ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים מחזור רביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/11/04.

1. Barcik Member

מכבי ת"א שיחקה חרא היום. לא דגו, לא מסיקה, לא כהן וגם לא ג'ובאניני. כמות הפעמים שבהן התפקעתי מצחוק לאור אחת מרפרטואר השטויות של הצהובים הייתה רבה מספור. מאחוריי, ישבה חבורת ציניקנים שטבלו כל פעולה של מכבי בהר של סרקסזם ("זהו, אדו גמור", אחריי הספרינט הראשון של החלוץ). כשרייס (נראה לי) פיצץ את מסיקה בתוספת הזמן פשוט צחקתי בקול רם. מכבי פשוט לא קבוצה. הם איטיים, הם לא יוצאים להתקפות כמו שצריך ומשחקים עם התחת ולא עם הראש. גם בהגנה, אייקס לא התקשתה להגיע למצבים מסוכנים כאשר רצתה ורק שטראובר מנע מהם שוויון. באופן כלשהו, אייקס הצליחה לשחק אפילו מתחת לרמה הזאת. כנראה שמשהו רע מאוד באמת קורה באמסטרדם אם הם לא מצליחים לנצח את מכבי ת"א.
    ומילה טובה על אדו (!): הוא רוצה.

שאר התגובות שלי, מחר לאחר שנת יופי ויום לימודים.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם זמברוטה שיחק וגם היה מצויין, כמו כל יובה, כולל פסוטה שהחליף את זבינה.

אני באמת שלא מבין איך בערוץ הספורט העדיפו לשדר משחק כמו מאנצ'סטר-ספרטה ולא משחק בין שתי ענקיות כמו באיירן-יובנטוס, פשוט טיפשי. נאלצתי לסבול את השדר הטורקי ולראות את המשחק בין ליון לפנרבחצ'ה, שאגב היה משחק מרתק מאוד.

את המשחק בין באיירן ליובנטוס ראיתי בשידור מוקלט ולאחריו אני עוד יותר לא מבין אך בחרו שלא לשדר את המשחק הזה, כי היה משחק פשוט ענק! באיירן הציגה יכולת דומה לזו שהיא הציגה בנצחון 0:4 על אייקס, רק שמנגד הייתה הקבוצה החזקה בעולם, שבעזרת משחק מדהים ניצחה את המשחק בתוצאה האופיינית לה באירופה- 0:1.

באמת שהיה משחק מעולה מצד שתי הקבוצות, אבל הייתי רוצה לציין 2 שחקנים שהיו מעל כולם היום. הראשון- קנאבארו שהיה כמו שהוא רגיל- הבלם הטוב בעולם והשני זלאטאן איברהימוביץ' שנתן את משחקו הטוב ביותר עד כה, מאז שנחת בטורינו. את המבצע שלו שהוביל לשער, שחקני באיירן יקחו איתם גם לקבר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/11/04
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי וואי... בערך 14 שעות אחרי הגול של דגו ואני עדיין בעננים.
    עזבו אתכם מהמשחק, טקטיקות, פאסים, ספרינטים. מכבי לא עשתה את זה אתמול. טוב, בעצם עשתה, אבל לא טוב.
    אחרי 3 משחקים מאכזבים בלי נקודות ובלי שערים, אחרי כל כך הרבה דיבורים על הקבוצה הגרועה בתולדות ליגת האלופות, בא הניצחון הענק הזה על אייאקס והוריד את הקוף הענק הזה מהגב שלנו. אפשר להתחיל להנות מליגת האלופות.
    זה היה המשחק הכי גדול של מכבי שהייתי בו.
    לא דרבים, לא משחקי אליפות (טוב, אז משחק אליפות), שום דבר לא משתווה להרגשה הזאת שהרגשתי בדקה ה-49...
    פשוט התפרצות שמחה עצומה שהייתה מהולה בהרגשה שעשינו את זה, סוף סוף עשינו את זה.

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות למכבי כרגע הוא להיכנס לאופוריה, למרות שניצחון כזה יכול להרים את מכבי ולסחוף אותנו להמשך עונה טוב בהרבה.
    לא צריך לדבר על ניצחון במינכן, כי כולם זוכרים מה קרה כשדיברו על ניצחון בארינה.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

4. KirkH Member

סליחה? אומנם לצאת נגד מכבי בימים הללו הפך לטרנד החדש, אבל יש גבול. :aaaprot:
    מכבי לא שיחקה חרא - זה בטוח. מכבי נתנה משחק שמיצה משהו כמו 80%-90% מהפוטנציאל שיש לה כיום מבחינת סגל השחקנים. אז נכון שבהשוואה לאירופה זה באמת שום דבר, אבל זה עדיין לא מוריד מרמת המשחק שלהם.
    דגו, בלי שום קשר לשני השערים שלו שעדיין לא החלטתי באיזה מהם היה לו יותר מזל - שיחק פשוט טוב. תלך ותראה את השידור החוזר, דגו עושה ים של פעולות טובות בקישור, דגו קיבל את רוב הכדורים ולא ממש הוטרד מהשמירה הצמודה שהוא קיבל בחצי השעה האחרונה.

ג'ובאניני? גם הוא לא היה טוב? עברו אותו פעם אחת במשחק? נגחו מעליו? הוא איבד כדור כשחקן אחרון? מה בדיוק אתה רוצה ממנו?

אז מסיקה וכהן לא היו במייטבם ביג דיל...

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/04
  5. Kiko Member

משחק מאוד יעיל של יובה. סוגרים את השער, מנסים לצאת לכמה התקפות ומה שייצא ייצא. גם אם המשחק היה מסתיים ב-0-0 זו הייתה תוצאה מצויינת עבור יובה.
    ההבדל הגדול שהיה אתמול בין הקבוצות הוא בשוערים. ליובה יש את השוער הטוב בעולם ולבאיירן שוער מסכן שנמצא כבר הרבה מעבר לשיא, ומגיע לבאיירן! מגיע! מגיע! מגיע! אנשים בבאיירן צריכים להבין שבקבוצה מקצוענית, ובמיוחד אחת שיש לה יומרות לזכות בתארים - אין מקום להשמטות הטיפשיות של קאן. ולמרות הערך הסנטימנטלי שיש לאוהדי באיירן לקפטן שלהם, הגיע הזמן ששוער חדש יעמוד בין הקורות באיצטדיןו האולימפי במינכן.

6. burning soil Member

מבחינה הגנתית מכבי עמדה טוב מאד,כמה פעמים אייאקס הגיעה לרחבה,למצב מסוכן
    במחצית הראשונה? התקפות בודדות,בטח שלא גלים גלים. אייאקס פשוט נסגרה ע"י השחקנים
    והתקשתה להניע כדור.

המחצית השניה היתה פתוחה יותר,וכמו שאייאקס היתה יכולה לכבוש,כך גם מכבי שכמה
    וכמה פעמים ביזבזה כדורים בהנהגת ישמעאל אדו ולירן כהן.

אולי ג'ובאניני ביצע כמה שגיאות,אבל יחד עם סטרול ההגנה של מכבי נראתה לא רע ועמדה
    יפה בלחץ הכבד בדקות הסיום(קומאן שיחק עם 6 חלוצים במטרה להשוות!).

7. Barcik Member

אני מסכים שמכבי שיחקה טוב יחסית למה שיש לה. אבל מה לעשות, זה חרא. דגו? במחצית הראשונה החבר'ה מאחורי הסתלבטו עליו ללא הרף. כל פעם שהוא קיבל את הכדור נשמע "הופה, המנהיג עם הכדור". ואחרי השער: "תראה, שם גול ועכשיו עושה תנועות ידיים כמו של נמני". והאמת? מוצדק לחלוטין. שער טוב אחד, פוקס ענק אחד, ועקב מצויין אחד למסיקה. פה בערך מסתכמות הפעולות הטובות של ברוך דגו אתמול.
    ההגנה של מכבי לא הייתה טובה. תראה באיזה קלות אייקס הגיעו למצבים ברגע שהם רצו. למזלם של הצהובים, הם רצו רק לעתים רחוקות. את המשחק הם פתחו בזלזול תאומי, וסיימו בפחד מוות מהביקורת שצפוייה להם בתקשורת למחרת. למרות זאת, הם מצאו לא מעט פרצות בהגנה של מכבי, כמו החור הענק בשער של דה-רידר (אגב, מאכזב מאוד. למה הוא שיחק כל כך מאחור?). ואן דר-וארט היה גם איום ונורא.
    על האחרים כמובן אין מה להוסיף. זה היה קרקס, כמעט ברמה של זה מהמשחק באמסטרדם. אדו יורד פצוע אחרי הספרינט הראשונה שלו, כהן מפוצץ את מסיקה, אדו מוסר לרייס בול ברגע שהאחרון מפסיק לרוץ, אדו נותן מסירות איטיות ומגוחכות, דגו משחק אותה נמני, מסיקה מרים לשחקן ה- 12, וסתם אדו. זה לא קבוצה זה.

יובנטוס באמת נראית מאיימת. יעילות שכזו (אשר מאפיינת העונה גם את צ'לסי) טובה מאוד לאירופה, אשר מכבדת את הקבוצות אשר בשלב הנוק-אאוט בורחות עם 0-1. למרות שלא ראיתי את המשחק, הבנתי שהמכונה האיטלקית ממשיכה לעבוד בשיטתיות מלאה. "רק שמנגד הייתה הקבוצה החזקה בעולם" כותב אורי, והאמת? אני כבר מחכה למשחק הנקמה.
    כמה מילים גם על דפורטיבו. פשוט כואב הלב לראות את הקבוצה המצויינת הזו נראית כך. חאבייר אירורטה התפלל בקיץ לרכש, אבל לנדוירו לא הוציא גרוש. והיום, הוא תקוע עם קישור מזדקן והתקפה ללא חשק. מכירת לוקה לבארסה אולי הייתה לוקחת מלנדוירו את הכוכב הגדול שלו, אבל אירורטה היה יודע טוב מאוד מה לעשות עם הכסף.

8. sela1 Member

צודק, הוא סתם שמן
    פעם הוא היה שוער גדול יותר מבופון שהביא אליפות אירופה במו ידיו וגם עד גמר המונדיאל כמעט מבלי לספוג אבל אוליבר הוא היסטוריה וקלינסמן כבר ממזמן לא עושה לו חשבון בנבחרת...

9. yakirmaimon Member

קודם כל אני יתייחס לדבר שהכי עצבן אותי השנה ... שני משחקים של יובנטוס מול באיירן ואפילו אחד לא משדרים
    במקום זה מעדיפים לשדר לי את מנצ'סטר ספארטה ושבועיים לפני את ריאל מדריד דינמו קייב
    פשוט גועל נפש מה שקורה פה למה לא משדרים כאלה משחקים של יובה באיירן זה באמת מגעיל חברה תעזרו תשלחו פקסים לספורט 5 תגידו להם כמה אתם מאוכזים מהם על מה שקרה פה כי אני עד היום לא שכחתי תעוול הזה בשידור ובסוף לא ראיתי תמשחק של יובה (זה המשחק היחיד שלא ראיתי העונה) ובקיצור גועל נפש מה שקורה עם ספורט 5 וספורט 5+

בקשר ליובנטוס יעילות זה שם המשחק לטעמי פייבוריטית מספר 1 לקחת צ'לסי גם נהדרת לדעתי יש לה גם מאמן טקטיקן נהדר וברצלונה טובה כשמילאן תמיד מאיימת

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אתה צודק, היו צריכים לשדר את יובה-באיירן, את שניהם...ועוד זה בבית של מכבי אז בכלל זה מעניין הרבה בארץ, לא רק את אוהדי 2 הקבוצות

11. yakirmaimon Member

אין ספק בכלל אחי, גועל נפש כל מה שקורה שם
    אבי מלר שולט להם בעניינים הם שונאים תאיטלקיות עד כדי כך שהם דופקים אותנו ..

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוקר טוב! אם זאת אפשר היה לראות את המשחקים בשידור מוקלט ולהנות מיהם בעיקר מהמשחק השני שהיה מעולה.

13. yakirmaimon Member

אחי נראה לי שלא הבנת אותי
    חחחחחחח אתה מדבר פה עם אוהד יובה בדם אני ראיתי תמשחקים תמשחק הראשון בערוץ הגרמני (המשחק שהיה בדלה אלפי) והמשחק השני בגרמניה ראיתי כשידור חוזר אבל זה מעצבן שאתה כבר יודע תתוצאה לראות שידור חוזר אני חושב שעוד אנשים יסכימו אותי למרות שראיתי התבאסתי על עצמי ועל ספורט 5

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כן הבנתי אותך, ובגלל זה רשמתי "בוקר טוב" יענו התאוררת למציאות הישראלית. מה שאמרתי שאם כמוני המשחקים האלו עניינו אותך אז יכלת לפחות לצפות בהם בשידור מוקלט.

15. Deutschland Member

לדעתכם ישדרו את לברקוזן-ריאל בספורט 5+?