ליגת האלופות 2004/5 - רבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏11/4/05.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.marca.com/futbol/champions0405/fotos/inter_milan_bengalas.Xxx

איזה מצחיק היה אם במשחק שחודש לאחר מכן אינטר היה עושה את הבלתי יאומן וכובשת רביעייה וכעקרון היא הייתה אמורה לעלות , אבל העונש מאוופ"א היה מעיף אותה.

אוופ"א אחרי העונש הקל לרומא , צריכה לתת יד קשה אם אינטר , מאוד קשה.
    חבל על אינטר שבגלל האוהדים שלהם הם צריכים לסבול...

אבל הכל התחיל ממרק,מה היה כל כך חשוב לפסול את השער הזה. יש שיגידו שפסילה מוצדקת (הנגיעה של קרוז בדידה שהוא באויר , הוא מוציא אותו משיווי משקל. וגם ע"פ החוק שאומר אסור לגעת בשוער שהוא בתיבת ה5 שלו) ויש יגידו שלא הייתה סיבה בכלל לפסול .
    אף אחד לא היה מתלונן אם השער היה מאושר,לפעמים השופטים מקפידים יותר מדי גם כשלא צריך.

2. THE STRETFORD END Member

שבצ'נקו
    לא דיברתי מילה על הכדורגל.

3. KirkH Member

לא מבין איך מבקר המסעדות העלוב, שגיא כהן ממשיך לקבל קרדיט כפרשן המוביל בערוץ הספורט מספר 1 בארץ. פשוט מביש. השידור היום היה תת רמה שלא נראתה כמוה כבר שנים. כל מילה שניה עיוות של עובדה, כל מילה שלישית הפלצה חסרת שחר.

את המשחק הראשון בין צ'לסי לביירן שגיא כהן פתח עם "דידייה דרוגבה נותן עונה מאוד מאכזבת עד כה". כעבור מאה שישים ומשהו דקות של כדורגל זה הפך ללא פחות מ"הסנטרל פורוורד מספר אחת ביבשת"... זה מסכם את העניין.
    פרשן עלוב שלא טורח לראות מראש קבוצות שהוא משדר, ועוד יש לו החוצפה לספר לנו על הצלחה או אי הצלחה של שחקנים / מערכים במשחקי הליגה אותם הוא לא רואה. היום הוא שיחרר "מוריניו שינה לגודיונסן את התפקיד, הפך אותו מחלוץ לקשר וזה מוכיח את עצמו בדיוק כמו במשחקי הליגה". אם הליצן הזה היה מרים את הראש מהצלחת הוא היה מגלה שצמד המשחקים מול ביירן היה הפעמים הראשונות בהן הנסיך האיסלנדי ירד לשחק במרכז הקישור. הוא אומנם עושה יותר עבודה שחורה מכל חלוץ אחר, אבל אף פעם הוא לא שיחק ליד למפארד, בטח ובטח שלא בליגה.

4. שבצ'נקו Member

אני טועה או שהזכרת את הליגה בישראל?

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מדבר על הקהל.

6. Barcik Member

יופי, קבוצה מרגיזה אחת פחות בליגת האלופות בעונה הבאה. סורי, אובפמי, ושאר אוהדי אינטר. וזה גם יבטיח שאדריאנו יעבור למועדון בקנה המידה שלו.

צ'לסי הבטיחה את מקומה בגמר עוד בסיבוב הקודם. היום, הם בסך הכל סיימו את העבודה עם עוד משחק יציב, ושתי שערים שז'וזה לא יאהב בגארבאג'-טיים.
    למה לעזאזל אופ"א לקחה שופט ספרדי לנהל משחק ברבע גמר ליגת האלופות?

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05
  7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

התמונה של קוסטה ומטראצי ממש אומנותית. לגבי המשחק שהיה במילאנו, כרגיל, משחק אפור, הברקה אחת מדהימה של שבצ'נקו, אינספור הצלות מדהימות של דידה וכמובן עזרה מהשופט. סיפורה של קבוצה, שמציאותי ביותר שתסיים את העונה עם אליפות איטליה ואירופה.

לגבי צ'לסי-באירן, משחק טוב, אבל ראיתי אותו פחות. צ'לסי עם משחק יעיל ביותר, בדיוק מה שהיו צריכים, והשער של דרוגבה גמר את המשחק. לגבי ה"אופסייד" בגול של פיזארו, כמה שהפרשנים דיברו והכריזו, אני ראיתי קו אחד. טוב מה זה משנה. רק מילאן יכולה על צ'לסי בדרך לגביע. הם מתוכננות כל כך שתי הקבוצות הללו!

8. ראול Member

תצוגת הטלה מדהימה של נבחרת האולטראס של אוהדי אינטר. הטקטיקה האופיינית לקהל במעמדם, הרגש והלחימה שהשקיעו במשחק אין שני להם. היכולת האישית כמו הקבוצתית בהטלת החזיזים וכלה בפינוי המיידי מעוררת השראה והטקטיקות המתוחכמות של השארת מוקדי זריקה גם לאחר המשחק פשוט גאונים. הכל כמובן לא משתווה למהלך המשחק, הטלת המאה והמהלך של הכוכב של האולטראס, בסטרייק המדהים שפגע בדידה.

מפגרים. אבל בסטייל.

ארתור, :aaa15: ?

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולימפיאשטדיון אבל מי נטפל

בושה שזה השופט מס'1 באירופה.

אני לא מאמין שיעיפו את אינטר, זה באמת יהיה חסר תקדים

אבל נחזור שנייה לכדורגל: אם אני מאמן אינטר מההרכב של היום נשארים VDM, אדריאנו, מארטינס וזאנטי

כל השאר סוג ב' ומטה

10. robson Member

כבר אמרתי את זה ואני אחזור ואומר, אינטר היא קבוצה בינונית מינוס שהצליחה להגיע לשלב רבע הגמר רק בזכות הגרלה קלה..
    הכי כואב לי על מוראטי אחרי כל המאות מיליונים שהוא שפך על הלוזרים האלה..
    אין לי מושג מה רוצים ממנצ'יני, הבן אדם הוציא מים מהסלע באינטר פשוט כך!!!

11. Javier Zanetti Member

הגרלה קלה ? אנחנו שיחקנו בקמפיין הזה רק נגד אלופות , ואם אדריאנו צריך לעבור למועדון בקנה מידה שלו אני מניח שרונלדיניו גם צריך כי בארסה עפה בשמינית הגמר ,אתם סה''כ מקנאים כי הקבוצות שלכם כבר עפו ,התגובות שלכם בעיניי באות מאותו תסכול שהיה לטיפוזי בקורבה נורד היום.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05
  12. robson Member

הינה עוד עוף שטומן את הראש בחול..
    הכל בסדר אינטר קבוצה מצויינת והכי גדולה בעולם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

רונלדיניו הולך לקחת את אליפות ספרד אבל אדריאנו יראה אליפות רק בטלביזיה עם הסגל הזה של אינטר או שיעבור קבוצה...
    ומה הקשר לכישלון של הקבוצה שלי?..ליוניטד יש את הבעיות שלה ולאינטר יש בעיות יותר גדולות תאמין לי...

13. Javier Zanetti Member

עוף שטומן את הראש בחול תקרא לחברים שלך.
    לא אמרתי שאינטר קבוצה מצויינת והכי גדולה בעולם ,אבל היא בהחלט לא קבוצה בינונית אם הגיעה ב4 השנים האחרונות לרבע גמר וחצי גמר גביע אופ''א וליגת האלופות ,זה הרבה יותר ממה שברצלונה עשתה.
    מה הקשר לכשלון של מנצ'סטר ? הקשר שמתוך תסכול מהכשלון של הקבוצה שלך וחוסר בטחון אתה חושב שאם אתה דורך על אחרים אתה נהיה יותר גבוה.

14. robson Member

תשמע מוקיון.
    באמת שהכוונות שלי היו טובות והזדהיתי עם סבלם של אוהדי אינטר שאחרי המאות מיליוני דולרים שמוראטי שפך
    יש לו קבוצה כזו עלובה אבל אתה כזה מסכן ופאתטי עם בעיות קשות בהבנת הנקרא כך שאני משתתף בצערך...

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובסון תגדיר קבוצה בינונית

אם הכוונה לסגל בינוני - אז מה לעשות אלכס, הבנאדם צודק, באיזה קבוצה גדולה באירופה מיכאילוביץ' פאבאלי וקרוז היו פותחים במשחק הכי חשוב של העונה?

אבל רובסון, אל תגזים, קבוצה עלובה אנחנו לא, אנחנו עושים בדיוק מה שהסגל שלנו שווה ולא טיפה יותר.

מאנצ'יני לא מוציא מים משום סלע, ידו של מאמן לא נראיתה בשום מקום ברבע הגמר הזה, רק במחצית השנייה היום השחקנים התחילו לקלוט שאי אפשר להבקיע לדידה בכדורים גבוהים, שקורדובה לא יכול לשמור על שחקנים גבוהים ממנו ושמשחק על הקרקע עובד נגד מילאן הרבה יותר טוב. איפה המאמן היה ברבע גמר הזה? איפה ההכנה הטקטית? שבלוניות מוחלטת, כאילו הוא פשוט אמר להם "שחקו כרגיל" וזהו.