ליגת החופים 2008 חוף פולג נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏14/6/08.

1. beitar4ever Member

אני ממש המום מהכדורגל הברזילאי ,הם משחקים כ"כ בקלילות ומרגל לרגל באוויר , לעיתים חשבתי שאני מתבלבל וזה משחק על כר דשא , פשוט יש רק לראות וללמוד מהכדורגל היפהפה הזה.

2. D Raul Member

ת-ע-נ-ו-ג-!
    פשוט מדהים, תענוג רצוף, ישראל נתנה פייט אמיתי רק בשליש הראשון, אחר כך הם פשוט נשברו.
    בכל מקרה, ברזיל ציפיתי לכזה דבר, אבל בכל זאת אני מסתכל דווקא על ישראל, נבחרת של שנתיים! רק שנתיים קיימת וניצחו בצ'לנאג קאפ, יש עתיד בכדורגל חופים שלנו תהיו בטוחים.
    נקווה שבטורניר הבא (טורניר בינלאומי) נשתתף.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/08
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשוט אדיר המשחק שלהם והם מראים את זה שהם עושים את זה בקלילות בלי לרוץ הרבה ולהתאמץ כל כך .

ההתקפה האחרונה שלהם שכמעט נכבש שער עם החזה גם היה גדול... פשוט לא נתפס באיזה קלילות הם עושים את זה.

וגם קיבלנו הבטחה שנראה את אייל ברקוביץ מפזז על החול בשנה הבאה , מעניין איך הוא ישתלב במשחק הזה שרוב המסירות הגאוניות שלו כשהיה שחקן היו על הקרקע.

4. דניאלושקה Member

כמו שמלר אמר על השליש השני השליש ששחט (שש-אחת) אותנו

5. King Kenny Member

וואו! הברזילאים משחקים פשוט מדהים. אחד הדברים שהנבחרת שלנו צריכה ללמוד מהם זה לשחק באוויר כדי להימנע מכל מיני גבשושיות למיניהן. נכון שהם צריכים ללמוד מהם עוד הרבה דברים אבל זה הדבר הכי חשוב לכדורגל חופים, לשחק באוויר.

נ.ב-המספרת של צחי אילוז הייתה מדהימה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/08
  6. אוליבר קאן Member

איזה משחק ענק של ברזיל הם שולטים בכדור על החול כאילו הם על הדשא

ואיזה מספרת של צחי אילוז לא ייאמן
    ומי שראה לפני את נתניה אילת הגול הראשון של אלית היה מדהים וגם השחקן שהבקיע אותו ממש טוב

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מצחיק הבני לם הזה , אומר שהקבוצה שלו תנסה לשחק כמו נבחרת ברזיל אבל הוא עדיין לא מבין שיש שחקנים בודדים בכל הליגה הזו שהבינו את המשחק הזה ולא משחקים על הקרקע.

8. D Raul Member

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...d=41538&lang=HE
    איזה משחק ענק היה המשחק של ראש העין, הייתי באיצטדיון, מאחורי השער שלשמה הבקיע עמר את שניהם הגולים המדהימים שלו (ראו בתקציר, חובה!).
    משחק שנגמר 5-3 לראש העין, מלבד שמונה שערים (ושניים מדהימים במיוחד) משחק מאוד אגרסיבי בו נשלפו 3 אדומים! פלוס אחד לעוזר מאמן של נתניה, שלא נדבר על זה שגם זוהר היה צריך דחוף אדום.
    אללה ראש העין! עד הגמר!
    אמנם יש גומלין אבל לפי השדרן המשחק הזה היה משחק חוץ של ראש העין (איך קובעים?) כמעט אין סיכוי לנתניה, ביי ביי נתניה!
    זה רק אני או שהתחילה להתפתח בין ראש העין לנתניה יריבות? בכל זאת, היו כבר בגמר הקודם אחת מול השנייה ועכשיו משחק אגרסיבי ברמות של דרבי.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הגרלה קובעים מי הקבוצה המארחת אם אני לא טועה אבל לא זה מה שחשוב.

ולגבי זה שלנתניה אין סיכוי זה בולשיט , בכדורגל חופים אפשר למחוק פער של 5 שערים גם .

10. D Raul Member

צודק, אבל לא ביכולת של היום, ובמיוחד לא כמו שראש העין נראתה (שבשני השלישים האחרונים).
    משחקי חוץ\בית עלק חח.. הכל בנתניה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב כמה מילים על אליפות העולם שנערכת כרגע במארסיי ומשודדרת ביורוספורט , צרפת פשוט לוזרית אחרי שחזרה לשיוויון בשנייה האחרונה במשחק הפתיחה מול סנגל היא היום כבר הובילה 5-1 על איראן ובסוף אחרי הארכה זה נגמר 6-6 ועכשיו המשק הלך לדו קרב פנדלים.
    ובפנדלים המזל הולך עם המקומיים שמנצחים 2-1 ושומרים על הסיכוי להעפיל לשלב הבא

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/08
  12. אוליבר קאן Member

ראיתי את המשחק אני לא מאמין איזה לוזרים הצרפתים הובילו 5:1 ובסוף ניצחו רק בפנדלים 8:7 אחרי שאיראן עשו להם מהפך 6:5

ועוד דבר איזה שוער תותח יש לאיראן הציל אותם כמה וכמה פעמים

13. אוליבר קאן Member

יהלומי נתניה הובילו 5:1 נגד ראש העין והמשחק נגמר בתוצאה 5:5 וראש העין עלו לחצי הגמר

עוד עלו לחצי הגמר

חדרה,כפר קאסם וירושלים

14. איגור .פ. Member

היום במשחק המרכזי נכבש שער אחרי 2 שניות מהפתיחה ,האם בהסטורית כדורגל חופים היה תקדים כזה?

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שכן , זה לא השער הראשון שנכבש מבעיטת הפתיחה.