ליגת האלופות 06/07: סיבובי המוקדמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏23/6/06.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח שתרוץ.אחרי עונה כלכך מתישה עונה+ליגת אלופות+גביע מקומי+משחקי נבחרת ומונדיאל אתה מקבל בקושי חודש מנוחה.חוץ מזה שחוץ מולנסיה איזה קבוצה גדולה פישלה בדיוק? כולם נראים קצת עייפים/לא בכושר אבל זו תחילת עונה.

2. Spanish Weapon Member

זה בהחלט היה סיבוב משחקים לא רע בכלל אתמול.

התוצאות הבולטות :

קייב מנצחת 3-1 את פנרבחצ'ה בבית , בהחלט אכזבה אדירה לטורקים שמפוצצים כספים בשביל המועדון ומשום מה עושה רושם שהוא פישל כבר על הצ'אנס הראשון שלו

אייאקס מריחה צ'מפיונס אחרי נצחון בקופנהגאן בזכות הכשרון הבלתי מעורער הונטלאר שכובש צמד בנצחון 2-1

זלצבורג מחוללת סנסציה כאשר מנצחת בביתה 1-0 את ולנסיה

חיפה נשארת בתמונה העלייה אחרי הפסד מכובד 2-1 לליברפול באנפילד שמשאיר סיכויים לא מעטים להדים בגומלין עוד שבועיים (בקפריסין כנראה)

הארטס מפסידה 2-1 שגומר כמעט סופית את סיכוייה לעלות ל'צמפיונס והעצוב ביותר כאן הוא ששני השערים השל א.א.ק נכבשו בדקה 89 ו-90

3. Ljungberg 8 Member

סטיאוה בוקרשט סיימה ב2-2 בחוץ עם סטנדרד ליאז' מישהו יודע אם סבן שיחק?

4. Quique_Flores Member

מאד רציתי לשמוע את זה אבל אני לא ממש בטוח. כבר התרגלנו לראות שולנסיה קבוצה שמתקשה כשמצופפים בגלל כלים התקפיים לא מהרמה הגבוהה ביותר, ולצערי אני לא בטוח שנעבור אותם, הם יתבנקרו, וזה יהיה קשה. תראו כמה מוזר-ולנסיה הייתה נראית כזו שתעלה, ואוסאסונה כזו שתעוף וכרגע המצב נראה בדיוק הפוך.

5. cazzo Il Capocuoco

כנראה בתוכניות הרוטציה של קוסמין אולאריו,אבל אני לא בטוח,כי את קלמי סבן לא ראיתי במחצית השניה של המשחק הזה בשידור דחוי.את השער האחרון במשחק כבש המגן הימני פטרה מארין,ואיזה שער יפהפה וחשוב.העניין הוא שאני שכחתי אם סבן משחק בימין או בשמאל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    בכל מקרה אולי תהיה איזה לידה מחדש של הכדורגל הרומני,או לפחות דחיפה קטנה.

6. dani12 Member

סבן היה אתמול בסגל,אבל לא נכנס כמחליף.
    הארטס עדיין לא גמרו את הסיפור כמו שאתונה כבשו להם 2 ואני רואה אותם בערך שווי כוחות,גם הם עדיין יכולים.
    המבורג יצאו אתמול פראירים ברמות,החמצות כאלו לא ראיתי הרבה זמן כאילו הכדור יצא מהשער בכוח,אני חושב שהם ישלמו על זה ביוקר בגומלין בספרד.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/06
  7. Spanish Weapon Member

אין להארטס שום סיכוי.
    חד וחלק.
    א.א.ק לא לוזרים שיפסידו בבית עם האוהדים החמים שלהם , אם היה להארטס איזשהו סיכוי זה בבית במידה והם היו מנצחים אבל לא רק שהם מגיעים בפיגור אלא עם 2 שערי חוץ לחובתם.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער של הניגרי של דינמו קייב יוסוף מול פנרבחצ'ה פשוט אדיר, אם מישהו יצליח למצוא לינק של השער הזה אני בטוח שכולנו נהנה...

זלצבורג, על אף היותה מהליגה האוסטרית היחסית חלשה, בונה קבוצה רצינית ביותר תחת המיליונים של המיליארדר שקנה אותה, שלבטח תדרוס את הליגה האוסטרית ללא בעיות וגם תעשה דבר יפה או שניים באירופה, בין אם תעבור את ולנסיה ובין אם לא. אני הופתעתי לראות שטימו אוכס, השוער הסופר-כשרוני ממינכן 1860 שלקח אתמול כמה כדורים קשים לולנסיה כמו שהוא יודע, עבר לשם ולא לקבוצה גדולה יותר בבונדסליגה. כנראה שהצ'אנס לשחק תחת שמות כמו טרפאטוני ומתיאוס מצליח לפתות גם שחקנים באיכויות שלא הכירו באוסטריה עד כה.

9. cazzo Il Capocuoco

אם תראה את התגובות שלי לפני כמה הודעות תבין עד כמה אני לא מתלהב מקבוצה מלאה כסף ושמות.למרות שציריך עפה,ולמרות שאולי ולנסיה תעוף,אני חשוב שמה שיעזור להצלחה של רדבול זאלצבורג היא צמד המאמנים הקשוחים ולא עוד כמה שחקנים עם שם גדול.טימו אוכס הוא עוד שם קטן לכל מה שהולך שם.

10. mishale Member

הנה שתי לינקים של השער LINK1
    LINK2
    BTW קייב שיחקה מצויין והחמיצה הרבה הזדמנויות. יש לנו שם קבוצה מצויינת העונה. הם רכשו העונה קרלוס קוראה קשר אחורי ברזילאי שממש חיזק את הקבוצה. בעזרת השם נעבור את הטורקים ונעשה נזק בליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

11. Ampelmann Member

אחד!!.. אחד קטן. הערב. עשר בערב. סרביה. אחרי שנים של שקט בבלקן. מלחמה!!
    שער אחד מפריד הערב בין הכוכב האדום בלגרד, הקבוצה המיתית של סרביה משנות ה-90 והיריבה המרה של פרטיזן, לבין מה שהסרבים מכנים 'צדק'!
    ערב המוקדמות, ישבו מספר נציגים באולם הגדול, מחוייטים ומחוייכים, אך עצבניים מבפנים. לחץ. מספר שכבות בגוף החליפה מסתיר אגלי זיעה ובלוטות פעילות. ליברפול? או אולי דווקא א.א.ק.? ולנסיה? או בכלל סטיאווה...?
    הזמן עבר, הרשימה התקצרה, השם עלה, הלחץ הרקיע... מילאן!!
    כנראה ההגרלה הקשה מכל. הקבוצה השנויה ביותר במחלוקת מבין כל המתמודדות על גביע האלופות חוזרת- והיא באה לדרוס את בלגרד!
    90 דקות בסאן סירו החזיקה הקבוצה הקטנה מהמזרח מעמד, כשהיא סופגת שער קטן המותיר את מילאן עם יתרון שברירי. פספוס אחד, פנדל, פעם אחת כשלון של מלכודת הנבדל, והאירוניה, זו שהביאה את מילאן לשלב הזה במוקדמות, תהיה גם זו שתסגור את הבאסטה של האיטלקים.
    הקו הכללי בקרב הרוסונרי מצביע דווקא על בטחון. "הם הראו שהם קבוצה טובה, אך מצאנו בהם פגמים אותם ננסה לנצל" טוען קקה. "יש לנו הרבה יותר נסיון" ו"אנחנו בהחלט מוכנים", מגבה אותו אנצ'לוטי.

בפועל, רק סנסציה תוביל את הכוכב האדום לשלב הבא, אבל בכדורגל כמו בכדורגל, סנסציות זה לא סנסציה בכלל.

במשחק נוסף שיערך היום, תתחרה ולנסיה, אחת הקבוצות החזקות בקרב המתמודדות על ההעפלה, עם הקבוצה הסמפטית ביותר (בעיני)- רדבול זלצבורג האוסטרית. ולנסיה, אשר הוכתרה כפייבוריטית, תאלץ לסגור בבית את שער הפיגור מהמשחק באוסטריה. זלצבורג, אשר ניצחה 1:0, תתאמץ שלא לספוג במשך 90 הדקות הקרובות במאסטייה, ובכך, להפוך לסינדרלה הנוכחית של ליגת האלופות.

משחקים נוספים:
    מכבי חיפה - ליברפול 2:1
    פנרבחצ'ה - דינמו קייב 3:1
    רבוטניצקי סקופיה - ליל 3:0
    רוזומברוק - צסק"א מוסקבה 3:0
    לגיה ורשה - שחטר דונייצק 1:0
    קייבו - לבסקי סופיה 2:0
    מלאדה בולסלאב - גלאטסראיי 5:2
    ספרטק מוסקבה - סלובן ליברץ' 0:0
    אייאקס - פ.צ. קופנהאגן 1:2
    אוסאסונה - המבורג 0:0
    סטיאוה בוקרשט - סטנדרד ליאז' 2:2
    א.א.ק. אתונה - הארטס 1:2
    כוכב אדום בלגרד - מילאן 1:0
    ולנסיה - זלצבורג 1:0

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

יכול להיות שאתה אוהד את הסרבים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

חייבים לעבור היום את הכוכב האדום, זאת לא מטרה או שאלה, אין מצב אחר בו מילאן לא עוברת היום ולא עולה לשלב הבתים בליגת האלופות. אני לא רוצה לחשוב מה יעבור על המועדון במקרה של אי עלייה.

13. ג'ינדרקס Member

לא צריך להיות אוהד שרוף של חיפה מיציע ג' בשביל להפוך לאחד כזה היום במשחק שלהם .
    זה לא שהם הפכו לקבוצה של המדינה כמו מכבי בסל בחמישי ואפילו לא פטריוטיות לשמה אלא פשוט תגובה לגועל נפש וההתנשאות של בניטז ליברפול ושות' מהרגע שהם הגרילו את מכבי חיפה .
    אפשר להבין את זה שהם לא רצו להגיע לכאן בזמן המלחמה בצפון אבל עם התגובות המגעילות והציניות בגלל הפחד לא לעלות לאלופות והלחץ שלהם מלא לעלות בגלל איך שהם מראו במשחקי הכנה לעונה אי אפשר להשלים .
    איזה כיף יהיה אם כמו בחלום שלי חיפה תנצח איזה 1-0 קטן ותעבור אותם ותשלח אותם לעוד עונה אפורה בפרמייר ליג שכמובן תסתיים בלי אליפות .
    אולי אז הם ייזכרו שגם בבריטניה מתפוצצים אוטובוסים ורכבות מדי פעם .

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/06
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לינקים למשחק של מילאן
    sop://211.152.34.35:3912/6001

sop://211.152.42.231:3917/channel-146

15. מיכל3 Member

אולי זה יגרום להנהלה האדישה שלנו קצת הלם ולעשות משהו בנידון....