ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים סיבוב שלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kiko, ‏19/10/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שמילאן יותר איכותית מברצלונה... יותר חזקה כן ואפילו בהרבה אבל לא איכותית מבחינת הכישרון של השחקנים. ג'יולי/דקו/רונאלדיניו/אטו/לארסון עדיפים לדעתי על פירלו/סידורף/קאקה/שבצ'נקו/אינזאגי.

2. טוטי מלך רומא Member

אכן רק צ'לסי היא הקבוצה הלא איטלקית היחידה שיש לה 9 נקודות,כל היתר הן אינטר יובה ומילאן.

אבל יחסית,יש לצלסי בית יותר קל מהם.ומסתמן שאכן כפי הנראה,אלו הארבעה שילכו עד הסוף.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מנסה לרמוז כלום, אבל ארסנל ומנצ'סטר וליברפול משחקות בבתים הרבה! יותר קלים ועדיין שומתות נקודות. אם זאת זה לא תמיד אומר הרבה לגבי המפגשים הישירים, אבל במקרים האלו האיטלקיות חזקות יותר.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן זה נכון שארסנל ומנצ'סטר מקרטעות (את ליברפול אני לא לוקח אפילו בחשבון היא לא מועמדת לשום דבר) ואינטר, יובה ומילאן מרשימות אבל אין לייחס לזה יותר מדי חשיבות. אנחנו בסך הכל בהתחלה ומהשלב הבא יש נוק אאוט ששם מה שקורה פה בשלב הבתים ממש לא קשור ולא משפיע. אז כרגע העיקר זה לעלות ולא משנה איך. עכשיו זה חימום.

ד"א ראיתם את הגול של קורידון מפ.ס.ז?? ענק...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/10/04
  5. Barcik Member

טוטי, לאן אתה ממהר? הן לקחו 9 נקודות, אז מה? ואם במחזור הבא ברצלונה תצטרף למילאן עם 9 (דבר שלפי אתמול בהחלט אפשרי), אז מיד תשנה את המסקנות שאולי מילאן לא תגיע לגמר, או שבעצם ברצלונה כן? אז הקבוצות האיטלקיות נראות טוב. גם צ'לסי נראית טוב, וגם בארסה. אנחנו רק אחרי המחזור השלישי, אל תמהר.

אורי, אתה ממהר במסקנות החותכות שלך. שני הזדמנויות, שהיו צריכות להכנס אבל עלו בחצי מטר גבוה יותר זה עוד לא סוף העולם. היו לברצלונה משחקים עם הרבה יותר החמצות העונה. נכון, בארסה הייתה צריכה לכבוש אותם, ולרדת מהמגרש עם נקודות. אבל למהר עד כדי כך שאתה קובע שמילאן הייתה איכותית וטובה יותר מברצלונה אתמול? לא. המשחק היה שקול, ואם הוא נטה לאנשהו, זה היה לפי דעתי דווקא לכיוון האורחים.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממהר, לא הכרזתי כאן עד ניצוגות הגמר או החצי גמר, רק אמרתי שהאנגליות, שקיבלו בתים נוחים למדי די מקרקעות, לעומתם האיטלקיות שלהן הבתים קשים יותר בינתיים מצליחות. ברור שרצלונה וצ'לסי הן מועמדות להגיע רחוק, אבל למחזור השלישי האיטלקיות נראת טוב יותר. וכפי שכבר ציינתי מקודם גם זה לא אומר כלום על מה שהולך להיות בשלב הנוק אואט, כמי משם הכל מתחיל מאפס. אז אל תכניס לי מילים שלא אמרתי. בסה"כ העלתי תמונת מצב.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

צסק"א הגיעה ליותר מצבים מצ'לסי?
    בדיוק מה שאתה אומר על כל משחק של מכבי באלופות, אפשר להגיד על המשחק אתמול.

8. שבצ'נקו Member

ממבחינה אטרקטיבית ברצלונה הרשימה ברבע השעה האחרונה אבל בקשר ליעילות במשחק אני לא חושב,מבחינה מעשית ברסה לא ניצלה את ההזדמנויות שלה לעומת מילאן שניצלה מצב אחד בטוח שהיה לה.
    האיכות באה לידי ביטוי כשהשערים נכבשים ולא כשהשחקנים מראים רק את היצוצות על המגרש,בקאמפ נו כבר נראה משחק אחר לגמרי,ברסה תתקוף יותר,מילאן תשחק יותר זהיר אבל בכל זאת גם תהיה מאוד מסוכנת.

הנה הציונים של הגזטה למשחק של אתמול:
    MILAN: Dida 6.5; Cafu 6.5, Nesta 7, Stam 7.5, Maldini 6.5; Gattuso 6.5, Pirlo 7, Seedorf 5.5; Kaka 5.5, (Serginho n.r.), Inzaghi 5.5, (Ambrosini 6), Shevchenko 7.5, (Crespo n.r.); Coach Ancelotti 6.5.

BARCELLONA: Valdes 5.5; Belletti 7, Puyol 6.5, Oleguer 6.5, Van Bronkhorst 6.5; Deco 5.5, Marquez 7, Xavi 6.5; Eto'o 5, (Iniesta 6.5), Larsson 5.5, Ronaldinho 6.5; Coach Rijkaard 6.5.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/04
  9. bensror Member

אני ראיתי את המשחק של אינטר מהתחלה ועד הסוף ופשוט נהניתיייי מכל רגע.... פשוט קרענו להם תצורההה!!!! לפי דעתי אדריאנו מועמד מספר אחד לתואר השחקן הטוב בעולםם... מי שראה לפני יומיים אם אני לא טועה את הכתבה על אדריאנו בידיעות אחרונות ... כל מי שלא קרא החמיץ.. הכתב נתן תיאור מדויק למה שאדריאנו הוא ... והוא צודק ... הוא כתב שאדריאנו זה שילוב של הכושר של לותר מתאוס שילוב של יכולת ההבקעה של ואן באסטן ושל הכדרור של רונאלדו ...
    אה וממתי נותנים גם למאמנים ציונים ?? לפי מה קובעים את זה ?

10. טוטי מלך רומא Member

לסיידורף וגאטוסו (בפרט גאטוסו!) הגיע ציון יותר גבוה.וקאקא אכן היה חלש.

11. מרט הכלי Member

עכשיו - איפה כל האפסים שאמרו שברצלונה תבקיעה 3 שערים ותנצח את מילאן? לאן מעלמתם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx ביי ביי אל תהיו בקשר , תמשיכו להתחבות...

12. shmulikwe Member

דבר ראשון שבצ'נקו לא היה יותר טוב מרונאלדיניו ובטוח שלא בציון שלם.
    ובלטי מקבל שבע?!? על מה? על הרמה אחת מדוייקת מתוך עשר?!?

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את התקציר וליו צ'לסי הגיע למעט יותר מצבים. אבל התוצאה 2:0 לצ'לסי הראתה בדיוק את הבדלי הרמות.

על העבודה שלהם! על ניהול המשחק! המערך שהם מעלים, הטקטיקה אותה הם בוחרים, החילופים שהם עושים או לא עושים, על התאמה של הקבוצה שלך ליריב תוך כדי משחק, על תגובות מהירות למה שמתרחש במגרש ועוד...

14. Deutschland Member

אני לא מבין את הציון 7 של בלאטי....מוזר ביותר, למען האמת? לא הייתי מספק לו ציון יותר גבוה מ5.5
    הדיוק שלו במשחק אתמול שאף לאפס!

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא היה שום דיוק.

הבן אדם פשוט לא יודע להגביה, זה מדהים.