ליגת האלופות 2004/5 - לקראת רבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/3/05.

1. Makaay#10 Member

הכל טוב ויפה אז הנה ההימור שלי-

ליברפול-יובה: את האמת אני דיי חושב שיובה תגיע מזלזלת ,ולא תתאמץ ולכן בשורה הזאת אני מהמר על ליברפול, אני מאמין שהם יוכלו להפתיע ובנוסף אני גם מקווה שכך ייקרה מהשנאה שלי ליובה המגעילה והמשעממת...

מילאן-אינטר:כאן למען האמת אני מאמין שמילאן תנצח אבל את כל הלב שלי אני ייתן בשביל שמילאן המשעממת תעוף ואינטר,אחת הקבוצות האיטלקיות שאני מצליח לאהוב ומשחקת כדורגל נורמלי, תנצח

ליון-פ.ס.וו:ממש מקווה שליון תעוף אבל אין מה לחיות באשליות,ליון טובה בהרבה יותר והיא תנצח.

ובמוקד,באיירן-צ'לסי: אי אפשר לתאר את ההבעה העצובה שהייתה לי על הפרצוף כששמעתי את הבשורה המרה הזאת... אבל אני דבר אחד אני יודע, אם באיירן תתאמץ, מוריניו יזלזל, מקאי יחזור, וגומלין באולימפיש הכל לא סגור.

2. משוגע בירוק Member

מה הקטע של האנגלופילים שלא ראו משחק סריה אה אחד העונה וחושבים שמילאן יותר טובה מיובה ומשווים את יובה לאינטר?? אתה ראית משחק של מילאן או של יובה??? אתם מורידים מהרמה של יובה.. שוב תוצאה של אוהד מתוסכל שנשאר לו לקוות להצלחה של הקבוצות מהליגה שלו (לא במקרה של הספרדים)

3. hartkh Member

אייי איי איך תמיד אותם אוהדים מתוסכלים של ארסנל שאנחנו העפנו מתבכיינים ותמיד יהיו נגד אלה שהעיפו אותם !
    "דאניס בארקאמפ" הרשה לי לומר לך כמה מילים : אתה טוען שהשחקנים של באיירן מינכן לא טובים וכו'
    רק תשמע מה יש לי להגיד לך :
    אני יגיד את זה קצר ויעיל - מי עלתה מהמפגש בין באיירן מינכן לבין ארסנל ? , מה אמרת לפניי ההתמודדות ?
    זה הכול , תיהיה קצת חכם ותנסה לא להגיב כי מישהו פה תקע לך גוש .

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעולה! לא חשבתי שאני אשמח ככה אבל אני די מרוצה שיצאנו על מילאן! זו ההזדמנות שלנו, לנקום על 2003 עם שערי החוץ, לנקום על ההפסד היחידי העונה, להראות לכל העולם שאנחנו כן קבוצה גדולה באירופה, ואי אני כבר לא יכול לחכות שזה יתחיל!

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה אחי, גם אני לא יודע, גם בקאמפ נואו עדיין לא יודעים.
    באיירן עברה את המסננת שקוראת לעצמה הגנת ארסנל, בקושי. שם? אני חייב להגיד לך בכל הכנות - השם באיירן מינכן לא עושה לי כלום. בטח לא כמו ברצלונה או מילאן.
    אתה מדבר על הרווחים בשנה האחרונה. צ'לסי היא הקבוצה העשירה ביותר בעולם, במרחק גדול מאוד מהשאר.
    בטח שאברמוביץ' לא ישקיע בצ'לסי את כל הונו, יש לו כמה מיליארדים בחשבון הבנק. לא אומר כלום.
    אוהדים, פרסום, תארים - טוב נו, שאל את אוהדי בארסה.
    דווקא כן!
    Football is out there.
    בטח בגלל שאין להם כוח ללכת לבנק ולסחוב את שקי הכסף עד למכונית, נכון?
    א) באיירן בונה איצטדיון חדש לקראת המונדיאל, איצטדיון שישמש גם את היריבה העירונית, מינכן 1860.
    ב) אולי לבאיירן יש הסטוריה, תארים וכו', אבל שום דבר לא יקנה את המסורת של סטמפורד ברידג'. גם לא איצטדיון שמחליף אורות בהתאם לקבוצה שמשחקת בו.
    יכול להיות שאני טועה (פשוט בגלל שאין לי כוח לבדוק), אבל באיירן לא הודחה בשנתיים האחרונות בשלב הבתים?
    מה? טוב, צודק. השחקנים לא חשובים, גם לא המאמן, ולמען האמת גם לא השופט. הדבר היחיד שחשוב הוא שבאיירן זכתה בליגת האלופות וצ'לסי לא.
    למה יש לי הרגשה שכל קבוצה שצ'לסי לא תעבור, עדיין תחזור ותטען שהיא עוד לא הוכיחה את עצמה? הרי מה הטעם, גם אם צ'לסי תזכה אתה תבוא ותגיד לנו שעד שלא עושים את זה פעמיים ברצף כמו הגדולות באמת, זה לא נחשב.
    בטח שאפשר, יהודון מסריח שכמוך.
    עובדות...
    אני מנסה, באמת, אבל כל כך קשה לי לכבד אתכם אחרי הודעות כאלו.
    רבאק, השחקנים האלו העיפו את ברצלונה, מה אתם עוד רוצים?!
    אל תשאל, הפסד לבאיירן יביא לירידה לצ'מפיונשיפ בעונה הבאה, הרי אי אפשר להתאושש מדברים כאלה.

6. hartkh Member

בסדר נחייה ונראה - אני יזכור אותך ....

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד, אתה יודע לקרוא?
    אם כן - תמצא איפה בדיוק אמרתי שהשחקנים של באיירן לא טובים. אמרתי שהם פחות טובים מאלה של צ'לסי, למה אתה מכניס לי מילים לפה?

לפני ההתמודדות האמנתי שארסנל תעלה, בסוף באיירן עלתה. אז מה? אז באיירן בשני המשחקים האלה היתה יותר טובה מארסנל, מה אתה מנסה להגיד בדיוק?

8. Makaay#10 Member

אממממ....אובאפמי אחי, אני דיי רוצה שמילאן ויובה יעופו בדיוק כמוך כי אני ממש לא סובל אותם, אבל אם מסתכלים על זה בעין אחרת למילאן לא ממש איכפת אם אני אוהב איך שהם משחקים או לא...אינטר יכולה לתקוף כל המשחק, אבל להבקיע גול יהיה לה קצת יותר קשה. . . . בכל מקרה, אתה נשמע לי כמו אחד שעוד מעט יוצא בחגיגות , אני ממליץ לך להוריד פרופיל כי את מילאן אינטר לא בדרך לקחת.
    ואם בשמינית הגמר אמרת שאינטר תעוף, אז ברבע הגמר, ועוד נגד מילאן אתה צריך לראות את אינטר כמועמדת ודאית לעוף .

9. דקו Member

אז ככה
    יובה-ליברפול נראה לי שאני מריח כאן הפתעה מרוב זילזול קטן בעיני. כי לליברפול
    באה לשני המשחקים האללו כיאלו זה הגמר שני המשחקים יקבעו להם את העונה וכמו שרבים אמרו כאן
    ליברפול באה למשחקים גדולים בשיא היכולת לעומת זאת יובה לדעתי חושבת על מי היא תפגוש בחצי הגמר
    מבחינתם הם קיבלו אחת משלוש הקבוצות הכי חלשות שהיו בהגרלה ומבחינתם זה כאב ראש קטן מאשר עם היו מקבלים
    את מילאן או צלסי.
    צלסי-באירן לדעתי לצלסי יש סיכוי גדול אבל אסור לזלזל בבאירן לא יבוא לשמש תפאורה ויוא וישחקו
    תמשחק שלהם ומוריניו יעשה שיעורי בית טובים ויבוא מוכן לשני המשחקים האלה ולא יזלזל בהם.
    מילאן-אינטר נראה לי שמילאן תעבור כמו שעשתה לפני שנתיים ולא נראה לי שיש סיכוי להפתעה כאן מצד של אינטר
    אינטר מילאן פשוט קבוצה יותר טובה.
    ליון-פ.ס.ו נראה לי שליון צריכה לעבוא את המשוכה הזאת למרות שתתיקל בקבוצה חזקה עם מאמן
    מציון שעד עכשיו מצליח גם בליגה וגם בליגת האלופות.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכור אותי? אני לא כזה אדם מעניין.
    אחת ולתמיד - מכוון גם אליך ובעיקר ל'מילאנזי 22', אתם מזלזלים ללא הפסקה בצ'לסי בגלל היעדר המסורת והעבר בליגת האלופות, אני לא אומר שצ'לסי תזכה, לא אומר שצ'לסי תעבור את באיירן, ואני גם לא אומר שצ'לסי פייבוריטית.
    אני בסה"כ מנסה להציג לכם את הצד השני, היותר מאוזן, יותר אובייקטיבי (עד כמה שאפשר).
    אתם אלו שיוצאים בהצהרות על כמה שיש לצ'לסי להוכיח, אני מציג את העובדה שצ'לסי בכלל ומוריניו בפרט הוכיחו מספיק, ואתם מפרשים את זה כזלזול בבאיירן/שאר הקבוצות הנותרות.

בנוגע למשחקים האחרים - על פניו נראה שיובה לא ממש תתקשה מול ליברפול, אבל אצל הסקאוזרס אי אפשר לדעת.
    הם עשו לצ'לסי חיים קשים בשלושת המפגשים בין הקבוצות העונה, אך מצד שני נכנעים ללא קרב לבירמינגהאם ודומותיה.
    אין לליברפול שום יתרון על הנייר, גם לא ג'רארד (בהחלט יכול לעשות את ההבדל, אך לא יותר טוב מאמרסון), ובכל זאת, אני נוטה להאמין שליברפול יכולה לעשות את זה.
    פ.ס.וו תעבור את ליון. באמת, כמה כבר ראיתם את ליון השנה? צמד המשחקים מול ברמן באמת היה משהו מיוחד, אבל כשמתחשבים בעובדה שברמן משחקת בשיטה שמאוד מתאימה לליון (עם שחקנים פחות טובים), ובעובדה שבכל זאת - זה היה משהו חד פעמי, אפשר להבין שהמשחק לא ממש מייצג.
    יהיה מעניין לראות את ליון מגיעה כפייבוריטית, כאשר השחקנים יודעים שיש להם רק מה להפסיד. כל אירופה מתלהבת מליון, עכשיו הלחץ יהיה עליהם, וחוס הידינק בנה קבוצה לא פראיירית. בכלל לא פראיירית.
    מילאן - אינטר? הראש אומר מילאן, ללב בכלל לא אכפת, וריח חזק של 'ארסנל - צ'לסי, גרסת 2003/04' עולה באוויר. אני צופה 0-0 לפחות באחד מהמשחקים, אולי יתפקשש משהו וייגמר 1-0.

11. משוגע בירוק Member

בא לי לסגור כמה פיות בייחוד לאנגלים שמזלזלים כל כך באיטלקיות... בואו נעשה השוואה קטנה בין צ'לסי ליובה...

נתחיל:

1. שוער - שני שוערים מצוינים.... אחד צ'כי אחד איטלקי. למרות הכל ברור לכולם מיהו השוער היותר טוב שהוא גם הטוב בעולם... ג'יאלואיג'י בופון.... כמה שתגידו הוא הכי טוב בעולם וצ'ך בינתיים הרבה פחות טוב ממנו, למרות שהוא מציג יכולת מצויינת גם הוא.

2. בלמים - כאן זה סיפור שונה. לצ'לסי יש את טרי שהוא אחד הטובים בעולם, אבל מי שמשלים אותו זה קראבליו או גאלאס שלפי דעתי הם לא שחקנים כאלה גדולים... מולם הצמד קנאברו וטוראם. מי שראה את המשחקים של יובה מול רומא וריאל בדלה אלפי ראה את קנאברו הגדול מכולם בכושר שבהחלט כעת הטוב בעולם. מבחינת יכולת קצת פחות יש נסטה, פויול לפניו, אבל ההגנה האיטלקית של יובה טובה מזו של צ'לסי.. בייחוד בגלל השילוב המנצח שעבד עוד בימי פארמה.

3. מגן שמאלי - זמברוטה מול פריירה זאת בדיחה... פאולו פריירה הוא עוד פורטוגלי אחד שמוריניו הביא.... הוא שחקן שמתאים לפורטו אבל לא לצ'לסי. זמברוטה הוא כנראה המגן השמאלי הכי טוב בעולם בגלל הכושר הנוכחי של רוברטו קרלוס ובשקט בשקט הוא הופך לשחקן הגנה שתומך בהתקפה באופן מצויין.

4. מגן ימני - שתי עמדות לא מש חזקות אצל שתי הקבוצות. מצד אחד ג'ונתן זבינה שמפתיע ביכולתו הטובה העונה ומהצד השני ווין ברידג' או גאלאס ששניהם יכולים לשחק בתפקיד הזה. כאן יותר קשה להחליט, אבל כשברידג' בכושר טוב הוא יכול להתעלות על זבינה. בינתיים ברידג' נפצע הרבה וגאלאס פחות טוב מזבינה.

5. קשרים מרכזיים - כאן צ'לסי מושלמת. אין ספק. למפארד ומקללה זה צמד שקשה לעצור. שחקנים יציבים מאוד שיודעים לתת את הגליץ' כשצריך ולהכניס גול כשצריך. מולם אמרסון וטאקינרדי או בלאסי הם אולי קצת פחות טובים. אמרסון הוא בהחלט המקללה של יובה, אם לא יותר טוב וההבדל הוא למפארד והמקבילים שלו. טאקי ובלאסי הם שחקנים טובים מאוד, אבל למפארד הוא מושלם לדעתי.

6. קשר שמאלי - נדבד מול רובן. מבחינת הנגיעה האחרונה, הגולים והתרומה ההתקפית רובן יכול להיות כיום יותר טוב מנדבד. אבל נדבד זה נדבד. הוא יודע לשים את הכדור לחלוצים על הרגל, הוא יודע לתת את הבומבה מרחוק וכשהוא לא פצוע הוא מעלה את יובה בכמה דרגות. נדבד הוא שחקן יותר טוב ומשמעותי מבחינה קבוצתית מאשר רובן. נקודה.

7. קשר ימני - מצד אחד דמיאן דאף ומצד שני מאורו קאמורנסי. ממבט ראשון כולם יגידו שהאירי יותר טוב, אבל מי שרואה את המשחקים האחרונים של יובה יודע מי האיש האחראי להעפלה לרבע הגמר ולהרבה נקודות בסריה אה. קאמורנסי הוא שחקן שהגיע משום מקום עד ליובה ולנבחרת איטליה והוא כיום יכול בהחלט למוד שווה מול שווה מול דמיאן דאף.

8. חלוצים - עמדות לא יציבות אצל שתי הקבוצות. בצ'לסי משחקים העונה שלושה חלוצים בד"כ. כל פעם אחד או שניים מהם פותח בהרכב. דרוגבה הוא החלוץ היותר חשוב בקבוצה ומצטרפים אליו גודיונסן או קזמן. אצל יובה טרזגה משחק את התפקיד של דרוגבה בעוד זלאטן או דל פיירו משחקים לידו. ואין ספק שזלאטן ודל פיירו טובים בהרבה הרבה יותר מגודיונסן וקזמן. וגם טרזגה טוב יותר מדרוגבה ודומיננטי יותר ממנו.

9. מאמן - שני גאוני כדורגל. קאפלו הגדול ומוריניו הגדול. מה שמבדיל ביניהם הוא הרוגע והשלווה, הבטחון העצמי והחוכמת משחק של קאפלו לעומת היציאות המוזרות, התפרצויות עצבים, שטויות בתקשורת, התגרות בקהל ובייחוד בכיינות אחרי הפסדים של מוריניו. כשקאפלו יגיע למה שרשמתי על מוריניו אני אתאבד.

בקיצור ולעניין... צ'לסי לא יותר טובה מיובה ואני די בטוח שיובה אף יותר טובה מצ'לסי. יובה עולה על צ'לסי בעמדת השוער, ההגנה והחלוצים + נדבד אחד גדול, בעוד הדבר היחיד שצ'לסי שולטת בו הוא מרכז המגרש וגם בו יובה נותנת לה פייט עם אמרסון.
    אז אם למישהו יש מה להגיד שרק ידבר... יש לי הוכחות לכל מה שרשמתי כאן.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע.... יש לי פה כמה סימני שאלה כאשר ההכי גדול הוא בעמדת השוער.

צ'ך השנה עשה קפיצת מדרגה עצומה, לא רואה סיבה למה בופון טוב יותר ממנו. לא רואה סיבה למה יש בכלל שוער יותר טוב ממנו. הוא טוב (ענק), יציב, תיזמונים אדירים, אינסטינקטים מצויינים... לא רואה שוער טוב יותר.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אני ממש לא חוגג עלייה אל תדאג, אני חוגג על ההזדמנות, על הקרב שמצפה, עלייה? לא מהמר הפעם, אני על המשחק הזה לא חוזה כלום יותר.

אדר, אני חושב שבחיים לא קרה שהסכמתי כל כך ב100% עם הודעה מסויימת

hartkth זה נראה כאילו צפית באיזה שתי משחקים בכל החיים שלך וגם הם היו של באיירן, מילא לחשוב שבאיירן תעבור, זה עוד אפשרי, אבל לומר שאף אחד לא שמע על ג'ו קול, ושהסגל בצ'לסי בינוני זה פשוט בורות.
    אתה כל הזמן נכנס לכספים, נכון, צ'לסי קבוצה שבשנתיים האחרונות וגם בזמן הקרוב הוציאה ים כסף כדי לבנות קבוצה חדשה לגמרי, באיירן לא הייתה זקוקה לזה, לבאיירן יש שלד מסויים שהולך כבר שנים, כאשר לצ'לסי היה שחקנים שבעיקר התעסקו בהפסדים להפועל וויקינג בשלבים מוקדמים של אופ"א.

מה בדיוק באיירן מוכיחה? שנה שעברה היא הודחה מול ריאל האומללה, לפני שנתיים מקום אחרון בשלב בתים, איפה הם היו ב2002 אני לא זוכר אבל ב4 האחרונות הם לא היו זה בטוח, גביע שלקחתם ב2001? על זה אתה בונה את כל תאוריית ההצלחה של באיירן מינכן? חכה, צ'לסי עדיין תינוקת במפעל הזה, והיא תגיע להרבה יותר תחת מוריניו מאשר באיירן תחת מגאת, מבטיח לך.

סעמק לאן התדרדרתי, אוהד יונייטד מגן בתוקף על צ'לסי..

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/05
  14. rami87 Member

חוץ מבקשר לשם של באיירן באירופה (וכמובן הזלזול המחפיר באצטדיון הצבעוני החדש שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) מצאת אוהד באיירן שמסכים לכל מילה מההודעה שלך

15. milanezi22 Member

אדר :
    א.היתה ירידה בבאירן בשנתיים האחרונות אז מה אתה אומר בזה? זהו עברתם הלאה חצי גמר
    אגב אני שונא באיירן מס 1.
    ב.מי אמר שאם צלסי תיקח אני יגיד כזה דבר? אני הראשון שיהלל אותם פה תאמין לי.
    ג.כמה פעמים אפשר להגיד שאני לא מזלזל בצלסי ועדיין אתה טוען שאני כן.
    צריך להבדיל בין הדברים צלסי נפלה על הגרלה מאוד קשה ובשלב הבא תיפול עליה יובה! אם צלסי יעברו את כל הגדולות השנה אז שיחקתם אותה בגדול! אם לא אז לא קרה כלום והעתיד וורוד, זה שעברתם את בארסה כבר אומר משהו. ולדעתי צלסי משחקת את הכדורגל המודרני באחת מהצורות היפות ביותר בעולם.
    קיצר אדר שיהיה בהצלחה והלוואי שנפגש בגמר!

עריכה: יהודון מסריח שכמותך? מה אתם ילדים בגן? עוברים לפסים אישיים בגלל דרוגבה...אולי תקרה לו נאצי כי הוא אוהד באיירן וזהו...מה נסגר איתך אחי, מה אתה לא יהודי...יש דרך להגיב

BERCKAMP!
    מילאנזי עם האיטלקיות שלו? יענו נשכח אותן...נחזיר את ארסנל ואז תרגע אהה וגם את היונייטד כדי שיהיה שמח.
    לאציו 4-0? מה לאציו קשורה עכשיו, אני מעדיף שתתחיל להבדיל בין לאציו לקבוצות הצמרת של איטליה השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/05