ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים - המחזור השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏27/9/04.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארסנל משחקים שני אנגלים בהרכב הקבוצה, ברומא במצב בריא משחקים 7, איפה בדיוק הדמיון...

2. E-tam-R Member

אורי עזוב אותך.. גיא לוי זה לא פרשן... זה בדיחה.. ההבנה שלו בכדורגל אירופאי שואפת לאפס. לפחות לפי מה שהוא אומר ואיך שהוא מתנסח

3. Fernando Cavenaghi Member

מבחינת סגנון הכדורגל. היה נראה לי שהבהרתי את עצמי בשאר ההודעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קבוצה בעולם הייתה משחקת התקפי בחוץ מול ריאל מדריד כאשר היא מוליכה 2:0 והיא לא בטוחה בהגנה שלה (בצדק) שלעולם לא שיחקה יחד.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיימתי לראות עכשיו באיירן-אייקס, ווואווו! באיירן פשוט הייתה מדהימה, שיחקה כדורגל שותף לכל אורך המשחק, הגיעה לאין ספור מצבים ועם מעט יותר מזל, מעט יותר דיוק ולובונט ביום מעט פחות טוב, באיירן הייתה יכולה להכפיל את התוצאה, פשוט כך. באייקס היו קוראים לזה טוטאל פוטבול ואם באיירן תוכל להמשיך לשחק בצורה הזו גם בהמשך, הם בהחלט מועמדים ללכת עד הסוף.

כולם שיחקו מצויין היום ולכן הייתי רוצה לציין דווקא 2 שבדר"כ לא זוכים ליותר מדי תשבוחות וליותר מידי דשא והיום היו פשוט פנומנאלים, הארגריבס וקופור.

6. טוטי מלך רומא Member

קאפלו לא שיחק ברומא בסגנון אנגלי.זה היה איטלקי לגמרי.

הספיגה של רומא בעונה שעברה לא היתה אנגלית...ההגנה היתה אדירה.מה שלא תראה באנגליה.

הסגנון של קאפלו הוא קשוח מאד ומבוסס על הגנה.לכן הוא היה המאמן הכי מתאים לשקם את ההגנה של יובה.ומי שראה את יובה-ברשיה מבין,שאצל קאפלו זו קודם כל ההגנה.

אז מה ההבדל בין קאפלו לבין סתם בנוקריסטים?

שכל! קאפלו בונה את ההגנה בצורה מושלמת שתומכת כמו מכונה בהתקפה.

גם במשחק שהיה הלילה בין יובה למכבי ראיתם איך היא משחקת הגנה קודם כל.ולכן התוצאה הנמוכה.

עם הזמן ההגנה שקאפלו בונה תשתפר עוד יותר ,יתרגלו אחד לשני וישתכללו.
    אחרי זה יתחילו לבוא ההפגזות של יובה.בדיוק כמו שהוא בנה ברומא.

קאפלו הוא המאמן הכי איטלקי שיש.! ודרך אגב,הוא המאמן הטוב ביותר בעולם.

7. Fernando Cavenaghi Member

אף אחד לא אומר שרומא שיחקה כדורגל אנגלי.

אני רק אומר שרומא לא נתנבה על משמעת טקטית קשוחה, ולא נבנתה על ההגנה שלה, אלא שיחקה כדורגל התקפי ויצירתי ששולב עם הגנה חכמה.

ואורי, כל קבוצה שיש לה התקפה מעולה, הגנה רעועה והיא מובילה 2:0 אחרי עשרים דקות אמורה לתקוף את ריאל מדריד.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול היה לי פשוט פוקס לא נורמלי. ישבתי למעלה, בלי הממיר הדיגיטלי וזיפזפתי בין שלושה משחקים- יובה נגד מכבי בערוץ 5, יונייטד נגד פנר בטורקי ובאירן נגד אייאקס בSAT1. בדרך כלל כשאני עושה זאת, אני מפסיד את כל הגולים כי כולם נופלים כשאני במגרש השני. אתמול בדיוק הפוך, מלבד הגול השלישי של יונייטד שנפל יחד עם הגול של באירן ראיתי את כל הגולים (1 באיטליה, 4 בגרמניה ו- 7 באנגליה) וכל האירועים באופן מורחב יותר מהתקציר של ערוץ הספורט בלילה. אפילו באחת הפעמים ירדתי למטה להגיד לאבא שלי שהוא מפסיד משחק מצוין בגרמניה ובדיוק נפלתי בגול של פיגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx בכל מקרה, רציתי להגיד שראיתי במיוחד את המשחק של באירן כי לא יכולתי להעביר ממנו ערוץ! היה משחק פשוט מדהים ומכבי ת"א צריכה להגיד ברכת הגומל שלא את הקבוצה הזו היא פגשה לפני שבועיים כי זה היה נגמר רע. רק חוסר מזל של פיזארו וסליהאמידג'יץ' מנעו מהתוצאה להיות אסטרונומית, מקאי היה פשוט מדהים, הוא לא מחטיא, וכובש איך שאני אוהב, מקבל כדור עומק, השתלטות בטכניקה גבוהה, עוד שתי נגיעות קלות קדימה, הצצה לעבר השער וטיל לחיבורים, אחר כך הרמה לרחבה ובהתמצאות של חלוץ גדול נוגח אחורנית מ- 15 מטרים לפינה בדיוק. השער הרביעי של באירן היה פשוט מהלך נפלא של כדורגל עם פיזארו לקופור (איך הוא הגיע לשם?) למקאי לזה רוברטו לפינה הימנית של לובונט, הכל בנגיעה, איזה יופי, פשוט נהניתי לצפות :aaatv: . אם באירן יציגו כזה כדורגל באירופה יש לנו עוד מתחרה רצינית על התואר.

לגבי ריאל מדריד, אני ממש שמח בשביל ראול, אין לכם מושג כמה אני אוהב את השחקן הזה, מת עליו! איך התרגשתי לראות כשהוא רץ לקהל אחרי השער השני וחגג באקסטזה ככה כשהוא מושיט את האגרוף קדימה, אם למישהו יש תמונה של זה מאיפשהו באינטרנט אני ממש רוצה אותה.
    עוד שבוע שמכבי ת"א מייצרת את המשחק המשמים ביותר במחזור, שהיה רווי בשערים ורובם הגדול יפים ביותר, חבל לי שאתמול נקבע כמעט סופית שיובה תגיע לארץ עם קאפלו והמחליפים.

עוד דבר- שימו לב לדינמו קייב, אמנם המשחק הבא קשה מאוד עבורם נגד ריאל מדריד אבל הם מאוד קרובים לשלב שמינית הגמר.

9. THE STRETFORD END Member

לכל האיטלקים שמקשקשים פה:
    כל הזמן אני שומע באיטליה חיים ונושמים כדורגל,זו דת שם,אוהדים מסורים,זיקוקים,רימוני עשן,דגלים ענקיים,אולטראס שמוטראס ו 6,494 מגיעים אתמול למשחק של יובנטוס!
    וזה לא משנה שזה נגד מכבי ת'א ויכולים עד מחר לזיין ת'שכל שאירופה לא כל-כך מעניינת אלא רק הליגה כי גם שם המספרים של הקהל שמגיע למגרשים זה מקרה עצוב,מצחיק,עלוב!

כשמכבי חיפה הגיעה לאולד-טראפורד,בדיוק כמו שמכבי ת'א הגיעה אתמול לטורינו,משחק שהמקומיים יודעים ש 3 נקודות מובטחות,קבוצה מישראל שאף אחד לא מכיר ובכל זאת למעלה מ 60,000 איש!

כנ'ל לגבי ניוקאסל נגד סכנין,אומנם אצטדיון לא מלא ובל זאת הגיעו לא מעט למשחק מול קבוצה שאין לה אפילו אצטדיון!

אז תגידו לי שאירופה לא חשובה אז מה עם הנבחרת?גביע עולמי,אליפות אירופה והקהל האיטלקי שכדורגל זה דת שמת טטת בשבילו גם כן לא מגיע!

ת'זיינו ת'שכל שהאצטדיונים גרועים,רחוקים מהדשא וכל הקישקושים הרגילים,זה לא מנע באנגליה ב שנות ה-80 כשהאצטדיונים היו ישנים ומרופטים למלא שבוע אחר שבוע את המגרשים.

לסיכום אין כמו האוכל האיטלקי,כדורגל,תשאירו את זה לאנגלים!

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובינינו, פיצות איטלקיות פחות טובות מאמריקאיות או דרום אמריקאיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

אגב, 60,000 אוהדי מנצ'סטר, יותר מ- 7000 אוהדי מכבי חיפה, כמה צהובים באו אתמול לטורינו? 1000 ואני נסחף. טוב נו, אם למשחק מול מינכן בארץ, פעם ראשונה בהסטוריה ליגת אלופות בארץ באו רק 21,000 זה בהחלט פרופורציונלי.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר אחד שאתה צריך להבין ולהפנים. אנשים כמוך שנהנים לרדת על הכדורגל האיטלקי בכל הזדמנות תמיד נותנים את הדוגמא של יובנטוס, וזה כי היא מיוחדת ולרעה. יובנטוס גם מביא כ-25 אלף איש למשחק ליגה טיפוסי. זה הכל. יובה היא יוצאת דופן, זה לא קורה בשער המגרשים.

12. THE STRETFORD END Member

אתה רוצה לבדוק כמה מגיעים למשחקים של ברשייה וכמה לסאותהמטון?
    כמה מגיעים למשחק של רגיינה וכמה למשחקים של מנצסטר סיטי?
    כמה מגיעים לסמפדוריה וכמה ל שפילד וונסדי או האל סיטי בליגה השלישית?
    כמה מגיעים לראות את אינטר(ולא בדרבי או משחק גדול)וכמה בניוקאסל?
    כמה מגיעים לרומא(ושוב לא במשחקי עונה)וכמה כל שבת לאולד-טראפורד?
    אתה רוצה לבדוק כמה מגיעים בליגות הנמוכות באיטליה וכמה בליגות הנמוכות באנגליה?

כמה פעמים אפשר לתרץ?

Alvaro Recoba
    אני עדיין מעדיף אוכל איטלקי!

13. THE STRETFORD END Member

ועוד דבר אורי-טוטי
    אם יובנטוס מביאה 25,000
    בממוצע למשחקי הליגה והם הגרעין הקשה,הנאמן,אולטראס שמוטראס,איפה היו חצי מהם אתמול?
    עלק דת,דוכן פאלאפל אולי!

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אומנם לא מה שהתכוונתי בדיוק אבל בפוזה הזו (אחרי השער הראשון דווקא):
    http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/239732_BIGLANDSCAPE.Xxx

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

או ה-45 אלף שהגיעו בקביעות למשחקי הליגה הרביעית של פיורנטינה.
    או ה-60 אלף שמגיעים בקביעות למשחקי הליגה השלישית של נאפולי.

או אפילו הממוצע של מעל 60 של מילאן ואינטר ורומא!
    ולא חסר קבוצות כמו סמפדוריה, פאלרמו ועוד שממלאים בסביבות ה-35 עד 40 כל משחק.

ואתה יודע מה, אני רוצה לראות שארסנל תמכור את הנרי, פירס, ויירה, ליונברג, קאמבל ואשלי קול ועדיין יגיעו כ-50 אלף לכל משחק, לא הגיוני נכון.... אבל בלאציו זה כן קורה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/04