ליגת האלופות 2004/5 - רבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏11/4/05.

1. cazzo Il Capocuoco

אחד מהדברים חייב להיות,או זה או זה,תהיה בטוח.

אם לא היה ארוע רציני כמו זה,אני בספק אם הם היו מתפרעים בזמן המשחק.
    דבר שני,השופטים כבר נמאסו,הם מתנהגים כאילו הם הכוכבים של המשחק,ככל שהם יותר טובים ברמת השיפוט,
    גם האגו גובר.

אתה גאה בשיכור מקריח ושמן,עם קעקועים שהולך לרסק משהו?נוסיף גם,בקלה מטוגנת וצ'יפס.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05
  2. shmchess Member

רציתי רגע לעזוב את מה שקרה בסן סירו ולהתיחס למשחק של באיירן מינכן - צ'לסי .

טוב :

המשחק התחיל עם מין לחת גרמני , לחץ שהביא 4 הזדמנויות במחצית הראשונה ! אחת של פיזארו שהיה מול שוער , אחד של באלאק שבעט כמו אסי דומב - מעל השער בלי אחריות , אחת מתפרצת של באיירן - פיזארו לבאלק של מצא את שווינשטיגר .
    והאחת הכי חשובה - הדריבל הנהדר של שויינשטיגר שהשכיב כמה שחקנים אבל חוסר הניסיון או המתח גרמו לו להוציא את הכדור הזה החוצה .
    במחצית היה 1-0 עדיין האמנתי .

מחצית שנייה פיזארו מצליח להבקיע , באיירן בעליה .
    ואז השער הכי טיפשי - טעות קשה של סליהמיציץ שלא שמר את דרוגבה שנגח פנימה .
    ואז הגיע דקה 89 ה2-2 של שווינשטיגר ( השחקן הטוב ביותר של באיירן אתמול לדעתי )
    ואז הגול ששבר לי את הלב - הגול של שול .
    אייי רק עוד התקפה שהשופט היה נותן לבאיירן ובאיירן היו עולים .

היה בא לי לבכות אחריי השער הזה , כולכך חבל .

עוד משהו שרציתי להתיחס :

באיירן מינכן השנה נראים טוב מאוד , לא חשבתי שאחריי המשחק אני יגיד את זה אבל זו עונה מוצלחת עד עכשיו , כול הכבוד לבאיירן מינכן - הם נתנו עונה טובה באירופה .

רק שניקח אליפות , וגביע .
    עוד משהו קצת עצוב : אנחנו נפרדים מהאולימפיק במינכן - זה היה המשחק האחרון שם .
    וכמה אופייני לנצח את המשחק האחרון שישוחק שם בדקות האחרונות .... כמה אופייני .

עוברים לאליאז .

3. robson Member

כן אתה צודק, אוהדי אינטר היו חוזרים עם החזיזים שלהם הביתה בלי לזרוק אותם אם לא הייתה פרובוקציה...

אף אחד פה לא מצדיק את ההתקפה הפרועה של החוליגנים האנגלים בהייסל אבל הזמנים השתנו מאז ..
    היום אומנם תראו מידי פעם מכות בין קבוצות מאורגנות אבל אף פעם לא תראו התנפלות של קבוצה על אוהד אחד חסר ישע וזה כל ההבדל בין האנגלים לאיטלקים.
    לאותם אוהדי יובה לא יהיו הביצים לתקוף חבורה של מאה אוהדי ליברפול הם גיבורים על איזה אוהד מסכן ברכבת..

4. eastlands Member

אם גדר רשת ו4 שוטרים בלגים מסכנים היו מפרידים אתמול בן מחנות האוהדים ,כפי שהיה בהייסל באותו גמר כאשר המגרש המסכן הזה היה מלא כבר שלוש שעות לפני השריקה ,אני מבטיח לך שהיו יותר מ39 הרוגים

5. Yeste Member

אני לא מבין מה זה מפריע לך סטרטפורד,אז אוהדי יובה תקפו אוהד ספרדי במקל בייסבול...
    אממ...אני רק מקווה שהחבר'ה לא שכחו לקחת את הדגלים הצהובים -אדומים לטורינו...
    :aaa21:

6. cazzo Il Capocuoco

הם היו עושים תמיד מה שהם עושים,הופכים אופנועים ומכוניות,מתפרעים קצת בחוץ...חחח...

מה שמפחיד בקבוצות האוהדים של האיטלקים,שהם חזקים בקשרים ובאירגונים כמו המאפיה,לא במכות וריסוק עצמות.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי סטרטפורד ושאר חבר האנגלופילים, אני ראיתי בסרט חוליגנים איך פקיסטני אחד עובר בצד השני של אותו רחוב בו נמצאו כמה חוליגנים של מילוול, ואיך החוליגנים האלה התחילו להרים דברים מהרצפה ולזרוק עליו בלי סיבה, ואני בטוח שישנם מקרים חמורים יותר מזה.

אוקיי, אז האוהדים האלה של יובה הם אכן חמורים ופחדנים, אבל לא הייתי גם מכניס לכאן את ענייני הלאומנות של הפורום. חמורים ופחדנים יש בכל מקום...

אני מקווה שליברפול יעברו היום, אבל הסיכויים לכך נראים כל-כך קלושים שזה עצוב. מי יודע איך צ'אבי אלונסו ישחק היום במשחקו הראשון מאז החזרה מפציעה, רק ההוא שבשמים יודע. משחק טוב ורגוע של אלונסו במרכז הקישור ישאיר לליברפול סיכוי כלשהו, משחק חלש שלו וכל המשחק ילך רק בכיוון השער של קארסון, כי בישקאן ואלונסו חלש לא מסוגלים להתמודד באמצע עם באדיר ועידן טל, שלא לדבר על אמרסון ונדבד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx .

8. eyal7 Member

אתה כנראה לא מבין לאיזו בעיה כלכלית ומקצועית אינטר תכנס אם היא לא תושעה מהצ'מפיונס ליג.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'יאנזולה, שמע, אף פעם לא אמרתי שצ'לסי לא קבוצה טובה ושהיא לא בין ה-5 הטובות באירופה, מה שכן טענתי שמילאן ויובנטוס חזקות ממנה. אני גם אמרתי שכדי להוכיח שהיא באמת חזקה היא צריכה לנצח את אינטר או באיירן. צ'לסי ניצחה את באיירן. ואין לי ספק שהיא הוכיחה שהיא קבוצה טובה, אם זאת אתמול ראינו שאם לבאיירן היה בלם נורמלי ולא בלון מנופח כמו לוסיו, באיירן הייתה בחצי הגמר על חשבון המיליונרים. אני לא אומר שצ'לסי לא ראויה. כי היא כן. ההכנה הטקטית של מוריניו הייתה טובה יותר מזו של מגאט' מה גם שבצ'לסי משחקים כמה שחקנים שבהחלט ראוים למעמד הזה כמו דרוגבה, לאמפרד, קול (שלפני מוריניו היה סתם חובב כדרורים), מקללה, טרי ואחרים. אבל עדיין אני טוען שאם יובנטוס לא יעשו שטויות היום ויעברו את ליברפול הם המועמדים שלי לעבור את צ'לסי ולדעתי הם קבוצה חזקה יותר.

בעניין המקצועי של אינטר, אני איתן בדעתי. אינטר אחת מחמשת הקבוצות הטובות באירופה, מה לעשות שהיא פגשה את היריבה הכי קשה שלה וזה בלי קשר שמילאן גם הקבוצה הכי טובה בעולם.

בעניין שלא קשור לכדורגל, אוהדי אינטר אני איתכם. אם זאת, יהיה צודק אם ירחיקו את אינטר לשנה מהמפעלים האירופים.

10. robson Member

נו באמת...די כבר הם השטויות האלה.
    אינטר קבוצה בינונית מאוד, לבוא ולהגיד שהיא עפה בגלל שהיא פגשה במילאן יהיה רק חלק מהאמת. אני לא רוצה להכנס שוב למה שאני חושב על אינטר אבל העובדה היא שבצמד המשחקים מול מילאן לרגע אחד הם לא היוו יריב של ממש, לא בטוח שהם בכלל בין החמשת הטובות באיטליה שלא לדבר על אירופה...

11. shmchess Member

תשמע אני לא יודע מה אתה רוצה להגיד :

הקבוצה שניצחה שניצחה אתמול הייתה צ'לסי בעלת המון מזל !
    המשחק אתמול היה : מי שיבקיע ראשון ינצח .
    תאמין לי עם באיירן מינכן היו כובשים ראשונים הם היו מנצחים .

אני ממליץ לך לראות שוב את המשחק ולראות לכמה מצבים טובים הגיע באיירן מינכן ולא ניצלה אותם .

אני לא חושב שצ'לסי עדיפה על באיירן , תאמין לי עזוב את לוסיו - עם במשחק הקודם דמיקליס , פיזארו ומקאי ( שאתמול לא עשה הרבה ) היו משחקים בבריג' המשחק היה נראה שונה לחלוטין !

אבל לפחות אפשר להתנחם בעובדה שבאיירן מינכן ניצחה , ועוד ניצחון כולכך יפה וטיפוסי 2 גולים וניצחון בדקות האחרונות , חבל שזה לא הספיק .... חבל .

התגלית שלי :

אני בהחלט רואה את שויינשטיגר כשחקן מוביל , כול הכבוד לו - הוא שחקן ענק , ורואים שהוא אוהב את באיירן , הוא נלחם ומשחק עם נשמה והוא מאוד טכני ! אבל לוקה בחסר בזריזות , כוח פיזי ואוליי גם טיפה ביכולת הסיום .

אני כולכך גאה בבאיירן מינכן ! , גם אחריי ההדחה אני כולכך אוהב את הקבוצה הזאת , מגאת עשה שם עבודה גדולה , עוד שנה עם השחקנים והרכבת הסגל ואני מאמין ששנה הבאה נגיע רחוק יותר .

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה?
    אני די בטוח שכבר ראיתי אותך קוטל פה את מגאת, אומר שהוא חרא של מאמן, ומתגעגע להיצפלד. אני טועה או שדעתך השתנתה מקצה לקצה?

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אם זאת אתמול ראינו שאם לבאיירן היה בלם נורמלי ולא בלון מנופח כמו לוסיו, באיירן הייתה בחצי הגמר על חשבון המיליונרים"

תקרא ואז תגיב.

14. shmchess Member

לא השתנתה , היצפלד מאמן הרבה יותר גדול ממגאת אבל מגאת בשנה אחת עשה המון עבודה , צריך לקחת דאבל , ולתת לו עוד עונה להתחבר עוד עם השחקנים ולשפר לו את הסגל עם לאם וקוראני ואז שנה הבאה נגיע רחוק יותר .

כמובן שאין כמו היצפלד , אבל באיירן אתמול נראית יותר טוב בהרבה מצ'לסי ורק חוסר מזל מנה ממנה לעלות שלב .

15. shmchess Member

אי אפשר להאשים את לוסיו , אתמול מה שהיה הוא חוסר מזל

כולכך עצוב לעזוב את האולימפי במינכן , אבל עוברים לאחד המגרשים הטובים באירופה !!!!

שוב הכול בגלל חוסר מזל ואי נייצול מצבים .