ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים - המחזור השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏27/9/04.

1. Reyes Member

יש שידור של בארסה בירדן 2...

2. Reyes Member

השער של דקו...

עידכוני תוצאות:

רוזנבורג 1-1 ארסנל.
    פ.ס.ו 0-0 פנא'.
    מילאן 0-1 סלטיק.
    בארסה 0-1 שחטיור.
    אנדרלכט 3-0 אינטר.
    ורדר 1-0 ולנסיה.
    צסק"א 0-2 פ.ס.ז'.
    צ'לסי 0-2 פורטו.

דקה 57 בכל המשחקים.

3. ArsenalFan Member

לא יאומן, משחק נגד הקבוצה אולי הכי חלשה בליגת האלופות (בערך ברמה של סאות'המפטון ביום טוב) הופך להיות למשחק שבו אנחנו מאבדים יתרון ונכנסים ללחץ מיותר שאנחנו פשוט לא חייבים להתמודד מולו. כיוון שאני לא רואה את המשחק אלא רק שומע, אני לא יכול להגיד למה אנחנו במצב הזה, אבל אני מקווה מאוד שזה לא מנוחה על זרי הדפנה ועל היתרון השביר. בכל אופן, 1:1 ברוזנבורג, פרדי כבש לנו בפתיחת המשחק (דקה 6) אבל בפתיחת המחצית השנייה רוזנבורג לוחצת וגם משיגה את השער (סטראנד). ההידרדרות ההדרגתית הזו ברמת המשחק של הקבוצה וגם בתוצאות חייבת להדליק איזו נורה אדומה אצל ונגר, לפני שזה יהיה גרוע הרבה יותר.

4. sela1 Member

ארסנל חוגגת ותמשיך לחגוג רק בליגה האנגלית... או שהליגה שלה חלשה מידי וקל לה לשחק שם, או שסתם יש לה מנטליות ישראלית לפחד מבמה אירופאית... כולם פה יודעים ת'תשובה האמיתית.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנסיה הפסידה 1:2...ב-10 שחקנים לברמן...

ברמן פתחה את המשחק ב-4-3-3!!!

ובדקה ה-65, עברה ל-3-3-4!!!

כל הכבוד לאלופה הגרמנית שבעטה לא פחות מ-27 בעיטות לשער, 14 למסגרת!

6. sela1 Member

האלופה הגרמנית ניצחה את האלופה הספרדית בכושר אולי הטוב ביותר באירופה ואת הסטטיסטיקה המדהימה כבר הוצגה כאן לפניכם...

http://www.dfb.de/newsimg/4052c.Xxx

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.sports.it/it/slideshow/images/20040928/78060uefa2.Xxx
    מזל טוב לאנדריי שבצ'נקו לכבוד יום ההולדת ה-28 ועל השער הערב.

אוי כמה שהקבוצה הזאת מלחיצה אותי על בסיס קבוע..במחצית הראשונה יכלנו לראות את מילאן של העונה שעברה, שטיפת מגרש בצורה אבסולוטית והנעת כדור נהדרת שבדקה השמינית אנדריי חוגג יום הולדת עם שער יפייפה אבל...במחצית השנייה יכלנו לראות את מילאן של העונה..בלי יצירתיות..סלטיק השתלטו על המשחק והשער היה באוויר ונשאר רק לשער מתי סלטיק יבקיעו מה שאכן הגיע בצדק לסקוטים אבל השער עשה רק טוב למילאן שהחלו לנוע וללחוץ חזרה על הסקוטים, אמברוסיני, אינזאגי וקושטה במקום סידורף, תומאסון וגאטוסו בהתאמה. אינזאגי שוב הציל את מילאן עם שער ואחריו ממש דקות אחריו פירלו עם בעיטה חופשית יפה פנימה.

סה"כ משחק טוב אבל מילאן עוד צריכה להשתפר ולא להיות שאננים כל כך בשלב כל כך מוקדם של המשחק. אינזאגי הרוויח את מקומו במשחק הליגה מול רג'ינה בסוף השבוע הזה שהוא שיחק הוא עשה הרבה פעולות חיוביות במקום תומאסון שהיה היום מאוד בינוני בייחוד במחצית השנייה.

8. ArsenalFan Member

בחייך, רוזנבורג אפילו לא קבוצה ברמה של מנצ'סטר סיטי. כולם בישראל ראו בדיוק מה חבורת השחקנים המזדקנת הזו שווה, ועד כמה באמת היא (לא) שייכת ללבל הזה שנקרא ליגת האלופות. אם היא הייתה מתמודדת בפרמייר ליג אני בספק אם היא הייתה מגיעה אפילו למקום ה-15. ארסנל כבר דרסה בלי רחמים קבוצות חזקות בהרבה ממנה, כשהיא לא הייתה בנסיגה. צריך להכיר בזה, אנחנו נסוגים באופן טבעי מהכושר המדהים שפתחנו בו את העונה וככה זה נראה גם נגד קבוצה בינונית מינוס (במקרה הטוב) כמו רוזנבורג. שוב אנחנו נכנסים לעוד אחת מהתקופות הבינוניות האלו שדופקות אותנו פעם אחרי פעם. אם לא נתעורר, זה גם יהיה גרוע בהרבה (בסך הכל תיקו במשחק חוץ בשלב הזה הוא משהו שאפשר לחיות איתו, למרות שצריך להפיק לקחים).

אם ונגר באמת מתכוון להאריך לאדו את החוזה בקבוצה כמו שהמשועות גורסות, הוא עושה טעות מטופשת. אם לא די בכך שהנאמנות שלו נתונה לנבחרת ברזיל ולא לארסנל, היום הרשלנות שלו באיבוד הכדור עלתה לנו בשתי נקודות חשובות מאוד בליגת האלופות. גם את אדון רייס לו אני ונגר אני שולח לשני משחקים בחוץ כעונש על שיקול דעת לקוי במהלך שהיה חייב להניב שער. ליונגברג חופשי לגמרי בצד, פירס מחכה לכדור מול שער כמעט ריק, אבל הוא בועט מזווית אפס לרשת החיצונית. ונגר אמר היום (לא במילים אלו) שרייס צריך להיות הווין רוני שלנו, לא נותר לי לומר בעצב שזה פשוט מגוחך לצפות לדבר כזה...

9. THE STRETFORD END Member

באמת לא מובנת היכולת של ארסנל מול קבוצה שלפי שני המשחקים שלה מול מכבי חיפה ממש לא מרשימה,
    ודווקא למרות שער מהיר בפתיחה שבדרך כלל רק מלחיץ יותר את היריבות נגדה וגורם לארסנל להמשיך לתקוף ולתקוף ביתר חופשיות.
    רוזנבורג קבוצה בעלת מסורת בליגת האלופות ולא הפסידה הרבה זמן בביתה אבל עדיין ארסנל ביום לא טוב אבל עם הרכב חזק ביותר צריכה היתה לנצח.
    חבל כי עד שכבר שמתי כסף עליהם הם דופקים אותי(שונא אותם מוות),לא נורא אני מתנחם בזה שוונגר לא ירדם כמו שצריך הלילה.

צ'לסי מרשימה מאוד,ברגע שכבשו ידעתי שהמשחק כמעט גמור בגלל ההגנה הכל-כך חזקה שלה,וכפורטו צימקו ידעו לתת מהר מאוד את השלישי ולגמור את המשחק סופית.

סלטיק,אין מה לעשות אבל פשוט לא מספיק טובה במיוחד מנטלית,כמו נגד ברצלונה גם הערב מגיעה קרוב מאוד לסגור משחק מול קבוצות פייבורטיות לזכייה על תיקו אבל לא מצליחה לתת את הדחיפה האחרונה ולקחת נקודות.

סיכום במחזור האחרון,ברצלונה,באיירן מינכן צ'לסי ויונייטד נראות טוב בדרך הנכונה אבל הכל כל-כך מוקדם ובסופו של דבר המטרה כעת היא לעבור את שלב הבתים,כמו שזהנראה רוב הפייבורטיות בדרך הזו.

10. robson Member

קודם כל לפי צורת המשחק של ארסנל נראה לי שהם חטאו בחטא היוהרה [שהיה שמור לצ'לסקי בשנים האחרונות...}
    אבל צריך לזכור שתיקו בחוץ הוא תוצאה לא רעה למרות שבאמת רוזנבורג חלשה....
    בקשר לצ'לסקי היא שוב נתנה משחק סביר ואחראי וניצחה די בקלות את פורטו שקצת לא מובנת לי היכולת החלש שלה על רקע
    השחקנים המעולים שמשחקים אצלה....

בקשר לוורדר ברמן צריך לזכור שהיא ניצחה את וולנסיה ששיחקה עם 10 שחקנים ועד ההרחקה הייתה הרבה יותר טובה מברמן....

11. ArsenalFan Member

אני לא יודע אם זה יהירות, גם אף אחד מאיתנו לא ראה את כל המשחק, אבל אפשר היה לראות בתקציר שמהרגע שפרדי כבש ועד לשער של רוזנבורג לא הגענו כמעט לשום מצב ממשי. זה אומר משהו. מאז השער של רוזנבורג, כבר העברנו הילוך, תקפנו, אבל לא מספיק כנראה (ואם רייס באמת היה חלוץ שמסוגל לתפקד כמו חלוץ ברמה, אולי גם היינו מנצחים). בסה"כ תיקו במשחק חוץ זה לא דבר עד כדי כך רע, אבל כשזוכרים שהיריבה היא הקבוצה הכי חלשה בצ'מפיונס ליג ולפנינו משחקי חוץ קשים יותר, וכשלוקחים בחשבון את הנסיגה שלנו ביכולת- צריך לעשות קצת סדר.

12. Javier Zanetti Member

אפילו לא מילה על הנצחון המבריק בבלגיה ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אדריאנו ומארטינס יוצרים ביחד חוד אימתני מאוד שלא מוותר .

ורון חוזר לכושר שיא כמו מהימים הטובים בפארמה ולאציו , יש לו כבר 4 בישולים העונה .

דג'אן סטאנקוביץ' כבש שער יפה מאוד ממרחק די גדול , שווה לראות .

קמביאסו היה טוב מאוד ונתן הרבה שקט להגנה של אינטר .

היחיד שמגיעה לו מילה טובה באנדרלכט הוא וינסנט קומפאני , פשוט בלם ענק .

13. THE STRETFORD END Member

אם ורון באמת חוזר לכושר כזה טוב איך אפשר להסביר את הכישלון הגמור שלו באנגליה בקבוצות מהעלית של אירופה?תעלומה עד היום.

14. sela1 Member

זה כמו שקרספו דפק 9 גולים בשלב הבתים הראשון של ליגת האלופות לפני שנתיים ובאנגליה הוא היה בנוני ופצוע, או שהנרי לא הצליח להקביע ביובנטוס.

מאוד פשוט! שחקנים לא מסתגלים לכל קבוצה ולכל ליגה, לשחקנים יש סגנון משלהם, והם לא אמורים להתאים את עצמם לקבוצות אלא הקבוצות חייבות לבחור שחקנים שמתאימים להן!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח שהנרי שיחק את רוב המשחקים ביובה כקיצוני...נכון לא הסתגל לשם אבל זה לא אומר שאם הוא יעבור לאיטליה בעוד שנה שנתיים או שלוש הוא לא יסתגל לשם...