ליגת האלופות 2011-2010: נגמרה ההגרלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏9/7/10.

1. c_web Member

אייאקס מסיימת בתיקו 1-1. חבל מאוד, ראיתי את הדקות האחרונות. סוארז התפרע כרגיל על השופט וגם קיבל צהוב, ודרש פנדל בתוספת הזמן על נגיעת יד יוונית ברחבה שאכן הייתה אבל לדעתי צדק השופט שלא שרק.

2. Ajax Amsterdam Member

חבל באמת חבל מה יהיה עם הקבוצה הזאת קבוצה יוונית אי אפשר לנצח ועוד ש3 שחקנים היו ב4 נבחרות הטובות בעולם.מאמין בכל זאת שנצא עם הניצחון מסלוניקי

3. AFCA Member

סוארז התפרע בצדק, כל המשחק פרובקציות יווניות והצהובים הולכים לצד אחד, ועוד על מה הוא שלף צהובים. פנדל 100%, באמת שלא ברור לי איך אפשר שלא לראות דבר כזה. לא ראיתי איפה הוא עמד, אבל אני ראיתי את זה בפעם הראשונה מול המחשב. בכל זאת, אני לא אוהב לבכות על שופטים יותר מדי אז גם התייחסות למשחק. ראינו היום כמה חייבים עוד חלוץ, מה לעשות ההתקפה לא מספיק טובה, סולימאני עוד היה בסדר אבל בלי חלוץ שאפשר לסמוך עליו מול השער יהיה קשה העונה, ומומלץ שהוא יהיה עד שבוע הבא. שמחמיצים כל כך הרבה חייבים להענש, רק חבל שאחרי הגול הפסקנו לשחק.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לקהל של פאוק.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  4. kraz11 Member

עכשיו בעצם אייאקס שילמה על זה שאין לה סקורר נוסף חוץ מסוארז ....
    צריך להעיף את סולימני קיבינימאט ולהביא חלוץ ברמה

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע על מי לכעוס יותר, על הקבוצה שלי שפשוט כמו תמיד באירופה מראה שאין לה חוט שדרה אן לשופט שבדקה ה-92 לא מעניק פנדל של מאתיים אחוז לאייאקס.

הייתי בהפסקה כל כך מבסוט ששכחתי שלאייאקס יש באירופה בעיה לגמור משחקים. פאוק הגיעה בפרוש פעם אחד לשער שלנו ופשוט הבקיעה. ללא ספק שבמחצית השנייה אייאקס נחלשה, אבל ספיגת השער הזה יכול להיות סוף הסיפור שלנו עם לואיס סוארז. אם לא נעפיל לליגת האלופות אייאקס תצטרך למכור אותו והקבוצות העשירות באירופה לא מטומטמות.

אין מה לעשות, עכשיו אנחנו צריכים לקוות שביוון נוכל להפתיע, אבל לדעתי אין לנו יותר מעשרים אחוז סיכוי. משחקים מסוג אלה כל כך מתסכלים כי במחצית הראשונה היינו צריכים לשלוח אותם בבושת פנים הביתה, עכשיו אנחנו בבעיה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידו, זה פנדל במאה אחוז. סוארז מנסה להקפיץ את הכדור מעל ליווני, הוא מרים את ידיו והכדור אפילו משחק פעמיים ביד. מצטער, אבל זה מאתיים אחוז פנדל. לצערי זה לא מנקה את ההגנה מאשמה על הפקרת המשמרות שלהם. שוב פעם הצמד אלדרוויירלד את וורטונהגן עושים באירופה במכניסיים!!!

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראגה משפילה את סלטיק עם 0:3, נראית בדרך הבטוחה לגמרי לשלב הפלייאוף.

8. AFCA Member

סלח לי שי, אבל אם אינני טועה האשמה היא של איינו פה. במקום לתת ספרינט בשביל להקדים את השחקן בלי הכדור, הוא רץ ריצה קלה ולשחקן יש שטח מת. לא אופייני לו.

9. רוני שטנאי Member

זה מה שקורה כשחושבים על פולהאם ושמים בהרכב אפס כמו לינדגרן ושחקן שבכלל לא רצה להיות כאן כמו סולימאני ולא מחתימים בזמן חלוץ . מחצית שנייה קטסטרופה בלי שום נסיון ממשי לגול והאחרון שצריך לבוא אליו בטענות זה אל השופט.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אולי אתה צודק, אבל הרבה זה כרגע לא משנה. שוב פעם, בפעם המיליון, אייאקס לא מסתדרת עם הלחץ. מבחינתי זה כל הסיפור. כל אוהד היה קופץ למזרקה אם ככה הקבוצה שלו היתה נראית במשחק הרשמי הראשון העונה, אבל שוב ה'כדורגל היפה' מפסיד לנו משחקים ואולי הרבה הרבה מאד כסף. לי באמת נמאס מהסיפור הזה כי ברגע שאני מפסיד לקבוצה הרבה יותר טובה (ספרד מול הולנד במונדיאל) אני מוכן לתת כבוד למנצחת, אבל היום פאוק פשוט גנבו ניצחון (1-1 במשחק חוץ זה פשוט כמו ניצחון). ברגע שאנחנו מחמיצים כמו טירונים והשופט חושב שהוא מצחיק כשהוא כל המשחק שופט כמו שופט ישראלי ממוצע אני כועס.

רוני, לגבי יול אתה צודק במאה אחוז. מבחינתי אם נפסיד מול פאוק אפשר לשלוח אותו לפולהאם. לגבי לינדגרן אני לא מסכים למרות שהוא אפס מאופס. אייאקס שיחקה בסה"כ היום כדורגל טוב מאד, אבל החטיאה ברגעים קריטיים. למרות שער מצויין סוארז החטיא עוד שני הזדמנויות גדולות, מבחינתי גם סולימאני יכול ללכת כי חוץ מהחטאה אחת גדולה הוא לא תרם דבר להתקפה.

בקיצור, ההתקפה שלנו מבוססת רק על סוארז ואל חמדאווי יכול מצדי ללכת לעזעזאל. אם הוא חותם מחר הוא בעקיפין גם אשם למה שקורה היום במועדון. על ההנהלה כבר אין לי מה להגיד, דעתי ידועה, והרשה לי להוסיף שאם האוהדים באמסטרדם עדיין לא הבינו ש'כדורגל יפה' רק עוזר מתי שיש לך את הכסף של ריאל מדריד, ברצלונה, צ'לסי ושתי הקבוצות ממנצ'סטר אז בקרוב גם האלופה תצטרך לשחק מוקדמות בליגת העשירות...

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Pirlo59 Member

שאלה לקראת הגרלת שלב הבתים (הלכתי רחוק) שתהיה ב-26 באוגוסט:

מי תהיה בדרג א' או ב', זה לפי הקישור הבא??
    http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/d.../trank2010.html

אם כך, יוצא שמילאן בוודאות בדרג א' (כי ליברפול לא תהיה בצ'מפיונס)...וליון תהיה תלויה בסביליה שתתמודד בשלב ה-4 של המוקדמות (ב-17-18 באוגוסט)...

13. Ajax Amsterdam Member

בסך הכל אני מקווה שננצח את פאוק ביוון כי אני מסכים אם מה שעומר אמר עם מכבי תל אביב ניצחה שם 2-1 אין סיבה שאייאקס הגדולה לא תנצח

14. Robin Hood Member

למעט השם, מה הקשר בין פאוק סלוניקי, מודל 2004/2005, לבין פאוק סלוניקי 2010/2011? האם הפסד של קבוצה מסויימת לפני חמש שנים מעיד על כך שהיא צפוייה להפסיד בביתה לקבוצה אחרת בתקופה שונה לחלוטין עבור המועדון, עם סגל שחקנים אחר ומאמן שונה?

אייאקס לא צריכה להסתמך על כך שמכבי ת"א הצליחה לנצח את פאוק סלוניקי לפני כחמש שנים, בדיוק כמו שהיא לא צריכה לחשוש מפאוק מכיוון ששנה לאחר ההפסד למכבי ת"א היא הביסה בביתה את ראן הצרפתית (1-5) או מכיוון שבעונת 2000/2001 היא הביסה בביתה את אודינזה. את פאוק סלוניקי אתה אמור למדוד על פי רמתה המקצועית וסגל השחקנים הנוכחי שלה, כשההיסטוריה של שתי הקבוצות צפוייה לשחק תפקיד מאוד קטן, אם בכלל, בהתמודדות הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10
  15. GiladG2 Member

עדיף לך להסתכל על הדף הבא:

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seedcl2010.html

גלגל למטה לשלב הבתים. מילאן היא השמינית בדרג א', בטוחה שם. כמו שאמרת, אם סביליה לא עולה, ליון נכנסת גם לדרג א'.