ליגת האלופות 2017/18:: מגיעים לסוף שלב הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/10/17.

1. Raulito Madridista

אלכסיס סאנצ'ז הוא השילוב של שחקן יוצר וגולר, נפלא בעיניי. בכל-מקרה הפנטזייה שלי היא האזר או דיבאלה אבל זה לא יקרה. ה-B-B-C חתומים עד 2030 בערך וברור לכולם שמי שיעזוב לפניהם יהיה זידאן והבעיה הזו תיגרר למאמן הבא. אני חושב שזו העונה האחרונה של זידאן במדריד ולא שפרס יפטר אותו לא משנה כמה הכישלון השנה יהיה גדול, הוא פשוט יילך על דעת עצמו. זידאן אמר פעם שלא הוא 'יספסל את רונאלדו ובייל', אז בטח שהוא לא יזיז אותם מהקבוצה.
    ראיתם כמה התלהבתי מהמשחק של האזר נגד רומא והוא לא היה גדול, אבל גם במשחק בינוני הוא היה פעיל ויצר כל-כך הרבה בהשוואה לשחקני הקישור וההתקפה של ריאל מדריד חוץ מאיסקו.

במעבר חד, במשחק נגד לאס-פלמאס בברנבאו - הייתי חוזר לשלושה שחקני התקפה, משנה מערך. אסנסיו פנימה יחד עם רונאלדו ובנזמה, סאביוס במקום קרוס ותיאו במקום מרסלו. להזרים קצת דם חדש.

2. סיונרה Member

אין לי בעיה איתך.
    אני מגיב להודעות שלך, אם אלו הדעות שלך או הדעות של האס או של המארקה זה לא ענייני, מבחינתי אתה עומד מאחורי כל מה שאתה כותב. ואם אי אפשר להגיב, אז לדעתי אין לזה מקום בפורום. בניגוד לאתר שם הכתיבה שלך ברמה מאוד גבוהה ונותנת ערך מוסף, פה אני מצפה לדון עם אנשים ולא רק לקרוא.

muller אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

הערב במוקד הצ'מפיונס::

- סביליה תארח את ליברפול בפיחואן בקרב על המקום הראשון כשהאנגלים מוליכי הבית כרגע עם 8 נק', אחת יותר מהספרדים.
    - 'בית המוות' נראה די סגור, טוטנהאם תסיים ראשונה גם אם תפסיד לבורוסיה דורטמונד שכשלה נגד הקפרסיאים בשני המפגשים ונמצאת במשבר עמוק. במשחק השני: ריאל תתארח בקפריסין אצל אפועל אחרי הדרבי הכושל נגד אתלטיקו. ראמוס לא ישחק בגלל האף השבור.
    - נאפולי זוהרת באיטליה אבל בצ'מפיונס היא בסכנת הדחה, עם 3 נק' בלבד ואחרי הפסד כפול לסיטי. היא חייבת לנצל את שחטאר הסגנית לה 9 נק'.
    - בית 7 מגיע לקראת הסוף. בשיקטאש ופורטו, פפה נגד קסיאס, קרב בין מקום ראשון בבית למקום השני. מנאקו כמובן מאכזבת ויש לה רק 2 נק' והיא איבדה כמעט סופית את הסיכוי להעפיל, היא תקווה לנצח את לייפציג.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/20/15112050570823.Xxx

דירוג העוצמה של אורי קופר:

1. מנצ'סטר סיטי - ללא שינוי
    2. ברצלונה - ללא שינוי
    3. פאריס[דורגה 5]
    4. באיירן מינכן[דרוגה 8]
    5. ולנסיה - חדשה בדירוג
    6. מנצ'סטר יונייטד[דורגה 4]
    7. נאפולי - נותרה זהה
    8. רומא - לא הייתה בדירוג
    9. ריאל מדריד[דורגה 3]
    10. צ'לסי [דרוגה6]

4. Raulito Madridista

לא זוכר משחק כל-כך משעמם וחסר משמעות בצ’מפיונס ואפילו אני כבוי לקראת הערב. גם אם ננצח 8:0 כמו נגד מאלמו אז זה שווה לתחת, לא פחות מזה. במארקה וב-AS מדברים על רוטציות ונשאלת השאלה האם אסנסיו ע"ח בנזמה או יחד איתו ועם רונאלדו(לפי המארקה, אסנסיו ע"ח איסקו). אגב כריסטיאנו - הוא בוודאות לא ינוח וזה המשחק ה-20 שלו ברציפות בצ’מפיונס(18 שערים ב-19 המשחקים האלה). החמיץ את חצי הגמר הראשון נגד סיטי בגלל פציעה ומאז הוא לא נח. בליגת האלופות לפחות הוא בסדר בינתיים עם 6 כיבושים ובראש טבלת המבקיעים.

ומהחלוץ לשוער: קיקו קאסייה עם הופעה מס’ 7 ברציפות, בדרך לשיא האישי שלו בריאל מדריד שעומד על 8 משחקים בעונה שעברה בעקבות הפציעה של קיילור נאבאס. במארקה כתבו ‘ניצחון כדי להפסיק את הסבל’, ובאתר הרישמי התלהבו לכתוב שבנזמה כבש צמד בקפריסין בביקור שלנו שם בצ’מפיונס ב-2011/12.

במסיבת העיתונאים יכולנו לשמוע באופן מפתיע את מרקו אסנסיו שהגיע יחד עם זידאן. “כריסטיאנו? הוא לא טוב בליגה אבל אני לא דואג, הוא תמיד חוזר”. הוא דיבר על הרצון לנצח כדי להבטיח את ההעפלה באופן סופי. אסנסיו נשאל על הקבלה למוראטה ואמר שהמצב שונה והוא בסה"כ ילד בן 21. על העונה שלו הוא אומר שהוא מרגיש חשוב ורוצה להמשיך להבקיע. וכה אמר זידאן - “אנחנו ריאל מדריד ותמיד מצפים מאיתנו ליותר. בנזמה חייב לתרום יותר”.

5. DRORIKO Member

יובה מחוץ לרשימה ובצדק

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה חווה גוטמן שאמר שהGSP בניקוסיה הוא מבצר ויהיה לריאל מאוד קשה ובלה בלה בלה בלה.
    הוא חושב ריאל מדריד זה נבחרת ישראל שלו .

7. oranfu Member

תענוג גדול לשמוע כמה עצוב לשגיא כהן ושפיגלר שליברפול מובילה 3-0. ממש כואב להם הזבלים האלה.

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו לנו העונה מספיק משחקים קלים מאוד שהתקשינו בהם (אפילו בברנבאו נגד ניקוסיה ניצחנו 0-3 עם יחסית מעט מצבים), אז לא כזה מובן מאליו שאנחנו מובילים 4-0 במחצית. למעשה זו נראה לי הפעם הראשונה העונה שאנחנו מבקיעים יותר משלושה שערים במשחק אחד. מקווה שהגוליאדה כאן תתן לבנזמה ורונאלדו את הבטחון שהם צריכים.

9. DRORIKO Member

נראה לי שלאוהדי ליברפול יותר קשה, פתאום אי אפשר לקטר יותר :p

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

אפשר אפשר תאמין לי.

11. South Boy Member

Bitch please
    כמו בגמר האירופית, מורנו מוכר את ליברפול כשהוא רואה את קבוצת נעוריו, שלא יזכה לקום מחר.

12. South Boy Member

למה תמיד להגיב בדיעבד? את לוברן החליף אחרי שבישל לטוטנהאם שלושה שערים, את מורנו הוא מחליף כי הוא קלט שהוא בהזיה שהוא נשאר בסביליה, זה פשוט מבחיל איזה הגנה פאתטית ועלובה, אפילו לקטר על זה נמאס כבר. לכו קיבינימט.

13. DRORIKO Member

MISSION COMPLETE

14. oranfu Member

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aaarofl

אין מילים כבר לתאר את הקישור וההגנה הזאת, נותר רק לצחוק.

oranfu אוהב/ת את זה.