ליגת האלופות 2004/5 - חצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/4/05.

1. תמיד דל-פיירו Member

משחק טוב מאד,הופתעתי מאד לטובה מאיינדהובן,אני האמנתי בהם אבל האמנתי בחלק האחורי שלהם ושיצליחו לסגור את מילאן ויקשו עליהם אבל חוץ מזה איינדהבון תוקפת,לוחצת והגיעה כבר לכמה מצבים קורצים במיוחד ואני לא אתפלא אם תצליח לגנוב גול...

גם 2-1 זה בסדר גמור,אז עדיף לתקוף...

החלטתי סופית,אין על שבשנקו,באמת שאין,כרגע הוא ברמות שלמות מעל כל החלוצים בעולם,מה שהוא עושה שם זה מדהים...

קאקא חזר לעצמו ונותן משחק טוב מאד,קרספו קצת חלש ואם היה ביום טוב יותר אין לי ספק שגם היה מצליח להבקיע את אחד ממצביו שהחטיא.

ועל שאר מילאן חבל לדבר,פשוט מרשימים בצורה מדהימה
    ואני מתחיל לפקפק שיובה יכולה להוציא נקודה ב8 במאי...

ודרך אגב בומה באמת איטי בלי קשר לשבשנקו...

2. burning soil Member

שער אכזרי של תומאסון מבחינתה של פ.ס.ו בדקה ה-89,
    2-0 מילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/05
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איינדובן גם אותי הפתיעה לטובה מאוד .
    אבל השער הזה של טומאסון בדקה ה90 כנראה מחסל את הסיכויים של פ.ס.ו להפתיע בהולנד בשבוע הבא ולעלות לשלב הבא.
    וכל הגול של מילאן התחיל מכמעט גול של ואן-בומל שהדביק טיל לידים של דידה שבכדור אחור נתן לתומאסון שהמשיך לקאקא והמשיך ל2-0 של הדני.

ועוד קצת ואן בומל , לאפרוטה אל תחכהה שנייה אחת אפילו , כל יורו שווה השחקן הזה ! תביא אותו לקאמפ נואו מיד !!!!

4. הרצליה Member

זה היה צפוי שמילאן יתנו את השני.
    זאת מילאן אין מה לעשות.
    אינדובן היו הרבה יותר טובים אבל שמחמיצים סופגים.

לא נורא נקווה שליברפול יפתיעו מחר.

5. תמיד דל-פיירו Member

אולי למילאן הגיעה 2-0 כי הייתה נהדרת היום אבל לאיינדהובן בטח לא הגיעה להפסיד 2-0 שבעצם גומר להם את הסיכויים לעלות לגמר...

מילאן-צ'לסי I CAN'T WAIT,ליברפול לא תמנע את זה אני מבטיח לכם...
    שתי הקבוצות הטובות בעולם כרגע ייפגשו...

קבוצה קטנה עם מאמן גדול,איינדהובן,התאהבתי-שיחקו נהדר,סיכנו את מילאן הרבה יותר מאשר אינטר ומנצ'סטר יונייטד הגדולות והמפוארות...

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגיע למילאן, חבל, אפילו כשאינטר הפסידה לא כאב לי כל כך, כי לאינטר הגיע לעוף על הכנה כזאת, אבל PSV באמת שבו את ליבי היום, הידינק גאון כדורגל, מקווה שמוראטי ראה.
    חבל, פשוט חבל, משחק ענק של איינדהובן, כל כך פשוט כל כך נכון כל כך יפה, שתי טעויות בהגנה, ושוער מוקיון עשו 2-0, חבל.

אני החלטתי סופית, אהיה בעד צ'לסי בגמר.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב ומפתיע בסאן סירו. הידינק יכול לבכות על חוסר מזל, ובמידה רבה על האימפוטנטיות של שחקניו מול השער.
    אז נכון, בהתחלה הם נראו כמו תושבי תאילנד בזמן הצונאמי; מבוהלים, מבולבלים ומחפשים מחסה. אבל אחרי שעבר ההלם הראשוני, פ.ס.וו ידעה להראות איך היא הגיעה למעמד הזה (מהירות של שחקני ההתקפה והגרלות נוחות).
    גם לשלישיית מרכז השדה של ההולנדים לקח זמן להיכנס למשחק, וכאן הופתעתי לרעה. חשבתי, אחרי כל המחמאות, שהידינק יידע להכין אותם יותר טוב להלם של סאן סירו.
    פ.ס.וו הגיעו למספיק הזדמנויות בשביל להשוות. למה הם לא עשו את זה? חסר להם ביטחון, חסרה להם 'חוצפה' (כמה שאני שונא את המושג הזה), חסר להם חלוץ קטלני. מהסוג שלא עושה כלום חוץ מלשלוח את הרגל ברגע הנכון. כמה שקז'מן היה עוזר להם היום.
    הם פשוט היו נחמדים מדי. הם היו נחמדים בהתחלה, היו נחמדים אחרי הגול הראשון, היו נחמדים מספיק כדי למסור לדידה את הכדור בכל הזדמנות שנקרתה בדרכם. הם גם היו כל כך נחמדים עד כדי כך שהם נתנו לתומאסון לגמור את הסיפור.

אין להם את זה. לא השנה. אולי, עם חלוץ אמיתי, ועם הניסיון שצברו, יהיה להם מה למכור גם בשלבים האלה בעתיד.

איינדהובן תשאר עם המחמאות, אבל לא עם הקבלות. עם סיומת כזאת הם לא יסחטו מדידה הצלה אחת גם בפיליפס ארינה, וחבל, כי כדורגל יש להם.

לי זה נראה יותר כמו איטיות מחרידה של וומה. הוא היה ביתרון של חצי מטר על פני שבצ'נקו, ועדיין לא הגיע לכדור. מול קראבליו הוא לא היה מגיע לכדור הזה.

8. נדב מיכאלי Member

כתבתי כאן לפני המשחק שיגמר 0-1 או 0-2 למילאן .
    היה משחק מהנה עם קצב טוב ,2 גולים יפים וכניראה מילאן הקבוצה החזקה באירופה תגיע לגמר שוב ,ככל הניראה נגד צ'לסי.
    נדיר לראות איבודי כדור בהגנת מילאן כמו שהיה היום.
    איינדהובן קבוצה חזקה .מילאן יותר.
    אני לא אוהב את הכדורגל האיטלקי ,אבל היום נהניתי ממשחק משובח.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אאאאאאאאאאאאאאאאההההה די כבר!!!!! עד מתי?
    אנגלופילים, קבלו אותי בבקשה, אני מבקש! אני רוצה להיות עם איפור לבן על הפנים וצלב אדום ב- 25/5 :aaa12: , לא איכפת לי בכלל צ'לסי או ליברפול, רק לא האנטי כדורגל ממילאנו!
    קבוצה שמתיימרת לזכות העונה באליפות איטליה ואירופה, משחקת בבית נגד האנדרדוג איינדהובן ופשוט ההולנדים שוטפים את המגרש, שולטים במשחק, מגיעים להרבה יותר מצבים. כבר בדקה ה-20 אחרי כמה החמצות של פרפאן ניסחתי לעצמי את המשפט לכתוב כאן- חסר להם הגרוש ללירה. שיחקו יפה, באמת, הניעו כדור, פארק ג'י סונג ממש הרשים אותי אחרי שהייתי בטוח שהוא אפס מוחלט. עשה היום צחוק מהגנת מילאן, פשוט כך!
    אמרתי תמיד, מילאן בנויה על שוער אדיר (שגם היום הציל אותה מספר פעמים), חלוץ מדהים (שהיום כבש עבורה), מזל ענק (ששיחק עבורה גם בהחמצות של איינדהובן, וגם ב"מהלך המתוכנן" שהוביל לשער השני, באיזו דקה? 90!) וגם קצת סיוע מהשופטים (בדקה ה-87 עבירה על פנחור אוף הסלינק, סתאם אמור להיות מורחק, ולגבי פנדל לא בטוח, אבל השופט שורק לטובת סתאם).
    את הגומלין אני לא מתכנן לראות, בזבוז של זמן, מה גם שזה לא כדורגל, ואם בסאן סירו מילאן היו כל כך עלובים, אני לא יודע איזה בונקר הם עוד יתקעו בפיליפס, שאפילו מברג פיליפס לא פותח.

Come On England! :aaa12:

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/05
  10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

פיייי, אני עדיין לא מאמין שלא ספגנו.

איינדהובן הציגה את אחת המחציות הטובות שראיתי השנה בליגת האלופות, פשוט בנס לא יצאנו מהמשחק עם שער חוץ של איינדהובן.

פארק, לי, ופארפאן, 3 שחקנים שבעונה הבאה יהיו בקבוצה גדולה הרבה יותר.

לא יודע מה להגיד, פשוט לפרגן ל-PSV על המשחק המצוין, כי לנו לא הגיע לנצח 2-0. אבל מי אני שאתלונן, כל הכבוד לקאקה על המשחק המעולה, דידה שהציל אותנו מכמה מצבים בטוחים של גול ושבה המלך שבלעדיו מילאן לא היתה מגיעה לחצי הגמר.

פורצה מילאן!

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שמילאן זה אנטי כדורגל במיטבו, אבל אוהד יובנטוס מדבר?

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה, זה שאין לנו מחץ בהתקפה לא אומר שאנחנו אנטי כדורגל.
    ראית את המשחק נגד לאציו? דוגמא קלאסית ליובנטוס בזמן האחרון. מסתובבת מסביב לרחבה של היריבה כמו במשחק כדוריד, אבל משם היא כבר לא מסתדרת... כנראה טרזגה מאוד חסר.
    מילאן בכלל לא שלטו בכדור, ורוב ההחמצות היו של PSV. לאציו בכלל עשו משהו ביום ראשון?

וכשאמרתי אנטי כדורגל ממילאנו לא התכונתי חס וחלילה להכליל, אינטר משחקת בסדר, והמשחק היום אפילו העלה לי זכרונות שחורים מהדרבי האחרון, שבו התסריט היה אותו תסריט, רק לא זכור לי שהשופט דפק את אינטר באיזשהו שלב.

13. yakirmaimon Member

נהנתי מהמשחק בסן סירו, אבל שוב מילאן ידעו לבאס אותי בסיום! איינדהובן שיחקה כל כך יפה, כל כך משוחרר, הם הפתיעו אותי בצורה מדהימה, יש להם שחקנים טכניים ברמה עולמית, פארק הזה הוא שחקן נהדר פשוט, הקשר האחורי שלהם נתן תצוגה ענקית (ווגל). פשוט נהנתי מהם מכל רגע בעיקר במחצית השנייה, מילאן פתחה טוב אבל מאוד נחלשה בהמשך, ואיכשהו הצליחה לנצח בשני שערים!
    חבל חבל חבל על איינדהובן שממש הגיע לה לצאת עם תוצאת תיקו מהמשחק הזה, מילאן שוב עושה את זה כמו נגד אינטר שאינטר שלטה ואיכשהו מילאן מצליחה להכניס שני שערים ולגמור תהתמודדות הזאת (ואל תבואו ותספרו סיפורים שההתמודדות לא גמורה כי היא כן.)
    לסיכום משחק טוב, קצב טוב, איינדהובן מוכיחה עליונות בסן סירו ובכל זאת מפסידה, נקווה לטוב מחר ..

14. שבצ'נקו Member

משחק טוב של מילאן במחצית הראשונה ומשחק ממש רע במחצית השניה.
    החלוצים היו המפתח לניצחון היום של מילאן,אך ההגנה של מילאן נראתה ממש נורא בכל חלקי המשחק כשאיינדהובן תקפה.
    הכוונה היא לסתאם שחזר מהפציעה ולא נתן משחק ממש טוב כמו שהוא הראה מול אינטר,גם מאלדיני פיספס מספר גדול מדי של כדורי גובה וקאלאדזה היה האיש החלש ביותר במגרש היום,פשוט לא יאומן איזה משחק גרוע שלו!
    שקאלא עשה 2 טעויות קריטיות בהגנה שהיו יכולות לעלות למילאן ביוקר.
    עם הכניסה של הקשר הרביעי של איינדהובן נוצרה גם הבעיה,הקשרים של מילאן נלחצו יותר מדי וזה גרם גם לקאקא לרדת טיפה אחורה ,דבר שגרם למילאן להיות פחות מסוכנת.
    ההתקפה של איינדהובן גם הפתיע אותי מאוד לטובה(לרעה),והזיכרון מהמונדיאל של הקוריאנים נגד מאלדיני הוציא לי כמעט את העצבים בדקות הגרועות יותר של מילאן במשחק.
    בסה"כ לפני החילופים של אנצ'לוטי די שמחתי לראות את העבודה הטובה של פירלו וסיידורף,פשוט משחק מצויין שלהם,גאטוסו גם נלחם כמו שרק הוא יודע אבל קאפו במחצית השניה די נרדם ולא יצא הרבה להתקפות(וטוב שכך) כדי לא לחסוף את ההגנה שנראתה היום מאוד חלשה ונתנה הרבה מאוד כדורי ריבאונד וכדורים ארוכים שלא חולצו כמו שצריך.
    תומאסון יצא סופית מהמשבר שלו,ואני שמח מאוד שיש לנו עוד חלוץ בכושר בתקופה הזו של העונה.

2-0 בסיכום משערים של שבה ותומי ותוצאה שאמורה להספיק למילאן,ואני גם מאמין שבמשחק הבא עם נסטה יהיה משחק הגנה הרבה יותר טוב אצל מילאן.

פורצה מילאן!

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

האחרון? ההפסד הטכני? או ה2-0?