ליגת האלופות 06/07: באיירן- ריאל, ליברפול-בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏15/12/06.

1. r-o-n-i Member

אתה אף פעם לא לומד, אה?

אינטר פיבורטיית למשחק נגד ולנסיה, אבל בטח שלא פיבורטיית גדולה- שיחזור הפצועים של ולנסיה היא לא נופלת מאינטר. במיוחד שהמשחק השני במסטאייה.

2. Raulito Madridista

בקשר לשאר שבעת המשחקים האחרונים:

ליברפול - ברצלונה

אני חושב שברצלונה תעבור את ליברפול דיי בקלות, עם כל הכבוד לרפא בניטס שהוא גאון כדורגל, גם רייקארד הוא מאמן גאון כדורגל והוא זכה בהכל בברצלונה. יש לו חלק גדול בתוך התהליך המדהים שהפך את ברצלונה תוך שנתיים לקבוצה הטובה ביותר בעולם. הסגל של ברצלונה עולה על הסגל של ליברפול בשתי דרגות, וברצלונה מצליחה גם לפצח בונקרים, והיא גם קבוצת חוץ מעולה, בזירה האירופית שנה שעברה היא ניצחה גם בברידג' וגם בסאן סירו. ליברפול השנה מנסה לשחק יותר התקפי ויפה לעין אבל אין לה את הכלים להתמודד עם ברצלונה, גם ללא מסי ואטו ברצלונה מסוגלת לעבור, סנסציה אדירה תיהיה אם ליברפול תעבור, מעניין איזה מכשול יינסה בניטס לשים לרייקארד.

אינטר - וולנסיה

אינטר לדעתי פייבוריטית במשחק הזה, אבל יש עוד המון זמן כך שהכל יכול להשתנות. אני חושב שצריך לעשות הפרדה בין המשחקים בליגה לבין אירופה, ותאכלס, וולנסיה באירופה עשתה את העבודה מעולה השנה, ההבדל הוא שוולנסיה לא יודעת לנצח משחקים כאשר היא פחות טובה, ושרוב הקבוצה בנוייה על דויד ויאה ואם הוא לא טוב(למרות שזה קורה מעט מאוד), הקבוצה לא מסוגלת לנצח ולשחק כדורגל טוב. אינטר מנצחת השנה המון משחקים ביעילות, לאוו דווקא ביכולת גבוהה, אבל היא לא תלוייה בשחקן אחד, יש לה קישור מרכזי מעולה, והיא מוליכת הליגה האיטלקית. אני חושב שהיא קבוצה יותר טובה, הסיכויים הם
    60\40 לטובת אינטר לטעמי, משהו כזה.
    הבעייה, וזה כן בעייה אצל אינטר, שהיא סופגת השנה המון שערים, ואם היא תקבל גול בסאן סירו לדוגמא וולנסיה תתבנקר, זה יכול לעלות לה ביוקר.

ליון - רומא

משחק מאוד מעניין צפוי לנו לפי דעתי, מאוד מאוד מקווה שיישדרו אותו בטלוויזיה. רומא השנה לא מנצחת קבוצות במאני טיים וזו עובדה, עם כל האהבה לכדורגל המעולה שלה, ליון קבוצה פיזית והיא צריכה מעט מאוד מצבים כדי לנצח משחק. הקבוצה של הוייה מחוברת מאוד ורצה כמה שנים בייחד והם מאמינים בעצמם. זה לא שווה שרומא מנצחת בסאן סירו את מילאן, אבל מפסידה לאינטר, המתמודדת איתה על האליפות, ובדרבי מקבלת בראש 3-0. בכל מקרה, שתי הקבוצות משחקות כדורגל טוב, אם כי של רומא יותר תאווה לעיניים אבל לליון לא חסר, והיא קבוצת חוץ טובה מאוד, היא יכולה מאוד לעשות צרות. טוטי וז'וניניו שחקני המפתח בשתי הקבוצות כמובן.
    לדעתי הסיכויים הם 60\40 לטובת ליון.

מנצ'סטר יונייטד - ליל

אם כל הכבוד לניצחון היפה של ליל על מילאן בליגת האלופות, בסאן סירו, מנצ'סטר ומילאן של העונה בינתיים זה לא אותו דבר. מנצ'סטר נמצאת בעונה מעולה מבחינתה, היא מוליכת הליגה האנגלית בפער של 5 נקודות על פני צ'לסי המלאה בכוכבים, היא משחקת כדורגל מעולה והתקפי, ממעטת לספוג ומבקיעה המון שערים, נראה שאין מי שיעצור את הרביעייה של רונאלדו, גיגס, סאהה ורוני, בטח לא ליל. אם כי, יש המון שטוענים שיונייטד זה בלון שעומד להתפוצץ בינואר, אני לא חושב ככה ובטוח שהיונייטד יעברו לשלב הבא, הם לא מזלזלים באף קבוצה ובאים עם מוטיבצייה גבוהה, ופרגוסון יידע לתת מנוחה למי שצריך, אני רואה את יונייטד מנצחת כבר בצרפת במשחק הראשון 2-0 וגומרת את ההתמודדות, אבל, המצב יכול להשתנות בפבואר.
    אני רואה את הסיכויים 65\35 לטובת יונייטד

ארסנל - איינדהובן

ארסנל של השנה קבוצה פראיירית, היא יכלה להיות בעמדה הרבה יותר טובה בפריימרליג, אבל נראה לי שהאליפות כבר הלכה וארסנל תלך בכוח על ליגת האלופות. התותחנים לא יציבים השנה וקשה לדעת באיזה כושר הם יהיו בשלבים הללו של העונה, אבל ברור שהקבוצה עולה על איינדהובן ומשחקת כדורגל נפלא שהיא רוצה, יש לה גם היתרון בעמדת המאמן, וונגר מאמן שיכול ללמד הרבה מאוד את קומאן. כמו שאמרתי, ארסנל של העונה לא יציבה בכלל, איינדהובן הגרלה טובה מאוד עבורה ואני לא רואה אותה עושה לה יותר מדיי בעיות.
    לדעתי הסיכויים הם 60\40 לטובת ארסנל, רק בגלל חוסר היציבות של הקבוצה של וונגר.

סלטיק - מילאן

אני מאמין שמילאן תיהיה בכושר טוב בשלב ההוא של העונה, לא באותו כושר נפלא כמו אשתקד, אבל היא תצא מהמקום הנמוך שהיא נמצאת בו באיטליה, היא תחזור לנצח משחקים ותעפיל גם לרבע הגמר. סלטיק קבוצה טובה בבית אבל היא הפסידה את כל משחקי החוץ שלה בליגת האלופות, מילר הוא השחקן שיכול לעשות בעיות רבות להגנה של מילאן. בכל מקרה, מילאן עם שחקנים מנוסים ועם קאקא האדיר צריכה לעשות את העבודה ואני חושב שהיא תעשה, העניינים ייתחברו שם בשלב ההוא של העונה, מילאן תעלה לשלב הבא, כמה זמן פירלו וגאטוסו וסיידרוף יכולים לשחק לא טוב?
    אני רואה את הסיכויים 60\40 למילאן, רק בגלל המצב הנוכחי של מילאן כרגע העונה.

צ'לסי - פורטו

מי ייתן ופורטו תפתיע. הקבוצה של מוריניו המועמדת שלי ללכת השנה עד הסוף במפעל. אני חושב שלוצ'ו גונזאלס וקווארסמה יכולים טיפה להקשות על החלק ההגנתי של צ'לסי, אבל הקישור של צ'לסי לא ייתן לפורטו חופשיות כמו ארסנל. צ'לסי קבוצה הרבה יותר טובה מפורטו, אני בטוח שלמוריניו לא יזיז שהוא משחק נגד קבוצתו לשעבר. צ'לסי קבוצה עם סגל נפלא, אין מה לעשות, ולטעמי היא תעשה את העבודה, ואם לא, זו תיהיה הסנסציה הכי גדולה בליגת האלופות השנה ללא ספק. אני לא רואה את זה קורה בכל אופן, שחקנים כמו רובן, קול, פיליפס וקאלו על הספסל ואולי בן סהר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx חחח.
    הסיכויים לטעמי 65\35 לצ'לסי.

3. MHFC Member

משחקיםמעניינים הולכים להיות, אפילו אפשר לקרוא לאחד מהם 'דרבי'.
    צ'לסי ומוריניו יפגשו את פורטו למן דרבי, מוריניו וקראבליו יפגשו את האקסית, למשחק מאוד מעניין, כמובן שצ'לסי פייבוריטית כאן, ולפורטו אין פה מה להפסיד, כי היא מתמודדת מול אחת הקבוצות שמועמדות לזכייה.
    אינטר תפגוש את ולנסיה, הגרלה מאוד נוחה לאינטר, אבל ולנסיה יכולה להגיד תודה שהמשחקים ייערכו בפברואר, שעד אז חלק מהשחקנים כבר יחלימו מפציעותם, ואינטר אולי לא תהיה במומנטום טוב כמו עכשיו.
    מילאן קיבלה את סלטיק, והיא יכולה עוד להתנחם שהיא לא קיבלה את אחת הגדולות, עם היכולת הנוכחית, מילאן יכולה לשכוח מעלייה לשלב, הבא כי זה לא מגיע לה, אבל אני מאמין שעם חיזוקים בהגנה ובחוד בינואר, הקבוצה תהיה מספיק מוכנה לקראת סלטיק.
    ריאל פוגשת את באיירן, לפני שלוש שנים, שתי הקבוצות נפגשו גם, שם ריאל מדריד הצליחה לגבור על באיירן ולעלות לשלב הבא, לאחר שניצחה 1-0 בחוץ מטעות של קאן ובבית ניצחה 1-0 אם זכרוני לא מטעה בי.
    עוד משחק מצוין שצפוי להיערך הוא בין ברסה לבין ליברפול, ברסה יכולה להיות מרוצה מההגרלה, ליברפול לא נראית טוב, אבל עד לפברואר יש זמן בכדי להשתפר.

בסך הכל משחקים מאוד מעניינים צפוים להיערך, אפשר היה לקוות למפגשים יותר גדולים, אבל משחק מצוינים יהיו ללא ספק.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקי יום שלישי
    אינדובן - ארסנל
    ליל - יוניטד
    ריאל - באירן
    סלטיק - מילאן

משחקי יום רביעי
    ברצלונה-ליברפול
    רומא - ליון
    אינטר - ולנסיה
    פורטו - צ'לסי

ההודעה הזו כוונתה לשידורים , ביום שלישי לא נראה לי שצריך להיות לערוץ הספורט שאלות לגבי מה ישודר בטלויזיה ומה באינטרנט.
    ריאל-באיירן ואינדובן-ארסנל בטלויזיה . סלטיק-מילאן,ליל-יוניטד באינטרנט.

אבל ביום רביעי כל משחק צריך להיות משודר פתוח בטלויזיה.
    אבל ככל הנראה ילכו לפי שיקולי ריטינג , וברצלונה-ליברפול בטוח יהיה בטלויזיה ולגבי השאר קשה לדעת ..
    דווקא ליון-רומא המשחק הכי מעניין יוזנח לאינטרנט גם בראשון וגם בגומלין.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מטעה, אחרת מה היה לי לחפש כאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    באיירן הובילו 0-1 ואז אוליבר הגאון עשה ת'טעות, והביא מתנה לריאל שכאמור לא נראו בכלל על המגרש.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר קיבלה יריבה חזקה והיא ולנסיה , שתהיה עוד חזקה אחרי שהפצועים שלה יחזרו לשחק, אבל העונה אינטר נראת אחרת לגמרי, משחקת טוב ומנצחת, או שלא משחקת טוב וגם מנצחת "ווינריות" , כמו שאמר "raulito" אינטר סובלת מבעיות בהגנה שמקבלת הרבה שערים, ושער של ולנסיה בסאן סירו יעלה לאינטר ביוקר, כמו שקרה העונה שעברה נגד ויאריאל.

7. Mehmet Member

ריאל מדריד-באיירן מינכן: ההגרלה שהכי חששתי ממנה. ריאל כיום נראית רע, אבל זה לא יימשך לנצח, ועד פברואר הם כבר יתחברו, ולכן, קבוצתי האהובה תיפרד מליגת האלופות כבר בשמינית...

גלזגו סלטיק-מילאן: גם מילאן לא תישאר לנצח במצבה הגרוע. עד פברואר הם חוזרים לכושר, וסלטיק לא תפתיע.

איינדהובן-ארסנל: הכל פתוח. אם תהיה הפתעה, היא תהיה במפגש הזה.

ליל-מנצ'סטר יונייטד: יונייטד כבר יכולים לתכנן את רבע הגמר.

ברצלונה-ליברפול: לא חושב שלליברפול יש מה להציע מול בארסה, מה גם שאטו אמור לחזור עד פברואר...

אינטר-ולנסיה: הכל אפשרי. אינטר נראית נפלא, אבל קשה לדעת איך היא תיראה עד פברואר, ולנסיה תמיד מסוכנת, קשה לנחש.

רומא-ליון: ליון תיפול בשלב הזה להערכתי. הם לא המשיכו אף פעם לשלבים הבאמת גבוהים של המפעל, למרות שתמיד נראו מצוין בשלב הבתים. ואני אומר את זה בצער רב.

פורטו-צ'לסי: באנקר לטובת צ'לסי.

8. Arsenal F.C Member

ריבלאדו לא נראה לי שזה כול כך בטוח, מכיוון שגם למנצ'סטר וגם למילאן יש יותר אוהדים בארץ מאשר לארסנל. וזה בדר"כ השיקול העיקרי של ערוץ הספורט

9. Jose Mourinho Member

תיקון קטן - אינטר ספגה הרבה שערים. ב11 המשחקים האחרונים בכל המסגרות אינטר ספגה רק 3 שערים, ההגנה כבר התייצבה בניגוד לתחילת העונה.
    בעצם, כל הקבוצה כולל מנצ'יני כבר התייצבו.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אניטר תדלג בקלילות מול ולנסיה הפצועה , השחקנים הפצועים שלה בפבואר רק יתחילו להתאמן .

11. MHFC Member

חשבתי שאכן אני אטעה.
    אבל אני זוכר טוב את המשחק הזה, למרות שטעיתי לגבי התוצאה, טעות של אוליבר קאן, כאשר הכדור עבר לו בין 2 הידיים, הובילה לשער מקרי ביותר לזכות ריאל, מבעיטה חופשית של רוברטו קרלוס.
    מעניין מה הפעם יקרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

בקשר לספיגות של אינטר, בתחילת העונה אינטר ספגה די הרבה, אבל ההגנה שלה התייצבה לאורך המחזורים.

12. Igi Member

ריאל-באירן, סלטיק-מילאן, אלה המשחקים שהייתי רוצה לראות בתור אוהד אובייקטיבי. אבל מכיוון שאני לא, צריך להחליף את המשחק ה-2 במשחק של ליל-מנצ'סטר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ביום השני אין שאלה בכלל לגבי השידורים - אינטר וברסה יהיו הקבוצות שישודרו.
    למרות שאני הייתי מעדיף לראות את ליון-רומא על פני אינטר-ולנסיה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/06
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע איך להתחיל, אבל בסופו של דבר אלו היו ה-20 שקל הכי מהירים ומוזרים שהרווחתי אי פעם. איך זה התחיל... מתחושה. תחושה שלמנצ'סטר יונייטד יש מזל קבוע, או שאולי "המזל הקבוע" הזה הוא בעצם רצף של קשרים. בכל מקרה למיטב זכרוני יונייטד כל פעם זוכים בהגרלה הכי נוחה שיש. שעתיים לפני ההגרלה היתה לי התחושה שגם השנה "המזל" יתערב לצד השדים האדומים והם יקבלו את הקבוצה הנוחה ביותר (לפחות על הנייר). זה היה אומנם הימור פרוע, אבל איכשהו היה לי הרבה בטחון לגביו והתערבתי עם אחד שמנצ'סטר תקבל את ליל. כאשר בזמן העבודה חבר עידכן אותי בהגרלה היתה לי סיבה לחייך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/06
  14. cazzo Il Capocuoco

הגרלה מצויינת,העיקר שליברפול או בארסה יעופו;אבל הרווח האמיתי אני חושב זה שרומא-ליון יהיה מפגש מעניין ומסקרן יותר מעוד ריאל-באיירן או מפגש של אנגליה עם קבוצה יחסית נחותה.לגבי אינטר: עדיף כבר לעוף מול סלטיק מאשר שהם ינקמו בנו.

15. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז ה9 ביולי 2006 המפגשים האיטלקיים-צרפתיים מסרבים להיגמר, זה התחיל עם גמר המונדיאל, עבר למוקדמות היורו, לאחר מכן המפגש בין ליל למילאן ועכשיו רומא-ליון. מקריות? לא נראה לי.

וכרגיל כמו בכל הגרלות שמינית הגמר האחרונות, דואגים לדפוק את הגרמניות כמו שצריך, אני עד עכשיו בטוח שזו שהייתה אמורה לשחק מול בארסה זו באיירן ולא ליברפול והם פשוט התבלבלו עם הכדור. גם ריאל זו הגרלה לא פשוטה בכלל וזו מסורת שבאיירן מקבלת יריבות קשוחות. גם אשתקד ברמן קיבלו את יובה, ולפני שלוש עונות שטוטגארט פגשו את צ'לסי. מקריות? לא נראה לי.

וכרגיל איך אי אפשר לעלות את האנגליות בכוח לרבע הגמר? עוד פעם הגרלות קלות, "כרגיל" כבר אפשר לומר, זה דבר שחוזר על עצמו עונה אחרי עונה, הגרלה אחר הגרלה. מקריות? לא, לא ולא!