ליגת האלופות 2011-2010: נגמרה ההגרלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏9/7/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר :aaarofl:

סתם, האמן לי שאני פה בקריזה. לא ייאמן עד כמה הקבוצה חלודה. היא מסקיעה תוך בליץ משובח שלישייה ואח"כ נותנת לקבוצה של ליגת העל הישראלית לחזור לשיוויון. לא מספיק זה אז אניטה הוא גמד...

הכוס המלאה, עברנו. הכוס הריקה, כמעט ירינו לעצמנו בראש. פעם שטקלבורח מראה למה הוא היה כל כך טוב במונדיאל ואז עושה שטויות כמו טירון. מבחינתי שוב ראינו עד כמה אייאקס עדיין לא למדשה מברט ואן מרווייק...

עומר, אם היה לי את הכסף הייתי בכיף נותן לך אותם במתנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אני יכול להבין שאתה כועס. אולי מחר בתמורה תהנה מהקבוצה שלך!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/8/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי אני מוכן לקבל את זה.

רוזנבורג ניצחה בסופו של דבר 3:0

המשחק בין שריף לדינאמו זאגרב הולך לפנדלים!

3. Piet van Reenen Member

פשוט לא להאמין הקבוצה הזאת!!!
    איזה מנטליות מגעילה יש לקבוצה הזאת.
    קבוצה רכה חסרת אופי בגרוש שמכלום נכנסת לפאניקה , פשוט מדהים איך הקבוצה הזאת מצליחה לסבך את עצמה כל פעם מחדש.
    יש לאייאקס מזל שסטקלנבורג עצר את הפנדל כי אם לא בטוח ההינו מפסידים.
    אין מה לשמוח מהעלייה, בשלב הבא אייאקס תודח ולא תגיע לשלב הבתים.
    כל השחקנים של אייאקס הם נקבות חסרי עמוד שדרה!!!!!
    בושה וחרפה!!!

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/10
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב. זה היה באמת משהו מיוחד.

כנראה שהצמד טובי את ורטונגן טוב רק לליגה ההולנדית. מה גם שאניטה לא נראה כל כך באיזור, ובכל זאת הביזיון הגדול הוא "איש המונדיאל" ואן דר ויל. פשוט חגגו עליו ברמות שאפשר לפתוח שם מועדון. הוא פשוט בדיחה הגנתית מהלכת, שמדי פעם מהלך התקפי טוב גורם לך לשכוח מכך. איזה קבוצה גדולה ואיזה נעליים.

סטקי....עזבו אני לוקח את כל הדברים הרעים שהוא האכיל אותנו שש עונות (כולל יציאה לא ברורה בסיום..) וזורק לפח. עונה אחרונה כבירה, מונדיאל, והיום השיא. עזבו את הפנדל שעצר (מדהים שלעצמו), במחצית הראשונה הוא החזיק אותנו לבד במשחק כשהציל כדור מדהים (שכוכב הערב של פאוק, ואן דר ויל, מסר לו מ- 22 מטר) באחד על אחד ועוד שתי הצלות טובות. מה גם שהוא יודע לפשל ברגעים לא חשובים (סופר קאפ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ). ענק סטקי! וואן מור ייר!

סוארז. מישהו ראה את חילופי הדברים בינו לבין יול? אבל כזה הוא. מעצבן, אבל ווינר ברמות.

אני לא לוקח שום דבר חוץ מזה שעלינו. לא הצלחנו לנצח קבוצה ברמה של ליגה ישראלית. ביזיון שלעצמו.
    לפחות בשלב הבא נהיה עם אל חמדאווי.

לילה טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/10
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע גיא, אני רוצה בהחלט להסכים איתך, אבל אנא קח בחשבון ששום קבוצה רצינית עדיין בכושר. סלטיק עפה נגד בראגה, הבנתי שקבוצה שוויצרית העיפה את פנרבחצ'ה עם כל הכסף שלה. לך תדע מחר מכבי ת"א מעיפה את אולימפיאקוס.

אני בהחלט מסכים איתך שהקבוצה סובלת מבעייה מנטלית, אבל ראית את סוארז? הוא היה מוכן ללכת מכות עם יול...הבחור הזה אפילו כועס בדקה ה-91 ולא רוצה לצאת אפילו אם מפוצצים אותו.

בהגרלה ביום שישי היריבות הבאות:
    סמפדוריה, אוקזר, דינמו קייב, יאנג בויז, ובראגה...את האמת? אולי עדיף לקבל אחת משתי הקבוצות הראשונות. למה? כי הן עדיין לא שיחקו משחק רשמי אחד. בטח סמפדוריה תגיע לקרב מולנו ללא שום משחק הכנה רציני. את דינמו קייב אני ממש לא רוצה כי האוקראינים כן יצליחו לחסל אותנו אם נראה שוב שלושים דקות של כזו פאניקה!

בכל מקרה בסיבוב הבא נראה את אל חמדאווי בפעולה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. Don Joan Roman Member

יש לי שאלה, עכשיו כשפאוק עפה הם נשרו לליגה האירופאית או שהם לא ישחקו השנה באירופה?

7. kraz11 Member

חבר'ה עזבו אותכם מדברים קטנים כמו מנטליות חלשה ,הגנה רעועה ואנמיות
    העיקר שעלינו ולא עפנו כבר עכשיו מאירופה ...בשיא הרצינות זה הישג לאייאקס הנוכחית

ועם זאת כדי לא לעשות בושות באירופה בהמשך הדרך צריך להביא מגן שמאלי
    במקום אניטה...הוא פשוט לא מתאים לרמות הגבוהות, לא שזה מה שהוא נתקל בו היום ועדיין הוא לא הסתדר (למרות שלא היה פנדל)
    וכמובן חלוץ שזה כבר יש.
    רק שסוארז ישאר

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, לא בדקתי בדיוק מה עשתה בראגה בפגרה עד כה מבחינת ההעברות ושמירה על הסגל מהעונה האחרונה, מלבד שאיבדה את שוערה המצויין שעבר לג'נואה. אבל על פי העונה הקודמת מדובר בקבוצה עקשנית ובכלל לא רעה, אני לפחות לא הופתעתי כלל מכך שעברה את הסקוטים (למרות שקיוויתי להפתעה מבחינתי).

לדאריו אין סיבה עכשיו ללכת לפאוק מלבד הכסף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/8/10
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שריף טיראספול עושה את הבלתי יאומן וכמו שבשנה שעברה הדיחה את סלביה פראג בדקה ה-90 כדי לעלות לשלב הפלייאוף השנה היא עושה את זה לדינאמו זאגרב בפנדלים ומעיפה אותה. היא כמובן תהיה לא מדורגת.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קורא עכשיו את התגובות באתר של אייאקס נטוורק ושם גם מגזימים. נכון, ספגנו שלישייה מיריבה שתשחק בצמרת הליגה הישראלית, אבל ברור לי לחלוטין שבשלב הזה של העונה החבר'ה פשוט לא בכושר.
    אלא שחוזרים מהמונדיאל נראים לרב עייפים ולא חדים (ואן דר ויל היה אסון), אבל אני משום מה חושב שאנחנו מגזימים.

אני שוב מדגיש, פנרבחצ'ה לא תפסיד ליאנג בויז בעוד חודש פלוס. סלטיק קבוצה לא פחות טובה מבראגה. אליאס, בראגה קבוצה טובה, אבל סביר להניח שכרגע בשלב הזה של העונה עדיף להתגונן מאשר לתקוף...
    ברגע שהקבוצות רק חוזרות לפעילות אי אפשר לצפות שהם משחקים במאה אחוז יכולת, בטח לא בהתקפה. אני בהחלט חושב שלא היינו צריכים להסתבך אחרי שהובלנו 3-1, אבל בסה"כ במשחק הראשון אייאקס היתה צריכה להביס את היוונים.

אני לא משלה את עצמי שאפילו במקסימום כושר אנחנו לא מסוגלים להתמודד שווים בשווים עם עשירי אירופה, אבל זה גם לא היכולת האמיתית של וורטונגהן או הגמד אניטה. הסיבוב הבא יהיה מאד מאד קשה לעבור, אבל לא נשחק נגד ריאל מדריד או מנצסטר יונייטד...חוץ מדינמו קייב אני לא ממש מפחד משום קבוצה. לא מזלזל, אבל לא צריך לפחד.

הדבר הכי חשוב עכשיו שלואיס הולך לאשתו בשביל להיות לידה בזמן שהיא תלד. יש לו עכשיו לפחות שבוע חופש וכדאי שיינצל את זה. גדול איך הוא כעס על יול, הבחור תמיד יישאר בליבי.

(ההולנדים השתלטו פה על הדיון לכן כדאי שאולי נעוף בחזרה לדיון שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תקציר הדרמה בסלוניקי:

12. c_web Member

פספסתי דרמה אמיתית אתם אומרים אה? נטשתי את השידור ב 3-2 כי לא האמנתי שאייאקס תספוג עוד שניים אבל זה לא היה רחוק..

ראיתי את הדרמה בפנדלים בין שריף לזאגרב, הפתעה יוצאת מן הכלל של המולדבים מסיר את הכובע. זו גם תוצאה טובה להפועל כי שריף יריבה עתידית יותר קלה מאשר זאגרב.

ומילה על יאנג בויז ברן, לנצח 0-1 בסוקרו טורקגולו באיסטנבול זה מדהים. שאפו!

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק ראשון בהרכב של רד בול ובוגוסיהאן עם שער בכורה באירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מי האופציות של רד בול בשלב הבא?

14. Ajax Amsterdam Member

העיקר שאייאקס עלו שלב ושמעלייה לשלב הזה של ליגת האלופות הם הכניסו מלא כסף הכסף הבאמת גדול נמצא במרחק של 180 דקות.ואני מסכים שאייאקס לא צריכה לפחד מאף קבוצה כי אנחנו מפוצצים בכישרון.בקיצר העפלה בהחלט אפשרית

15. alexshw Member

הפועל ת"א, ספרטה פראג, קופנהאגן, באזל, אנדרלכט