ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים המחזור החמישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏22/11/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בקאמפ נואו , 1-1 מאוד לא מוצדק.

סלטיק בהתקפה אחת (אם אפשר לקרוא לזה ככה ) עושה גול ועודבדקה ה45 .
    כדור חופשי ליד דגל הקרן מסובב פנימה אף אחד לא נוגע והארטסון עומד על קו השער ודוחק את השיוויון.
    וכל זה מגיע בגלל הזילזול של ברצלונה,היא מרגישה שהיא יותר מדי טובה מהיריבה שלה ומתחילה לזלזל,ג'ולי וצ'אבי מנסים לכבוש במספרות,אטו מול השוער בתוך ה5 מנסה לתת לו בין הרגלים,באלטי פתאום מחליט שהוא רוצה לעבור את כולם ולכבוש.

ככה זה לא ילך , צריך לתת בראש בדיוק כמו שעשינו עד עכשיו,לא לזלזל לא לרחם , אפשר לתת את השני והשלישי אז לתת.

נקווה למחצית שנייה עם יותר גולים,בצד האדום-כחול .

2. yakirmaimon Member

איזה מחצית ראשונה חלשה של צ'לסי בסיומה 0-0 אפור מצדה של צ'לסי..
    פשוט לקבוצה אין כלום מה למכור זו אחת המחציות הראשונות שאני רואה אותם ואני מאוד מקווה שאני טועה במחשבה שלי לגביהם..

3. Yeste Member

ולנסיה 2-אנדרלכט -1
    וורדר ברמן 1-אינטר-1
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx
    ותודה לאטלקים.

4. shmulikwe Member

מחזור קודם מאנצ'יני אמר שהוא רוצה שולנסיה יעלו.

5. Javier Zanetti Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    לידיעתך אינטר כבר עלתה , ולידיעתך אינטר נתנה לולנסיה חמישייה במסטייה , מאנצ'יני בסך הכל עושה לרניירי טובה ועוזר לו לעלות :aaarofl:

מבט קטן על הטבלאות ותראה שדפורטיבו כבר בחוץ ויש סיכוי לא רע בכלל שריאל וולנסיה לא יעלו , לעומת זאת אינטר מילאן ויובה כבר העפילו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/04
  6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא היה חסר יסטה שהיום הייתה מודחת קבוצה ספרדית שנייה ואכן אתה צריך להודות לאינטר שנתנו פייט ובאו עם הרכב חזק למרות שהאיטלקיות לא נוטות לעשות כך במשחקים שלא חשובים להן.

לגבי מילאן אני מאוד מרוצה מהניצחון, בעיקר מכך שקרספו וקאקה חזרו לכושר משחק וראו עליהם שהם חוזרים לעצמם והעיקר שקאקה חוזר לעצמו..ידוע לכולם שמילאן תזדקק לו בראשון מול קייבו ובהמשך המאבק באירופה ובליגה.

7. Yeste Member

ריאל תנצח את רומא הגוססת מול 85 אלף כסאות,ברצלונה בשלב הבא,ועוד שבועיים,ולנסיה,כנראה עם ויסנטה ואז'לה,במסטייה,תנצח את ברמן,שבקושי מנצחת משחקי חוץ בבודסליגה.
    בסופו של דבר,חוץ מדפור שבמילא נמצאת בשנת שבתון,כול הספרדיות יעלו!!!!!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx
    מאציני יצא מלך!!! פורצה אינטר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לפי אבי מלר:ולנסיה "בלי בארחה הפצוע"
    http://www.marca.com/marcador/rfsh/champions_0405/jornada_5/fotos/anderlecht_valencia/04.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

8. Javier Zanetti Member

אני בספק אם ריאל תנצח , וגם ולנסיה צריכה לנצח 1-0 או להבקיע לפחות שני שערים יותר מברמן.
    חוץ מזה , אכפת לך להגיד לי מי הבקיע את השערים של ולנסיה ? :aaa021:

9. Yeste Member

צמד של מיסטה.
    ולנסיה-אנדרלכט

10. Javier Zanetti Member

ועכשיו מי באמת הבקיע את השערים של ולנסיה ? :aaa021:
    נכון , שני איטלקים.

11. Yeste Member

12. Stuck In The Pen Member

ארסנל שוב מוכיחה שהיא לא קבוצה רצינית

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז תמשיך לא להמעיט.

כמו שאמרת "תודה לאיטלקים". גם אינטר עשתה את שלה וגם קוראדי (בשער מרהיב) ודי ואיו היו אלה שהביאו את הניצחון.

עכשיו בעניין קוראדי, זה היה שערו השלישי במדי ולנסיה בלבד, אבל...

קוראדי הוא אחד מהחלוצים הטובים בעולם במשחק עם הגב לשער. העבודה הטקטית שהוא עושה במגרש שווה לפחות שער או שניים לחבריו לקבוצה. בכל משחק הוא גורם לחלוץ שלידו להגיע למצבים ע"י תנועה, חסימה או מסירה. גם בוולנסיה תפקודו לא שונה, להפך בגלל איכותיו אלו, ראנייר הביא אותו למסטייה, כדי שיהווה פרטנר מושלם לדי ואיו, שחקן שמשחק עם הפנים לשער, שחקן שמגיע מעט מאחור כדי לכבוש.
    שחקן שצריך את קוראדי לידו שיהיה המטרה לכדורים יעצור אותם עם הגב וישחרר אותם לדי ואיו, או לויסטנה ואחרים שבאים מאחור. קוראדי עושה את זה על הצד הטוב ביותר.

בעניין השערים קוראדי לעולם לא היה חלוץ כובש. ארבע השנים האחרונות היו הפוריות ביותר בקריירה של החלוץ ובכולם הוא כבש 10 שערים בלבד! עד אז שיאו עמד על 8 שערים וגם זה בליגות נמוכות.
    10 שערים במדי קייבו לא מנעו מאיטר לרכוש אותו, לא מנעו מלאציו לדרוש אותו. 10 שערים במדי לאציו לא מנעו ממילאן לנסות לרכוש אותו ולא מנעו מולנסיה לקבל אותו. מה שאני אומר כאן, הוא שכולם מעריכים אות בגלל התכונות שלו כשחקן ציר ולא כסקורר, אם זאת אני בטוח שהשנה הוא עוד ישבור את השיא שלו העומד על 10 שערים בעונה. עוד 7 למאנייק....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/11/04
  14. Yeste Member

יש לו 2 שערים ב-700 דקות משחק,עד עכשיו הוא אחד החלוצים הגרועים בליגה הספרדית בכול מה שקשור לניצול מצבים! תחשוב שלידו משחקים כמה משחקני הקישור הטובים בעולם-ויסנטה,אנגולו,רופטה,בארחה,פיורה,ובכול זאת,ממעט המשחקים ששידרו את ולנסיה,והתקצירים של הליגה הספרדית אפשר לראות שהוא מגיע להרבה מצבי הבקעה ומחמיץ ברשלנות.
    הוא באמת אחד החלוצים הטובים במשחק עם הגב,אבל מה כול זה חשוב אם החלוצים שלידו בקושי כובשים?
    די ואיו פתח את העונה פנטסטי,באופן תמוהה,לאחר הפציעה של ויסנטה הוא בקושי כבש,השער האחרון שלו בליגה הספרדית היה במחזור ה-6 מול בטיס,אנחנו במחזור ה-13. 7 מחזורים ללא שער!
    אם אני לא טועה,גם בלאציו של שנה שעברה,מוצי ,אינזגי או מי שזה לא היה ,אף אחד מהם לא סיים את העונה הסדירה עם מספר שערים דו ספרתי,קוראדי לא נחוץ לולנסיה לדעתי,יש להם על הספסל את מיסטה,סקורר ובכלל שחקן הרבה יותר טוב מקוראדי!
    שאלבלדה ,ויסנטה ואז'לה יחזרו,ובארחה יפסיק להיות פחות טוב מהצל של עצמו,אפשר יהיה לדבר על ולנסיה כאחת המעומדות להתמודד על כול התארים האפשרים,כי מבחינת איכות הסגל,הם לא נופלים לדעתי משום קבוצה,בנוגע לאיכות המאמן... זה כבר משהו אחר.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שיש דברים שאתה לא יודע לראות ולזהות, אחרת למה שראניירי ממשיך לפתוח איתו...

אני אישית נהנה מאוד לראות אותו משחק כדורגל ומאוד מעריך את מה שהוא יודע לתת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/11/04