ליגת האלופות 2004/5 - לקראת רבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/3/05.

1. cazzo Il Capocuoco

אין תלונות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ,שוב אינטר,שוב סן סירו כפול,לוהט וחם!!!טוב שלא קיבלנו את פסו או את ליברפול בגלל שאננות...
    טוב שקיבלנו את אינטר,להראות שאפשר לנצח אותם שוב העונה...!!!ומודי בר-און יכול שוב לחשוש מגמר מילאן-יובה!
    מוהאאאא....אסור לדבר על ליון או על פסו במידה שנעבור את יריבתנו הנצחית...קודם כל אינטר!
    NERAZZURI MERDA!!!עוד דרבי עם המון אמוציות,קהל...אני כבר מתחיל להבין מה הולך לקרות!!!

2. robson Member

ההימור שלי לעולות לחצי הגמר הן- צ'לסי, יובה, אינטר, וליון.
    לעניות דעתי הבאנקר של הרבע הוא העימות בין צ'לסי לבאירן, צ'לסי טובה בהרבה כמעט בכל פרמטר על כר הדשא וגם
    בעמדת המאמן, וחוץ מזה באירן מינכן היא הקבוצה הכי אוברייטד ברבע הגמר ובכלל באירופה.
    בעימות בין יובה לליברפול ינצח הכדורגל הדוחה של יובה כאשר ליברפול לא תוכל לפצח את החנק שיובה מפעילה, פשוט קבוצה דוחה.
    בדרבי של מילאנו למרות שמילאן טובה יותר יש לי הרגשה שאינטר תפתיע ותנצח בסיכום שתי המשחקים.
    בעימות הרביעי לפי דעתי ליון תנצח מהסיבה שהיא יותר מנוסה וכבר הגיעה למעמד הזה בעונה שעברה אבל הפעם היא כבר למדה את הלקחים
    וגם אין לה תחרות ממשית בליגה הצרפתית כך שהיא תתרכז אך ורק בעימות הזה בניגוד לאינדהובן שלדעתי יותר חשובה לה הזכייה
    באליפות הולנד..

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתחיל בזה, שלפי איך שאתה כותב, ואתה אוהד את באיירן 18 שנה, התחלת לאהוד אותם,
    עוד לפני שההורים שלך יתחתנו. אבל נעזוב את זה בצד.
    ברור שאתה מבין יותר מכולם.

הוטמר היצפלד היה אחד הגדולים, עד שנת 2000. עד הטראומה שלו מול היונייטד.
    מאז הוא איבד את האליפות פעמיים ב4 שנים, יותר מדי בשביל באיירן.

לפי רמת המשחק של באיירן בשנתיים האחרונות, אפשר לסגור בכלל את המפגש הזה.
    שעל המגרש שלך מתרוצצים שחקנים כמו דייסלר, זה גם מצביע על משהו.

צ'לסי כן יותר עשירה מבאיירן, בהרבה. הטבלה היא כמה המועדונים הרוויחו, אבל מבחינת
    כסף, שזורם במועדון, ושזורם לשחקנים, למאמן ולהנהלה, צ'לסי יותר עשירה. אתה לא יודע
    כמה יותר עשירה.

"הסיבה היא : לבאיירן מינכן יש הרבה יותר אוהדים מאשר צ'לסי בעולם , הרבה יותר תארים , והרבה יותר היסטוריה , פרסום , טלוויזיה וכו'."

גם לברצלונה, מנצ'סטר וארסנל. שלוש קבוצות שאוכלות אבק מצ'לסי.

"חלק לא יסכימו עם מה שאמרתי אבל זאת עובדה - אברמוביץ אמר שסכום כסף מסוים הוא ישקיע בצ'לסי ולא כול מה שיש לו .
    "

וזה עדיין יותר ממה שיש לרוב הקבוצות על הפלנטה.

4. Kiko Member

המשחקים של מילאן מעניינים אותך שול אינטר משעממים אותך? אין לי שום דבר להגיד חוץ מ: תהייה לי בריא... אינטר היא הקבוצה הכי מעניינת שיש באיטליה, ומילאן (במיודח בלי שבה) היא השיעמום בהתגלמותו.

אני יודע מה מצפה לנו, מצפה לנו משחק מול קבוצה מבולבלת, שרחוקה מהמאבק על המקום הרביעי באנגליה, ותבוא בלי שחקן מפתח. לא באנקר, אבל משחק שאנחנו חייבים לעבור.

1. ברור שאני מדבר בשם עצמי. אלא בשם מי?
    2. מתי הספקת לראות אותו? לפי מה שזכור לי הוא היה במקביל למשחק של ארסנל.
    3. לא היה לדעתי משחק כ"כ גרוע, אבל אני באמת לא מצפה ל-3 שערים בעשרים דקות, התכוונתי משחק ענק מהבחינות האחרות, כמו אגרסיביות והתערבות של מאמנים במשחק, שיעלו על מה שהיה בצ'לסי - בארסה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/3/05
  5. yakirmaimon Member

אני לא חושב שההגרלה שיובה 'קיבלה היא כל כך קלה כמו שעשו אותה. ישבתי בבית של חבר שלי וראינו יחדיו תהגרלה והתפללתי רק לא ליברפול כל קבוצה אחרת רק לא ליברפול או מילאן, ואחת מהשתיים האלה באה. לא די בכך, אז מי שחושב שיובה קיבלה הגרלה נוחה כנראה מסתכל רק על ההווה ושוכח את העתיד. במידה ויובה תעלה היא תפגוש בחצי הגמר את אחת מהשתיים : צ'לסי או באיירן וזוהי הגרלה סופר סופר קשה.!!

6. hartkh Member

חחחחחחחחח...... אתה מצחיק מאוד אתה יודע ? , טראומה בשנת 2000 ? ושנה אחר כך ליגת האלופות ?
    אגב בכלל זה היה ב 99 ואז באיירן מקמו במנצ'סטר ועברו את ריאל ומנצ'סטר ברבע וחצי הגמר ואז זכו מול ולנסיה!

בקשר לכסף :
    באיירן מינכן היא מועדון מקום 3 מבחינת העשירות וזה בדוק !
    מכול השנים האלה , כול הכסף במקום אחד וזה המון כסף תאמין לי ! , אתה מתבלבל עם הוצאות ועם כסף שיש למועדון בצד !

צ'לסי מוציאים פי 10 מאשר באיירן ( תקציב ) שזה לא עשירות כללית - מה שאני מדבר , ולבאיירן כן יש את האפשרות הזאת ואין את הרצון לעשות את זה !

2 . למה צ'לסי לא בונים אצטדיון חדש ? עם יש להם כול כך הרבה כסף ? יש להם אצטדיון מאוד קטן 42 אלף מקומות - שזה כלום ......
    לאומת זאת באיירן מינכן כן בונה אצטדיון חדש !

אבל עזוב אתה תראה לבד מי תעלה שלב !

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

hartkh,
    בעיקרון אני לא מסכים כמעט עם כלום ממה שרשמת.

אתה מדבר על כסף שיש בצד, רווח נקי מההכנסות - כל זה יפה אבל עדיין באיירן לא יכולה להשקיע חצי מהכספים שאברמוביץ' יכול.

היצפלד אכן זכה ביותר תארים מאשר מוריניו - אבל הוא מאמן הרבה יותר זמן. מוריניו בשנתיים זכה בשני גביעים אירופאים ושתי אליפויות, השנה הוא בדרך לאליפות שלישית ואולי גם לגביע אלופות. לא הוגן להשוות ביניהם.

השם במשחק הזה לא אומר כלום. השם צ'לסי לא אומר כלום באירופה, וזה עדיין לא הפריע לה לדרוס את בארסה, תאמין לי שהיום הרבה קבוצות גדולות ושחקני צ'לסי בפרט לא מפחדים מהשם באיירן. כולם ראו איך הגרמנים צלעו נגד ארסנל, באיירן לא מפחידה כמו פעם. אוליבר קאן כבר לא כזה פנומנל, אפנברג נעלם, כנ"ל לגבי היצפלד.

רמת המשחק של באיירן? ארסנל הצליחה להבקיע שער בגרמניה עם התקפה אימפוטנטית ולספוג רק שלושה עם הגנה וירטואלית, ארסנל באחד המשחקים הגרועים ביותר שלה העונה הצליחה ללחוץ לאחור את באיירן בחלקים גדולים של המשחק - בפרמטר הזה באיירן נופלת מצ'לסי בהרבה.

אה?
    רובן, למפארד ודרוגבה הם שחקנים נהדרים מהעילית של אירופה, מה זה משנה אם לפני שנה שמעו עליהם? לבאיירן אין אף שחקן שעולה עליהם בעמדתם. ג'ו קול לא ממש שחקן הרכב. אגב, זה שאתה לא שמעת עליהם לא אומר כלום, הרבה אחרים כן שמעו עליהם.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מדבר על סמך מה שראיתי בצ'מפיונז. אינטר שיחקה זוועה, מדהים כמה שהשחקנים שלה מכסחים, בעוד מילאן העיפה את יונייטד בכדורגל מרשים מאד.

גם צ'לסי חשבו ככה לפני גמר גביע קארלינג ובקושי הצליחו להשוות ב-90 דקות, ליברפול במשחקים היותר גדולים היא לא קבוצה מבולבלת ולא נעליים. עם היכולת של יובה נגד ריאל אני בכלל לא הייתי כל כך בטוח במקומך.

דיברת בשם עצמך? אוקי, זה לא נשמע ככה.
    שמעת על המושג "שידור חוזר"? אומנם אחרי 20 דקות בערך איבדתי עניין משום מה, אבל גם את ההארכה ראיתי אחרי המשחק של ארסנל.
    אתה אוהב לראות שחקנים נכנסים אחד בשני? זה מה שעושה לך את זה? אם אתה שופט את צ'לסי - בארסה על פי ה"אגרסיביות והתערבות של מאמנים במשחק" ולא על פי הכדורגל עצמו אז באמת אין על מה לדבר בעניין הזה.

ואני לא חושב שאתה כל כך תיהנה, צ'לסי תסיים את זה מאד מהר נגד יובה.

9. hartkh Member

בסדר תחשוב מה שבא לך - אני מסכים שצ'לסי פייבוריטים בהרבה אבל .... אתה יודע לבאיירן יש 9 נשמות .....

10. Barcik Member

לא ברורה לי האופוריה בקרב אוהדי יובנטוס. המטרה של רפאל בניטז העונה היא לזכות בליגת האלופות. לא מטרת חלום, ולא מטרת 'הלוואי' - מטרה רצינית, אליה הוא שואף ומתכוון להגיע. הוא מאמין ב- 100% שבמאי ג'רארד יוכל להניף את הגביע באיסטנבול. הבן-אדם הוא ווינר עד עמקי נשמתו, וכל הפסד מגוחך בפרמייר ליג רק מחזק בו את השאפתנות. ליברפול ממש לא תבוא לעשות ליובנטוס הנחות בידיעה שהם כבר עשו את שלהם. ברור שהסגל של יובנטוס טוב וחזק יותר. אבל ליברפול כן יכולה להתיישב מצויין על המשבצת של דפורטיבו - קבוצת דרג ב' מוכשרת שבאה עם ים מוטיבציה ואטרף בעיניים. קל זה לא יהיה.

עם כל הכבוד לדרמה מסביב, מילאן היא בדרגה מעל אינטר. זו תהייה הפתעה גדולה מבחינתי עם הם לא יעברו הלאה. גם צ'לסי היא פייבוריטית די ברורה מול באיירן.

אני דווקא שמח לראות סוף סוף את ליון בחצי הגמר. קבוצה מצויינת, והגיע הזמן שהם יגיעו עד לשם.

אל תעז אפילו לשים את בארסה באותו משפט עם שתי אלה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/05
  11. Kiko Member

כמה משחקים כבר היו בצ'מפיונס לכל קבוצה? לא יותר מ-8, את מילאן - יונייטד לא ראיתי (שונא לראות משחקים בשידור חוזר), אבל במשחקים שלה שראיתי (רובם בליגה וחלק קטן משלב הבתים) היא לא הייתה משהו. אינטר משחקת יפה גם בליגה וגם עד עכשיו בצ'מפיונס המשחקים שלה היו לא רעים, הם מכסחים? זה חלק מהמשחק .

תקרא לי מוזר, אבל לראות את תוראם או מלדיני יורד לגליץ' ומוציא את הכדור בתיקול נקי עושה לי את זה הרבה יותר מדריבל של רונאלדיניו.
    ברור שהכדרוגל נטו הוא זה שעשה את צ'לסי - בארסה למשחק כל כך מיוחד, התכוונתי שממשחק של יובה מול צ'לסי אפשר ליהנות יותר, כשכאן הדגש הוא דווקא על האגרסיביות והמהלכים הטקטיים של המאמנים במשחק.

12. Barcik Member

ובלונדון ראינו 22 הומואים רוקדים בלט?

13. Kiko Member

אתם עושים את זה בכוונה?
    אמרתי משהו נגד צ'לסי - בארסה? בכל הזדמנות אני אומר כמה שהמשחק הזה היה טוב, אני רק חושב שאם יהיה משחק בין יובה לצ'לסי הוא גם יהיה משחק גדול, כל אחד מזווית אחרת.

14. yakirmaimon Member

אחרי המילים האלה אני מעריך את ההבנה שלך בכדורגל..!!!!
    כל מילה בסלע חברים תקלטו את זה טוב כאוהד יובנטוס אני מאוד מאוד מודאג מצמד המשחקים מול ליברפול זו קבוצה שיש להם רק את ליגת האלופות אומנם אנו פייבוריטים אבל אנשים מעזים כבר להעלות אותנו לחצי הגמר בטרם המשחקים החלו וזה אסור בתכלית האיסור ליברפול לא כל כך חלשים ולא כל כך ניתנים לזלזול שניתן פה בהם.

וגם באשר למילאן אני מסכים איתך מילאן לא יכלה לחלום על הגרלה קלה מזו כדי להגיע לגמר הגדול כי אני סמוך ובטוח שמילאן תהיה שם.
    גם צ'לסי יותר חזקה מבאיירן יותר טובה מבאיירן והיא תעבור לפי דעתי..!

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/05
  15. Joel Gion Member

פעם הייתי מתעצבן מכזה דבר.היום אני מרחם על אנשים כמוך.