ליגת האלופות 2004/5 - רבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏11/4/05.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שאני רוצה שזה יקרה, וזה כל כך לא מציאותי, אני לא ראוה את אינטר כובשת, במשחק, שלא לדבר על לא לספוג...יהיה 1:1 בלחץ.

2. robson Member

אני באמת לא מבין למה הציפיות הגבוהות מאינטר...זו קבוצה שאם תיקח ממנה את אדריאנו לקרוא לה בינונית יהיה עלבון לבינוניות.
    ממבט חטוף על ההרכב שלה עולה מיד המסקנה שמדובר באוסף של שחקנים או בינוניים {קמביאסו,סטאנקוביץ'} או ששיאם הרבה מאחוריהם{ויירי, טולדו, מיכאלוביץ', ורון}...עצם ההשוואה שלהם למילאן היא מגוכחת מכיוון שאין להם מה למכור מולם..
    קצת לא מובן לי שאחרי כל המיליונים שנשפכו על הקבוצה הזאת זה הסגל שלה..אני במקום מוראטי הייתי תולה את המאמנים הקודמים על בזבוז משווע של כסף...

3. shmchess Member

אינטר קבוצה גדולה , אני יודע למה אתה מתכוון כשאתה אומר לא להשוות למילאן .

תראה , מילאן היום היא הקבוצה הטובה באירופה - היא וגם צ'לסי , היא נראית לפעמים כקבוצה מושלמת שפשוט מאוד קשה לעקוץ - כמו במשחקים מול מנצ'סטר , כמו במשחקים מול אינטר בניצחונות 1-0 ו2-0 .

מילאן היא קבוצה ברמה גבוה מאוד , אבל להגיד שאינטר קבוצה בינונית בלי אדריאנו ?
    בגלל זה הם פירקו את ולנסיה 5-1 , בגלל זה הם הקבוצה שהפסידה הכי קצת פעמים באירופה , בגלל זה היא נמצאת ברבע גמר !

תבין להגיע לגמר זה מאוד קשה ! , וזה אפילו הישג !

אינטר אוליי לא יותר טובה ממילאן , מיובה , מצ'לסי , מבאיירן ואפילו אני חושב שהיא לא טובה יותר מליון .

אבל עדיין , תראה את הסגל שלה ואני לא מבין מה הבעיה איתו , כשורון משחק הוא משחק נפלא ! , מיכאלוביץ בועט נפלא , שחקן בינוני ...... ויש עוד .

הבעיה המרכזית של אינטר , היא המאמן ! , תמיד מוראתי מביא מאמנים בינוניים ומעטה !
    לא ניתקלתי במישהו טוב שיאמן את אינטר בתקופה האחרונה .

אני זוכר בשנות ה90 - אתם יודעים מי שיחקו אז באינטר ?
    מתיאוס , ברמן , קלינסמן ( עם אני לא טועה אני כבר לא זוכר ) ועוד שחקנים גדולים .
    היום אינטר קבוצה דיי בינונית - אני חושב בגלל המאמן .

4. cazzo Il Capocuoco

אינטר ממש לא קבוצה בינונית,קמביאסו בינוני?!סטאנקוביץ בינוני?!ורון?!!!?!מה זה החארטה הזה!
    תבינו שאינטר פוגשת את מילאן וההפך,זאת יריבות לא מעולם הזה!השחקנים נותנים 200 אחוז,כל העונה מחכים למשחקים האלה.
    אז דווקא להגיד שמילאן הרבה יותר טובה וחזקה מאינטר,אולי במנטליות,אולי בקניית השחקנים הנכונים...
    היום זה המבחן הכי הכי גדול של מילאן מאז לה קורוניה - לעבור את אינטר,לעבור את רבע הגמר,ולא לתת לאחרים לחשוב על ה4-0.
    בקיצור אחד המשחקים הכי חשובים העונה,כבר לא יכול לחכות.INTERISTA DIVENTA PAZZO!!!

5. Zizou10 Member

אתה מאוד ממהר להספיד את ליברפול, אני מאוד מקווה שהם יעלו ולדעתי יש להם סיכויים טובים גם בלי ג'רראד, אגב יכול להיות שסיסה ישחק היום כמחליף. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

6. shmchess Member

חולק עליך , יובה עולים 100 אחוז !

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

באיירן סופגת את אותו שער מטופש שהיא ספגה בלונדון, הכדור פוגע בלוסיו משנה כיוון ונכנס לשער של קאן.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוסיו הפתיעה אותי (אני הרי טוען שלוסיו בלם בינוני).

אני טוען, שלוסיו הוא שחקן של טעות קריטית בממוצע למשחק, היום כמו שאמרתי הפתעה. 2 טעויות עוד במחצית. בדקה השלישית הוא הרס מלקודת נבדל שלמזלו קאן הציל בהצלה נדירה, אבל את השער העצמי של לוסיו (שוב) קאן כבר לא יכל לעצור.
    מצד שני קובאץ', שהוא לא הבלון החביב של התקשורת, עושה עבודה טובה על דרוגבה, גם אם זה אומר משחק אגרסיבי על יתר מידה, כי כנראה רק ככה אפשר לעצור את השחקן הנהדר הזה.

אגב, בחרתי לראות באיירן כי חשבתי שהמשחק בסאן סירו ניגמר כבר במפגש הראשון, אז צדקתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/05
  9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמאס לי כבר מהקבוצה הזאת אין אופי בגרוש חכמים על סמפדוריה

נמאס כבר מכל הפאבאלים האלה בהרכב שלנו רוצים להיות קבוצה גדולה עם כאלה אפסים בהרכב

מסכן אדריאנו, הבנאדם קורע את התחת אבל לבד הוא לא יכול לעשות כלום, הוא יעזוב בסוף השנה לריאל 100%, רק שייקח את מאנצ'יני איתו ויוריד אותו באיזה מקום בדרך.

ב2003 לפחות הייתה תחושה של פספוס אחרי כל ההצלות של אביאטי, עכשיו כלום, פשוט טיפת מאמץ לא היה

מה אני מתעצבן בעצם, עם סגל כזה זה בדיוק מה שאנחנו שווים 8 הטובות באירופה ולא טיפה יותר.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי אינטר אולי בוכים בצדק, אבל רק שתדעו שאינטר קבוצה מצויינת ומבחינתי אתם קיבלתם את מילאן, הקבוצה שלאינטר הכי קשה לשחק נגדה. מילאן פשוט יודעת מה אכלו שחקני אינטר הם הקבוצה הכי מוכנה לאינטר שיש. אני די בטוח שמול כל קבוצה אחרת אינטר הייתה הרבה יותר טובה. הרי אם אינטר הייתה מפסדיה למילאן בגמר לא הייתה טוען שהקבוצה היא בינונית... כי הגעתם לגמר. אז ההגרלה הכריע לאינטר מבחינתי. מילאן.... אלופת אירופה.

11. הרצליה Member

פיזארו משווה לבאיירן כנראה מאוחר מדי.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עולההההההההההההההה מדהים איזה יופי תודה לאוהדי אינטר

13. הרצליה Member

שער מקרי ביותר של דרוגבה 2-1 לצ'לסי לאחר מסירה נהדרת של קול

14. שגיא Guest

בטח אחרי שדרוגבה כובש שער מצויין וקובע סופית שצ'לסי עולה.

15. cazzo Il Capocuoco

מדהים מה שקורה!אינטר קופחה בשער של קמביאסו,וזה לא מגיע לאינטר,ממש לא,והסאן בויז ושאר האולטראס,
    מפציצים את השער של דידה בחזיזים,ובקבוקי מים ושאר דברים ודידה עצמו נפגע.נראה מה יהיה בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/05