ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים המחזור האחרון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏6/12/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אין לך משהו יותר בוגר מאשר לכתוב על ניוקאסל... תהרוג אותי אם יש איזשהו קשר בין שסק לבין ניוקאסל... אה בטח שיש, ניוקאסל מדשדשת לה רק בגלל שאין לה ספרדים בקבוצה, לא?
    תעשה לי טובה, כמו שאתה יודע לשבח את השסק שלך אחרי שהוא מביס את אלופת נורווגיה (פאקינג נורווגיה! רוזנבורג! הקבוצה שהם מציגים השנה היא אחת הקבוצות החלשות ביותר ששיחקו בליגה הזו), מעניין איפה היית כשבשבועות האחרונים הוא קיבל המון קרדיט ולא הוכיח אותו, בליגה האנגלית, מול שחקנים אנגלים, ודרדר את ארסנל ובעצם אחד האחראים לבריחה של צ'לסי מארסנל.
    אחרי שהוא יוביל את ארסנל לנצחון על יריבה ראוייה תדבר איתי. בינתיים תמשיך להתגאות בניצחון על רוזנבורג.

2. THE STRETFORD END Member

Barcik
    אני מדבר על מה שאני רואה!
    בחודש האחרון מה שראיתי בספרד זה נהמות כלפי שחקנים שחורים,זריקות חפצים על שחקנים של קבוצה אורחת שניצחה ואם תקרא שוב מה שכתבתי לא תראה שם הכללה על כל מה שזז בכדורגל הספרדי,בוודאי שיש גם דברים טובים וחיוביים אבל התייחסתי למה שארע אתמול בולניסה והבאתי דוגמאות אליהן הייתי עד!

שסק,
    מה שיסמעל עשה ראוי לגינוי והוא יענש על כך אבל מי נתן לויסנטה את הזכות לשפוט ולהעניש?
    ועוד הרבה לפני זה אוהדי ולנסיה התנהגו בברבריות וזרקו חפצים על שחקני ברמן ועוד לפני זה כיסחו חלק משחקני ולנסיה ווחיפשו את הרגלים של הגרמנים!!!

שחקני לברקוזן באותו משחק שהייתי בו חגגו כאילו כבר עלו שלב,רקדו על הדשא,נופפו לקהל שלהם,זה הרגיז ועוד יותר זה כאב אבל אוהדי יונייטד ידעו לתת להם לחגוג כי זה הגיע להם!

3. cazzo Il Capocuoco

איך מודי חיכה את ראניירי במבטא איטלקי: "Sleeping on bench" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Yeste Member

אתה דפוק,ויסנטה עשה את מה שהוא עשה בלהט הרגע,ברגע של לחץ,כאשר הוא רואה איך שחקן יריב גרמני משפיל את הקהל שלו.ברור שאנגלופיל ריטלין כמוך לא יכול להבין את זה,אתה רגיל שמשפילים את הקבוצות האנגליות שלך אז התרגלת,אוקיי ,אני מבין,אבל עדיין אני בדעה שצריך להקל בעונש העתידי שויסנטה ,אנגולו באמת התננהג בצורה מבישה ובייש בהתנהגותו את ולנסיה והכדורגל הספרדי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/04
  5. THE STRETFORD END Member

"אתה דפוק,ויסנטה עשה את מה שהוא עשה בלהט הרגע,ברגע של לחץ,כאשר הוא רואה איך שחקן יריב גרמני משפיל את הקהל שלו.ברור שאנגלופיל ריטלין כמוך לא יכול להבין את זה,אתה רגיל שמשפילים את הקבוצות האנגליות שלך אז התרגלת,אוקיי ,אני מבין,אבל עדיין אני בדעה שצריך להקל בעונש העתידי שויסנטה"

אין ספק שזו תגובה של בחור בוגר בנפשו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

להט הרגע,לחץ,לא נורא פישר עוד מעט אתה תהיה בצבא ושם תלמד איך מגיבים בזמני לחץ.

שחקן יריב משפיל את הקהל שלו,פשיי ממש קהל עדין נפש אה,זה אותו קהל שזרק בקבוקים ופירות העונה על שחקני הקבוצה היריבה נכון?

"ברור שאנגלופיל ריטלין כמוך לא יכול להבין את זה,אתה רגיל שמשפילים את הקבוצות האנגליות שלך אז התרגלת"

ובכן פישר מדוע אתה ממשיך באופן קבוע לבקר בפורום האנגלי(המושפל והלוזר לטענתך הילדותית)?
    כל הזמן אני רואה את השם שלך מופיע בו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/04
  6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב ילדים קטנים וחמודים אני מבקש בלי הקנטות אישיות וירידה לפסים כאלו. יש לנו משחקי ליגת האלופות הערב, אל תהרסו את הדיון. תודה.

7. Yeste Member

ססק אחראי לעובדה שצ'לסי הגדולה נמצאת רק במרחק של -5 נקודות מארסנל?
    הנרי,ויירה ,ליונברג ההגנה והשוערים של ארסנל לא אשמים? רק ססק הוא האשם הראשי?
    ואתה כותב שהתגובות שלי "לא בוגרות" ,תסביר לי למה ססק נבחר לתגלית העונה בסקר של הBBC או לא יודע מה... ללא ויירה ,גי'לברטו ואדו הוא השחקן היחיד שמחזיק את הקישור של ארסנל.אחרי ההפסד ליונייטד כול הקבוצה (כול אנרי הפנומן) ירדה בכושר ,אבל לאט לאט הם חוזרים לעצמם ובינתיים רואים איך הילד הספרדי בן ה-17 משחק מול הקבוצות האנגליות...
    כולה -5 נקודות מהקבוצה הטובה בעולם למעט בארסה... ועוד זה מבלי להזכיר שויירה לא הגיע עדיין לעונה וחצי מהקישור פצוע... כמה שאנשים פה יכולים להיות אובייקטיבים...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בוגר זה להתייחס לניוקאסל.
    מה הקשר?

מה שאני מנסה להגיד זה שארסנל היא קבוצה, לטוב ולרע. לא יכול להיות שאחרי קונצרט מול קבוצה חלשה תגיד "זה הכל בזכותו", אבל תעדיף להתעלם מהעובדה שמהרגע שהוא נכנס להרכב (ואני לא מדבר על השבועיים הראשונים של העונה) ארסנל מדרדרת בליגה.

9. Yeste Member

ארסנל מדרדרת בליגה? למה ? כי נשבר רצף ה-49 משחקים ללא הפסד? כולה מקום -2 ,5 נקוות מתחת לצ'לסי .איך את מעז להטיל את כול האשמה על ילד ספרדי בן -17 ששיחק בשנה שעברה בארצלונה -ג'? ,שכחת איך ההגנה של ארסנל נראית ללא קמבל הפצוע? שכחת באיזה כושר נמצא פטריק ויירה עד כה,ססק מצטיין כמעט בכול משחק שהוא שיחק ועובדה שוונגר נותן לו הרכב ראשון,אני בספק אם ההבנה שלך בכדרוגל יותר גבוה מזו של וונגר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx מספיק עם השטוית. בינתיים הקבוצות הגדולות באנגליעה מיבאות את השחקנים שלהן מספרד צרפת וכול מקום אחר חוץ מאנגליה (בריטניה) שסובלות ממחסור עצוב בכשרונות ...

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונגר משחק עם שסק בינתיים כי פשוט אין לו עם מי לשחק. שלושת הקשרים האחוריים שלו פצועים, אז הוא משתף את שסק שהוא סך הכל הקשר האחורי הרביעי שלו.
    למה אני אומר שארסנל מדרדרת? כי עד ששסק נכנס להרכב ארסנל הוליכה את הטבלה בהפרש מסויים. מאז הגיעו:
    הפסד למנצ'סטר, תיקו מול סוטון, תיקו מול פאלאס, ניצחון על טוטנהאם, תיקו מול ווסט ברום, הפסד לליברפול וניצחון על ברמינגהאם.
    על עובדות, גם אם תרצה (ואני יודע שאתה מאוד רוצה), אתה לא יכול להווכח. היום צ'לסי בראשות הטבלה, ארסנל עם 5 נקודות פחות ממנה. כן, לזה אני קורא הדרדרות.

11. Yeste Member

חחח.
    ואתה כמובן מתעלם מתחילת העונה שארסנל שיחקה עם ססק וגי'ברטו בקישור וקרעה לגזרים את בולי העץ שעמדו לפניה. או שאתה עושה את עצמך או שפשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר,אם אתה רואה משחקים של ארסנל אז אתה יכול לראות טוב מאוד שכמעט בכול משחק השחקן המצטיין הוא ססק בפאריגס והאשמה באיבוד הנקודות בחודש האחרון צריכה להיות מוטלת אך ורק על ויירה הפתאטי שלא לוקח מנהיגות, והצפרדעון הקירח וקולה טורה העלובים . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

12. THE STRETFORD END Member

"תסביר לי למה ססק נבחר לתגלית העונה בסקר של הBBC או לא יודע מה"

איך כבר תגלית העונה שעוד לא הגענו אפילו לחצי שלה?מאיפה הבאת את הסקר הזה?תביא לינק!

"ססק מצטיין כמעט בכול משחק שהוא שיחק"

ואני מבין שאתה צופה קבוע במשחקים של ארסנל שמשחקת בליגה האנגלית השנואה עליך כל-כך נכון?

"בינתיים הקבוצות הגדולות באנגליעה מיבאות את השחקנים שלהן מספרד צרפת וכול מקום אחר חוץ מאנגליה (בריטניה) שסובלות ממחסור עצוב בכשרונות ..."

וכל השחקנים בספרד ספרדים,כל השחקנים באיטליה איטלקים נכון?
    ד'ש לאואן,בקהאם,וודגייט....

13. Yeste Member

ד"ש לאואן ,באקהם ,וודגייט ובינתיים הורסים את ריאל שמתקשה לנצח יותר משני משחקים רצופים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx .
    אין ספק בספרד שהרנסנס האנגלי הוא זה שהורס את הקבוצה החזקה ביותר בעולם.
    מה שמתאים לבולי עץ לא מתאים לליגה הספרדית.
    ואואן... עליו אין לי תלונות,החלוץ האנגלי הבכיר ביותר הוא שחקן ענק ומגיעות לו כול המחמאות.
    אבל בינתיים הוא מחמם את הספסל בברנבאו

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מי היא קרעה לגזרים? אתה שמת לב איזה קבוצות? ושמת לב אחרי כמה משחקים שסק חזר לספסל?

תראה, אולי לא הבהרתי את עצמי. אני בהחלט חושב ששסק שחקן מוכשר. אבל בכל זאת, זה קצת מצחיק להגיד אחרי שהקבוצה שלו מועדת ש"הוא רק בן 17, איך אתה מאשים אותו?", ולעומת זאת אחרי שהקבוצה שלו מנצחת אתה אומר שהוא השחקן הכי בולט שלה ואחד הבולטים בליגה, תוך כדי ירידות על הכוכבים האמיתיים של הקבוצה.
    תחליט - הוא מוליך אותה להדרדרות בליגה ולתצוגה מול רוזנבורג, או שהוא סך הכל עוד בורג במכונה של הנרי ופירס שומעדת בליגה וקורעת את אלופת נורווגיה.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 שחקנים הורסים את הקבוצה:
    מתוכם אחד לא משחק ולשני אין לך טענות. אז בעצם בגלל הפרימדונה בקהאם אתה טוען שהכדורגל האנגלי הורס את ריאל מדריד?!?!? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx