ליגת האלופות 2004/5 - גומלין שמינית הגמר

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏4/3/05.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם יואהן קרוייף, אחרי המשחק הראשון התחיל להשתחצן, ועוד העז אחרי השני.
    רייקארד סתם את הפה, כי הוא הבין שהוא הפסיד את המשחק, למאמן יותר טוב ממנו.
    אטו התחיל עם המצאות, לא בפעם הראשונה, שקוראים לו קוף. צ'לסי נלחמת נגד הגזענות
    כבר כמה שנים, אפילו עם בייטס הגזען הכי גדול באנגליה, היא נלחמה נגד הגזענות.
    ואז אטו התחיל להגיד שצ'לסי משחקת מגעיל, ישר אחרי שהקבוצה בה הוא משחק,
    חטפה 4 (!!!) שערים, לא פחות ולא יותר.

ג'ואי קול הוא עושה משחק, לא קיצוני ולא בטיח. אין לו את המהירות לשם כך. גם נגד
    ברצלונה הוא בילה באמצע רוב המשחק.

2. Bensh Member

אטו עוד לא המציא העונה שקוראים לו קוף, למה שהוא יתחיל עכשיו?
    ועזוב שצ'לסי נלחמת בגזענות, השנה בא אליכם בנאדם מגעיל. אני לא אתפלא אם ההאשמות של אטו יתבררו כנכונות.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי? ז'וזה מוריניו?, זה שישר אחרי שריקת הסיום קפץ על ג'ון טרי כמו משוגע?
    איך הוא אמר לאטו קוף מ40 מטר? בטלפתיה?

בחייאת רבאק.

4. Bensh Member

איפה אמרתי שמוריניו הוא זה שקרא לאטו קוף?
    אני רק אומר שההשפעה שלו מגעילה. עד לפני שנה החזקתי מטרי ולמפארד שחקנים הוגנים וישרים, אבל בתמונות שאני רואה אחרי המשחק.. גועל נפש.

5. marvid Member

לפי מה שאני הבנתי,הסקאוטר של צ'לסי,עשה סימן של שקט,לספסל של בארסה,וקרא לאטו קוף.
    אטו לא סתם ימציא,הוא בן אדם טוב,לא כמו מוריניו,שהמציא כל מיני דברים,שקרו במחצית במשחק הראשון.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי אני הופך להיות אוהד ברסה, אתם מכירים את כל המפורסמים! שיאללה, איזה כיף לכם!

אטו בנדאם טוב, טרי ולאמפרד היו אנשים ישרים, מוריניו מוריד צ'אפחות ומקלל שחקנים...
    אני חייב להתחיל לאהוד ברסה.

7. Yeste Member

לא ידעתי איפה לשים את זה ,אבל שיהיה פה...:
    אנדרס פריסק,מבכירי השופטים בעולם, פרש משיפוט בעקבות המקרה עם ז'וזה מוריניו .
    מבחנתי זה מצויין,אני לא סובל את השופט הטמבל הזה ששפט כמו חמור בין השאר בהפסד של ספרד לפורטוגל ביורו,ובהפסד של ולנסיה לברמן בשלב הבתים.
    http://www.marca.com/ficheros/marca/fotos05/arbitros/frisk050312.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/05
  8. Barcik Member

יש שפל, ויש שפל. פריסק: "אני לא אחזור לכר הדשא של מגרש כדורגל. אני לא מעז להמשיך, זה לא שווה את הטרחה".

http://www.diariosport.com/vivo/recursos/fotos/foto_98269_CAS.Xxx

כל הכבוד למוריניו.

באשר לויכוח שהיה פה קודם.
    מארקז באמת היה חסר מאוד לבארסה, מאוד, מאוד. אבל ג'רארד, שחקן שבדרך כלל לא עושה פעולה טובה או רעה אחת במשחק שלם, דווקא מאוד הפתיע אותי לטובה. בסך הכל, הוא מילא את התפקיד של המקסיקני באופן בכלל לא רע. אבל, גם חסרה הקשיחות של רפה הכסחן.
    אגב, הוא גם בלם טוב, יונתן. העונה הקודמת שלו הייתה מחורבנת, אבל העונה הוא היה טוב גם מאחור וגם מקישור. התכנון המקורי היה לשחק איתו ועם פויול במרכז ההגנה, ומוטה/אדמילסון בקישור האחורי. אבל שני אלה יחזרו רק בעוד כמה שבועות, ולכן מארקז קשר ואנחנו סובלים את אולגוור מאחור. באשר לאלברטיני, דווקא הייתי רוצה שהוא ישחק. ג'רארד כרנאה קיבל עדיפות בגלל משחק ראש טוב יותר, מה שלא הספיק בגול של טרי.
    ולמה אינייסטה היה טוב רק במבצע הגדול שלו? הוא מצויין במשך כל המשחק. הוא עשה הרבה מאוד תנועה, ושילב מסירות עם רוני, דקו, שאבי, אטו ואחרים. הוא גם נלחם על כדורים בחצי של צ'לסי, והרבה פעמים בהצלחה. חשבתי במהלך המשחק על הכנסה של מקסי או ג'יולי (אילו הייתי רייקארד...), ולכל אחת מ- 3 האפשרויות היה את היתרונות שלה. אינייסטה מחזיק טוב יותר בכדור, ג'יולי היה מוסיף יותר מהירות כאשר צ'לסי צריכה לצאת קדימה ומקסי היה נותן עוצמה מערערת הגנה בתוך הרחבה. בסופו של דבר, אני לא יכול להצביע על זה ולהכריז 'טעות'. לכל אחד מאלה היה את היתרונות המיוחדים שלו. באשר ללהזיז את אינייסטה אחורה, דובר על זה, אבל זה נראה באמת כסיכון גדול מדי. אם כל הכבוד לעבודה המדהימה של דקו, צריך קשר שמתרכז בנקיון. כמו כן, הקישור של בארסה עם אנדרס, שאבי ודקו היה רך כמו מרשמלו.

אני מסכים ללא ספק שאטו דיבר יותר מדי אחרי המשחק. העצבים עלו לראש, וחבל. אני מקווה רק שהוא ידע לחזור להתרכז ולא ליתן לזה להעיב על המשך הדרך. אבל, בסך הכל, בארסה קיבלה את ההפסד באופן הרבה יותר מכובד מאשר צ'לסי במשחק הראשון (ראה את מקרה פריסק למעלה). מעניין שמוריניו לא שכח לקרוא לקולינה ה"שופט הטוב בעולם".

בארסאים יקרים, אנא הפסיקו. בסופו של דבר, אוהדי צ'לסי צודקים. הם עלו, אנחנו לא. גם אני לא מחבב את קבוצתם, וגם לא את מוריניו, אבל אין מה לעשות. זה היה שקול מאוד, וזה היה קרוב. לא היינו טובים יותר, וגם הם לא. בסופו של דבר, צמד המפגשים הוכרע על חודו של שער מפוקפק. כמו שלירן אמר, תערכו את המשחק הזה עוד 100 פעם ותקבלו 100 תוצאות שונות. אבל הפסדנו, ואי-אפשר להמעיט מערך ההישג של צ'לסי. הן נתנו משחק גדול, ללא רובן ודרוגבה. כל הכבוד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/05
  9. Bensh Member

דווקא שופט לא רע.. חבל שבגלל מאמנים כמו מוריניו הוא פורש.
    ומה הקשר בכלל למכירים מפורסמים?
    אמרתי שהחזקתי מהם שחקנים הוגנים, אבל בתמונות שאחרי המשחק הם גועל נפש.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסה בכיוון של 'העלייה של צ'לסי היא יום שחור לכדורגל, אם קבוצה כזאת תזכה בליגת האלופות צריך לסגור את הענף'.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תמיד שנאתי את פריסק. אני לא אשכח אותה מה5-1 בקאמפ נואו.

12. Bensh Member

דעתי זהה לשלו
    אם אברמוביץ' ימשיך ככה, הוא עוד יהרוס את הכדורגל האירופאי.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר למוריניו והפרישה של פריסק?!?!
    אמרו שזה בכלל בעקבות איומים שהוא והמשפחה שלו קיבלו, ואני מניח שגם למצית בראש באולימפיקו יש חלק בזה.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הדיון, בוריס ציין את זה רק לא מזמן - את מרכז ההגנה לא היו אמורים למלא עם פויול לא מרקז ולא אולגר - כי אם אדמילסון.

15. Bensh Member

דווקא לדעתי, אדמילסון הגיע על תקן קשר אחורי, ומארקז היה אמור להישאר בלם.

האיומים הנ"ל הגיעו מאוהדי צ'לסי