ליגת האלופות 2004/5 - חצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/4/05.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה, וכל שאר הפורום יכולים להמשיך לחכות. קנאים.

2. MUFC - 1878 Member

היתכוונתי בכלליות כן...
    אבל מקום 3 בליגה (אולי שני) גמר הגביע שמינית גמר ליגת האלופות זה חוסר הצלחה? אולי בסטנדרטים שקבענו בשנים האחרונות אבל בכול זאת בישביל קבוצה שליפני 12 שנה היו לה 7 אליפויות ועכשיו 15 ולא עשתה הרבה בשנים ליפני הפרמייר ליג חוץ מעונה אחת אז זה די בסדר לדעתי.

אני בנאדם אופטימי מצד אחד כי אני מאמין שנחזור לטופ באנגליה ובאירופה ומצד שני אני פסימי כי אני מרגיל תצמי לשנים חשוכות מצלחת אליפות.

3. Melixon 15 Member

אמממ... כן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לא אבל ברצינות צ'לסי טובים... אני לא רואה כ"כ מצב שליברפול תעצור אותם כי העונה הם ממש טובים...
    וגם בגלל שצ'לסי ניצחו העונה את ליברפול כבר 3 פעמים נראה לי הגיוני מאוד שהם יעברו בקלות...

4. ליאור מילאן Member

אני לא רואה גמר אחר חוץ ממילאן-צ'לסי. ואני עוד יותר לא מבין את אלה שחושבים שצ'לסי פייבוריטית. בעמדת השוער אפשר להתווכח כי דידה ופטר הם שוערים מצויינים, בהגנה מילאן הרבה יותר טובה, בקישור שימו לב: סידורף, פירלו, קאקה וגאטוסו, פשוט חלום בשביל כל מאמן ולא נראה לי שלאמפארד לבד יכול לשלוט במרכז השדה נגד קישור כזה. התקפה-שבה וקרספו. אתם באמת חושבים שצ'לסי פייבוריטית? לא נראה לי. הדבר היחיד שאני מסכים איתו הוא שמוריניו מאמן טוב בהרבה מאנצ'לוטי. פורצה מילאן!!!!!

5. GOALER Member

זה בדיוק מה שהיה בשנה שעברה עם ארסנל-ניצחה את צ'לסי 3 פעמים, ועפה נגדה ברבע גמר, אז על סטטיסטיקות ומספרים לא הייתי מסתמך לפני המשחק הזה :aaa021:

6. Melixon 15 Member

שמע אני לא סומך רק על זה...
    אבל זה רק מחזק את זה שהם פייבוריטים מול ליברפול
    "הדבר היחיד שאני מסכים איתו הוא שמוריניו מאמן טוב בהרבה מאנצ'לוטי." (אמר ליאור המילאנזי בצהריי היום)
    אני חושב שזה מה שבאמת עושה את ההבדל אצל צ'לסי העונה... מוריניו... הבנאדם תותח...
    בעונה שעברה הוא עשה את זה עם פורטו מקבוצה של דקו וקושטיניה החזרזיר שבעיקרון לא היה בה הרבה שחקנים טובים ובכל זאת הם זכו בליגת האלופות (פסדר עונה שעברה כל החזקות עפו בשלבים המוקדמים אבל עדיין)

והעונה עם צ'לסי אני לא רואה סיבה שהם לא יקחו ואם לא אז כל הכסף שאברמוביץ שפך היה ביזבוז!

7. yakirmaimon Member

דעתי לגבי חצאי הגמר..
    קודם כל אין ספק שצ'לסי ומילאן ראויים להגיע לגמר, ובעיקר צ'לסי..
    איך שלא תסתכלו על זה, צ'לסי עברה קבוצות ברמה הגבוהה ביותר: בשמינית הגמר הייתה זו ברצלונה, וברבע הגמר באיירן מינכן, שני קבוצות שבקלות הייתי מכתיר אותם כאלופות אירופה לשנה זו.!
    בצד השני מילאן גם עברה הגרלות קשות (לא כמו של צ'לסי אבל בכל זאת) כשהדיחה את מנצ'סטר ואז את אינטר.
    שניהן ראויות להגיע לגמר הגדול ולתת לנו משחק בלתי נשכח ואני מאוד מקווה שזה מה שיקרה!!
    צ'לסי-ליברפול: דרבי אנגלי מרתק בחצי הגמר! לא הייתי פוסל כל כך מהר את ליברפול שכבר הוכיחה כי היא יכולה להפתיע, יש לה מאמן מצויין על הקווים שבאמת מבין ויודע כדורגל ויכול לעשות את זה. אבל עם כל הכבוד, בצד השני הקבוצה הכי מהנה באירופה, צ'לסי! המאמן הטוב בעולם מוריניו בנה קבוצה ממש מושלמת! מכונת כדורגל שעובדת בצורה מדהימה ומהנה לעין! אני מאמין שהקרב יסתיים כבר במשחק הראשון בסטמפורד ברידג' ואני מאוד מקווה לכך. אם הייתם שואלים אותי על אחת שאני מהמר עלייה כבטוחה בגמר מבין כל הארבע זוהי צ'לסי, ונקווה שתופעת שנה שעברה לא תחזור ותהרוס את התוכניות לגמר הגדול!!!

איינדהובן-מילאן: אם בצד השני יש את הקבוצה המהנה ביותר, ואת הקבוצה המפתיעה ביותר (עם כל הכבוד לאיינדהובן הם לא הפתיעו אותי כמו שליברפול הפתיעו אותי) אז בצד הזה יש שני קבוצות טקטיות וצפויים לנו שני משחקים שיסתיימו על חודו של שער לטובת מילאן! אסור לזלזל באיינדהובן, מאמן מצויין וטקטיקן מעולה יש לה על הקווים וכמה שחקנים מהרמה הראשונה אבל בכל זאת, כשאתה פוגש את מילאן הקבוצה החזקה באירופה אתה בסוף תיפול גם אם תיתן פייט אדיר וזה מה שאני צופה משני המשחקים האלה!!

הגמר שלי: צ'לסי - מילאן, אולי לא חוכמה גדולה לומר זאת אבל בכל זאת..
    אני מאוד מקווה לחצאי גמר מושכים ויפים לעין. תבלו..

8. תמיד דל-פיירו Member

בדיוק אבל בדיוק מה שאני חושב...

צ'לסי-מילאן זה הגמר שהייתי רוצה לראות
    בצ'לסי אני בטוח שגם תגיע

במילאן יש סיכוי שאיינדהובן כן תצליח לעבור,לגנוב שער אחד...
    לא הייתי מהמר על המשחק הזה,אבל כמובן שלמרות שאני לא אוהד את מילאן אני אשמח אם היא תעבור ותציג לנו גמר בין שתי הקבוצות הטובות ביותר השנה,חבל לי שיובה לא שם אבל זה מגיע להם...

ולאוהדי בארסה,כן,מקומכם שם אבל לצערכם נפגשתם כבר בתחילת הדרך עם צ'לסי שהוכיחה שהיא עדיין קצת יותר חזקה...

לפחות תקחו את הליגה הספרדית אחרי הרבה שנים-לפחות אני מקווה בשבילכם...

אצלנו באיטליה זה יהיה קצת יותר קשה ונקווה שמילאן תמעד בזמן שתככב באירופה...

9. Makaay#10 Member

"לפחות תקחו את הליגה הספרדית אחרי הרבה שנים-לפחות אני מקווה בשבילכם...

אצלנו באיטליה זה יהיה קצת יותר קשה ונקווה שמילאן תמעד בזמן שתככב באירופה... "

אתה האמת בספרד הכל פתוח בייחוד אחרי הניצחון של ריאל על בארסה ,אבל ממבט שני בארסה איבדה את ליגת האלופות והיא לא תצא בידיים ריקות אחרי עונה כל כך גדולה.

10. cazzo Il Capocuoco

איזה ביש מזל!ערוץ 10 ישדר את המשחק!אסון יתרחש! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בכל מקרה פ.ס.ו. תעשה לנו צרות רבות במיוחד בקישור אם פירלו לא יהיה,סתאם גם מאוד בספק למחר,ונסטה מושעה.
    לא אדבר הרבה לפני המשחק,אני מקווה שלא יהיו לנו פצועים ומושעים,דווקא בחלק הזה של העונה.וכמובן לנצח בלי לספוג!

PSV FUORI!

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחח ואי רק מראה עד כמה אני מבואס מהחצי גמר השנה, עד הבוקר הייתי בטוח שהמשחקים בכלל עוד שבוע, נו מילא, שPSV ולבירפול יחטפו השבוע, ביג דיל

12. burning soil Member

לפי דעתי מצפה לנו משחק סגור בסן סירו היום,סביר להניח שפ.ס.ו תבוא לסגור את
    המשחק ולהעביר את ההכרעה אליה,לדעתי להולנדים סיכוי לא רע לכבוש שער.
    מילאן מבחינתה חייבת מקדמה נוחה כיוון שבהולנד,במגרש הביתי והחם של פ.ס.ו
    הקבוצה המקומית מסוגלת להפתיע. בכל זאת הייתי הולך עם מילאן.

13. נדב מיכאלי Member

כאוהד ליברפול אני פסימי לקראת המשחק המרתק שיהיה מחר .
    ליברפול אומנם הפתיעה כשהגיעה בכלל למעמד הזה ועברה בדרך את יובה ואת לברקוזן .
    אבל כמה שאני אוהב את ליברפול,צ'לסי השנה גדולה ממנה ולא רק בדרגה אחת .
    צ'לסי ומילאן היום הם הקבוצות הכי טובות באירופה .נכון לעכשיו.הכי חזקות מילה יותר טובה.
    יהיה גמר של צ'לסי -מילאן ,כל גמר אחר יהיה סנסציה .
    היום מילאן-איינדהובן ,מילאן עם ההגנה המבוגרת באירופה אבל החזקה באירופה אני מאמין שהיום לא תספוג .ותנצח 0-1 כרגיל או 0-2 .זה ההימור שלי לגבי המשחק היום.
    לגבי המשחק מחר : 1-3 לצ'לסי.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כצפוי מילאן עולה ליתרון 1-0 משער של שבצ'נקו.
    נ.ב.
    למה לעזאזל מאיר איינשטיין ורן בן-שמעון?! אנחנו לא סובלים אותם מספיק בליגה?

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי אין לערו ץ 10 או שדרנים.

איזה מהירות יש לשבצ'נקו מדהים. זה נראה כאילו בומה רץ בהילוך איטי.
    כשרואים את זה בשידור חוזר,בומה עושה הכל כדי להקדים את שבצ'נקו אפילו צועק ומוציא את כל האנרגיה ,אבל כנראה זה לא מספיק.

יתרון מוצדק של מילאן שפתחה בבליץ מהפתיחה על השער של פ.ס.ו , אבל עם פרפאן קצת יותר מרוכז יכלה להיות הפתעה,לפחות במחצית הראשונה.