ליגת האלופות 2017/18:: מגיעים לסוף שלב הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/10/17.

1. oranfu Member

די נו, הנדרסון הוא אחלה וג'יני הוא ג'יני.

2. South Boy Member

אני פשוט לא עומד בזה יותר, הלוואי והכעס היה הופך לאדישות אצלי.
    די עם ה-YNWA נונסנס, המערכת הזאת צריכה לעבור זעזוע רציני. אישית כבר התייאשתי לגמרי.

3. AS R Member

שאלה- אם ספרטק מנצחת באנפילד, מי עולה ? היא או ליברפול (בהנחה שסביליה תנצח במאריבור).

4. DRORIKO Member

האמת שלא באמת ניסיתי לעשות נאחס, באמת שלא האמנתי שסביליה חוזרת מזה, בטח כשסביליה עצמה קבוצה מאד בינונית השנה. אבל מה שהלך במחצית השניה זה פשוט שוקינג. זאת אומרת אני יודע שההגנה של ליברפול זה לא מציאה, אבל לא ידעתי שעד כדי כך,זה היה מביך. הייתי מת עכשיו להתנשא עליכם ולהגיד משהו כמו "תלמדו קצת מיובה מה זה קבוצת הגנה" אבל לצערי זה כבר מזמן לא נכון, ומחר הולך להיות לא נעים ב"מבצר"

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שומע את המשפט הזה הרבה לאחרונה. "ידעתי שיש לכם חרא הגנה, אבל לא ככה"... שמעו חברים אנחנו אולי בכיינים אבל יש סיבה. באמת ההגנה הכי מביכה בליגת האלופות העונה אחרי מאריבור ואפועל ניקוסיה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרטק. במקרה של שיוויון נקודות מה שקובע הוא המאזן הפנימי בין הקבוצות (לכן טוטנהאם למשל הבטיחה כבר היום את המקום הראשון, למרות שריאל עדיין יכולה תיאורטית להשתוות לה במספר הנקודות).

AS R אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

אם ספרטק מנצחת וגם סביליה מנצחת אז עדיין ליברפול עולה.

ליברפול מודחת רק אם ספרטק תנצח וסביליה תעשה תיקו (או שספרטק תנצח בהפרש של 4 שערים).

נראה לי.

8. DRORIKO Member

ומסתבר שהיו עוד כמה משחקים הערב
    -בשיקטש המרעננת עושה הישג יפה ומבטיחה את המקום הראשון מחזור לפני הסוף. קשה לקרוא לזה הישג עצום כי זה בכל זאת בית בלי אף קבוצה מהדרג הראשון. בישול אדיר של טוסון בגול של הטורקים.

-כמו בעונה שעברה גם הפעם ריאל מסיימת במקום השני בבית. לא מקנא בקבוצה שתחגוג את המקום ראשון ופתאום תגלה בהגרלה שהיא קיבלה אותה. אולי בשיקטש.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הסיפור עם מאמן סביליה הוא אדיר. חושף את סיפורו במחצית שחניכיו מושפלים, יוצאים כמו תותחים ועושים קאמבק היסטרי עבורו. לקוח מסרט.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

DRORIKO ו-yonmu אוהבים את זה.
  10. RubberSoul Member

מישהו צריך לאמר את זה, בלי כוונה לייצר בכח רעש: האם הספרדיות בליגה למדו איך להתמודד מול ריאל מדריד, ובאירופה עדיין לא? אפואל ניקוסיה בתצוגה של תחתית ליגה שלישית בספרד (עם שחקנים ששיחקו בליגה הזאת).
    אם אני שם את ז'ירונה בבית הזה הם משיגים יותר מ-2 נקודות, בטח מול דורטמונד הכבויה לחלוטין.

11. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/optimized/1X/540d6308ac25bdf091c72b4d9904fc59c0cac329_1_690x387.Xxx

גוליאדה דה-נאדה. ניצחון החוץ הגדול ביותר של ריאל מדריד בליגת האלופות, איזה יופי! יש שורה להיסטוריה מהעונה העגומה הזו. וברצינות - אני הראשון שהיה קופץ בעבר מכל גוליאדות השקר האלה ואם זו פעם ראשונה שאין לי זין לתרגם שום ראיון, ציטוט או כותרות אחרי המשחק הזה - זה אומר הכל. כבר לא חשבתי שאני אראה שישייה מהקבוצה הזו העונה אבל כשאפועל יותר גרועים מהפועל(ת"א) שלי - זה מה שקורה.
    השער השני נעל את המשחק והיה גול של כדורגל לשם שינוי, אני לא דואג - השמן יחזור לעצמו ועכשיו חודש ישבות הבקעה(העיקר ערף את הנרי, שיאללה!), אבל בואו נראה אם נגד מאלגה שוב לא יהיה משחק קשה לצפייה. הייתי מעדיף גוליאדה בליגה. משהו שראיתי ברשתות החברתיות - נאצ’ו יהיה טוב גם כשוער, ואת שינוי השיטה זידאן היה צריך לעשות לפני חודש וחצי כבר. המשחק לא מעיד על כלום, אנחנו נחזור לשטאנץ’ הרגיל.

בנוגע לשאר המשחקים - צריך לנפץ איזה מיתוס על סביליה ואירופה, בפיחואן היא השיגה מקדמה לא מספיק טובה נגד לסטר אשתקד, היא הובכה נגד סיטי של פלגריני תוך חצי שעה והפסידה גם ליובה אשתקד. הזוי שבכזו קלות היא נקלעה לפיגור משולש. ליברפול תהיה לנצח 'קבוצה מרגשת' שתעוף בשמינית הגמר, אולי ע"י ריאל מדריד.

ביזיון עצום של מונאקו, שוב תבוסה והפעם בבית, לא זוכר מקרה שלילי כזה וירידת מתח כזו באירופה. ב-2004 דפור הגיעה לחצי הגמר ורק מוריניו העיף אותה, ושנה אחר-כך סיימה את שלב הבתים עם אפס.

12. Raulito Madridista

והיום בצ'מפיונס:: ברוח הפידבקים בין ראקיטיץ' לבופון ("הייתי מוכן שתשחק במונדיאל במקומי"), יובה מארחת את בארסה במשחק די לפרוטוקול(חבל) כשבארסה הבטיחה כמעט בוודאות את המקום הראשון. בארסה חוזרת למגרש בו התרסקה בשנה שעברה בעוד יובה נראית פגיעה יותר השנה ושיחקה רע מאוד במחזור האחרון| בית 3 מגיע כמעט לנק' רתיחה: המוליכה רומא(8 נק') אחרי שלישיית ענק נגד צ'לסי, מתארחת בוונדה מטרופוליטאנו מול אתלטיקו(3 נק') שזקוקה לנס! צ'לסי(7 נק') תתארח בקארבאח שהשיגה שתי תוצאות תיקו מול אתלטיקו - עוד קודם ב-19:00| באיירן(היינקס עם מאזן מושלם) מתארחת באנדרלכט ופאריס מארחת את סלטיק וסביר ששתיהן ינצחו ובמחזור האחרון לבאיירן יהיה סיכוי קלוש לשנות את המיקום בבית| ומנצ'סטר יונייטד מחפשת 5 מ-5. באזל שתארח אותה וצסק"א שמארחת את בנפיקה - מחפשות את המקום השני כשלשתיהן 6 נק'.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול תודח בכל מקרה של הפסד כל עוד סביליה לא תפסיד גם כן.

14. alexshw Member

בשעה טובה

15. alexshw Member

בית ב' בושה לאנושות ויש יותר ויותר בתים כאלה באלופות. הגיע זמן לרפורמה כללית במפעל. זה מגוחך.

Abu George אוהב/ת את זה.