ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים סיבוב שלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kiko, ‏19/10/04.

1. RMCF Member

זה אחד הדברים הכי מטומטמים ששמעתי בחיים שלי!

במה זה כ"כ ברור??
    ואיפה ההשקעה בסריה א'? פארמה מתחת לקו האדום, לאציו במקום ה-11!

אתה אומר כאלה שטויות!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/04
  2. Joel Gion Member

וזה כמובן בגלל חוסר ההשקעה,לא בגלל שלפארמה יש מאמן חובבן ולאציו מכרה את כל השחקנים הטובים שלה.
    בקיצור,מספיק עם כל הויכוחים המטומטמים האלה.את הקבוצות האיטלקיות גביא אופ"א מעניין בשנים האחרונות בערך כמו שאת ברזיל מעניין גביע הקונפדרציות.

3. Yeste Member

תהרגו אותי "אורי -טוטי" "זאביר זאנטי" ו " אלעד כהן",אבל ממה לעזאזל אתם מתגאים??
    ההפך ממה שאתם חושבים הוא הנכון. אם כבר,הקבוצות האטלקיות עולות בהרכב חסר למשחקים בגביע אוופ"א בגלל שהסגלים שלהם ברמה כ"כ נמוכה ,עד כדי כך שהן לא מסוגלות לשלב בין שתי מסגרות .
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. Javier Zanetti Member

חוץ מגונזאלרו רודריגז , בלם צעיר שיש לו עוד הרבה מה להוכיח והרבה פוטנציאל כל השחקנים שציינת הם שחקנים שעברו את השיא שלהם בהרבה , או שלא הצליחו בקבוצות גדולות .

עדיין לא הסברת למה זו עובדה , בינתיים זו רק דעתך.

5. Yeste Member

שכחתי לציין גם את מרקוס ס'אנה,עוד ברזילאי נפלא שיש לויריאל. שדרך אגב,היום נודע שיש סיכוי שהוא לקח סמים בגמר האינטרטוטו מול אתלטיקו ...

חואן רומן ריקלמה הוא שחקן ענק שבזמנו היה מספר -1 בארגנטינה. העובדה שהוא לא הצליח בבארסה לא קשורה בכלל,זה לא אומר שהוא לא שחקן שמתאים לקבוצות דרג א'.

כנ"ל דיגו פורלאן,הוא הגיע למנצ'סטר יונייטד מאינדפנדיינטה,בתור אחד השחקנים הטובים בליגה הארגנטינית,והיום שממש זקן ,בן 25... הוא מככב בויראיל.

בטגלייה,אומנם לא השחקן הכי הכי מוכשר מארגנטינה.אבל הוא היה בורג חשוב מאוד באליפות של בוקה ג'ניורס והזכייה שלהם בגביע הבין יבשתי.

זאנטי,לך תראה לי שחקן 1 מסכן (!) ( לא שניים או שלושה )בלאציו שמגיע לאיכות שלהם...

העיקר:
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/04
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוטי היקר, רק דבר אחד.

ממתי הדעה שלך=עובדה ?!?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. Yeste Member

לא אמרתי שזאת עובדה
    בוויכוחים מהסוג הזה אין עובדות.
    תהיה ראלי,תסתכל על ההבדל הפיננסי,על איכות השחקנים(והזרים בפרט),תעשה 1+1 ותראה איזה קבוצות עדיפות.

8. Javier Zanetti Member

סזאר , יותר טוב מכל שחקן שיש לווילריאל או בילבאו .

פורלאן מככב במדי וייאריאל ? אם הוא כוכב אז אסי טובי גלקטיקו , להזכיר לך איך אוהדי מנצ'סטר דיברו עליו ?
    אני אחמיא לו ואגיד שהוא שחקן בינוני שיכל להיות שחקן ברמה של מחליף במנצ'סטר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/04
  9. Yeste Member

השם -אסייר דל הורנו,שבמקרה משחק באותו תפקיד של סזאר,ובמקרה צעיר מס'זאר ב-10 שנים
    אומר לך משהו?
    מצחיק.
    אם זה באמת היה נכון,אז כבר מזמן היו רואים את ס'זאר מככב באחת מקבוצות הפאר באיטליה.

.

א)למי אכפת ממה שאוהדי מנצ'סטר אמרו? הם גם אומרים שרוני הוא החלוץ הטוב בעולם. אז?
    ב)הוא הגיע כשחקן זר,מדרום אמריקה לאחת הקבוצות הגדולות בעולם, זה כבר אומר שיש בו משהו.
    הוא נמצא ברשימה מאוד מכובדת של שחקנים שפרגסון הביא(רצה..) לקבוצה שלו מדרום אמריקה-קלברסון,כמעט רונלדיניו,הינצ'ה .

תבין,פורלאן לא מתאים כנראה לליגה האנגלית,אולי הוא לא הסתדר חברתית... אין לי מושג,אני זוכר אותו מהמונדיאל,ואת כמות הרעש שעשו במנצ'סטר לפני שהוא באה.הוא שחקן מצויין ו-וויריאל קבוצה יותר טובה מלאציו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/04
  10. Joel Gion Member

זה לא אומר כלום.רוקה ג'וניור זכה באליפות עולם עם ברזיל ובצ'מפיונס ליג עם מילאן,והוא עדיין אפס.
    למרות מה שקורה לה עכשיו,לאציו הוא אחד מהמועדונים היותר גדולים באיטליה.בכל מקרה,סזאר היה מבוקש מאוד בקיץ גם ביובנטוס וגם באינטר.
    צודק.

11. Barcik Member

אנשים, יש פה דיון גביע אופ"א שממש לא יזיקו לו כל התגובות האלה שלכם. אל תסחפו.

12. Yeste Member

לאציו הייתה אחד מהמועדונים הגדולים באיטליה.
    ובקשר לסא'זר... נדמה לי שהוא השחקן היחיד בלאציו שנחשב לסוג של כוכב ועדיין לא עזב אותם...
    .......

בשנה שעברה לאציו סיימה במקום ה-6. לפני שסתאם,קוראדי,פיורה,סטנקוביץ',מאסימו אודו ומיכאלוביץ' עזבו בקיץ ובינואר.
    השנה בלי כול הכוכבים שעזבו ,עם סגל שרובו במוחץ כולל שחקנים אלמונים,חסרי ניסיון,שעדיין לא הוכיחו שום דבר.אני לא יגיד שחקנים גרועים...
    אתם מצפים שהם יגיעו למקום ה-6? ויהיו קבוצות אמצע טבלה לגיטימית?

אם הם באמת יסיימו השנה במקום ה-6 או מעבר לזה.. אז כבר מוכיח שהתאוריה שלכם ("לקבוצות האטלקיות לא אכפת מגביע אוופ"א, כי זה לא לרמה שלהם... הן צריכות לאגור כוחות לליגה למשחקים יותר קשים מוויריאל ... וכ"ו ")
    זה שטויות!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/04