ליגת האלופות 2004/5 - ההגרלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏17/12/04.

1. Yeste Member

באתה אתה חושב שצ'לסי מסוגלת לדגדג את הקבוצה החזקה ביותר בספרד?
    תעשה השוואת-אטו,רונלדיניו וג'יולי ברמה אחת(לפחות) מעל -גודיונסון\דאף\רובן\דרוגבה.
    לאמפרד עדיף על דקו? סמרטין\פארקר\טיאגו או מי שזה לא יהיה עדיפים על צ'אבי?
    אולי (וגם זה לא בטוח) מקללה הקשישא יעיל יותר ממראקס,שהתגלה כקשר אחורי מצויין.
    אני לא אשקר,לצ'סי יש הגנת ברזל-הרבה בזכות קראלביו האדיר.אבל... פויול יש רק אחד.
    בעמדת השוער קשה לי לקבוע למי יש יתרון ,אם בכלל. לצ'לסי יש את המאמן הגדול ביותר בעולם,וזה הדבר ביחיד שמשאיר להם קמצוץ של תקווה בנסיון לעבור את בארסה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/04
  2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ג'ון טרי. באמת למה שתיתן קרדיט לטרי וגאלאס. קרבליו הוא הבלם שמחזיק את
    ההגנה של הפנסיונרים. sure.

איזה מצ'אפ ישלרובן ודאף באגפים של ברצלונה? בלטי וסילביניו? או אולגוואר?
    להזכירך שמקללה ה"קשישא" החזיק את האלופה הספרדית בזמנה?

3. משוגע בירוק Member

הכל אבל הכל פתוח!! בארבע המשחקים האלה אי אפשר לדעת, בייחוד המאמנים ישחקו תפקיד חשוב במשחקים האלה...

4. Yeste Member

על איזה אגפים אתה מדבר בדיוק? כאילו שלבריד'ג המגושם ופאולו פריירה יש יתרון משמעותי על גיו' ובאלטי(להזכירך,המחליף של קאפו באלופת העולם?)
    שוב,אתה רוצה להגיד לי ש- -גודיונסון\דאף\רובן או דרוגבה. עדיפים על רונלדיניו ,אטו ,אינייסטה או ג'יולי? זה בולשיט,השחקנים של צ'לסי לא מדגדגים אותם,רונלידניו הוא השחקן הטוב ביותר בעולם,ברמה אחת מעל כולם.בקישור כמובן,דקו,צ'אבי ומארקס ישתיקו את סמרטין,טיאגו,מקללה ולאפרד,אם הכוכב לשעבר של בארסה ב' מהליגה ה-4 בספרד השתיק את לאמפרד, אז הקשר הטוב בעולם(דקו) לא יתקשה במיוחד.

בארסה עדיפה על צ'לסי,נקודה.

""להזכירך שמקללה ה"קשישא" החזיק את האלופה הספרדית בזמנה?""
    מקללה היה ונשאר שחקן מצויין,אבל לזידאן,פיגו,רונלדו ,ראול,גוטי,רדונדו ,הלגרה,מוריינטס והיירו לא היה חלק בעובדה שריאל הייתה אלופת ספרד בזמנו,הכל בזכות מקללה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx תעשה טובה,תפסיק לדבר שטויות.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי כוח לוויכוח איתך. זה כל פעם נגמר אותו דבר. נשבר לי הזין, אתה בנדאם עקשן.

נתראה בפבואר. עד אז, אל תכנס לאנגלי, לא נכנס לספרד.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשה לי טובה.
    ג'ון טרי לא פחות טוב מפויול (שאותו אני מעריך מאוד) ודאמיין דאף/אריין רובן יותר טובים מג'ולי.
    אני, בניגוד אלייך, לא מתכחש למציאות.
    הולך להיות קרב אדיר במרכז המגרש בין שתיים מחוליות הקישור הכי טובות בעולם.
    מה שיכול להכריע את המשחק הוא העובדה שלהגנה של צ'לסי יש הרבה יותר סיכוי לעצור את התקפת בארסה מאשר ההפך.
    כמובן.

7. burning soil Member

איזה משחקים מרתקים,האמת שלא משנה באיזה שלב הם,אלו משחקים פשוט גדולים
    ומעניינים,כל אחד ואחד מהם-אפשר רק לשמוח על הגרלה כזאת,במיוחד אם מסתכלים על המקבילה
    של העונה שעברה.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראינו מה קרה לריאל אחרי שהיא שלחה את מקללה הביתה.

9. Yeste Member

גו'ון טרי,אפילו לא פותח בהרכב של אריקסון.עדיף על פיויול? שחקן ההגנה הטובה בעולם לדעת רבים וטובים ממך.ג'יולי להזכירך,היה הקשר ההתקפי הטוב בליגה הצרפתית אתשקד ואחד הטובים באירופה,והוא עדיין כזה.שחקן ברמה של רונלידניו אין לכם(ובעצם לשום קבוצה בעולם.) ,סמואל אטו נמצא ברמה אחת מעל דרוגבה,קזמן ,גודיונסון וכול מי שתביאו. ההגנה של צ'לסי טובה יותר מזו של בארסה,אבל לא בהרבה.
    גם באגפים,שם ג'ינזולה כמובן הזכיר את אולוגר שהוא בכלל בלם אין לצל'סי יתרון,בלאטי שחקן יותר טוב פריירה,ובצד שמאל לטעמי אין יתרון ניכר לשום קבוצה.

ואני מתכחש למציאות.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

10. KirkH Member

האובייקטיביות נוזלת ממך שמסטה...

קשה לך לקבוע? לך לרופא עיינים.

כמו שכבר אמרתי, בארסה לא מגיעה לאף משחק כיום כשהיא אנדרדוג. בצ'מפיונס ליג מה שקובע הם שחקנים שמסוגלים לנצח לבד (!!!) משחקים. לבארסה יש את השחקן הטוב ביותר בתחום. היתרון של החלק הקדמי של בארסה מתקזז עם ההגנה של צ'לסי ובעיקר עם הגאונות של מוריניו.

אני מקווה שבארסה ינצחו ויחתמו עבור צ'לסי דאבל אנגלי.

11. VeXiS Member

איזה משחקים ענקיים!!!

ב-3 מתוך ארבעת המשחקים המרכזיים יש לי פייבוריטיות ברורות בדמות יובה (שונא שונא שונא את ריאל), בארסה (מסמפט אותם ולא סובל את צ'לסי) ומילאן (לא אוהב אותם אבל מת על שבצ'נקו ואת מנצ'סטר אני מאוד שונא). הקיצר אני ממש מקווה שהטובות ינצחו והרעות יעופו.

בקשר למשחקים, נראה לי שיובה תעבור את ריאל חסרת ההגנה עם הסולידיות האיטלקית שעובדת מצוין נגד אמממ.... בערך כל קבוצה חחח. צ'לסי היא קבוצה יותר חזקה וסולידית מבארסה ולכן אני נאלץ לתת להם את ההימור שלי כי הם פשוט קבוצה שהיא כמו גוש פלדה אם להיות פואטיים לרגע. ומילאן תעבור את מנצ'סטר כי מנצ'סטר לא כזו קבוצה טובה בכל מקרה ומילאן מדהימים בכל חלק מחלקי המגרש.

המפגש שהכי מעניין מבחינתי יהיה ארסנל מול באיירן, שתי קבוצות שקצת קשה לי להשוות ביניהן ובאמת אני לא יודע מה יקרה שם, אני רק מקווה ששתי הקבוצות יבואו בכושר טוב כי אם לא זה יכול להיות נורא משעמם.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא שם לב לסתירות בהודעות שלך?
    לעניות דעתי, המשפטים:
    לא הולכים ביחד.

ולמה אתה חושב שבלטי יותר טוב מפאולו פריירה? למה, כי בלטי משחק בבארסה?
    ג'ון טרי צריך להילחם על מקומו בהרכב נבחרת אנגליה בשל האופציות הרבות שיש לאריקסון, לא קל לבחור 2 מבין 3 בלמים שכל אחד מהם ברמה הכי גבוהה בעולם. ובכלל, טרי הולך להיות הבלם המוביל בנבחרת אנגליה בשנים הקרובות.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי חבר'ה, מסתבר שידידנו ייסטה בכלל לא ראה את היורו האחרון.

הוא לא מודע לזה שטרי בלם ראשון בנבחרת אנגליה, הוא לא מודע לזה שרובן הוא ווינגר שלא
    ממש ייתקשה כשמולו עומר בלטי, הוא לא מודע לזה שהשוער הראשון של צ'כיה, שנתן טורניר
    ענק, טוב יותר מהשוער השלישי של נבחרת ספרד.

עכשיו השאלה, מי עוצר את השחקן היחיד שמפחיד בברצלונה, רוג'ר ראביט הברזילאי.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אז אחרי שהתאוששתי מהגרלה הקשה שמצפה למילאן יהיה כמה דברים שכדאי לראות, הבלם היקר בהיסטוריה( עדיין?)פרדיננד מול הבלם הטוב ביותר (יחד עם קראבליו) נסטה, שבצ'נקו מול ואן ניסטלרוי כך שיהיה מאוד מעניין ואני מקווה שהזכרונות שלי מאולד טראפורד יישארו גם אחרי הביקור בפברואר.

15. Yeste Member

כן.

אמרתי שההגנה של צ'לסי עדיפה על זו של בארסה,כנראה שקשה לך לקרוא.
    אבל הכל מתגמד כאשר רואים איזה שחקן עומד בהגנה של הספרדיים.כמובן שעד אז בארסה יביאו קשר אחורי ומארקס יחזור לעמדת הבלם.ועם מארקס ופיויל ,גם בעמדת ההגנה אין יתרון משמעותי לצל'סי.
    איזה מהם?