ליגת האלופות 2004/5 - לקראת רבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/3/05.

1. rami87 Member

תקרא לי מוזר, אבל לראות את מתיאוס יורד לגליץ' ומפוצץ למישהו את הרגל, עשה לי את זה הרבה יותר מכל דבר אחר שקרה אי פעם על מגרשי הכדורגל

2. KirkH Member

זו שיטת נוק אווט ולכן אתה אמור להיות מודאג כי אחרי הכל מדובר בכדורגל ואי אפשר לדעת מה יקרה ואיך יתפתחו הדברים, אבל מבחינת אייכויות, יכולת שחקנים, יכולת מנטלית וניסיון - היתרון של יובה פשוט עצום.

ליברפול תקום ותיפול כמו תמיד על ההגנה שלה. יש ימים שליברפול פתאום מתעוררת ונותנת הצגה הירואית בהגנה ויש ימים בהם הרביעייה האחורית מאנפילד דומה הרבה יותר למסננת (למען ההגינות הימים מהסוג השני הרבה יותר נפוצים).

תלכו אחורה למשחקים הגדולים העונה של ליברפול. אם זה הניצחון על היוונים באנפילד, אם זה הניצחון באנפילד על ברמן וכמובן גם להפסד בקארדיף מול צ'לסי. בכל המשחקים ליברפול עשתה את העבודה בהתקפה אבל חטפה שערים דביליים בהגנה. מול יובה לליברפול לא יהיה אפילו סיכוי תאורתי אם היא תספוג בצורה כזו בטח ובטח כשהדברים נוגעים למשחק הבייתי.

3. hartkh Member

חחחחחח..... אני כמוך רק שחבל שאין לבאיירן מינכן מישהו כמו מתיאוס הגדול !

רמי תגיד : מה אתה חושב על צ'לסי - באיירן ?

4. משוגע בירוק Member

חח מצחיקים אותי אלה שאומרים על יובה אנטי כדורגל.... אז יאללה כולכם יכולים לקנא... ואם נשווה בין החחארות הצרפתים המגעילים מארסנל או לקבוצות שהאנשים שטוענים שיובה משחקת אנטי כדורגל אוהדים אז נראה את התוצאות... שבו בשקט... אוהדים מתוסכלים מהדחה מוקדמת.... :aaa021: :aaa021:

5. rami87 Member

אני לא רוצה לפתוח את הפה ולנחס.
    אני יודע שצ'לסי קבוצה יותר טובה.
    אני יודע שאם באיירן תתן לצ'לסי לשחק כמו שהיא שיחקה נגד בארסה בברידג' אז אין לבווארים שלי שום סיכוי.
    אבל! באיירן לא תתן לצ'לסי לשחק ככה
    ואם היא תצליח להגעיל את המשחק בברידג' ל 0-0 או אפילו 1-0 קטן לצ'לסי, יש סיכוי של 50-50 שהיא תצליח לתת משחק מספיק טוב במינכן שיעביר אותה הלאה.

6. hartkh Member

אחי אני איתך !

ושער אחד של באיירן נותן לנו עוד המון סיכויים , אבל צ'לסי לא תכבוש בבית זה קשה .... בכול אופן אני לא מאלה שחושבים שצ'לסי תעלה 100 אחוז וגם אני לא רוצה לפתוח תפה לנחס , צ'לסי בינתיים פיבוריטים .

נ.ב

איזה לחץ ירד ממני כששמעתי שהמשחק הראשון באצטדיון של צ'לסי !.

7. yakirmaimon Member

אל לנו להתייחס לחוסר הבנה בכדורגל ותסכול רב אצל אדם זה...
    ובאשר לבאיירן צ'לסי באיירן אכן יכולה להפתיע אבל עצם המילה להפתיע אצלי היא עצומה לטעמי צ'לסי היא פייבוריטית ממש גדולה לקחת את הנוק אאוט הזה...

8. milanezi22 Member

צלסי ניצלה ממילאן הפעם אבל קיבלה הגרלה קשה עוד יותר!! את באיירן הסיוט של כל קבוצה באירופה.אני התפללתי שלא נקבל את באיירן כי זו קבוצה עם 1000 נשמות ולא עם 9.באיירן פשוט קבוצה שיודעת איך עושים את זה באלופות וכל שנה היא מוכיחה את זה שוב.לא משנה מה חומר השחקנים של באיירן! אוהדי צלסי תתעלו על עצמכם ותבינו שלא משווים שחקנים ברמות האלה ובמיוחד לא עם קבוצה גרמנית.
    אם רשום "למעלה" שבאיירן תיקח אז חבל לנו על הזמן ומה שלא יקרה באיירן תיקח.אם צלסי תעבור את מינכן מבחינתי היא עשתה את שלה העונה עם אליפות אנגליה וחצי גמר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אבל..קודם שתעבור ואחרי זה ככל הנראה תחכה לה יובה עם ידיים פתוחות ותהיה לנו הזדמנות לראות את צלסי מול קבוצה איטלקית אמיתית.
    יובה במייטבה עם טרזגה נדבד דל פיירו קאמורנסי זאמברוטה קאנאברו איבראהימוביץ ושאר האבירים שמציגים יחד עם מילאן את ההגנות הטובות בעולם כיום (אי אפשר בלי המלך בופון).

ליברפול-יובה: עם כל הכבוד לליברפול, קשה לי להאמין שווינר כמו נדבד וקאפלו יתנו לחבורת הספרדית/אנגלית הזאת לעבור את החצי שלא נדבר על לבעוט לשער. הבדלי הרמות הם ברורים, כל מי שלא רואה כדורגל איטלקי לא יודע מה זה הגנה אמיתית. אם חשבתם שניתן סתם כך להכניע את יובה אתם טועים, להזכירכם יובה ספגה רק 2 שערים 1 מפנדל ו1 ממצב נייח.החברה של קאפלו יותר מנוסים ויותר חזקים בכל העמדות במגרש ותראו את החזקת הכדור של יובה אחרי המישחקים ותצחקו עד כמה חבל על ליברפול.
    אוהדי יובה אני מבין שאתם לא רוצים להרים את העף יותר מדיי, שלא יהיו "עיינים הפוכות נאחס" וכאלה. אבל עם כל הכבוד מותר לכם לדבר, אתם לא נציגים של הקבוצות בתקשורת! אז תשפכו את הלב ואת האמת, ואם תיפלו מול ליברפול אז כנראה שזה היה בלתי נמנע וכך צריך להיות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אני בכל מקרה הייתי בטוח לפני המפגש עם היונייטד ואני לא מסתיר את הדעות שלי גם בדרבי המילאנזי ואני בטוח ב100 שנעבור את אינטר.זה אומנם לא יהיה קל אבל זו השנה של הרוסונרי! FORZA MILAN

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/05
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מזל, פשוט אין מזל.
    אחרי ברצלונה באיירן.... פשוט נגזר עלינו לירוק דם עד לסוף.

תנו לי את מילאן תנו לי את יובה תנו לי את ליברפול ואינטר ביחד אבל רק לא את הגרמנים האלה....

ברצלונה יותר טובה מבאיירן מבחינת כדורגל נטו, אבל באיירן יש להם אופי הפוך לחלוטין ומנטליות הפוכה בכיוון החיובי כמובן. בארסה קבוצה שקל לשבור אותה, באיירן ממש ממש לא. באיירן זאת קבוצה שפשוט נגדה זה יהיה בלתי אפשרי לעשות את מה שצ'לסי עשתה לבארסה עד הדקה ה-20. לבאיירן יש אופי וחוסן מנטלי לא מהעולם הזה וזאת פשוט הגרלה נוראית עבורי. כל אלה שאחרי בארסה חשבו שזה כבר הסוף שיכניסו לראש שזאת אפילו לא ההתחלה. צ'לסי אולי טובה יותר אבל אם באיירן תעבור זאת לא תהיה כזאת הפתעה מבחינתי. חבל.

בדרבי המילנאזי....מילאן פשוט טובה יותר חזקה יותר הכל. מילאן תעלה ללא קושי בכלל.
    כנ"ל יובה שתפרק את ליברפול שהייתי מת לקבל אותם. ליברפול לא חזקה מספיק כדי להתמודד עם ההגנה של יובה וגם עם ההתקפה. יובה עולה.
    וליון... תמוטט לדעתי גם את פ.ס.וו

10. אלבלדה Member

הכושון הזה דרוגבה הוא כלום ושום דבר ואין מה להשוות אותו למקאיי.
    בלאק יותר טוב מלאמפרד וזה רוברטו הוא ברמה של רובן כך שלכל "אוהדי"
    צלסי שצצו פתאום בשנתיים האחרונות:בקבוצה שלכם השקיעו 500 מליון
    על שחקנים בינוניים. תזכרו גם שאתם בשלב הזה בגלל שהמניאק הקרח אישר
    לכם שער לא חוקי.
    לגבי הסיכויים מוריניו מאזן אותם בגלל הוינריות שלו אם היה מדובר רק
    על איכות הסגל ומסורת לצלסי לא היה מה לחפש.

11. milanezi22 Member

פ.ס.וו זה בית חרושת של שחקני כדורגל.נראה לי היא הכבשה השחורה העונה ויש להם חומר לא רע שיכול להתמודד עם ליון שלא נחשבת לקבוצת אריות בכדורגל.ודווקא שם אני לא יופתע וזה קרב שקול יחסית.מבחינת ליון היא קיבלה כנ"ל גם כלפי איינדהובן את ההגרלות הכי נוחות שאפשר אולי חוץ מליברפול...
    שתבינו לא מזלזלים ולא כלום אבל יש הבדלי רמות בכדורגל והקבוצות הטובות באמת יהיו בחצי הגמר.

אלבלדה: רובן לא סופר את זה רוברטו ממטר! זה כמו להשוות את בניון לזידאן...
    בקשר לחלוצים הם פחות או יותר באותה רמה וכל חלוץ יכול לתת גול במישחק הזה כך שזה לא משמעותי כרגע.בקשר להשקעה בצלסי זו גם דעתי כל הכסף שהושקע בה וחומר השחקנים שלה בינוני ומטה ובלי מוריניו הקבוצה הזאת לא שווה הרבה.עכשיו אם באיירן תנצח גם אדון מוריניו יוריד פרופיל מהר מאוד וזאת תהיה מקה לצלסי שיכולה להפיל אותם לשנתיים לפחות מהלגיע לשלבים גבוהים.כרגע הם בעליה אחרי הניצחון הדחוק על בארסה אבל סכין בגב יכול להוריד להם את האוויר מהמפרסים כי ניסיון אין להם.

את קולינה אתה לא יכול להאשים כי גם בעזרת המצלמות קשה לראות עבירה שהיתה שלא נדבר על כך שבכל מקרה ואלדז לא היה מגיע לכדור.(ושלא תבין נכון לי ולצלסי אין כלום הלב שלי אדום שחור!).

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/05
  12. רפאל Member

לכל אלו שבטוחים בעלייה של צ'לסי אז אני רוצה להזיכר לכם איך באיירן שיחקו בהיייבורי במחצית הראשונה.

13. yakirmaimon Member

אלבלדה אתה שיכור? כי כל מה שנשמע מפיך ממש אינו מקושר למציאות. זה רוברטו ברמה של אריאן רובן? איזה חוצפה!! בלאק מגיע לרמתו של למפארד? גם לא!! גם מבחינת איכות הסגל לצ'לסי יש יתרון על באיירן במיוחד שמשחקים אצלך שחקנים אפורים ב-5, 6 עמדות..!!!
    למשל ניקח את אוליבר קאן שהיום הוא כבר לדעתי אפור וצ'ך לא רואה אותו.
    צמד הבלמים שלך בחיים לא ישתווה לצמד הבלמים של צ'לסי.
    הקישור של צ'לסי הרבה יותר טוב משל באיירן והסגל עצמו הרבה יותר רחב יש הרבה יותר אופציות על ספסל המחליפים.

14. eyal7 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ההודעה מצחיקה ביותר שראיתי בפורום הזה.
    :aaarofl:

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יכול לעמוד בכל כך הרבה שטויות בבת אחת...

קודם אלבלדה הליצן מגיע לכאן, זורק כמיטב המסורת הספרדית הערה גזענית ומספר לנו איזו קבוצה בינונית צ'לסי.

אומנם אני יודע שהאינטיליגנציה שלך מזכירה יותר כלב מאשר בן אדם, וחבל שאני אבזבז זמן ומילים בניסיון לדון איתך על דברים שאין לך מושג בהם (כמו כדורגל) כי מאנשים כמוך אף פעם לא מקבלים תשובה עניינית. בכל זאת, אני רוצה לשאול - אם שחקני צ'לסי בינוניים, ולמפארד פחות טוב מבאלאק, וזה רוברטו אוכל את רובן וכו' - איך צ'לסי העיפה את בארסה? עזוב את הטעויות שיפוט, איך קבוצה כמו צ'לסי מבקיעה שלישיה לרשת של בארסה ב-20 דקות? איך הם מגיעים למצב שהם עולים בעזרת טעות שיפוט?

מילאנזי יושב כאן ומקשקש על הקבוצות האיטלקיות שלו, אני מסכים לגבי מילאן אבל בחיאת דינק, יובה ואינטר אולי יוציאו במזל תיקו נגד צ'לסי בדלה אלפי\סן סירו, צ'לסי כבר בשנה שעברה עם קבוצה פחות טובה קרעה את לאציו 4:0 באולימפיקו אז על מה אתה מדבר? בגלל שהקבוצה איטלקית היא אוטומטית חזקה יותר מצ'לסי? ראינו, ראינו.