ליגת האלופות 2004/5 - חצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏17/4/05.

1. shmchess Member

הצורת דיבור שלך מעידה על הכול ! , למה אתה מקלל ? למה אתה נלחץ ? למה אתה יורד רמה ?

כי מה שאני אומר זאת עובדה !

כולם יודעים שאתה לא אוהד צ'לסי יותר משנה , שנה וחצי ככה !

אין מה לעשות ! , אתם לא אוהדים ! , אי אפשר לכבד אנשים כמוכם !
    אתם מזכירים לי נערות ליווי ( סליחה הייתי חייב ) תמיד הולכות למישהו אחר .... כך גם אתם ......!!!

ובאיירן מינכן ? היא לא התחילה להצליח העונה ! , היא אחת הגדולות ביבשת אבל בשנתיים האחרונות לא הצליחה ! , אני אוהד באיירן עוד מהימים של רומנהיגה ! אז שב בשקט !
    עלק אוהד .

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, יא מפגר. ובימים של רומינגה היא לא הצליחה?!

הצורת דיבור שלך מראה על זה שאתה עוד לא עברת גן.

הלוואי והייתי אוהד את צ'לסי מאז שמוריניו הגיע, כך לא הייתי סובל את האפסים האלה
    כל כך הרבה שנים.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

shmchess, אתה מצחיק אתה....
    אתה אוהד באיירן בגלל שהם חרא של קבוצה? לא! התחלת לאהוד אותם בגלל ההישגים הנהדרים שלהם, בגלל שבגרמניה אין עליה ובגלל שבאירופה היא אימפריה, אז אולי זה התחיל לפני 5 שנים אולי קודם, אבל העובדה (כמו שאתה אומר) זה שהתחלת לאהוד קבוצה מצליחה. אז גם אם אוהדי צ'לסי כאן התחילו לאהוד את הקבוצה בשנה שעברה (וג'יאנזולה לא כי הוא תכלס היחיד שאני זוכר שאהד אותם גם ברגעי השפל) בעוד 10 שנים הם יוכלו להגיד בדיוק כמוך: אני אוהד קבוצה לא מהשנה, אלא מלפני 10 שנים, אבל זה לא ישנה את הדומה בינכם, התאהבתם בקבוצה בזכות ההצלחה.

4. ראול Member

חבר'ה, תקשיבו לו. הוא כתב את הדוקטורט שלו בנושא: אוהדי צ'לסי בארץ הקודש ברבות הימים - כחול עולה.

למה לפזר סטטיסטיקות סתם. אני גם יכול לבוא ולהגיד שכל אוהדי באיירן מינכן הם אימפוטנטים בעלי רגל אחת... אז מה? זה יעשה אותי יותר שמח?

ארתור, עד מתי ויכוחים של כיתה ז'.

5. yakirmaimon Member

נו מה עכשיו המריבה הזאת ביניכם?
    שניכם אוהדים גדולים בסדר..

בקשר לחצאי הגמר- שמעתי ששבצ'נקו בספק לצמד המשחקים הללו (לא פציעה אבל בגלל תקרית אלימה בדרבי) מישהו יודע משהו על זה ויכול להבהיר לי...?

6. shmchess Member

כן כן בטח ! , אתה יודע : בימים של רומנהיגה - רק אז התחלתי לראות כדורגל הייתי בן 7 .

הייתי מודע לאכזבות בגמר ב 87 מול פורטו ! , נשבר לי הלב ! , ואז מול נוטינגאם ! ואז באו ההצלחות ! טרפטוני ! , גביע אופא ! היצפלד ההגדי !

בוא נגיד ככה :

אני אוהד באיירן מינכן כבר המון שנים , היא אחת הקבוצות הטובות בעולם , עם מסורת אירופית בים הטובות באירופה !

אבל אני לא אוהד אותם מעכשיו כמו שאתה אוהד את צ'לסי !

אתה יודע מה ? כמה זמן אתה אוהד צ'לסי ? תענה לי

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עניתי לך על השאלה המפגרת הזאת כבר, אבל שיהיה, מסוף שנת 94.

8. ראול Member

אין לי מה לחדש לך בנושא אבל אני מודיע לכם קבל עם ועידה שאם שבה לא ישחק מול פ.ס.וו, אז אנחנו נראה גמר כלל אדום. במרכז המגרש ההולנדים יחזיקו את הכדור יורת ממילאן, בטח בגלל שאנצ'לוטי החמור הזה יזלזל בהם כרגיל. שוב, אין שבה, אין מילאן.

ארתור, זין אם אין לי לפחות שגיאת כתיב אחת בהודעה.

9. shmchess Member

אוקיי , אין לי עניין לריב איתך , אבל רוב אוהדיי צ'לסי הם כאלה !

מה שבטוח :

באיירן קבוצה גדולה מצ'לסי .

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הנה הוא מתחיל שוב... לא נמאס לך לריב פה עם כל הפורום?
    בקשר למה שאמרת ארתור, אני חושב שמילאן, גם ללא שבצ'נקו, יכולה לנצח את פ.ס.וו עם כל ההערכה שלי לקבוצה ההולנדית.
    בקשר לצ'לסי וליברפול, לפי המשחקים הקודמים בינהן, הולך להיות מעניין.

11. MUFC - 1878 Member

אני אוהד יונייטד לא ביגלל ההצלחה רק כי זה בא מהבית מה שכן אים אני חוזר אחורה לאותם שנים אים לא היה משודר הרבה מנצ'סטר למרות שכולם אצלי אוהדים שלה יכול ליהיות שלא הייתי אוהד שלה.

חוץ מזה אוהדי צ'לסי היו בארץ אבל לא בכמות הנוכחית זה נכון הרבה ילדיים קטנים היצתרפו זה נכון אבל זה האשמהשל האוהדים הוותיקים שלהם?

חוץ מזה אני שונא כשאומרים לי גלורי האנטר כי אני אוהד יונייטד כאילו אני פאקינג אשם שהקבוצה שלי מצליחה?

אני לא מחזק את דבריו של יונתן הרבה פעמים במה שקשור למנצ'סטר צ'לסי ולכדורגל אבל עברת כול גבול אתה ילד קטן שמשחק אותה אוהד ענק של באיירן ואולי אתה כן אבל גם ילד קטן זה בטוח. באיירן קבוצה הרבה יותר גדולה ומפוארת מצ'לסי. נכון שעכשיו צ'לסי חזקים יותר, אבל באיירן מועדון גדול יותר.

ואל תיקרא פה לאף אוהד גלורי האנטר כשאתה הגלורי האנטר האמיתי פה.

וזה עוד מאחד ששונא צ'לסי...ככה שעל חוסר אובייקטיביות אין מה להאשים אותיhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

12. shmchess Member

אוקיי , לא רוצה להתוכח !

הדיון הסתיים !

אני אוהד באיירן מינכן המון זמן , תקראו לי ילד קטן , תקראו לי מה שאתם רוצים , מצידי אל תעריכו אותי בכלל .

דוגרי אני אוהד באיירן , ואתם אוהדים את הקבוצות שלכם , אנו באים לעשות דיון , וזה מה שקורה בדיון .

סליחה עם נפגעתם

13. Roberto Baggio Member

לא שבצ'נקו לא בספק.
    בתחילת הדרבי השני אז הוא קיבל את הכדור ומשהו שם קרה עם מאטרצי אז שניהם התקרו אחד לשני ושבצ'נקו נגח במאטרצי שישר רצה לנצל את ההזדמנות ונפל אחורה. השופט מרקוס מרק החליט להתעלם , אבל המצלמות תפסו את שבצ'נקו נוגח בבירור במאטרצי (שבה מגיע לו לסנטר ..) .
    יום אחרי המשחק אופ"א כבר הודיעה שהיא לא תעשה כלום לשבצ'נקו ולא תנקוט נגדו באמצעים.

14. yakirmaimon Member

לא מסכים, נכון שהוא בורג חשוב ביותר בקבוצה המילאנזית, אבל גם בלי שבצ'נקו מילאן תדיח את איינדהובן, אל תצפו לשני מפגשים גדולים ומרתקים, תצפו למעט שערים ומשחק טקטי נוקשה שבסופו מילאן תעלה..!

15. ראול Member

תשמע, איינדהובן לא הגיעו לחצי הגמר סתם ככה. למרות שעל הנייר מילאן עדיפה עליה (או על כל קבוצה בעולם)... כולנו זוכרים מה דפור עשו למילאן ברבע... אולי אין מקום להשוות, אבל זה עדיין כיף להיזכרhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בקשר לליברפול... כמו שאמרתי הם יתארגנו אחרת למשחק מכריע. זה כמעט עבד בגביע... אז זה יעבוד בליגת האלופות. מה עוד שסיסה ואלונסו חוזרים.

ארתור, :aaa025: