה על עצמו, או להתחיל ולשלב את השחקן המצטיין בעונה שעברה במחלקת הנוער, הלוא הוא הבלם דקל קינן. שינויים צריכים להיות, ומהר.

והיום, היום הפועל ת"א מול נתניה. שתי הקבוצות בסך הכל עם 3 נקודות מ3 משחקים, הפועל עדיין ללא ניצחון (אמנם גם ללא הפסד) ונתניה עדיין לא נכנסה ממש לליגה. שתי קבוצות בכושר לא ממש טוב, שתיהן ירצו ניצחון, אבל יותר ירצו לא להפסיד, ולכן ההימור שלי פה הוא על תיקו רביעי להפועל ת"א העונה, ותיקו ראשון לנתניה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לדבר על המשחק בין בית"ר ירושלים להפועל באר שבע אתמול.
    נתחיל מזה שאני פשוט מרחם על בית"ר י"ם, לא בקטע של פגיעה, אלא פשוט רחמים.
    בית"ר השנה פשוט קבוצה גרועה, ואני מאוד מקווה שהיא לא תרד ליגה .
    במחצית הראשונה באר שבע עשתה מה שהיא רוצה על המגרש, ובלי קורנפיין המחצית הייתה נגמרת ב5-6 חתיכות ואפילו יותר.
    מחצית שנייה, באר שבע נתנה את ה15 דקות הגרועות ביותר שלה השנה, לא חיברה אפילו פס פשוט, ובית"ר לא עשתה עם זה כלום, פשוט כלום.
    יצחקי הגיע 4 פעמים לקצה הרחבה ואו בעט לשמיים או איבד כדורים, ההתקפה של בית"ר היא ללא חדות, נדמה היה כי גם עם הם יגיעו להזדמנות מול שער ריק הם יחמיצו, פשוט התקפה גרועה ואנמית, חבל לי על תורג'מן שעושה תנועה ללא הפסקה אך לא מקבל את הכדור.
    הקישור של בית"ר היה חלש ביותר, פשוט כך, וההגנה, כרגע הכי חלשה בליגה.
    אני מבין את הרצון בבית"ר לשלב צעירים ולהצמיח דור חדש של שחקנים, אבל זה לא יכול לקרות בלי הגנה, אמסלם גמר מזמן את הסוס, שני הבלמים הזרים הם ברמה חלשה ביותר, בטוח לא לליגה ראשונה, טלקר מזמן לא ברמה של ליגה מקצעונית,אתמול בדקהה70 הוא קיבל כדור לבד באגף, ניסה למסור כדור פשוט לשחקן שהיה סמוך אליו והצליח להוציא את הכדור לחוץ במסירה עקומה.
    בית"ר חיבת לשלב את אברמביץ', דנין ועטיה בהרכב, אם לא, חבל לה על הזמן.
    עוד דבר שחייב שיפור בבית"ר, היא חיבת מנהיג במרכז השדה, אם נימני ואם עזו, כי מליחי זה ממש לא זה, הקישור של בית"ר פרוץ וחסר נשמה.
    בחצי שעה האחרונה במחצית השנייה שוב באר שבע חזרה לעשות ככל העולה על רוחה, זה שוב הסתיים במזל רק בשער אחד לאחר מסירה גאונית של אליהו לסגרון שבישל לדוראטה.
    יצאתי מהמשחק מלא רחמים לבית"ר, ניצחון קליל כזה הרבה זמן לא היה לבאר שבע.

אבל יש גם נקודות אור אצל בית"ר:
    דנין, המגן השמאלי שהחליף את אמסלם היה טוב, היה הבולט בהגנת בית"ר, והיה אחת מהסיבות לזה שבית"ר לא ספגה ושלטה ברבע שעה הראשונה במחצית השנייה.

איציק קורנפיין- פשוט אין מילים, פשוט כך.
    השוער הטוב ביותר בארץ היום ללא תחרות, בלעדיו בית"ר הייתה חוטפת לפחות חמישה שערים במשחק הזה.
    איזה שוער!
    מיקום מצוין, אינסטקטים אדירים,פשוט בלתי ניתן להכנעה, פשוט כך.
    אתמול הוא ספג רק מהנקודה הלבנה, ואת השער השני הוא קיבל ממחמישה מטרים משערו,אחרי שטלקר וחרמון לא שמרו בהגנה והשאירו את סגרון למסור לדוארטה שכבש מחמישה מטרים.
    המניה הבטוחה השנה בבית"ר, הסיבה היחידה לזה שבית"ר לא הובסה אתמול, הסיבה היחידה למה אולי היא תישאר בליגה ביכולת הנוכחית.
    רחמים על בית"ר פשוט כך.

נ.ב
    בקשר לנתניה - הפועל ת"א, נתניה תנצח, לא כי היא יותר טובה, אלא כי המשחק בנתניה והפועל ת"א של השנה היא קבוצה בינונית, לא יותר.

11. Julian Joachim Member

שגיא וניצן אתם לא מבינים שאם המהלך הזה יילך, ההתאחדות תפצה את מי שמעורב, או יותר נכון מי שמפעיל את השידורים בתשלום יפצה, ויישאר במקרה הטוב שידור אחד, והשאר יעברו לערוץ מיוחד שיעלה איזה 50 ש"ח בחודש. זו התוכנית שלהם והם לא מנסים להסתיר את הכוונות שלהם.

12. שגיא Guest

זה לא משנה, כי ברגע שהם יעשו את זה, ואם הם יגזימו אז כמות המתחברים תהיה פחותה, תהיה פחותה בהרבה.

בכל אופן, כפי שחשבתי אתמול, המשחק אתמול בין הפועל ת"א לנתניה נגמר בתיקו, דווקא תיקו עם שערים, די מפתיע. נתניה הייתה יותר טובה, אבל בגלל הגנה לא מיוצבת ספגה פעמיים ונקלעה לפיגו פעמיים. אבל למרות זאת הפגינה אופי והצליחה לחזור למשחק עם שער נהדר של צרפתי ועוד אחת (חוקי?) של אילן בוארון, מבישול של צרפתי.
    הפועל ת"א עם 4 תיקו מ4 משחקים, מה יהיה? לא רוצים לנצח?

והיום, היום מתקיים לו דרבי המגזר בליגת העל, בין נצרת עילית לבין סכנין, הולך להיות שם חם, נקווה שיהיה גם כדורגל טוב...
    הימור שלי על המשחק: תיקו, עם שערים (ועם אדומים)

13. burning soil Member

בנתיים 3-0 לסכנין..
    נקווה שלא יזרקו אבנים או משהו

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו זה.
    לאוהדי אחי נצרת לקח כל המחצית לעכל את התוצאה,ובדיוק מתי שנפתחת המחצית השנייה קופץ אוהד מעל הגדר.אוהד אחד מתעלף(שניסה לקפוץ מעל הגדר ונפל),עוד שני אוהדים מלווים את האוהד המעולף באלונקה לאמבולנס,שנכנס לתחומי המגרש ללא רשות.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל כל הכבוד לסכנין על משחק מצויין..הגיע הזמן שהם יתפרצו..הם משחקים ממש יפה ואני מקווה שהם ימשיכו ככה וישארו בליגה כי הם קבוצה טובה שכיף לראות אותם בשידור[אבל הם עדיין לא שווים 19 שקל..]