ליגת האלופות 2004/5 - שמינית הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Barcik, ‏20/2/05.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, אם כבר מדברים על דרוגבה - אם בארסה בסופו של דבר תעלה, אוהדיה צריכים לשלוח לו זר פרחים. מה פתאום זר, גן שלם.
    על ההחמצה שהיתה יכולה לגמור את הסיפור עוד אפשר לסלוח, אבל ההרחקה פשוט פירקה את כל הקבוצה.

2. Yeste Member

צ'לסי שיחקה במחצית השנייה כמו נומנסיה,רק עם טרי וקרבליו בהגנה. גועל נפש,עוד יותר גרוע ממילאן שלא עברה את החצי,המשחק התנהל ברוב הזמן -16 מטר מהשער של צ'ך. לצ'לסי אין סיכוי בגמולין,לא היו הרבה משחקים השנה שרונלדיניו היה גרוע,וכשלא מנצלים את זה-חוטפים בראש. -2 ספרדיות ,-2 אטלקיות ו"אנגלית" אחת עם -5 שחקנים ספרדים בהרכב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ואני מחזיק אצבעות לצ'לסי שתשבור את שיא ה-15 שעות משחק ללא ספיגה(בינתיים) בליגה האנגלית,מוריניו גאון.
    נתון סטטיסטי מעניין:
    ברצלונה בעטה -37 בעיטות לשער של צ'לסי. לעומת -2 בעיטות של האנגלים!
    ברצלונה החזיקה בכדור -70 % מהזמן.

http://www.marca.com/fotos05/barcelona05/maxilopez_alegria.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/05
  3. רפאל Member

צ'לסי נכנסה לפאניקה מאותו רגע שדרגובה הטיפש יצא וחבל.
    דרגובה הטיפש היה יכול לגמור 2-0 ובמקום זה הוא בעצמו הפסיד לצ'לסי את המשחק כשהתחיל לכסח כל הזמן ולא ברור לי למה מוריניו לא החליף אותו, מורניו אשם בהפסד הזה.
    חבל, היינו יכולים לנצח אם לא ההרחקה.
    תמיד לא אהבתי את דרגובה ואני לא מבין מה כולם מחזיקים ממנו, סתם חלוץ בינוני.
    רק 8 שערים בליגה האנגלית.
    גודיונסון כסכן וגם חולץ בינוני ואגואיסט לא קטן וקזמן מה לעשות לא מוצא את עצמו בקבוצה, יש סיכוי להחזיר את קרספו?

כל הכבוד למילאן!

4. cazzo Il Capocuoco

פשששששש,שיהיה במזל טוב לברצלונה איזה משחק,מקסי לופז,טוב,טוב מאוד...תגידו איך אלברטיני?
    אבל מה שראיתי זה את מנצ'סטר...חיחיחיחי...הייתי עם חבר שלי בבית ואמרתי לו עם ידיים בראש...
    "מילאן במשבר..." האמת הייתי כל כך מובך,איך שחקן כמו פורטון או פורצ'ון עוקף את נסטה אלוהים מה קורה פה?
    פתאום במחצית השנייה מנצ'סטר הושתקה,מלדיני היה מעולה!קומפלימנטי!...נסטה התאפס קצת...
    דידה שוב עם שער נקי,קלאדזה שוב עם משחק הקרבה נהדר,שליטה בכדור...אני מת עליו...
    סידורף נתן גם הוא משחק אדיר וקאקא השתפר טיפה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx אבל למילאן לא היה מחץ בהתקפה...
    סידורף בעט חזק כמו שהוא יודע ורוי קארול האידיוט,האינפטיל,אם הייתי אוהד מנצ'סטר הייתי זורק עליו את
    כוס התה מהיציע...זבל!!!
    איזה שוער גרוע בחיי,ואני נזכר שמנצ'סטר הייתה אמורה להפסיד לטוטנהאם והוא עוד לא הודה שהיה גול...
    בקיצור פרגוסון קנה שוער!!!תציל את פארמה המשבר הפיננסי וקנה את פריי או אפילו טולדו...אוייי....
    שוב,אם שבצ'נקו היה שם אולי היינו כבר גומרים עם זה,אבל לא לשכוח מחצית ראשונה רעה של מילאן...
    ואני חוזר,מילאן צריכה עוד להשתפר יש דרבי...עוד דבר איפה האוהדים של מנצ'סטר...?
    דבר אחרון אבל ממש אחרון,שימו לב לאינדהובן,קבוצה מעולה,שמעתם נכון,גם אם יש כמה קוריאנים {מצוינים
    יש להגיד}...וליון!אחת מאריות אירופה...אומנם אין שמות גדולים,אבל איזה יופי,תשבוחות לפול ל'גואן...

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי היום את המשחק של צ'לסי ובארסה, ובצ'לסי יכולים להאשים שני גורמים בהפסד:
    1. דרוגבה- שחקן במחיר כזה וברמות האלה, כמו שאמרו כאן, גם החמיץ בצורה מרושלת וגם הורחק בצורה חסרת אחריות בפאול מטומטם ולא מחויב בכלל למציאות. ההרחקה הזו גמרה לצ'לסי את המשחק, כשאחריה הקבוצה עברה פעם אחת את החצי בערך.

2. מוריניו- ובקטע הזה הופתעתי לרעה. מוריניו ידוע בתור טקטיקן מצוין וכו' וכו', אבל היום הוא כנראה ישן על הספסל בנואו קאמפ. איך הוא לא שם לב שרייקארד מכניס את אינייסטה ומקסי לופז ושם את כל יהבו על ההתקפה כדי להפוך את התוצאה, מוריניו ב-10 שחקנים ומה הוא עושה? כלום. חיכה וחיכה וחיכה, לא היה לו מי שיניע כדור, יוציא קצת את העוקץ מהלחץ של בארסה, ייתן להגנה קצת זמן לנשום. אחר כך הוא הכניס את גלן ג'ונסון שרק הגדיל את הבונקר, ואחריו את גודיונסן בפיגור כשזה כבר לא שינה כלום, ועוד במקום דאף, ומי ימסור לגודיונסן? אולי כדור שוער של פטר צ'ך. מאמן ברמה שלו חייב לדעת שלהסתגר פירושו לחכות לספיגה בחיבוק ידיים, בטח שראינו את זה ביורו האחרון, ומוריניו פשוט נרדם היום ולא הגיב נכון למהלך המשחק, והפסיד.

למרות כל זה, אני מניח שבלונדון צ'לסי תנצח בתוצאה האהובה עליה ותעלה. למרות שזה תלוי הרבה באיך שרייקרד יבוא למשחק. אם הוא יבוא להתגונן אני כבר עכשיו שם כסף על צ'לסי. אם הוא בא לתקוף, אני חושב שבעוד שבועיים נראה באמת קרב ענק כמו שדמיינו לעצמנו כשהשמות בארסה וצ'לסי עלו בהגרלה בדצמבר.

אהה.. ומילאן עלו. סעמק.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

למה לנחס? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמר אדון "ברכות על הסקודטו ה-28" כל שבוע.

8. milanezi22 Member

אני ציפיתי מצ'לסי להרבה יותר, אבל מה לעשות ברמות כאלה לשחקנים בינויים אין מה לחפש, וביינתים יותר מחצי הרכב של צל'סי יודע להתגונן מצויין אבל בהתקפה אין להם מה למכור.זה מה יש כשרובן פצועה.בגומלין אין לצלסי שום סיכוי, בארסה תגיע למישחק עם ידיעה שאסור לה לשחק יותר מדיי הגנתי ותוכל לגמור את המישחק עם אטו ורונאלדיניו במהלך אחד.
    **ליון מאוד הפתיע אני לא מכיר את הקבוצה אבל היא אנדרדוג רציני באלופות, כמו גם איינדהובן.
    אינטר עם תוצאה מצויינת ואפשר לרשום לה רבע גמר, כי להפסיד היא לא תפסיד על בטוח.
    באיירן תגיע רחוק השנה, רק נקווה שלא לגמר.
    ליברפול הפתעה נעימה, כאשר הגרמניות סופגות תבוסות ב1/8 הגמר...
    רק הגברת הזקנה ניראת על הפנים, מה יהיה עם נדבד? ואיפה טרזגה שצריך אותו...

9. KirkH Member

איך אני אוהב קשקשנים בגרוש שמדברים רק אחרי משחקים ולא לפני.

דרוגבה בינוני? שנתערב עכשיו שהוא כובש העונה יותר שערים מה-17 שקרספו הבקיע בעונה שעברה או שאתה רוצה לחכות לשלושער הבא ואז להתנצל?
    דידי אולי לא שווה את הסכום שהצאר שילם עליו ואולי גם לא שווה חצי מדמי ההעברה הבומבסטית הזו(בינינו, אין הרבה שחקנים של צ'לסי שקבוצות האם שלהם לא גזרו קופון שמן על חשבון הכיס של הצאר, אבל זה לא משנה....). אבל אי אפשר לקחת לו את מה שהוא כבר עשה, גם לא אחרי משחק חסר אחריות ככל שיהיה.

כשדרוגבה כבש צמד מול הצרפתים והשתיק את כל האוכלי צפרדעים ביציע לא שמענו אותך, גם כשגודיונסן דקר את יונייטד בפתיחת העונה שתקת, אבל מה, אחרי הפסד לבארסה, זה הזמן.
    תלך אחרוה בדיונים ותחפש כמה אנשים נתנו לצ'לסי סיכוי, מה קרה? הפסדנו לאחת הקבוצות הטובות באירופה, באחד המגרשים הבייתיים באירופה ועוד יצאנו משם עם שער חוץ - וואוו, איזה אסון.

10. רפאל Member

אני מציע שתרגע כי ההרחקה הזאת משפיע גם על המשחק הבא שהוא לו יוכל לשחק אז לפני שאתה כותב תסתכל גם על העתיד.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראו, אני עדיין בלבטים באשר למה הכריע את המשחק אמש - ההרחקה של דרוגבה או הכניסה של מקסי, בואו נאמר שלשתיהן היתה השפעה עצומה על אופי המשחק. ההגיון שלי אומר שאם דרוגבה נשאר על הדשא בארסה בקושי משווה אם בכלל, שלא לדבר על מנצחת 2-1, אבל זה כבר לחטוא באנכרוניזם ואין לזה מקום בכדורגל. החילוף של מקסי לופז היה גדול, ואני מאוד מקווה שארסן ונגר ראה את המשחק אמש והפנים לקחים לקראת באיירן. עד לכניסה של מקסי בארסה אחזה בכדור נונסטופ, טיילה מצד לצד מסביב לרחבה, עשתה מהלכים יפים, אך בפועל שום דבר, מזכיר את ארסנל בדקות ארוכות מול באיירן ובכלל את ארסנל של העונה. הכניסה של מקסי הוסיפה מימד נוסף להתקפה של בארסה, מימד של פיזיות ורוע ברחבה, והכדורגל הכוחני והפרקטי של לופז הביא לבארסה שני גולים, הראשון ממהלך אישי אדיר שלו (הטעיה נפלאה עוד לפני שהכדור הגיע אליו בכלל), והשני פשוט מבעיטה שהתפקששה לה, אך לפני זה גם לא היה מי שייקח את הבעיטות מהטווח הזה בבארסה.
    בארסה יכולה להיות מעודדת מכך שהיא הצליחה לגבור על צ'לסי ביום שחור של רונאלדיניו. צ'לסי יכולה להיות מעודדת מכך שהיא כנראה מצאה פתרון לסגירה של רונאלדיניו, עם שמירה כפולה של צמד הפורטוגזים הכסחנים פריירה את טיאגו. יהיה חם בגומלין, ורגשות הפסימיות שבי אומרים לי שהכחולים הבונקריסטים יעלו למרות הקאמבק הנפלא של בארסה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

אה ויונייטד עפו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

ומה דעתכם על הגולים של ליון? פשוט ללקק את האצבעות, כל גול בונבון, 4 אליפויות רצופות בליגה הצרפתית (כולל זו של העונה) המאוד תחרותית לא הולכות ברגל, אני מאמין שליון יכולה להפתיע גם את הקבוצות מהטופ של הכדורגל האירופי.

12. משוגע בירוק Member

אני אגיד לכם את העולות הבטוחות שלי:
    מילאן (ההגנה שלה לא תספוג שער בסאן סירו)
    ליברפול (אם בהרכב חסר הם עשו 3:1 אז הם ישיגו תיקו בארינה)
    ליון (אהמ...)
    באיירן מינכן (ההגנה של ארסנל כל כך פאטית שגם בבית היא יכולה לפשל)
    אינטר (פורטו לא תבקיע בסאן סירו)

המשחקים הלא בטוחים:
    יובה - ריאל: לא יודע.. המשחק הוא די פתוח. 1:0 זה כלום ואני מקווה שהפעם הדלה אלפי יהיה מלא ודבר ראשון לא נספוג ואז נכבוש את הגול, כשטרזגה יחזור מהשפעת ונקווה שנדבד לא נפצע קשה. אני מאין שדווקא טרזגה יעשה את ההבדל. סאלגדו כבר בטוח לא ישחק בגומלין ככה שראול בראבו יפתח.

מונאקו - איינדהובן: שוב 1:0 קטן... שתי קבוצות שקולות ואי אפשר לדעת מה יהיה.

צ'לסי - ברסה: שער החוץ של צ'לסי יכול להיות משמעותי מאוד, אבל בכל זאת צ'לסי צריכה לנצח בברידג' ובלי רובן ודרוגבה המורחק זה יהיה קשה מאוד... אבל גם שם הכל פתוח.

אהה ודרך אגב לגבי הויכוח פה קודם של רקובה ונסטה .... אני בעד כל האיטלקיות שיעלו לחצי הגמר אבל שאז יובה תנצח. אתם רוצים עוד בושה לליגה שלנו?

13. Yeste Member

לזה ששאל איך היה אלברטיני? התשובה -אפס. וטוב שרייקראד השכיל להכניס את אינייסטה בפתיחת המחצית.
    הדבר היחיד שהרשים אותי אתמול בצ'לסי היה הסגירה של רונלדיניו,אבל לא צריך יותר מידי להתלהב,כי גם המגן של אתלטיקו מדריד ב',מולינרו עשה את זה לפני כמה שבועות . זה היה מאותם ימים בודדים בשנה שרונלדיניו שיחק בלי הרבה חשק ,בגומלין נראה את רונדליניו האמיתי.
    אבל כול מי שראה את המשחק אתמול יכל לראות שמוליכת הליגה הספרדית קבוצה הרבה הרבה יותר איכותית,וגם זה ביום עלוב של הקשיש אלברטיני, בינוני של דקו ורע מאוד של רונלדיניו. וכול אלה שחורצים באנגגליה גורלות לגבי אמצע המגרש. אני היחיד שחושב שהקשר המחליף בנבחרת ספרד לא נופל מלמפרד בשום דבר?! אומנם פחות יחסי ציבור,והוא לא מגיע" ממולדת הכדורגל" והוא לא שחקן בית אנגלי באלופת אנגליה... שלא נדבר ששאבי יותר צעיר ממנו בשנתיים. זה גם משהו...

הסוס השחור השני באליפות היא ללא ספק ליון- פול לגוואן בנה שם קבוצה מדהימה שמזכירה לי מאוד את קבוצות אמצע הטבלה בספרד השנה,שילוב של שחקנים צעירים ומבטיחים(אסיין,מלודה,גובו,ברגונייס ועוד..) עם כוכבים דרום אמריקאים קצת פחות "מוכרים" (כריס,נילמר ומעל כולם-ג'וניניו פרנבוקנו העילוי(למה הוא לא הגיע לליגה הספרדית?!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ).
    והתלקיד הזה מוכיח את עצמו. ליון,ביחד עם פ.ס.ו,עוד קבוצה שבנתה את עצמה בצורה הזו, יהיו הסוס השחור של האליפות ושתיהן יכולות להגיע לפחות לחצי הגמר.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אוי, ברמן. איזה אכזבה. קשה לילדבר על משחק ממשנו ראיתי רק תקציר של שתי דקות, אבל התוצאה ממש כואבת ולא מגיעה לאוהדי הקבוצה לקבל סטירה כזו בפנים ועוד במגרש הביתי שלהם. אני רק יכול לנחש ששאף לא הכין שעורי בית וזה כי ברמה האישית של שחקנים ברמן לא נופלת מליון. כנראה שכאן לנסיון היה משקל עצום. ליון כבר שואל ותיק בליגת האלופות שכל שנה גם משתפרת את בליגה הצרפתית הם כבר החלו לזלזל ופשוט בנו קבוצה לאירופה. מנגד ברמן, קבוצה שלא הייתה לעולם בליגת האלופות כנראה שתצטרך ללמוד ואולי בנשה הבאה. בכל מקרה יש לנו עולה ראשונה.

15. Barcik Member

כולכם טועים. לא החילוף של מקסי ולא ההרחקה של דרוגבה (מה זה כבר עשה? בסך הכל כמות ההתקפות של צ'לסי ירדה מאחת בעשר דקות לאפס. אם כבר, זה רק עיבה את הבונקר) היה רגע התפנית. הייתה זו כניסתו של אנדרס אינייסטה מיד לאחר שדרוגבה ירד כועס מהמגרש (ואלדז, אגב, הובהל לבית חולים אחרי הכניסה ה'תמימה' הזו). אל אינג'ניירו גרם למשחק של ברצלונה להראות פשוט נכון. הנעת הכדור הכי סבלנית שבעולם, מימין לשמאל, וחזרה. זה המשחק של בארסה - תזוזת כדור סבלנית 25 מטר מהשער. הפרצה כבר תגיע. אינייסטה הכשיר את האדמה לכניסה של מקסי.
    כולם באתר שלי יודעים שפקפקתי מאוד ביכולות של מקסי לופז. אינני נוטה לסמוך על שחקנים שזה עתה עשו את המעבר הבתולי שלהם לאירופה, ועל חלוצים צעירים שאף אחד לא ראה בפעולה אבל כולם בטוחים שהם טובים. המשחק הראשון שלו, מול אתלטיקו, גרם לי להריח עוד יותר את הפלופ. אבל, הוא היה פשוט מדהים אתמול. עם רבע שעה בלבד של נסיון אירופי, מקסי הפגין כישורים מדהימים של חלוץ ציר. הוא שיחק כל כך טוב עם הגב לשער, במרכז ציר הלחץ. בכלל, מפתיע כמה טוב זה עבד, בהתחשב בעובדה שבארסה לא שיחקה עם שני חלוצים מאז 2003, ואני אף חושב שלא עבדו על זה באימונים.
    באשר לאלברטיני, הוא היה יותר לא נחוץ מאשר חלש. למפארד לא ניסה ממש ליזום, ופה אלברטיני נותר בחוסר מעש. הוא ניסה לתרום להתקפה, אבל יכולתיו בתחום מוגבלות. בהחלט היה מקום לעלות עם ג'רארד, שחקן שמשמש טוב יותר כגורם חופשי להתקפה שבא מאחור. בגומלין, נצטרך את אלברטיני הרבה יותר.
    משחק מאוד מוזר של רונאלדיניו. 'יום שחור' זו הגזמה בוטה. הוא בכלל לא שיחק רע. הוא פשוט לא היה דומיננטי. רוני שיחק אתמול כמו עוד בורג במכונה, ולא כמו קראק-העל שלה. הרבה פעמים, הוא עמד בצד וויתר על הדריבלים היומרניים עבור מסירות פשוטות. דווקא אמש הייתי רוצה לראות יותר מרוני האמיתי.
    בסך הכל, זוהי תוצאה טובה לקחת לסטמפורד ברידג'. צ'לסי תצטרך לתקוף, ללא רובן ודרוגבה, ולמצוא את השער. גם ההגנה של ברצלונה איננה עשוייה מקש, אבל חשוב הרבה יותר - ההתקפה תמיד תאיים. ראינו כמה טוב שלישיית ההתקפה של ברצלונה יכולה לעבוד כחוליית קומנדו עוקצנית בשטח האוייב מול סראגוסה וסביליה. בסיכומו של דבר, משחק הגומלין יוכרע לפי השער הראשון.