ליגת העל-המחזור הרביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏17/10/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמע מעניין גם בליגה ב' מחוז דרום א אבל רמה אין פה.

2. AFC Member

ההצלחה של בני יהודה אומנם נרשמת על שמם של בן לוז, בלדוט, שירזי (שניהם) ואודי, אבל הכוכב הגדול כאן הוא מטה באטורינה, שחקן ענק, אין לי ספק שלאחר שיצליח עם בני יהודה הוא יעבור לקבוצה גדולה יותר בארץ (או שבכלל יעבור עם בני יהודה את התהליך של הפיכה לקבוצה דומיננטית בליגה, אבל זה כבר סיפור אחר).

מדובר פשוט בזר ברמה אחרת שבני יהודה מעולם לא ראתה. הוא יהפוך להיות הכוכב של השכונה, יותר גדול מאהוד בן-טובים.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק חלקית..בטורינה שחקן מצויין זה גם לא משהו חדש כי הוא בא מקבוצה כמו גראהסופר..
    הוא באמת משחק יפה ויש לו טכניקה מעולה אבל...זה רק מחזור 4!!! איך אתה יכול להשוות אותו לבן טובים או אפילו לשחקנים הרבה פחות טובים..הוא עדיין לא עשה הרבה..

ובקשר לבני יהודה..אני לא מאמין שהיא תישאר בצמרת..אולי מקום 6-7..
    אל תשכחו מה קרה לראשון עם גיורא שפיגל..

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשדוד מנצחת 1-0 את מכבי תל אביב משער של שי הולצן בדקה ה-72..

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הפועל ב"ש ניצחה את ביתר ירושלים 2-0 משערים של אליהו ודונאטה.
    ב"ש עולים כרגע למקום השני עם 9 נקודות.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלי גוטמן 2- אוהדי בית"ר ירושלים 0

בני... אלי גוטמן בא היום והראה לבית"ר ירושלים שהיא התפרקה לא בגללו אלא בגלל שבית"ר ירושלים היא לא מספיק "קבוצה". אתה חושב שבאר שבע תתפרק כמו בית"ר שלך? באר שבע עשויה מחומר אחר. אלי גוטמן אני מקווה השתיק אותך קצת ושנפסיק לשמוע את הזיוני שכל שלך. אלי גוטמן זיין אותכם. בני אלי גוטמן זיין אותך. אני לא בן אדם שאוהב לרדת על אנשים אבל במקרה שלך זה חובה בגלל שהיית עסוק מתחילת העונה בלרדת על גוטמן בבאר שבע. בית"ר לא ברמה שלנו ראינו את זה במחצית השנייה. מליקסון שחקן כל כך זונה עסוק כל הזמן בליפול ולבזבז זמן כמו בלרינה (במצב של 0-0 כמובן).

כל כך מגיע לכל אוהדי בית"ר השמוקים שגוטמן ישתיק אותכם. איי איי איזה כיף שנים לא נהנתי ככה מניצחון. בית"ר עם כל הצעירים החלשים האלה בחיים לא לנצח בבאר שבע. מחצית ראשונה היה צריך להיות 5-0 ואנחנו ממש פראיירים שלא יצאנו עם יותר מ1-0. מחצית שניה משום מה הורדנו הילוך ונתנו קצת לבית"ר לחזור, הקהל היה באטרף כל הצהובים חיו באשליה ואמרו הנה אנחנו כובשים הנה זה בא.... ואז אלי גוטמן בא ואמר יאלה חברים תשתיקו אותם דוארטה בא וסתם לכוווווולם את הפה.

משחק ראשון שאנחנו לא סופגים כמה טוב שיש בית"ר בליגה שלנו, משחק ראשון שדוארטה כובש אוי כמה טוב שיש בית"ר.

ירושלים על הזין!!!!

7. AFC Member

אין מילים. שוב פישלנו, נתנו לגרמני להימלט מהנקמה... אין שיטה, אוחנה מתעקש להרכיב את טלקר ולא רוצה לשים את אברמוביץ' (אין ספק, חרמון היה פנטסטי היום, כל הכבוד אלי), אין משחק אגפים, אין משחק הגנה... אין קבוצה, בקיצור.

אין לנו מה לחפש השנה בליגה. השאיפה שלי היא להבטיח את ההישארות בליגה בסביבות המחזור ה-20 ולהתחיל לשדרג ולבנות את הקבוצה לקראת עוד שנתיים. הפועל ב"ש קבוצה שעולה עלינו בכמה רמות. אילולא קורנפיין (השוער הטוב בארץ ללא מתחרים וללא עוררין), היינו מובסים בצורה משפילה ביותר...

אבל גוטמן, אל תדאג... אתה את הנקמה תקבל. לא ניתן לך לברוח ללא עונש לאחר שהשמדת את קבוצתנו, גרמני מתועב.

לפחות ארסנל ניצחה והשאירה אותי עם מאזן 1:1 בין הקבוצות שלי ושל לירן.

8. AFC Member

אלי גוטמן זיין אותנו? פחחחחח...

יאללה, תן לו את אחי נצרת ונראה אם הוא יזיין אותנו. זה לא המאמן, זה השחקנים, זו הקבוצה - הפועל ב"ש קבוצה יותר טובה מאיתנו ואף פעם לא התווכחתי על כך.

וכן, אתם תיפלו עם אלי גוטמן העונה. אתה תמשיך לשמוע את זה עד שזה יקרה, וזה יקרה. איך אמר דני לוי? גוטמן קוסם, מעלים קבוצות.

אחחח... כמה טוב שיש את צ'לסקי, ובמיוחד את קודיצ'יני.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/03
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה משווה לי את באר שבע לצ'לסי????????? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה מצחיק אתה.... העובדה שבאר שבע ניצחה בית"ר גורמת לי לא להיות בכלל מבואס בגלל ההפסד שם. אל תשווה כי באר שבע חשובה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מצ'לסי ואני בטוח שבשבילך בית"ר יותר מארסנל.
    והקטע פה זה לא אני ואתה.... זה גוטמן שניצח אותכם, אוהדי בית"ר.

אתם כאלו קטנים-- .

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סבבה לפחות תתענג על ארסנל... אם זה מה שעושה לך טוב....

11. AFC Member

כן, זה בהחלט עושה לי טוב. עם חבורת שואבי המים האלה שמבזים את בית"ר ירושלים פעם בשבוע, אין לי ברירה אלא להתנחם בניצחון יוקרתי של ארסנל.

1) אני מאד מרחם עליך שאתה כל כך מבסוט לנצח קבוצה פאתטית כמו בית"ר ירושלים.
    2) גוטמן ניצח אותנו, נכון. זאת תחושה איומה ונוראה, שגוטמן הזבל ניצח אותנו ובכלל כשהוא מנצח, אבל צריך להמשיך הלאה כמו שהמשכנו אחרי ההפסדים בחיפה ובנתניה. הייתי מאושר אם היינו זוכים לנקמה מתוקה, אבל כפי שהמצב נראה כרגע אין לנו שום דרך לנצח את ב"ש, כך שנצטרך להמשיך לבנות קבוצה ונחכה למשחק בטדי, שם אני מקווה שנשתפר ואלי גוטמן כבר יתחיל בתהליך הכל כך מוכר של הריסת קבוצה.

בקיצור, כל הכבוד לכם על הניצחון (איזה הישג גדול), מקווה שהמאמן שלכם יחיה חיים מאושרים.

*בני, אתה לא צריך לאהוב את גוטמן אבל יש גבול מסוים. שנת סוס נעימה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/03
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני בהלם...חיפה בפיגור בפ"ת אצל הפועל אחרי שלא הפסדנו 11 שנים!!
    2-0 סעמק..חרא.

אני מבקש למחוק מיד את שורת הטימטום של בני האחרונה .

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/03
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תרחם תרחם...

אני מבסוט מהניצחון הזה הרבה בזכותך, כי לנצח את בית"ר זה באמת פיס א קייק אני מבסוט כי אתה כל הזמן ירדת על גוטמן והנה הוא ניצח את אוהדי בית"ר ואתה ביניהם. אתה מאחל לו שיקבל סרטן...? אוקיי העיקר ניצחנו את בית"ר ירושלים.

ד" הם הביא משהו כמו 600 אובדים ואני ציפיתי ליותר. אם באר שבע הביאו לחיפה 1000 ביום חול אז בית"ר אמורים להביא יותר בשבת כי זה ברור שיותר מחצי הם מאיזור הדרום. אפילו הקהל כבר התייאש.

14. ג'רי בית הלוי Member

בני למה לא, טוב שלא הגזמת. בטורינה הוא בהחלט שחקן משובח, אבל הוא לא בדרך להיות אליל האוהדים ולא בטיח, עוד שחקן זר שהאוהדים יאהבו. אתה משווה אותו לאהוד בן טובים? פחחחחחחחחחחח.

מכבי ת"א הפסידה 1-0 לאשדוד
    במשחק חלש של שתי הקבוצות, ובעיקר של מכבי, סיימו אלופת המדינה(שהיום התואר המתאים לה ביותר הוא "עלובת המדינה") ונבחרת הגרוטאות בתוצאה שדי התאימה למשחק. מצבים בקושי היו, ואילולא יכולת טובה של שני השוערים, ובעיקר של שטראובר, היה נוצר רושם שהיה שם משחק איכותי. לא הייתה הנעת כדור, לא היה משחק חכם, רק מסירות סתמיות, הגבהות חסרות פשר, בעיטות שיותר מתאימות לפוטבול, בקיצור, משחק עלוב. למרות זאת הניצחון הגיע לאשדוד שהזכירה ולו במעט מה זה כדורגל, ואני רוצה לציין את האוהדים של מכבי שמחאו כפיים לחיים רביבו כאשר הוא בא להרים קרן וכאשר הוא יצא.

ב"ש וגוטמן ניצחו את האוהדים של בית"ר 0-2
    הכותרת של לירן הייתה כ"כ מתאימה. אלי גוטמן, במפגש כ"כ טעון נגד הקבוצה שהרסה לו את הקריירה והמוניטין, אמנם אמר בשבוע שלפני המשחק שהוא לא חושב על זה, אבל אפילו הפתי שבפתיים לא האמין לזה. במשחק עצמו גוטמן השתיק את האוהדים של בית"ר בניצחון מצוין של ב"ש 0-2, מפנדל של רמי אליהו(4 משחקים, 4 פנדלים, 4 שערים), ושער בכורה של דוארטה. ב"ש מתמקמת עקב כך במקום השני, בית"ר שוקעת בתחתית של התחתית, מקום 1 לפני הסוף עם נקודה אחת בלבד, והיא מקדימה אך ורק את אחי נצרת שהופחתה לה נקודה, ויכולה לעבור אותה ביום שני.

הפועל פ"ת מובילה 1-3 על מכבי חיפה
    במשחק שנערך ברגעים אלו מחוללת הפועל פ"ת סנסציה ענקית כשהיא מובילה 1-3 על מכבי חיפה, שרק לפני שעה וחצי הוגדרה ע"י כל אדם שני במדינה הזאת כ"קבוצה שגדולה על הליגה שלנו בכמה דרגות". טומיסלאב ארצג כבש בדקה ה-16 בפנדל, אבישי ז'אנו הבקיע שער עצמי אומלל בדקה ה-36(שער שמעמיד את השער של חרזי מהעונה שעברה בצל ענקי), ומריו אוסיבוב הוסיף שער מצוין בדקה ה-66. חיפה ביינתים צימצמה, והמשחק נמצא בדקה ה-81 שלו.

15. ArsenalFan Member

היי, היי, היי... מה רע בלהתענג על הניצחון של ארסנל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

תסלחו לי, אבל כל המחזור הזה בליגת העל(ק) ממש ח**. את הרדיו אני לא פותח כי אין לי מה לחפש שם, 20 שקל אני לא אשלם על מוצר שלא שווה את הסכום, ואפילו את תוכנית סיכום המחזור העלובה לא משדרים. ככה לקחו לאוהד הכדורגל בישראל את הדבר שהכי חשוב לו- את השבת.

גועל נפש. מזל שיש את הפרמייר ליג.