ליגת האלופות 2004/5 - חצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/4/05.

1. Roberto Baggio Member

לא דיברתי על המשחק הזה בפרט. התכוונתי שקבוצה שמבקיע יותר מגיע לה...לא משנה הבנת את הכוונה פשוט לא התבאטתי טוב...

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מילאן היקרים,

לצערכם הרב היום מוניתי למנהל הפורום הזה, ואני נאלץ לבקש ממכם לנסות לענות בענייניות על שאלות חבריכם לפורום. תשובה כמו "אתה סתם קנאי בגלל שהקבוצה שלך לא נמצאת בצ'מפיונז" היא לא עניינית אלא מתחמקת וילדותית. כשמשתמשים אחרים בפורום טוענים שאיינדהובן הציגה משחק יותר אמיץ, אתם מוזמנים לסתור את זה, אבל לאובפמי (סתם דוגמא) יש זכות מלאה להעביר ביקורת למרות היותו אוהד אינטר. אל תפסלו את דיעותיהם של אנשים אחרים בגלל הקבוצות אותם אוהדים כי אחרת לא יהיה ניתן לנהל פה דיון וזו המטרה, בעצם. תודה.

3. Roberto Baggio Member

קודם כל מזל טוב על המינוי.

אנחנו אוהדי מילאן שמגיבים באשכול כן מגיבים בצורה עניינית לביקורתיים ואתה יכול לראות את זה. בגלל כל הלעג מוסיפים את "איפה הקבוצה שלכם!" ו"קנאים" וכולי...
    ההודעות שלנו לא ילדותיות או משהו כזה ודווקא יותר ענייניות מאלו של המבקרים , אם תראה את זה.

4. milanezi22 Member

BERKAMP היקר גם אתה הצטרפת לקומץ הנייטרלים אני רואה?
    אם הייתה קורא בסבלנות את כל ההודעות שכתבנו היית רואה בדיוק את הסיבות לחולשה של מילאן, ולתיסכול של האוהדים של מילאן בפרט ושל כל העולם בכלל ממנה.
    אתה בא ועל פי הודעה אחת שופט את כולם?
    תשאל את אובאפסמי עצמו שאני עניתי לו בענייניות בקשר למישחק שהיה, לאחר שחלפו העצבים מכל האינטי מילאן שהגיעו לכאן. ואחרי זה שים לב לOBJECTIVE, לתמיד דל פיירו, לROBERTO BAGGIO, לטוטי ולעוד מיספר מגיבים שסקרו את המישחק ממש טוב והסבירו את כל הבעיות של מילאן.

אבל סלח לי כאשר אני יבוא ויגיד למשל על ארסנל שבא לי להקיא ממישחק ההגנה שלה ומהלוזריות שלה, אז אוהד ארסנל לא בטוח יאהב לשמוע את זה, ועוד אחרי שהקבוצה משתדלת כל העונה ונמצאת בצמרת של כל המסגרות ולא בחסד למשל...

5. שבצ'נקו Member

דניס,אם רק היית קורא יותר לעומק את ההודעות של אובמפמי ,היית שם לב שאובמפי הזכיר גם את התיסכול שלו מהמשחקים מול אינטר,ובמשחקים האלה מילאן אומנם לא הציגה כדורגל משובח,אבל שיחקה מצויין מבחינת כוח והריסת משחק לנראזורים,אבל כנראה ידידנו המתוסכל רק הזכיר את המשחקים האלה בלי שום קשר למשחקים מול איינדהובן ששיחקה השנה מול מילאן אולי יותר טוב מכל קבוצה אחרת,או שתראה שיש אנשים שמשווים את מילאן לצורות משחק יפות,אז ראו שכדי להצליח לא תמיד משחקים יפה,ואם מילאן הייתה יוצאת להתקפות ומשחקת יותר התקפי אתמול ,בכושר של חלק מהשחקנים בקבוצה,היא לא הייתה מצליחה.

ועכשיו ניגש לעיניין ברצינות יותר ולעומק.
    אתמול מילאן אכן נראתה חלשה,אבל זה לא שהיא לא הייתה שווה שער,רק להזכיר ש 10 דקות לפני שנכבש השער,גומז עוד הספיק להוציא נגיחה מסוכנת של אמברוסיני מהקו,והשער השני היה מהתקפה מסודרת של מילאן,כאשר קאקא מגביה כדור לרחבה שנמצאים בה 3 שחקנים שיודעים לנגוח לשער.
    הגול של קוקו הוא רק שער של חוסר ריכוז והתנהלות לא טובה של הקבוצה באותו ערב שלא הלך לה כמעט כלום.
    הבעיה של מילאן לא הייתה בגלל שהקבוצה שיחקה כדורגל הגנתי יותר מדי,אלא בגלל ששחקנים כמו פירלו(שחזר מפציעה עד לא מזמן),גאטוסו הוא לא בדיוק שחקן שתורם הרבה להתקפה,אמברוסיני הוא נוגח מצויין ועולה לפעמים להתקפה אבל הבעיה שהוא עושה את זה מעט מדי,סיידורף נמצא בעונה חלשה מאוד שלו ולכן ומה גם שאנצ'לוטי חשש שהוא יקבל צהוב שלא יתן לו לשחק בגמר והציב אותו בעמדה התקפית,בה הוא לא אפקטיבי כמעט.
    הקישור של מילאן היה אתמול מת וזאת הסיבה העיקרית שמילאן לא הצליחה לייצר הרבה התקפות,כי פשוט כל שחקן הביא פגם,אך ביום שכל השחקנים כשירים ובריאים אני בטוח שהמשחק שהיה אתמול היה שונה לגמרי,ואני בטוח שהגמר יהיה שונה לגמרי מזה.
    איינדהובן אכן שיחקה מצויין,ללא ספק עדיפה על מילאן במשחק השני,בהרבה יותר,אבל כפי שכבר אמרתי-מילאן הייתה שווה שער אחד לפחות ואיינדהובן פשוט שילמה על הטעות בהגנה.
    ההבדל היחידי הוא שמילאן גם עם משחק כדורגל לא יפה(במשחק השני) מצליחה לעלות.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/05
  6. Paolo Maldini שחקן ותיקים

שכחת שמילאן ניצחה במשחק הראשון 2-0.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא התייחסתי כלל לתוצאות שני המפגשים בין מילאן ל-פ.ס.וו. התייחסתי לטענות על כך שלמילאן מגיע לעלות לגמר בגלל שהיתה טובה כל העונה, למרות שלא היתה במיטבה בשני המשחקים מול פ.ס.וו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/05
  8. objective Member

אני ינסה לעשות את זה הכי פשוט שאפשר ....קודם כל , אני באמת אומר כל הכבוד לטוטי ואדר שתי האנשים היחידים פה שבאמת דיברו בצורה מכובדת(ממתנגדי מילאן) ,למרות שלא הסכמתי עם חלק מהדברים שלהם טרחתי לקרוא את כל התגובה וגם לחשוב על זה , אדר רוב הדברים שאמרתי נכונים חוץ מ2 דברים שאני ממש לא מסכים :

מילאן לא שיחקה בונקר במשחק הזה , זה היה משהו יותר גרוע מבונקר אפשר להגדיר את זה החזקת כדור סתמית בלי שום מטרה כמעט , בונקר היה משרת אותם הרבה יותר טוב , לא היו סופגים כל כך הרבה
    וגם היה להם סיכוי לעקוץ במתפרצות , ולכן כל הביקורת שאתן נותנים על מילאן בנושא הזה מוצדקת לחלוטין ולדעתי צריכה להיות יותר חריפה לפחות מבחינתי בתור אוהד שלה , אבל תדייקו בבקשה זה לא היה בונקר ככה לא נראה בונקר והתוצאה של אתמול היא ממש לא תוצאה של בונקר של כל אחת מהקבוצות .

דבר נוסף שאני לא מסכים איתך אדר זה שלמרות שמילאן קבוצה יותר טובה ונכון היא יכולה להיות הכי טובה באירופה אבל מה במשחק נתון כל קבוצה יכולה לשחק היום ונורא , אז תעשה חשבון של יום רע של מילאן פלוס החלטות מאוד שגויות של המאמן , פלוס גול מוקדם (שממש לא אופייני למילאן לקבל) ששינה לגמרי את ההתפתחות של המשחק ותקבל את הסיבה להכול , ודבר נוסף והכי חשוב שהם עמדו מול קבוצה שנמצאת בכושר בין הטובים באירופה השנה בין ה-5 זה בטוח , אם מילאן היו משחקים מול ברצלונה למשל אז היה נראה לך הגיוני התוצאה מן הסתם , אז ככה גם תתייחס לאיידוהבן , מילאן יכלו לשחק יותר טוב ולעלות יותר בקלות בזכות הפור מהמשחק הקודם אבל גם במקרה כזה איידובהן היו גדולים ונתנו משחק ענק, מה לעשות כדורגל זה לא מטמטיקה והכול יכול לקרות זה חלק מהעניין שמושך את הקהל לספורט הזה.

9. ישראליאני נראזורי Member

כל הכבוד למילאן, באמת נתנה עונה טובה.

אבל מי עם היריבה?
    אותה קבוצה שהכפילה את מאזן הספיגה של מילאן, לא הייתה טובה כל העונה?

גם אם אתם אוהבים את הכדורגל של פ.ס.ו, גם אם אתם לא. הם הגיעו לחצי הגמר בצדק. הם הבטיחו עלייה לשמינית הגמר כבר במשחק הרביעי. ובשמינית הגמר הם פשוט העלימו את מונאקו. ברבע הגמר הם התקשו מול ליון, אך הצליחו בסופו של דבר להעפיל. סה"כ הם לא היו הרבה פחות טובים ממילאן כל העונה, ובמאבק בין שתי הקבוצות, הם ניצחו ובגדול.

אך התוצאה הסופית היא שקובעת, למרות שגם שם היה שוויון.
    מזל טוב למילאן והמזל שלה, שימשיכו להרוס את הכדורגל.

:aaaprot:

10. cazzo Il Capocuoco

אדר,צ'לסי הפסידה לבאיירן,הגיע לה לעלות לחצי הגמר?

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אנחנו בגמר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .

סיפרו לי שליברפול עשתה בונקר ובכל זאת זכתה לסופרלטיביים מפה ועד יבנה אבל נו טוב התרגלנו(נראה גם את התקציר ונבדוק), עוד לא ראיתי את המשחקים(צבא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ) אבל אנצ'לוטי מפתח לעצמו סוג של תופעה שבה יש משחקים שהוא מציג קבוצה למופת, באמת העמדה טקטית מדהימה ויש משחקים שאתה לא מבין למה בכלל הוא נמצא שם ומשיחה קצרה עם רינו הבנתי שזה היה אחד המשחקים האלה, אני באמת שמח שמילאן הבקיעו את שער החוץ ועלו לגמר, צר לי על המשחק הלא טוב שהקבוצה הפגינה אבל לא צריכים לבטל את מילאן בגלל משחק אחד וחבל שזה מה שאתם עושים כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/05
  12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אממ... מוטב שתבקש ל-25 כדי לא למנוע את אחת ה-עוגמות נפש.

13. ליאור שקד Member

חבר'ה תחילה - אני חדש בפורום קוראים לי ליאור שקד אני אוהד רומא (לא כבוד גדול היום, חח) , ומצאתי לנכון להגיב כאן על כמה דברים .
    ראשית , כל הכבוד לליברפול , אני מסיר את הכובע וגם אוכל אותו כאן בפני כל חבריי הפורום , כי אני הראשון שהספדתי את חבורתו של רפא בניטז , והם השתיקו אותי החל מהדחת מקום ראשון באיטליה ועד הדחת מקום ראשון באנגליה , ועל זה מגיע להם (ולכל אוהדיי ליברפול בארץ) כל התשואות !
    מצד שני - ליברפול , עדיין , אחרי הכל , קבוצה בתהליך בנייה , ורואים שרפא בניטז בונה שם שלד לעתיד , אבל אל תשכחו שקבוצה טובה ואיכותית , נמדדת לאורך זמן , למשל :
    רומא שנה שעברה נתנה רביעיות לכל קבוצה באיטליה , והיום היא מתפללת לנס נגד אטאלנטה .
    פורטו שנה שעברה לקחה את ליגת האלופות , היום היא בקושי עומדת שווה בשווה מול פריז סן ג'רמן.
    על אותו משקל ליברפול , היה וליברפול תיקח את ליגת האלופות נגד מילאן (אני כבר הפסקתי להספיד) היא עדיין לא תשתתף בליגת האלופות שנה הבאה ! וזה מכה לאוהדיי ליברפול , מכה חזקה מאוד .
    וכאן אני יכול להגיד יחי ההבדל הקטן בין יובנטוס לבין ליברפול , יובנטוס כל שנה תשתתף במפעל כי בעונה הכי חלשה שלה שנה שעברה היא לקחה מקום שלישי , מה שאני לא יכול להגיד על ליברפול שנאבקת עם בולטון ואברטון על מקום בליגת האלופות , ולהיות ריאלי , לא נראה לי שנותר סיכוי , לליברפול נותרו 2 משחקים אחרונים , אחד מהם בהייבורי נגד התותחנים . זה א'.
    לנושא השני , הייתי רוצה פחות לראות את הריבים איזה כדורגל יותר טוב , איזה ליגה יותר טובה , כי סה"כ כדורגל זה דת , כל אחד נולד אל תוך כדורגל משלו , כל אחד רואה את הכדורגל בצורה אחרת , יש כאלו שחושבים שהאווירה באנפילד היא הכי טובה בעולם , ויש כאלו (כמוני) שחושבים שהאווירה באולימפיקו בדרבי נגד לאציו אין שני לה .
    אז במקום לריב ולנסות לשנות דעה של בנאדם (שזה דבר שלא יקרה) על עולם הכדורגל , בואו (כל אוהביי איטליה והכדורגל בכלל) נפרגן לליברפול על עונה מדהימה , אבל עם זאת , לא נשכח ששנה הבאה (אני אומר את זה עם צער) היא לא תהיה בליגת האלופות ! מה שיותר כואב שמי שיהיה שם במקומה זאתי לא אחרת מהיריבה העירונית השנואה ,אברטון .
    סה"כ שורה תחתונה לסיכום , תשימו את השנאה שלכם בצד , לליברפול הגיע השנה לעלות לגמר ליגת האלופות , וכדרוגל זה עסק נזיל כפי שאתם רואים , כדורגל זה עניין של מומנטום !
    שבת שלום לכולם .. :aaa15: