ליגת האלופות 2004/5 - שמינית הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Barcik, ‏20/2/05.

1. Barcik Member

ולפני שאני מתמוטט סופית מלשבת על המחשב המזויין:
    מראול תבוא הישועה. אם לא הוא, אין לריאל מדריד מה לחפש.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בני... עד העונה לארסנל פשוט רעדו הרגליים בכל מצב שבו הם הגיעו לשלב מכריע בצ'מפיונס ולא משנה כמה נפלאים הם היו בליגה. זה מראה על נסיון או יותר חוסר נסיון בשלבים הגדולים באמת באירופה. אז נסיון הוא כן גורם משמעותי, לבאיירן יש כזה בשפע לארסנל... אין כזה דבר.

3. yakirmaimon Member

קבוצה מתפוררת? לאו דווקא, דורטמונד עד למשחק האחרון הייתה בתקופה מצויינת מאז החזרה מהפגרה ..
    אבל אנשים מדברים פה בכללי, באיירן היא קבוצה פשוט חזקה יותר מארסנל..!! ארסנל קבוצה הכי חלשה בין כל 8 הגדולות שיהיו במשחקים הגדולים. אני מתכוון לכך ש: מנצ'סטר, מילאן, יובה, בארסה, צ'לסי, ריאל מדריד, באיירן מינכן, וגם אינטר טובות ממנה..!!
    ובקשר ללברקוזן, אני מאמין כי לברקוזן תעבור את ליברפול בסיום שני המשחקים, כי לברקוזן קבוצה קצת יותר חזקה מצ'לסי, שכבר כמה שנים לא מצליחה להציג יכולת טובה, היא קבוצה של תקופות, וגם זה בקושי. יכול להיות שהיום לברקוזן ינחלו הפסד בליברפול, אבל יש להם גם משחק בית בעוד שבועיים נגדם, ושם אני מוכן לחתום שליברפול תפסיד, ותסיים את דרכה באלופות..!

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/05
  4. Yeste Member

בוריס,כול הכבוד על עוד כתבה מעולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אגב,פריסק,לא סובל אותו. הבן זונה שפט בהפסד של דפורטיבו לפורטו בחצי גמר ליגת האלופות,ההפסד של ספרד לפורטוגל ביורו,וההפסד המשפיל של ולנסיה לברמן השנה.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך, תסביר לי, איך לשחקנים שכבר שיחקו (וזכו) במונדיאלים, אליפויות אירופה, זכו באליפויות וגביעים בארצות שונות "ירעדו הרגליים" בסיבוב השני של ליגת האלופות, שלב שהם הגיעו אליו בשנים האחרונות תמיד (אומנם לא בצורה נוק-אאוט אבל זה פחות או יותר אותו השלב)? ארסנל לא הצליחה ממש מעולם בצ'מפיונז ליג, אין לזה שום קשר ל"חוסר ניסיון" אלא לכך שהיא פשוט לא היתה קבוצה טובה מספיק כדי לזכות (וגם בגלל הייבורי הפצפון שהפך את משחקי הבית של ארסנל בצ'מפיונז לסיוט אבל זה נושא אחר).

השחקנים של ארסנל כבר שיחקו במעמדות גבוהים וזכו בתארים ופרסים חשובים, הם לא צריכים "ניסיון" מיוחד כדי לנצח עם אותו כדור ועם אותם החוקים רק בגלל שהמשחק הוא חלק מהצ'מפיונז.

יקיר מימון :

ידעתי שההודעות שלך תמוהות ומלאות בסובייקטיביות ואי-דיוקים, אבל זה ממש חציית קו אדום.

עפתי לראות את המשחק. הימור זריז (ואופטימי) - 2:0 לארסנל. בהצלחה לריאל, שום דבר אישי נגד יובה, אני פשוט רוצה לראות כדורגל מעניין השנה בשלבים הגבוהים. תהנו.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

1-0 לבאיירן, אחרי בקושי 4 דקות.

7. Makaay#10 Member

ענק פשוט ענק, אני לא מאמין איזו קבוצה, איזה תותחים, ולא , לא ארסנל התותחנים אלא באיירן!
    עריכה: 1:0 לאיינדובן

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/2/05
  8. נדב מיכאלי Member

תוצאות ביניים :
    ליברפול -לברקוזן 0-2 (http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )
    ריאל -יובה 0-1
    באיירן-ארסנל 0-1
    איינדהובן-מונאקו 0-1
    כל קבוצות הבית מובילות.
    אני ראיתי את ריאל נגד יובה,משחק עם קצב טוב.
    יובה נראתה באמת כמו "גברת זקנה" -גברת שבקושי מסוגלת לצעוד ,שמדי פעם מרגישה שהיא יכולה להעיז קצת,אבל הגיל שלה מגביל אותה .
    ולגבי ריאל פשוט תענוג היה לראות את ריאל מדריד .
    הרגע העצוב השנתי : פאבל נדבד שוב נפצע,עד מתי פאבל?כואב הלב עליו.
    והרגע המשמח שלי אישית כרגע : 0-2 לליברפול ללא מוריינטס (שלא מורשה לשחק),ג'רארד (צהובים),סיסה (פצוע),צ'אבי אלונסו (פצוע) על לברוקזן המאיימת,אני מאושר.
    כל שונאי ליברפול -תאכלו את הלב.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית באולימפיאסטדיון, 1:0 לבאיירן. ברבע השעה הראשונה, אולי קצת יותר, כל נגיעה בכדור של שחקן ארסנל היתה ביזיון מוחלט, ההגנה היתה היסטרית מתמיד (והיום סיגאן משחק טוב מאד - קולו טורה עם הטעות המפגרת שהובילה לשער של באיירן הוא החוליה החלשה יחד עם לאורן שמפסיד היום כל כדור), שחקן אחד של באיירן מנצח ארבעה שחקנים של ארסנל במאבד על הכדור, מסירות רשלניות בהתקפת ארסנל וכו'. לא חשבתי שנצא עם פחות מרביעיה ברשת. לא יודע מה קרה, אבל פתאום ארסנל התעוררה והתחילה לתקוף (אולי קשור בכניסה של פלאמיני במקום אדו?) - באיירן לא כזאת מפחידה אחרי הכל. במחצית השניה אני מאמין שנבקיע. למרות שבאיירן הרגו אותנו עם הלחץ בהתחלה, ארסנל יותר מוכשרת. נקווה לטוב...

נ.ב כל דקה עם גיא לוי זה סיוט. לא יכל ללכת לפרשן את המשחק בבירנבאו?!

10. Makaay#10 Member

והוא עושה זאת שוב, דקה 58 זה כבר 2:0 אנשים, אבל זה עדיין לא מספיק בשביל להיות רגועים לקראת משחק החוץ.
    עריכה:3:0 סליהמידיצ' הופך את זה לתבוסה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/2/05
  11. נדב מיכאלי Member

כל כך עצוב לי לראות את מייקל אואן,הנסיך של אנגליה לא בליברפול.
    אבל אני לא כועס עליו,כשאתה שחקן צעיר ומקבל הצעה מפתה מאד מריאל מדריד,קשה לסרב.
    מייקל אואן -אני אוהב אותך!
    הוא עוד יחזור!

לגבי הערב : ריאל ניצחה את יובה,באיירן ניצחה את ארסנל בהפרש של 2 שערים,כנ"ל ליברפול ואיינדהובן ניצחה את מונאקו 0-1 .
    ליברפול ניצחו,ועוד הבקיעו 3 שערים ללא כמה משחקני המפתח שלה ,הפתעתם אותי לטובה,רק תמישכו ככה.
    ריאל שיחקה היום מצויין,סליחה,זידאן שיחק מצויין ונדבד נפצע במחצית הראשונה,זה סיפור המשחק.
    האם יש סיכוי לארסנל לנצח 0-3 את באיירן?קלוש.
    כמה טוב שחזרת-ליגת האלופות.
    ותודה ליברפול על ניצחון מפתיע.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מגיע
    לא מגיע ליובה להפסיד רק 1-0, איזה משחק של ריאל, פשוט כל הכבוד, העבודה של לושמבורגו נראית בכל מהלך של הקבוצה הזאת. אם ראול בראבו היה יודע גם להגביה כדור, נו טוב, אף אחד לא מושלם, והרוב רחוקים מכך.

סה"כ חימום נחמד לקראת מחר.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סך הכל יובנטוס צריכה להיות מרוצה מהתוצאה המינימלית שהיא הצליחה להשיג בצורה די יפה. משחק ההגנה שלה לרוב היה מושלם(איזה משחק נהדר של זמברוטה ובייחוד איש המשחק אצל יובה לטעמי קנאברו עם אחד מהמשחקים הטובים שלו השנה) ולהוציא את הגול הם הצליחו לסכל היטב את ההתקפות הרבות של ריאל מדריד בראשות זידאן הפנומן שהיה מעל כולם הערב ולסיכום משחק טוב מאוד של מדריד שלרוע מזלה נגמר עם שער יתרון אחד לקראת הגומלין.

החדשות הרעות עבור יובה היא פציעתו(למה שאתלונן? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) של נדבד שבלעדיו מי יודע לאן המשחק היה הולך, אני מקווה עבור אוהדי יובה שזו לא תהיה פציעה רצינית ובכל מקרה בשמיני במרץ הוא יהיה שם בשביל יובה אחרת אני לא נותן הרבה סיכויים לעבור את ריאל מדריד.

באיירן יצאו מאוכזבים בצדק, תצוגה טובה של כדורגל שנהרסה בגלל ספיגת גול שטותי שאולי פתח לארסנל סיכויים במשחק הגומלין.

זהו, מחר המשחק המכריע בשבילי ואני מקווה שבשעה זו מחר הלב יהיה שמח. פורצה מילאן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/05
  14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שראה היום ריאל-יובה ראה משחק מצוין עם קצב טוב, ובראשותו של זינאדין זידאן עם תצוגת כדורגל פשוט עילאית! איזה שחקן! אבל עם זאת, יובה חוזרת הביתה עם 1-0 והיא צריכה להרגיש טוב שלא חטפה יותר. היתרון הזה עשוי שלא להספיק לריאל ועל פי מה שהלך על כר הדשא היא צריכה לראות את עצמה מאוכזבת. יובה בלי טרזגה ונדבד שנפצע מוקדם פשוט חלשה. ראינו מהם כמה בעיטות מסוכנות אבל ריאל שלטו במשחק. יהיה מותח בגומלין.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן ה"תותחנים" שוב היום ראו שמה לעשות בכל מה שקשור לאירופה הם שום דבר וממש בזכות אלילת המזל בלבד הם יצאו עם שער חוץ. באיירן מינכן פשוט לא רואה אותם, פשוט לא בליגה ולא ברמה של ארסנל את זה אמרתי גם בעונה שעברה וגם לפני שנתיים וגם אתמול ואני אגיד גם מחר וגם עוד שנה. לארסנל אין מה לחפש בליגת האלופות כי הרגליים רועדות לכל ה-11. הנרי היה היום על המגרש בכלל? באיירן מינכן צריכה להיות מאוכזבת, בגלל הטעות המעצבנת והשער שלא הגיע לארסנל אבל זה בסדר, זה לא ימנע מבאיירן לדלג בקלות לשלב הבא כי מה לעשות... הם פשוט יותר טובים מארסנל ללא שום ויכוח.

ההפתעה שלי זאת ליברפול..... תוצאה מצויינת למרות השער בדקה ה-90 ויש רושם שהיה שם משחק טוב גם מצידם של הגרמנים שידעתי ואמרתי שיש להם את היכולת לנצח אבל הם פשוט החמיצו והחמיצו. אני לא הייתי קובר את לברקוזן אני מאמין שעדיין יש להם סיכוי כי 2-0 בבית על קבוצה כמו ליברפול זה לא משהו שהוא בגדר הבלתי אפשרי.

מונאקו-פ.ס.וו הכל פתוח. פ.ס.וו יכולה להגדיר את המשחק הזה כהצלחה כי היא ניצחה והכי חשוב לא ספגה שער חוץ. מונאקו קבוצה טובה יותר לטעמי ובבית היא פייבוריטית לנצח אבל אם ההולנדים יצליחו לגנוב שער חוץ העניין יוציא מהצרפתים את כל ההתלהבות.

משחק לא רע היה בבירנבאו. לא הייתי מגדיר אותו כמסעיר ומענג אבל בא נגיד שהיה כדורגל טוב. ריאל פשוט הייתה טובה יותר והייתה צריכה לנצח בהפרש יותר גדול. לא יודע מה קורה לנדבד פשוט אין לו מזל. זה עצוב וזה מכה גדולה ליובה השאלה הגדולה רק מתי הוא יחזור, אני מקווה שזה לא רציני כי יובה צריכה אותו ובבית בפיגור של 1-0 בהחלט יש לה סיכוי אפילו טוב להדיח את הספרדים למרות שהם נראו טוב היום.